המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

יורוליג, מח' 8: אפס אנדולו - מכבי ת"א, שלישי, 19:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מח' 8: אפס אנדולו - מכבי ת

הודעהעל ידי Jack55 » 20 נובמבר 2018, 22:29

גל גל כתב:
Jack55 כתב:
גל גל כתב:כהן לא צריך להיות פה. תופס מקום של ישראלי

מאמין שהוא וטיוס בעונה הבאה כבר יהיו בחוץ...

ובמי אתה מחליף אותם ?
כספי והוואל הכי ריאלי

כספי זאת האופציה הכי טובה במקומו של טיוס אבל אני לא אתעלם מהעובדה שעניין הפציעות שלו דיי מטריד אותי...
בנוגע לכהן, אם לא הוואל אז אולי להביא גארד ישראלי במקומו (קולשוב אולי), כי לא חייב שיהיה מישהו גבוה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי התנין 2 » 20 נובמבר 2018, 22:55

לא יכול לסבול את כל ערימת הזרים הבינונית מינוס הזאת. אין סיבה לא לתת לזוסמן 25 לערב, גם ביורוליג.
נערך לאחרונה על ידי התנין 2 בתאריך 21 נובמבר 2018, 08:56, נערך פעם אחת בסך הכל.
התנין 2

הודעהעל ידי toja27 » 20 נובמבר 2018, 23:26

שועל כתב:
toja27 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
toja27 כתב:וולבקין זה בלוף
BIG sofo כתב:הילדים כאן נעלמו ברגע שמכבי חזרה למשחק
שתי הודעות שדיי מסמלות את הפורום הזה בזמן האחרון

את יכולה לשחק אותה מרוממת מההמון, אבל הדעה שלך על וולבקין והניסיון להגן עליו בכל מחיר לא מבוסס על כלום.
זה שחקן שברגע שהשלושות לא נכנסות הוא לא שווה הרבה, בטח שלא כשחקן מרכזי בקבוצה ביורוליג. הוא חלש פיסית ולכן קשה לו לחדור,גם לא זריז במיוחד. בהגנה הוא סביר במקרה הטוב.

נכון, ולא רק על סמך היכולות שלו העונה, הוא נופח מעבר לכל פרופורציות כבר בקיץ.

עדיין, אין ספק שהוא יראה הרבה טוב כחלק מקבוצה נורמלית

אני אגלה לך סוד, תשים את מייקל רול במקום פביאן קוזר ואת קלויארו במקום תומפקינס בריאל מדריד וגם הם יראו יותר טוב.
זה תקף לרוב השחקנים.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי סומבץ » 21 נובמבר 2018, 02:03

MTA2311 כתב:אשכרה קיבלנו נוקאאוט מפחיד מקבוצה של עתמאן. אין הרבה דברים יותר משפילים מזה.

אני עוד חששתי מהשפלה יותר גדולה כמו הנוקאאוט היותר מפחיד שקיבלנו מקבוצה אחרת של עתמאן, לפני שנתיים
סומבץ

הודעהעל ידי jay » 21 נובמבר 2018, 02:14

יש לנו מעט מדי שחקנים שהם sure bet עם איזה go to move או חוזקה אחת ברורה שאפשר להשען עליה באופן קונסיסטנטי.

אם טיוס היה טיוס, ווילבקין ווילבקין, ואפילו רול בזריקות פנויות, פשוטות, שהוא קובר בעיניים עצומות, היה רול הבינוני והטוב, היינו לכל הפחות תחרותיים במשחק הזה.

ג'ייק כהן כבר היה נראה סביר מינוס ביורוליג, אבל ספאחיה ייבש ועכשיו הוא נראה כמו כלום ושום דבר.

אפילו קיין לא נותן את ההגנה האישית שנתן עונה שעברה.

ועדיין לא מפתיע.

ולא היה צריך להחליף מאמן.

וגם לא יפתיע אם אוקוורד ווייט יגיע אחרי כל ההשפרצות פה בפורום ויתברר כעוד חייזר יורוקאפ שלא שיחק כדורסל איזה שנה.

את המעט שהמאמן הביא איתו ברבע הראשון אהבתי דווקא.

אנחנו ומכבי חיפה 2 טיפות מים.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2018, 09:28

התנין 2 כתב:לא יכול לסבול את כל ערימת הזרים הבינונית מינוס הזאת. אין סיבה לא לתת לזוסמן 25 לערב, גם ביורוליג.

יש סיבה. הוא לא מספיק טוב ולא מספיק יציב.
היה לו משחק נפלא מול צסקא ומאז כלום.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2018, 09:39

jay כתב:יש לנו מעט מדי שחקנים שהם sure bet עם איזה go to move או חוזקה אחת ברורה שאפשר להשען עליה באופן קונסיסטנטי.

