המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 2 במאי, חמישי, 21:45

מחשבות לעונת 2019/20

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לעונת 2019/20

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 21 מרץ 2019, 14:01

בוא נראה את חבורת השרלילות האלה מסיימים את העונה בכבוד ומצליחים לגרד אליפות במשחק אחד.
זה נראה כרגע כמו משימה בלתי אפשרית עבורם.

לפני שחושבים על 19/20, לא יזיק אם מכבי תתחמש בחיזוק שיאפשר לה לקחת את התואר העלוב פה בשלולית.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שועל » 21 מרץ 2019, 14:06

החציל האצטקי כתב:בוא נראה את חבורת השרלילות האלה מסיימים את העונה בכבוד ומצליחים לגרד אליפות במשחק אחד.

לפני שחושבים על 19/20, לא יזיק אם מכבי תתחמש בחיזוק שיאפשר לה לקחת את התואר העלוב פה בשלולית.

על הנייר מכבי השנה הרבה יותר טובה ועמוקה מכל קבוצה בליגה, גם בקרב הזרים וגם בקרב הישראלים (לאיזו קבוצה בליגה יש ישראלים כמו טיוס, דיב' וכהן?)

אין שום סיבה שבעולם שבמשחק שהיא מתכוננת אליו היא לא תנצח.

כל זה על הנייר.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 21 מרץ 2019, 14:23

שועל כתב:
החציל האצטקי כתב:בוא נראה את חבורת השרלילות האלה מסיימים את העונה בכבוד ומצליחים לגרד אליפות במשחק אחד.

על הנייר מכבי השנה הרבה יותר טובה ועמוקה מכל קבוצה בליגה, גם בקרב הזרים וגם בקרב הישראלים (לאיזו קבוצה בליגה יש ישראלים כמו טיוס, דיב' וכהן?)

כל זה על הנייר.

על הפרקט הם שתנים מהלכים, ככה שהכל פתוח.
אבדן אליפות וזו הופכת לעונה גרועה נוספת לפנתיאון, ולא משנה במיל׳ מה עברנו בדרך.
אי אפשר לחרבן מחדש כל שנה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 21 מרץ 2019, 15:00

Jack55 כתב:מכבי יהיו חייבים לתת לבלאק חוזה אדיר, זה נכס מדהים ושחקן כמוהו מגיע לפה פעם בעשור .
חוץ ממנו, מווילבקין (שגם אם אני לא רוצה יישאר פה) אובראיינט(?) וקלויארו, כל הזרים צריכים לעוף מפה על הטיל .

מכבי צריכה לבנות מחדש, שוב.
ווילבקין ובלאק זרים טובים מאוד שצריכים להשאר במערכת.
זוסמן וג׳ונדי ישראלים טובים. טיוס ישראלי נהדר, אבל במחיר שלו זו עסקה לא כדאית.

קיין, רול ופארגו צריכים ללכת הביתה.
אבדיה וכהן לא ממש רלוונטיים.

אובראיינט וקלויארו אלה סימני שאלה, אבל מבחינתי מדובר בשחקנים משלימים- אם בגלל יכולת מנטלית מפוקפקת (הראשון) או מקצועית (השני).
בגדול- בנייה מחדש בקיץ ה24738 רצוף= המערכת המקצועית פה כושלת בענק. החבר׳ה האלה פשוט לא מסוגלים לספק את הסחורה.
מרגע שהם ממשיכים להיות אמונים על בניית הקבוצה הזאת, אין סיבה לצפות שיצמח פה משהו טוב.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמוליק » 21 מרץ 2019, 15:41

החציל האצטקי כתב:
Jack55 כתב:מכבי יהיו חייבים לתת לבלאק חוזה אדיר, זה נכס מדהים ושחקן כמוהו מגיע לפה פעם בעשור .
חוץ ממנו, מווילבקין (שגם אם אני לא רוצה יישאר פה) אובראיינט(?) וקלויארו, כל הזרים צריכים לעוף מפה על הטיל .

אובראיינט וקלויארו אלה סימני שאלה, אבל מבחינתי מדובר בשחקנים משלימים- אם בגלל יכולת מנטלית מפוקפקת (הראשון) או מקצועית (השני).
בגדול- בנייה מחדש בקיץ ה24738 רצוף= המערכת המקצועית פה כושלת בענק. החבר׳ה האלה פשוט לא מסוגלים לספק את הסחורה.
מרגע שהם ממשיכים להיות אמונים על בניית הקבוצה הזאת, אין סיבה לצפות שיצמח פה משהו טוב.

