המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

אשכול המלפפונים: מי יחליף את פארגו?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול המלפפונים: מי יחליף את פארגו?

הודעהעל ידי Mta_atic » 14 ספטמבר 2011, 08:31

מדווח כבר בחלק מהאתרים (ושם מדברים על להשאיל):

http://www.one.co.il/Article/186947.html
http://sports.walla.co.il/?w=/151/1860188
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי aribari24 » 14 ספטמבר 2011, 08:36

וואלה בדרך לתקרית דיפלומטית:

...היום (רביעי) העלו בתקשורת הספרדית אפשרות חדשה: השאלתו של מילאן מצ'באן לקבוצה מהמחתרת הבאסקית.
aribari24

הודעהעל ידי קובי » 14 ספטמבר 2011, 09:15

aribari24 כתב:וואלה בדרך לתקרית דיפלומטית:

...היום (רביעי) העלו בתקשורת הספרדית אפשרות חדשה: השאלתו של מילאן מצ'באן לקבוצה מהמחתרת הבאסקית.

כבר לא
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 ספטמבר 2011, 11:26

aribari24 כתב:מניח שזה מה שכרמל רצתה לספר לנו אתמול

כן..אבל לא יכלתי..
הסוכן של מצ'באן פשוט רותח על מכבי..
הוא לא מוכן בשום אופן לשמוע על זה שישאילו את מצ'באן לקאחה..
למה? כי מכבי זאת הבמה הכי גדולה..
אני לא מבינה את זה..גם אם למכבי יש 3 ליגות השנה יש למצ'באן הרבה סיכויים להיות מיובש..
בקאחה אין להם גבוהים בכלל..הם חייבים את מצ'באן..
מה עדיף? להיות במכבי וכמעט לא לשחק או להיות בקאחה(מועדון לא קטן בפני עצמו)ולהיות חלק חשוב מהקו הקדמי?
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 14 ספטמבר 2011, 11:36

Holiday_Armadillo כתב:

כן..אבל לא יכלתי..
אני לא מבינה את זה..גם אם למכבי יש 3 ליגות השנה יש למצ'באן הרבה סיכויים להיות מיובש..
מה עדיף? להיות במכבי וכמעט לא לשחק או להיות בקאחה(מועדון לא קטן בפני עצמו)ולהיות חלק חשוב מהקו הקדמי?

על איזה חלק משמעותי את מדברת? הוא יהיה שם כולה המחליף של טלטוביץ'. בעמדה 5 איבנוביץ' בחיים לא יתן לו לשחק. בייליצה ומוסלי יחלקו דקות בעמדה הזאת. בטח שהוא רותח. ילך לשנה שלמה, יקרע את התחת באימונים של המטורף הזה, ויקבל מקסימום 10 דקות?
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 ספטמבר 2011, 11:37

asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

כן..אבל לא יכלתי..

על איזה חלק משמעותי את מדברת? הוא יהיה שם כולה המחליף של טלטוביץ'. בעמדה 5 איבנוביץ' בחיים לא יתן לו לשחק. בייליצה ומוסלי יחלקו דקות בעמדה הזאת. בטח שהוא רותח. ילך לשנה שלמה, יקרע את התחת באימונים של המטורף הזה, ויקבל מקסימום 10 דקות?

דבר ראשון..אני לא בטוחה שלמצ'באן יהיה כל כך רע לקרוע את התחת באימונים..אבל לא משנה..
דבר שני..אני לא חושבת שהוא יהיה מחליף לטלטוביץ' אני אומרת לך את האמת..
מהסיבה הפשוטה שאני לא חושבת שאיבנוביץ' חושב על מוסלי כחלק אינטגרלי מהקבוצה..הוא עוד מאוד מאוד צעיר..
עדיף לו את מצ'באן ב-5 מאשר את מוסלי..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי קובי » 14 ספטמבר 2011, 11:38

כרמל ואסף - על כל נושא מצ'באן, בבקשה באשכול שלו. אי אפשר שכל דבר נכניס באשכול הסופר מנופח הזה.