אם טיוס היה טיוס, ווילבקין ווילבקין, ואפילו רול בזריקות פנויות, פשוטות, שהוא קובר בעיניים עצומות, היה רול הבינוני והטוב, היינו לכל הפחות תחרותיים במשחק הזה.

ג'ייק כהן כבר היה נראה סביר מינוס ביורוליג, אבל ספאחיה ייבש ועכשיו הוא נראה כמו כלום ושום דבר.

אפילו קיין לא נותן את ההגנה האישית שנתן עונה שעברה.

ועדיין לא מפתיע.

ולא היה צריך להחליף מאמן.

וגם לא יפתיע אם אוקוורד ווייט יגיע אחרי כל ההשפרצות פה בפורום ויתברר כעוד חייזר יורוקאפ שלא שיחק כדורסל איזה שנה.

את המעט שהמאמן הביא איתו ברבע הראשון אהבתי דווקא.

אנחנו ומכבי חיפה 2 טיפות מים.

אני חושב שהדבר המאכזב ביותר מבחינתי זה שהשחקנים שהשאירו כאן, לא באמת התקדמו. יכול להיות שזה קשור לספאחיה ויכול
להיות שלא.
אני זוכר לא מעט שחקנים שחשבנו שהם בינוניים, ונתנו קפיצת מדרגה משמעותית מאוד בעונה השניה שלהם (פרקינס, שון ג'יימס, ג'יימי ארנולד to name a few). רול, קיין, כהן, דיבה - פשוט המשך ישיר לעונה שעברה, וטיוס אפילו הלך אחורה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 21 נובמבר 2018, 10:20

חיכיתי לרגע הזה הרבה זמן ואני חושב שזה בדיוק הזמן לעשות את המכה שלי, אני שם על מכבי כמה אלפיות כזוכת היורוליג.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי ankram » 21 נובמבר 2018, 10:21

jol9 כתב:
התנין 2 כתב:לא יכול לסבול את כל ערימת הזרים הבינונית מינוס הזאת. אין סיבה לא לתת לזוסמן 25 לערב, גם ביורוליג.

יש סיבה. הוא לא מספיק טוב ולא מספיק יציב.
היה לו משחק נפלא מול צסקא ומאז כלום.

לא כי רול,קיין,ריי , הכל דבש אצלם לא?
תן לו 25 דקות ביורוליג , תן גם לאבדיה , לשמור פחות טוב מרול אי אפשר , להיות פחות טיפש מקיין וריי אי אפשר , לקלוע פחות טוב מקיין אי אפשר , לפחות הישראלים יראו דקות , יתחזקו , ושנה הבאה יבקשו לעבור קבוצה כי נמאס להם מהביב שופכין הזה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי jay » 21 נובמבר 2018, 10:32

דיבה המשיך, רול הלך אחורה למעט הפתיחה הדיי מדהימה, קיין הלך קדימה בהתקפה ואחורה בהגנה, וכהן וטיוס רצו אחורה.

אין קשר בין טיוס של תחילת עונה שעברה לתחילת העונה הזו. ואני לא מדבר על זה שאין רכז שיפעיל אותו, זה באמת מובן, הוא פשוט לא מספק את המטרייה של פעם וזה וואחד הבדל בצבע.

אבל העונה עוד ארוכה - לכל הסגל יש עוד זמן להתאושש, לאכזב שוב, להתעלות על עצמם, ולהכשל, מספר פעמים.
סמל אישי של המשתמש
jay

Re: יורוליג, מח' 8: אפס אנדולו - מכבי ת"א, שלישי, 19:00

הודעהעל ידי ankram » 21 נובמבר 2018, 10:37

jay כתב:דיבה המשיך, רול הלך אחורה למעט הפתיחה הדיי מדהימה, קיין הלך קדימה בהתקפה ואחורה בהגנה, וכהן וטיוס רצו אחורה.

אין קשר בין טיוס של תחילת עונה שעברה לתחילת העונה הזו. ואני לא מדבר על זה שאין רכז שיפעיל אותו, זה באמת מובן, הוא פשוט לא מספק את המטרייה של פעם וזה וואחד הבדל בצבע.

אבל העונה עוד ארוכה - לכל הסגל יש עוד זמן להתאושש, לאכזב שוב, להתעלות על עצמם, ולהכשל, מספר פעמים.