רול ראוי אבל בחצי מה 600K שמבזבזים עליו כמצחצח נעליים סדרתי.
כל השחקנים שציינת כולל קאלוירו שמופיע למשחק ונעלם לשלושה, כולל בריאנט שמגיע למשחק ונעלם מ 4, כולל טיוס שמגיע משחק ונעלם לחצי שנה (מעדיף את האוול, פחות מוכשר אבל הרבה יותר מחויב), כולל כהן שלא הגיע כלל ליורוליג וגם לא יגיע, צריכים ללכת.
לי דיי נמאס ממציאות עם "ניסיון אירופי" כמו רול וקאלוירו כשמתחת לאף יש לך את וולדן ואלייזה בריאנט. לדעתי שניהם צריכים להחליף את פרגו בכסף קטן (לא מייק גיימס ושיין לארקין אבל טוב מספיק), דיבה ווולבקין בעמדה 2 ושישקיעו חזק בעמדה 3 - 4 שאינן קיימות בקבוצה. עמדה 5 אריק מייקל מדרופשקה ועם בלאק.
מה עם ליף? יש סיכוי?
יחד עם זוס אבדיה ואולי קולושוב או איזה נציג מנבחרת העתודה שעשה קפיצת מדרגה השנה. יש כזה?
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי A.Parker » 21 מרץ 2019, 16:20

פייטון סיבה צריך להיות חזק ברשימה לדעתי
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 21 מרץ 2019, 16:23

A.Parker כתב:פייטון סיבה צריך להיות חזק ברשימה לדעתי

אחלה של אופציה לרכז מהספסל, גם פיירה הנרי .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שועל » 21 מרץ 2019, 16:37

מעלה אותו המון זמן. אחלה רכז מחליף.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי ankram » 21 מרץ 2019, 17:16

החציל האצטקי כתב:
שועל כתב:

כל זה על הנייר.

על הפרקט הם שתנים מהלכים, ככה שהכל פתוח.
אבדן אליפות וזו הופכת לעונה גרועה נוספת לפנתיאון, ולא משנה במיל׳ מה עברנו בדרך.
אי אפשר לחרבן מחדש כל שנה.

לדעתי הם יכולים ליפול נגד חולון , לחולון יש שחקן שמנצח משחקים ומאמן שיודע לחבר קבוצה ולתת לה אופי , בדיוק מה שלנו אין.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 21 מרץ 2019, 17:20

החציל האצטקי כתב:

אני משער שנראה פחות או יותר אותו הדבר כפי שהיה בשנים האחרונות , אבא של אבדיה לדעתי ירצה לראות אותו מקבל דקות במועדון אחר , טיוס לדעתי לא יישאר , כי מכבי יתנו לו הצעה נמוכה , ויש ביקוש לחוסם באירופה , בלאק בוודאות לא יישאר , ואם במקרה לא יהיה ב NBA , הוא יקבל חבילה יפה מהקבוצות הרצניות ביורוליג (לא מכבי לא קבוצה רצינית), אני משער שקלויארו ואובראיינט לא יישארו , קלויארו לא נשאר אף עונה נוספת בקבוצה , אובראיינט פשוט דביל.
יאניס מחזיק מקיין , ייתכן ונראה אותו פה על חוזה ארוך טווח.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי A.Parker » 21 מרץ 2019, 17:23

שועל כתב:

מעלה אותו המון זמן. אחלה רכז מחליף.

אכן, ובתקופה האחרונה הוא מנפק הופעות מרשימות מאוד ביורוקאפ
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 21 מרץ 2019, 19:28

נקודה שרציתי לגעת בה,
אהבתי מאוד שבעונה הקודמת היה לנו שחקן כמו קול שהגיע מהספסל בכל משחק, sixth man כזה שבאמת היה ברמה גבוהה מאוד .

הייתי רוצה שזה יהיה ככה גם בעונה הבאה, למשל :
חמישייה - רכז טופ, ווילבקין, 3 טופ, אובראיינט, בלאק . + שחקן שישי כוכב מעמדה 2-3, ושאני אומר כוכב אני לא מתכוון לעוד הימור מהיורקאפ או משהו כזה, מתכוון לשחקן ברמה גבוהה, שיעלה מהספסל ויתרום כמו כל שחקן חמישייה רגיל, וגם במקרה של פציעות (שלא נדע), שיהיה גיבוי חזק מהספסל .