העתקתי את ההודעות שלכם לשם.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי קודי » 14 ספטמבר 2011, 11:43

כל מה שקורה הוא דוגמה לניהול העלוב של מכבי. תקפתם אותי כשאמרתי את זה לפני חודש אבל עכשיו הכל יוצא החוצה. בתחילת הקיץ מדברים על "אסטרטגיה ברורה" לפיה לא יוחתמו שחקנים על חוזים זמניים ופתאום מוחתם שחקן אחד ומנסים להחתים עוד אחד; אח"כ מדברים על כך שבונים את הקבוצה כאילו פארמר לא נמצא ובונים אותה עם תלות גדולה בו ומחכים שהוא יעזוב כדי לחפש עבורו מחליף; מגבשים את הסגל בהתאם להלפרין ומודיעים שהוא חתם ורק לאחר מכן מגלים שיש בעיה (שידועה כבר זמן רב) בנושא המיסוי; עוברים לשחק בשלוש מסגרות נגד הרצון של המאמן (שאת הסכמתו המאולצת התנה בסגל של 14-15 שחקנים, דבר שהוא כמובן לא קיבל); המעבר לליגה האדריאטית והעלאת מחירי המנוי היו לצורך ההמשכיות בסגל וחיזוק הקבוצה, רק שאין כמעט המשכיות (כל הקו האחורי הוחלף) והקבוצה נחלשה בסופו של דבר; מנסים לכפות על המאמן את שאראס ועושים לו משחקי כוח עם נסיון לכפות עליו בכוח את שחרור הנדריקס; מדברים כל הזמן על המשכיות אבל גם השנה חלק משמעותי מהסגל חתום לעונה בלבד (פאפאלוקאס, שאראס שפדרמן רוצה, בלו, סופו, הנדריקס, ג'יימס, ופארמר עוד פחות מזה); בטח שכחתי עוד כמה דברים...

בשנה שעברה היה פשוט מזל שסופו איכשהו צץ בסוף הקיץ ושטורנס התמוטט ואז הגיע פארגו. גם אז הניהול היה מגוחך.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי wulv » 14 ספטמבר 2011, 15:18

שמתם לב שאתר היורוליג החזיר לרוסטר את פארגו ופרקינס (אחרי שכבר הוציא אותם). מישהו יודע למה?
http://www.euroleague.net/competition/t ... code=e2011
wulv

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 ספטמבר 2011, 15:22

wulv כתב:שמתם לב שאתר היורוליג החזיר לרוסטר את פארגו ופרקינס (אחרי שכבר הוציא אותם). מישהו יודע למה?
http://www.euroleague.net/competition/t ... code=e2011

מאותה סיבה שהם הוציאו את הנדריקס לפני איזה חודש..
כי אין להם באמת מושג..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי where is the love? » 14 ספטמבר 2011, 15:28

קודי כתב:כל מה שקורה הוא דוגמה לניהול העלוב של מכבי. תקפתם אותי כשאמרתי את זה לפני חודש אבל עכשיו הכל יוצא החוצה. בתחילת הקיץ מדברים על "אסטרטגיה ברורה" לפיה לא יוחתמו שחקנים על חוזים זמניים ופתאום מוחתם שחקן אחד ומנסים להחתים עוד אחד; אח"כ מדברים על כך שבונים את הקבוצה כאילו פארמר לא נמצא ובונים אותה עם תלות גדולה בו ומחכים שהוא יעזוב כדי לחפש עבורו מחליף; מגבשים את הסגל בהתאם להלפרין ומודיעים שהוא חתם ורק לאחר מכן מגלים שיש בעיה (שידועה כבר זמן רב) בנושא המיסוי; עוברים לשחק בשלוש מסגרות נגד הרצון של המאמן (שאת הסכמתו המאולצת התנה בסגל של 14-15 שחקנים, דבר שהוא כמובן לא קיבל); המעבר לליגה האדריאטית והעלאת מחירי המנוי היו לצורך ההמשכיות בסגל וחיזוק הקבוצה, רק שאין כמעט המשכיות (כל הקו האחורי הוחלף) והקבוצה נחלשה בסופו של דבר; מנסים לכפות על המאמן את שאראס ועושים לו משחקי כוח עם נסיון לכפות עליו בכוח את שחרור הנדריקס; מדברים כל הזמן על המשכיות אבל גם השנה חלק משמעותי מהסגל חתום לעונה בלבד (פאפאלוקאס, שאראס שפדרמן רוצה, בלו, סופו, הנדריקס, ג'יימס, ופארמר עוד פחות מזה); בטח שכחתי עוד כמה דברים...

