המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

פותחים עונה - #מכביחוזרת

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פותחים עונה - #מכביחוזרת

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 נובמבר 2018, 18:17

קצת מחקרים על קשר בין איכות אימונים ויכולות גופניות לבין פציעות ספורט:
http://journals.sagepub.com/doi/abs/10. ... 6508316764
https://bjsm.bmj.com/content/47/12/794.short
https://europepmc.org/abstract/med/19952811
http://journals.sagepub.com/doi/abs/10. ... 8301100203
https://bjsm.bmj.com/content/46/14/979.short
https://europepmc.org/abstract/med/10449021
https://www.sciencedirect.com/science/a ... 3698033406

לצערי לא מצאתי שום מחקר שמדבר על קשר בין חוסר מזל או נאחס לפציעות :(
נערך לאחרונה על ידי MTA2311 בתאריך 02 נובמבר 2018, 18:32, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 02 נובמבר 2018, 18:31

יש שם איזכור על הקשר בין המדבקות על הפרקט לבין פציעות? :)

:alan:
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 02 נובמבר 2018, 18:39

רגב פנאן ביקש לסובב את האצבעות עם כיוון השעון ולא נגד וכך יצר לחץ מיותר על האצבעות של השחקנים ,אבל כל השחקנים התעלמו מההוראה חוץ מוולבקין הצייתן והממושמע ומפה לשם- שבר ..
ובכל אופן גם אם יש אמת בטענות נגד הצוות הרפואי והכושר, אין שום עדויות שרגב פנאן לא עושה עבודה יוצאת מן הכלל עד עכשיו.

יש לכם את תכנית האימונים שלו? סרטונים מהאימונים ? משהו?
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי ankram » 02 נובמבר 2018, 18:52

toja27 כתב:רגב פנאן ביקש לסובב את האצבעות עם כיוון השעון ולא נגד וכך יצר לחץ מיותר על האצבעות של השחקנים ,אבל כל השחקנים התעלמו מההוראה חוץ מוולבקין הצייתן והממושמע ומפה לשם- שבר ..
ובכל אופן גם אם יש אמת בטענות נגד הצוות הרפואי והכושר, אין שום עדויות שרגב פנאן לא עושה עבודה יוצאת מן הכלל עד עכשיו.

אני חושב שזה אך הגיוני , מכבי נראית כבר הרבה זמן ובכמה קדנציות טובה הרבה פחות ועם "אויר" הרבה פחות בחצי השני של המשחק , הנהלת מכבי שמקדשת אנשי "מקצוע" בינוניים עד רעים כמו ניקולה , אבן , אך צפוי שגם במערך הכושר , יש אי שמקצוע בינוני עד חלש , להזכירך , קובלסקי פוטר ע"י דני פדרמן , מייד אחרי שפיטר את פיני (או לא האריך לו את החוזה) , בעיקר בשל קרבתו הרבה של קובלסקי לגרשון , אם הפיטורים הם על רקע לא מקצועי , אזי המנוי במקום כנראה גם נלקח משיקולים לא מקצועים.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי toja27 » 02 נובמבר 2018, 18:58

ankram כתב:
toja27 כתב:רגב פנאן ביקש לסובב את האצבעות עם כיוון השעון ולא נגד וכך יצר לחץ מיותר על האצבעות של השחקנים ,אבל כל השחקנים התעלמו מההוראה חוץ מוולבקין הצייתן והממושמע ומפה לשם- שבר ..

אני חושב שזה אך הגיוני , מכבי נראית כבר הרבה זמן ובכמה קדנציות טובה הרבה פחות ועם "אויר" הרבה פחות בחצי השני של המשחק , הנהלת מכבי שמקדשת אנשי "מקצוע" בינוניים עד רעים כמו ניקולה , אבן , אך צפוי שגם במערך הכושר , יש אי שמקצוע בינוני עד חלש , להזכירך , קובלסקי פוטר ע"י דני פדרמן , מייד אחרי שפיטר את פיני (או לא האריך לו את החוזה) , בעיקר בשל קרבתו הרבה של קובלסקי לגרשון , אם הפיטורים הם על רקע לא מקצועי , אזי המנוי במקום כנראה גם נלקח משיקולים לא מקצועים.

אני די בטוח שרגב פנאן לא נמצא כאן כי הוא היה האיש הכי טוב בשטח, אלא בעיקר כדי לתת כבוד לאביו המנוח שהיה דמות במועדון. אבל ביחד עם זאת, האם זה אומר שהוא איש מקצוע רע? האם זה אומר שהוא לא עובר השתלמויות, ולומד ומשתפר? אני לא מכיר אותו לא אישית ולא מקצועית, אבל בהתרשמות הראשונית היה נראה בחור של עבודה שבא לעשות את העבודה שלו. עכשיו לי אין הכלים להעריך את עבודתו, ספורט אמנם היה חלק נכבד מהחיים שלי, אבל לי אין מספיק ידע וגם לא עדויות ממה שקורה באימונים, ישנם כאן חברי פורום שעושה רושם שיש להם יותר ידע אבל עדיין אין להם עדויות, ולהיות נחרץ בנושא בלי עדויות בעיני זה לא מתקבל.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי felix_r » 02 נובמבר 2018, 19:21

אתם יודעים מה הבעיה עם הכותרת באשכול?