ואז במצב כזה בנוגע לשאר מחליפים, אני לגמריי מתפשר על קלויארו (שהשכר שלו סביר לחלוטין), בראיינט/וולדן (בגרושים), תוסיפו לזה את דיבה, זוסמן (שרק ימשיך להשתפר ואנחנו גם נראה את זה בעונה הבאה), אבדיה, כהן, טיוס ועוד ישראלי (קולשוב?), ויוצא לנו חמישייה חזקה עם אחלה של ספסל .

אבל הנושא העיקרי שבו רציתי לגעת הוא במה שכתבתי בתחילת ההודעה, חמישייה חזקה מאוד (יש פה כבר 3 מתוך 5, רק צריך לשמור עליהם) + שחקן שישי מהספסל ברמה גבוהה, וכאמור במצב כזה אני לגמרי מוכן להתפשר על מחליפים זולים כמו בראיינט/וולדן כמו שכתבתי.
זאת אומרת, מה שאני רוצה זה שישקיעו את רוב הכסף בחמישייה הפותחת ובעוד כוכב מהספסל .

סתם להמחשה, אני מדבר על משהו בסגנון כזה :
1. רכז כוכב, וולדן .
2. ווילבקין, בובואה, דיבה, אבדיה .
3. 3 כוכב , זוסמן, קולשוב .
4. אובראיינט, קלויארו, כהן .
5. בלאק, טיוס .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MM3 » 21 מרץ 2019, 20:12

מהזרים צריך להשאיר את אובריינט(לא חובה),בלאק(אין סיכוי) ווילבקין
1. דילייני , יוביץ
2. ווילבקין , זוסמן, דיבה , אבדיה
3. לנדסברג , לוציץ׳
4. כספי , אובריינט \ וויליאמס או וויליאמס , אובריינט , כהן
5. בלאק , טיוס
MM3

הודעהעל ידי שמוליק » 21 מרץ 2019, 21:30

אתם משאירים את כהן בכל חמישיה. אמנם השדרים לא מזכירים את הנתון הבא (מסמפטים אותו): הוא מאבד סדרתי+רך הגנתית. מעדיף אפילו את גינת.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי סומבץ » 21 מרץ 2019, 21:32

רכז טוב, יציב ולא קפריזי, זה תנאי ראשוני. תביאו רכז טוב, יציב ולא קפריזי.
סומבץ

הודעהעל ידי Jack55 » 22 מרץ 2019, 15:34

הולכת למהפכה: התכנונים של מכבי ת"א לעונה הבאה
המטרה המרכזית להשאיר את בלאק, הסעיף בחוזהו של ווילבקין שמבטיח את העתיד שלו, הנטייה לא להשאיר את פארגו ומה עם ספרופולוס? עונת היורוליג של הצהובים קרובה לסיום ובקבוצה כבר החלו לתכנן את 2019/2020. מי יישאר ומי יעזוב? כל הפרטים בפנים
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 11478.html

ביום שאחרי הכישלון המסתמן ביורוליג, במכבי ת"א מתחילים להיערך למהפכה בסגל הקבוצה, כשהמטרה האסטרטגית מספר 1 היא לעשות הכל כדי להשאיר את טאריק בלאק לעונה הבאה
המשימה להשארתו לא תהיה קלה. הסנטר המצטיין החליף לאחרונה סוכן במטרה לחזור ל-NBA בעונה הבאה, ואנשי צוות בכירים של אוקלהומה סיטי הגיעו לתל אביב כדי לראות אותו בפעולה, והתרשמו ממנו מאוד, כשגם ממפיס עוקבת אחרי הסנטר. עם זאת, ההערכה היא כי אם בלאק לא יצליח להשיג חוזה בליגה הטובה בעולם, הוא ישקול בחיוב הישארות בצהוב, בעיקר בגלל שבני משפחתו התחברו מאוד לתל אביב ולישראל. הדבר ייאלץ את מכבי ת"א לפתוח את הארנק ולשלם לו סכום שעשוי להיות כפול מהשכר הנוכחי שהוא מרוויח העונה.

