המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יורוליג מחזור 9 : שאר המשחקים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג מחזור 9 : שאר המשחקים

הודעהעל ידי jay » 24 נובמבר 2018, 20:30

האחוזים שלו מזעזעים אבל, 41% ל-2 ו-30% ל-3.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי felix_r » 24 נובמבר 2018, 23:01

jay כתב:האחוזים שלו מזעזעים אבל, 41% ל-2 ו-30% ל-3.

צודק, אם כי צריך לקחת בחשבון שהוא זה שלוקח את רוב הזריקות הלא נוחות של קבוצתו (סוף שעון וכאלה), וגם היריבה מרכזת קודם כל בו, מה שמקל את העבודה לחברים שלו. עדיין הוא אמור להשפר את האחוזים במהלך העונה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 25 נובמבר 2018, 01:48

jay כתב:לא מאשים אותך שאתה חושב ככה, והאחוזים שלו מהשדה מזעזעים אפילו יותר, אבל הוא לא יורד מהמגרש והוא מכונת נקודות, ויותר חשוב - אסיסטים. יכול להיות שגם הרבה יותר טוב בהגנה. לא יודע, לא באמת רואה אותו.

מהרושם שלי, ג'יימס שחקן יותר אקלופוסיבי, אנרגטי ,כושר גופני, חודר הרבה יותר טוב ועם ביטחון מאשר וולבקין, כנראה גם חסר מצפון יותר מוולבקין( אם כי וולבקין גם לא עושה רושם של ביישן) . וולבקין קלעי טוב יותר , ובעיני וולבקין מתאים יותר לקבוצה גדולה כשחקן רוטציה חשוב בעוד ג'יימס באופי מתאים יותר להנהיג.
ג'יימס זה ההבדל עד כה בין מילאנו כשרונית ונאיבית של השנים האחרונות, ומילאנו כשרונית עם עוקץ העונה.
שורה תחתונה, בעיני, ג'יימס שחקן טוב יותר, אם כי כנראה לא הייתי משלם על אף אחד מהם את הסכומים ששולמו .
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 25 נובמבר 2018, 02:02

felix_r כתב:
jay כתב:האחוזים שלו מזעזעים אבל, 41% ל-2 ו-30% ל-3.

צודק, אם כי צריך לקחת בחשבון שהוא זה שלוקח את רוב הזריקות הלא נוחות של קבוצתו (סוף שעון וכאלה), וגם היריבה מרכזת קודם כל בו, מה שמקל את העבודה לחברים שלו. עדיין הוא אמור להשפר את האחוזים במהלך העונה.

ג'יימס גם כמעט לא יורד מהמגרש, הוא משחק קרוב ל35 דק' למשחק ולא רק זה, הוא כמעט תמיד בתנועה מתמדת, הוא רץ, חודר וכו'. לצורך השוואה וולבקין משחק 27 דק' בממוצע.ואני לא בטוח שהאחוזים של ג'יימס ישתפרו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי jay » 25 נובמבר 2018, 03:10

אז אתה אומר בעצם שהוא לא יורד מהמגרש ויש לו אחוזים מזעזעים?
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי toja27 » 25 נובמבר 2018, 10:35

jay כתב:אז אתה אומר בעצם שהוא לא יורד מהמגרש ויש לו אחוזים מזעזעים?

לא חושב שזאת הסיבה העיקרית, רק משהו שמוסיף .
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי er79 » 25 נובמבר 2018, 11:53

toja27 כתב:
jay כתב:לא מאשים אותך שאתה חושב ככה, והאחוזים שלו מהשדה מזעזעים אפילו יותר, אבל הוא לא יורד מהמגרש והוא מכונת נקודות, ויותר חשוב - אסיסטים. יכול להיות שגם הרבה יותר טוב בהגנה. לא יודע, לא באמת רואה אותו.

מהרושם שלי, ג'יימס שחקן יותר אקלופוסיבי, אנרגטי ,כושר גופני, חודר הרבה יותר טוב ועם ביטחון מאשר וולבקין, כנראה גם חסר מצפון יותר מוולבקין( אם כי וולבקין גם לא עושה רושם של ביישן) . וולבקין קלעי טוב יותר , ובעיני וולבקין מתאים יותר לקבוצה גדולה כשחקן רוטציה חשוב בעוד ג'יימס באופי מתאים יותר להנהיג.
ג'יימס זה ההבדל עד כה בין מילאנו כשרונית ונאיבית של השנים האחרונות, ומילאנו כשרונית עם עוקץ העונה.
שורה תחתונה, בעיני, ג'יימס שחקן טוב יותר, אם כי כנראה לא הייתי משלם על אף אחד מהם את הסכומים ששולמו .

מסכים עם הכל חוץ מהמשפט האחרון. ג'יימס בדיעבד היה ראוי לשכר שדרש. והשכר הזה היה נמוך מהשכר של סקוטי עם הבייאאוט בסופו של דבר. פספוס.
er79

הודעהעל ידי שועל » 25 נובמבר 2018, 12:05

כבר בקיץ הדעה הרווחת פה הייתה שהוא עדיף על ווילבקין. בכל זאת מדובר היה בשחקן שהוכיח את עצמו ככוכב ביורוליג ולא בשחקן טופ יורוקאפ
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־129 אורחים