כתוב שמכבי חוזרת, אבל לא כתוב לאן :unsure
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 02 נובמבר 2018, 19:34

Jack55 כתב:אין ספק שב5 שנים האחרונות הצוות הרפואי והכושר של מכבי כשל, בנוסף לכל זה יש גם סוג של נאחס כי שוב עונה אחריי עונה זה קורה לשחקנים המובילים שלנו, זה הנאחס פה .
צריך להחליף פה את כל המערכת, אבל זה ברור שזה לא יקרה בשנים הקרובות .

ועוד משהו, למרות הבנייה הרעה של מכבי העונה אני חושב שהם איכשהו הצליחו להעמיד פה קבוצה לא רעה בכלל, ואם היה קצת יותר שכל אז היו יכולים להפוך את הקבוצה לקבוצת טופ .
פתיחת העונה הייתה יכולה להראות אחרת לגמריי, מספיק שהיו מביאים שחקן חיזוק כבר לאחר המשחק נגד פאו (אפילו לאחר המשחק נגד צסקא) אז המצב היה נראה יותר טוב, ובגלל זה תמיד אבל תמיד יש להנהלה חלק בכישלון, לא משנה איך תסתכלו על זה .

כמו שרשמתי פה, אני חושב שהנאחס הוא שכל פעם השחקנים המובילים שלנו נפצעים .
אם זה העונה - בלאק, סקוטי, פראגו...
או עוד דוגמה עונת 16/17 - גאודלוק, ווימס...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 02 נובמבר 2018, 19:42

Jack55 כתב:
Jack55 כתב:אין ספק שב5 שנים האחרונות הצוות הרפואי והכושר של מכבי כשל, בנוסף לכל זה יש גם סוג של נאחס כי שוב עונה אחריי עונה זה קורה לשחקנים המובילים שלנו, זה הנאחס פה .

ועוד משהו, למרות הבנייה הרעה של מכבי העונה אני חושב שהם איכשהו הצליחו להעמיד פה קבוצה לא רעה בכלל, ואם היה קצת יותר שכל אז היו יכולים להפוך את הקבוצה לקבוצת טופ .
פתיחת העונה הייתה יכולה להראות אחרת לגמריי, מספיק שהיו מביאים שחקן חיזוק כבר לאחר המשחק נגד פאו (אפילו לאחר המשחק נגד צסקא) אז המצב היה נראה יותר טוב, ובגלל זה תמיד אבל תמיד יש להנהלה חלק בכישלון, לא משנה איך תסתכלו על זה .

בעונה ההיא לא היינו מגיעים לשום דבר גם אם כולם היו נשארים בריאים 100 אחוז מהזמן. בעונה הזאת זה באמת יכול להשפיע.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 02 נובמבר 2018, 20:07

toja27 כתב:
Jack55 כתב:

בעונה ההיא לא היינו מגיעים לשום דבר גם אם כולם היו נשארים בריאים 100 אחוז מהזמן. בעונה הזאת זה באמת יכול להשפיע.

מסכים בקשר לעונה ההיא אבל סתם נתתי עוד דוגמה לעונה שבא השחקנים המובילים (או שהיו אמורים להוביל את הקבוצה) נפצעו לנו .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי jay » 03 נובמבר 2018, 00:11

אף אחד פה לא הביא את סטטיסטיקת הפציעות של מכבי מול עצמה ומול המתחרות, לאורך שנים. זה בעיקר מה שמעניין פה.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי felix_r » 03 נובמבר 2018, 00:50

jay כתב:אף אחד פה לא הביא את סטטיסטיקת הפציעות של מכבי מול עצמה ומול המתחרות, לאורך שנים. זה בעיקר מה שמעניין פה.

פעם לא היה קצב כזה של משחקים. לא היו משחקים 2 משחקי יורוליג בשבוע.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Or0126 » 03 נובמבר 2018, 04:52

חפרתם על רגב כאילו הוא האשם פה בכל הבעיות של מכבי....
רגב הוא עד טעות בתוך שלל טעויות שהנהלת מכבי מבצעת והוא בהחלט לא הטעות הכי גדולה.
אני באמת לא מבין למה אתם בכלל מסתכלים על מערך הכושר שלנו כשיש כל כך הרבה דברים יותר חמורים.

יש פציעה משמעותית ולא מביאים מחליף בזמן
כבר 4 שנים מתחילים בניית קבוצה משחקנים משלימים ואחר כך מתפלאים שהקבוצה עקומה
אבי אבן הוא זה שאחראי על הסקאוטינג
ווציץ מנהל לנו את הקבוצה בצורה כושלת כבר קרוב ל5 שנים!
וההנהלה שלנו לא מוציאה שקל מהכיס שלה ורק מבלבלת לנו בשכל!!!!