לגבי ג'וני אובריאנט, קיימות במועדון דעות לכאן או לכאן ואין תמימות דעים, אך בזמן שההנהלה הבכירה הביעה בפני הצוות המקצועי את חוסר שביעות הרצון ממנו, ספרופולוס עצמו מעריך את כישוריו ומוקדם לדעת מה ההחלטה שתתקבל לגביו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמוליק » 22 מרץ 2019, 17:36

Jack55 כתב:הולכת למהפכה: התכנונים של מכבי ת"א לעונה הבאה
המטרה המרכזית להשאיר את בלאק, הסעיף בחוזהו של ווילבקין שמבטיח את העתיד שלו, הנטייה לא להשאיר את פארגו ומה עם ספרופולוס? עונת היורוליג של הצהובים קרובה לסיום ובקבוצה כבר החלו לתכנן את 2019/2020. מי יישאר ומי יעזוב? כל הפרטים בפנים
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 11478.html

ביום שאחרי הכישלון המסתמן ביורוליג, במכבי ת"א מתחילים להיערך למהפכה בסגל הקבוצה, כשהמטרה האסטרטגית מספר 1 היא לעשות הכל כדי להשאיר את טאריק בלאק לעונה הבאה
המשימה להשארתו לא תהיה קלה. הסנטר המצטיין החליף לאחרונה סוכן במטרה לחזור ל-NBA בעונה הבאה, ואנשי צוות בכירים של אוקלהומה סיטי הגיעו לתל אביב כדי לראות אותו בפעולה, והתרשמו ממנו מאוד, כשגם ממפיס עוקבת אחרי הסנטר. עם זאת, ההערכה היא כי אם בלאק לא יצליח להשיג חוזה בליגה הטובה בעולם, הוא ישקול בחיוב הישארות בצהוב, בעיקר בגלל שבני משפחתו התחברו מאוד לתל אביב ולישראל. הדבר ייאלץ את מכבי ת"א לפתוח את הארנק ולשלם לו סכום שעשוי להיות כפול מהשכר הנוכחי שהוא מרוויח העונה.

לגבי ג'וני אובריאנט, קיימות במועדון דעות לכאן או לכאן ואין תמימות דעים, אך בזמן שההנהלה הבכירה הביעה בפני הצוות המקצועי את חוסר שביעות הרצון ממנו, ספרופולוס עצמו מעריך את כישוריו ומוקדם לדעת מה ההחלטה שתתקבל לגביו.

עוד ציינו בכתבה שימשיכו עם גייק - ידי קטיפה - כהן הנימוח. אני רואה אותו משחק ובא לי לנגב מילקי עם בישקוטים.
אני חושב עליו בקבוצה בשנה הבאה ואני מרגיש.....רפיון. זה מדאיג. ברמה האישית, זה מאוד מדאיג. אני דואג....
שמוליק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 22 מרץ 2019, 18:57

לטאריק בלאק אין מה לחפש באן בי איי.
הוא יכול ללכת ולחמם ספסל ב30 קבוצות. לא פחות, אבל גם לא הרבה יותר.
עם כל הכבוד לאוקלהומה סיטי ולממפיס, הוא שחקן קלאסי לאירופה.

מכאן זה שאלה של חיבור ושל כסף.
אני לא בטוח שצסק"א לא תשמח להרים אותו כתחליף לקייל היינס, למשל.

מכבי צריכה ללחוץ אותו לסיכום מוקדם ולא לחכות לקיץ, כי בקיץ הוא לא יישאר כאן.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 22 מרץ 2019, 19:38

החציל האצטקי כתב:לטאריק בלאק אין מה לחפש באן בי איי.
הוא יכול ללכת ולחמם ספסל ב30 קבוצות. לא פחות, אבל גם לא הרבה יותר.
עם כל הכבוד לאוקלהומה סיטי ולממפיס, הוא שחקן קלאסי לאירופה.

מכאן זה שאלה של חיבור ושל כסף.
אני לא בטוח שצסק"א לא תשמח להרים אותו כתחליף לקייל היינס, למשל.

מכבי צריכה ללחוץ אותו לסיכום מוקדם ולא לחכות לקיץ, כי בקיץ הוא לא יישאר כאן.