בשנה שעברה היה פשוט מזל שסופו איכשהו צץ בסוף הקיץ ושטורנס התמוטט ואז הגיע פארגו. גם אז הניהול היה מגוחך.

כל מילה בסלע! AMEN BROTHER

קודי אתה כל כך צודק, זה בדיוק מה שאני תמיד ניסיתי לומר בכל עונת המלפפונים הזאת.

קודי, עכשיו אף אחד כבר לא יתקוף אותנו!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי cannon » 14 ספטמבר 2011, 15:35

חבר'ה, אני מסכים עם קודי לחלוטין. הקטע הוא שעיתונאים ותיקים שמסקרים את הקבוצה שנים לא זוכרים כזה קיץ מטורף ולא מאורגן בקבוצה שנחשבת שנים לאחת המאורגנות באירופה. גם הקיץ שעבר לא היה פאר היצירה מבחינת ארגון, אבל הקיץ הזה שבר שיאים (על הלפרין וכספי דיבר פדרמן כעל שחקני מכבי, האתר הרשמי פרסם שיותם חלק מהסגל עוד לפני שהיתה חתימה, על פארגו ידעו מזמן ולא נערכו בהתאם ואפשר להמשיך). ייתכן שכל זה נובע מהורדת הכח של שמעון מזרחי שהוא במשך שנים היה סמל הארגון של הקבוצה וגם העובדה שהבן אדם מזדקן, אין מה לעשות...
בכל מקרה, נראה שגם במכבי הם לא יודעים לגמרי מה הם עושים אבל נראה שקומבינות עושים גם על הגב של האוהדים, כיון שלגבי התקציב פורסם הרי עוד לפני ההצטרפות לאדריאטית, כי מטרתו לסייע בהשארת השחקנים המרכזיים. בפועל אף אחד לא נשאר ולכן מגיע לתקציב השחקנים את תוספת 2 מליון היורו האלה. כל שאר התקציב של השחקנים החדשים ושדרוג החוזים של פניני ובלו הוא על חשבון הכסף שנחסך מגרין, פיני גרשון, אידסון שלא נשאר, פרקינס שכרגע לא בקבוצה ופארגו. עדיין יש 2 מליון יורו שצפים להם איפשהו...
cannon

הודעהעל ידי LIAV10 » 14 ספטמבר 2011, 15:37

קודי כתב:כל מה שקורה הוא דוגמה לניהול העלוב של מכבי. תקפתם אותי כשאמרתי את זה לפני חודש אבל עכשיו הכל יוצא החוצה. בתחילת הקיץ מדברים על "אסטרטגיה ברורה" לפיה לא יוחתמו שחקנים על חוזים זמניים ופתאום מוחתם שחקן אחד ומנסים להחתים עוד אחד; אח"כ מדברים על כך שבונים את הקבוצה כאילו פארמר לא נמצא ובונים אותה עם תלות גדולה בו ומחכים שהוא יעזוב כדי לחפש עבורו מחליף; מגבשים את הסגל בהתאם להלפרין ומודיעים שהוא חתם ורק לאחר מכן מגלים שיש בעיה (שידועה כבר זמן רב) בנושא המיסוי; עוברים לשחק בשלוש מסגרות נגד הרצון של המאמן (שאת הסכמתו המאולצת התנה בסגל של 14-15 שחקנים, דבר שהוא כמובן לא קיבל); המעבר לליגה האדריאטית והעלאת מחירי המנוי היו לצורך ההמשכיות בסגל וחיזוק הקבוצה, רק שאין כמעט המשכיות (כל הקו האחורי הוחלף) והקבוצה נחלשה בסופו של דבר; מנסים לכפות על המאמן את שאראס ועושים לו משחקי כוח עם נסיון לכפות עליו בכוח את שחרור הנדריקס; מדברים כל הזמן על המשכיות אבל גם השנה חלק משמעותי מהסגל חתום לעונה בלבד (פאפאלוקאס, שאראס שפדרמן רוצה, בלו, סופו, הנדריקס, ג'יימס, ופארמר עוד פחות מזה); בטח שכחתי עוד כמה דברים...

מסכים איתך במיליון אחוז!!
זה כבר מתחיל לבאס..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], מרסר ו־137 אורחים