דיבה לא מסוגל ברמה הזאת לעשות כלום, בטח לא לשמור. גם אם אין רכז עבור טיוס, בהגנה הוא מביך, כהן לא צריך לראות מגרש.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי toja27 » 21 נובמבר 2018, 10:38

דיבה לא היה אמור להיות שחקן טוב יותר לפחות בחלק ההגנתי? היה אמור להיות סוג של קרציה כזאת בסגנון שארפ .
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי jay » 21 נובמבר 2018, 10:42

המשיך = המשיך להיות לא טוב

חלום שלי שיהפוך ללגיטימי ביורוליג, אני לא יודע אם זה מהירות, אורך, או עניין של קריאת מצבים, אבל זה פשוט לא קורה
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי MM3 » 21 נובמבר 2018, 11:12

אני לא איזה פרו ישראלים, ומי שטוב שישחק. ועדיין אני חושב שאין סיבה שזוסמן יקבל פחות דקות מריי או דיבה בעמדה 2 , הגארד היחידי עם סייז שמתאים לעידן הזה. הוא שומר טוב ויש לו יד טובה חסר לו טונות של במטחון.שדיבה יקבל את הדקות שלו בליגה הישראלית ושריי ישוחרר. יש לו עליות וירידות אבל זה לא שמקיין רול דיבה ריי אנחנו מקבלים משהו.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
MM3

הודעהעל ידי קובי » 21 נובמבר 2018, 11:47

toja27 כתב:דיבה לא היה אמור להיות שחקן טוב יותר לפחות בחלק ההגנתי? היה אמור להיות סוג של קרציה כזאת בסגנון שארפ .

זילות במילה שארפ
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי ankram » 21 נובמבר 2018, 11:49

MM3 כתב:אני לא איזה פרו ישראלים, ומי שטוב שישחק. ועדיין אני חושב שאין סיבה שזוסמן יקבל פחות דקות מריי או דיבה בעמדה 2 , הגארד היחידי עם סייז שמתאים לעידן הזה. הוא שומר טוב ויש לו יד טובה חסר לו טונות של במטחון.שדיבה יקבל את הדקות שלו בליגה הישראלית ושריי ישוחרר. יש לו עליות וירידות אבל זה לא שמקיין רול דיבה ריי אנחנו מקבלים משהו.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

זוסמן מסכן שנשאר בקבוצה , ידע טוב מאד למה הוא רוצה להשתחרר , גם אבדיה עשה טעות. היו יכולים להיות שחקני מפתח בליגת העל , ממילא אבדיה לא רואה דקות ביורוליג , וזוסמן צריך לפלס דרכו , מבעד לשלל הזרים ההזויים שיש לנו , ובליגה מנסים להתאושש , בטח שיאניס עוד לא יודע מי נגד מי.
עוד עונה ששרפנו 2 ישראלים , ע"ח הקרבת המזבח למען היורוליג , לא שזה עזר בכלל.
זוסמן עולה על רול וקיין בכל פרמטר , ואם יקבל דקות ביורוליג אולי נרוויח אותו.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 נובמבר 2018, 12:08

או, כמו שעון התחלנו עם הודעות ה"לפחות שידברו עברית בחדר הלבשה" ו"נמאס משכירי החרב האמריקאים".

אין ספק שמה שחסר פה זה קצת שחקני נשמה נאמנים למועדון כמו ליאור, יוגב, יותם, גל מקל (!!!!!!). כל הזרים הכושים האלה לא מבינים מה זה מכבי ובגללם אנחנו מתבזים. גם לא הבנתי למה הביאו מאמן זר כשצביקה הצליח להוביל את ראשון למקום האחרון בליגה.

גועל נפש אתם, באמא שלי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 21 נובמבר 2018, 12:11

לא צריך להקצין.
בנו קבוצה מחורבנת עם התאמות מחורבנות וככה זה נראה.

נקודתית, כרגע, אין סיבה לא לתת ליובל זוסמן יותר דקות.
לגבי ההמשך- צריך להיות כאן סגל טוב יותר. צריך להתחזק בזרים טובים יותר, במקומיים טובים יותר, ובכל העמדות.

גם ווילבקין ובלאק יכולים להיות שחקני ספסל בקבוצת צמרת. זה לא בשמיים.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי ankram » 21 נובמבר 2018, 12:19

MTA2311 כתב:או, כמו שעון התחלנו עם הודעות ה"לפחות שידברו עברית בחדר הלבשה" ו"נמאס משכירי החרב האמריקאים".

אין ספק שמה שחסר פה זה קצת שחקני נשמה נאמנים למועדון כמו ליאור, יוגב, יותם, גל מקל (!!!!!!). כל הזרים הכושים האלה לא מבינים מה זה מכבי ובגללם אנחנו מתבזים. גם לא הבנתי למה הביאו מאמן זר כשצביקה הצליח להוביל את ראשון למקום האחרון בליגה.

גועל נפש אתם, באמא שלי.

צר לי שאני מגעיל אותך, זאת לא הכוונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי bigi » 21 נובמבר 2018, 13:12

מעניין אם העונה של מכבי תמשיך ככה האם יחתכו אותה מהיורוליג , אחרי הכל 4 שנים מעמידים סגלים שיכולים להפסיד ביורופקאפ
לא יודע אם אהיה עצוב על סוף עידן או שמח שנגמר הסיוט הזה
bigi

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, felix_r ו־55 אורחים