מה שכן לשמחתנו אפשר לראות שגם במועדון מאוד מאוד רוצים להשאיר אותו, וזה שצוין שהוא ומשפחתו מחוברים לארץ זה רק עוד יותר עוזר .
בקיצור מקווה מאוד שנשמע כבר בזמן הקרוב על הצעה מכובדת של מכבי לבלאק, כמו שאמרת אם הם יחכו עם זה ולא ינסו להגיע לסיכום כמה שיותר מוקדם זה רק ייפגע בנו .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי SirCharles » 22 מרץ 2019, 23:20

שני הסנט שלי:
המטרה מספר אחת של מכבי צריכה להיות החתמה של טאריק בלאק. גם בזמן התקופה הרעה ומרובת העבירות שלו חשבתי שהוא שחקן מצויין וקבוצתי ולדעתי היום הוא קרוב לטופ 5 של הסנטרים ביורוליג (לצד וסלי, איון, מילוטינוב, דאנטסון, ביטאדזה). הוא שווה חוזה של לפחות 2.5 מיליון לשנתיים (עם אופציות יציאה בקיץ לnba).

חוץ מבלאק, (לצערנו) ווילבקין ואולי קלויארו לא הייתי משאיר אף אחד מהזרים האחרים, אז דבר ראשון צריך להביא רכז גבוה והגנתי שיקח את עול ניהול המשחק מסקוטי. מיציץ יכול להיות אחלה אופציה אבל מחירו יאמיר בקיץ ואין סיבה שיעזוב את אנאדולו עבור מכבי אלא אם יציעו לו שכר יותר גבוה. אני אוהב גם מאוד את יוביץ' וגם המלפפון הלוס אנג'לסי אלכס קארוסו יכול לבוא בחשבון.
אחר כך להתפנות לעמדות הפורוורד. אני מאוד אוהב את לוק סיקמה מאלבה. 4 חזק וקבוצתי. ריבאונד ומוסר מחונן ומגן קשוח עם יד לא רעה מבחוץ. יש לי קצת חששות מכמה הוא יהיה אפקטיבי ברמת היורוליג לאחר ששיחק כל הקריירה (בן 30) ביורוקאפ, אמנם בקבוצות הצמרת של המפעל, אבל תקדים ניק קיינר מדלי של פורוורד לבן ולא ממש גבוה עם סייז ואתלטיות מצוינים למפעל המשני שלא מצליח להסתדר במפעל המוביל איפה שהסייז והאתלטיות יותר משמעותיים, עדיין יושב לי בראש. גם ניג'ל הייז נותן עונה נחמדה (לפחות מבחינה אישית) בגלאטסראי אבל לא בטוח כמה הוא מוכן להיות שחקן מוביל ביורוליג. וכמובן שאוקארו ווייט היותר אתלטי משניהם יכול להתאים.
בסמול הייתי רוצה שיעשו סקאוטינג כמו שצריך ויבואו איזה 2-way player אתלטי סטייל וויל קלייבורן. מצד שני גם לא הייתי מתנגד למישהו יעיל ואפור יותר כמו לוצ'יץ' מבאיירן, או לתת צאנס לחברו של סיקמה מאלבה, הליטאי גידראיטיס.

מבחינת ישראלים יש לנו כרגע רק שלושה ששווים יורוליג - טיוס כסנטר מחליף, זוסמן כסקנד מחליף ודיבה שמתאים כרכז שלישי. כהן ואבדיה יכולים לעזור בליגה אבל לא יותר משחקנים 11-12 ביורוליג, מה שאומר שצריך עוד 2-3 זרים לספסל (שלא כולם חייבים להירשם לליגה).
הייתי מוסיף עוד רכז מחליף (פייטון סיבה בהחלט יכול לבוא בחשבון), קומבו-פורוורד (אפשר להשאיר את קלויארו) ופורוורד-סנטר, רצוי מישהו עם טווח (פויגטמן זה החלום אבל אין סיכוי שמכבי יציעו לו מספיק).
הייתי גם לוקח בחשבון את האפשרות להחתים את קולשוב כ3 מחליף. הוא לא נותן עונה מרשימה מדי בראשון אבל יש לו פוטנציאל 3&D ומאחר שאבדיה גם ככה מתכנן להיבחר בדראפט אז יהיה חבל לוותר על אולי הסמול פורוורד הישראלי הבכיר בארץ לשנים הקרובות ולתת לו לבחור בי-ם.
SirCharles

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עידן ו־16 אורחים