תתעסקו בעיקר....
Or0126

הודעהעל ידי MTA2311 » 03 נובמבר 2018, 14:48

צודק, תודה על צלצול ההשכמה!!!!!!!!!!!!!!!
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jay » 03 נובמבר 2018, 22:24

felix_r כתב:
jay כתב:אף אחד פה לא הביא את סטטיסטיקת הפציעות של מכבי מול עצמה ומול המתחרות, לאורך שנים. זה בעיקר מה שמעניין פה.

פעם לא היה קצב כזה של משחקים. לא היו משחקים 2 משחקי יורוליג בשבוע.

בגלל זה מה שקריטי פה זה "מול המתחרות", כי אותם שינויים עוברים עליהן.
סמל אישי של המשתמש
jay

פותחים עונה - #מכביחוזרת

הודעהעל ידי Jack55 » 03 נובמבר 2018, 22:55

עוד מכה: טאריק בלאק עלול להיעדר מול ריאל מדריד
סנטר מכבי ת"א סובל מפציעה בשריר הירך האחורי ועלול להחמיץ את המשחק ביום חמישי. החשש: ייעדר לתקופה ארוכה יותר של בין 10 ימים לשלושה שבועות
https://m.one.co.il/Mobile/Article/323544.html

על פי גורמים במכבי ת”א, בין הדרבי למשחק מול ברצלונה, בלאק לא התאמן בכלל, בקושי נטל חלק בחימומים או זרק לסל ולרוב ישב על הספסל עד סיום האימון. דבר זה ממשיך את מכבת הפציעות במכבי ת״א, שהחלה עם פציעתו של ג׳רמי פארגו שייעדר בחודשיים הקרובים והמשיכה עם זו של סקוטי וילבקין הסובל משבר חלקי באגודל ימין. ברבע הרביעי במשחקו האחרון מול ברצלונה, ירד הגארד לספסל כשהוא סובל מכאבים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 03 נובמבר 2018, 22:58

לא נתקלתי במכת פציעות כל כך אכזרית הרבה מאוד זמן, יש מצב לא קטן שנצטרך להסתדר בלי שלושת השחקנים המובילים שלנו (פארגו, בלאק וסקוטי) בשבוע-שבועיים הקרובים .
זה לא נתפס .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 03 נובמבר 2018, 23:20

Jack55 כתב:עוד מכה: טאריק בלאק עלול להיעדר מול ריאל מדריד
סנטר מכבי ת"א סובל מפציעה בשריר הירך האחורי ועלול להחמיץ את המשחק ביום חמישי. החשש: ייעדר לתקופה ארוכה יותר של בין 10 ימים לשלושה שבועות
https://m.one.co.il/Mobile/Article/323544.html

על פי גורמים במכבי ת”א, בין הדרבי למשחק מול ברצלונה, בלאק לא התאמן בכלל, בקושי נטל חלק בחימומים או זרק לסל ולרוב ישב על הספסל עד סיום האימון. דבר זה ממשיך את מכבת הפציעות במכבי ת״א, שהחלה עם פציעתו של ג׳רמי פארגו שייעדר בחודשיים הקרובים והמשיכה עם זו של סקוטי וילבקין הסובל משבר חלקי באגודל ימין. ברבע הרביעי במשחקו האחרון מול ברצלונה, ירד הגארד לספסל כשהוא סובל מכאבים.

יאללה, מתי מביאים חיזוק כבר השרלילות?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי A.Parker » 03 נובמבר 2018, 23:31

#מזל_נאחס
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 04 נובמבר 2018, 23:30

הודעה רשמית של מכבי:

סקוטי ווילבקין וטאריק בלאק מתאמנים ללא מגע עד יום שלישי ולא צפויים לקחת חלק במשחק הליגה מחר מול גלבוע/גליל. הגארד יחזור לאימונים מלאים עם הקבוצה בשלישי וצפוי לשחק ביום חמישי מול ריאל מדריד. הסנטר יעבור הערכה מחודשת ביום שלישי. אם יחול שיפור מספק במתיחה ממנה הוא סובל, יחזור לאימונים מלאים ויוכל לשחק במחזור היורוליג הקרוב
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי בשלות » 04 נובמבר 2018, 23:31

שמואל1 כתב:הודעה רשמית של מכבי:

סקוטי ווילבקין וטאריק בלאק מתאמנים ללא מגע עד יום שלישי ולא צפויים לקחת חלק במשחק הליגה מחר מול גלבוע/גליל. הגארד יחזור לאימונים מלאים עם הקבוצה בשלישי וצפוי לשחק ביום חמישי מול ריאל מדריד. הסנטר יעבור הערכה מחודשת ביום שלישי. אם יחול שיפור מספק במתיחה ממנה הוא סובל, יחזור לאימונים מלאים ויוכל לשחק במחזור היורוליג הקרוב

חבל. הם עוד עלולים להחמיר עוד יותר את הפציעה. מצד שני אין כל כך ברירה...
בשלות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־147 אורחים