המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מחשבות לעונת 2019/20

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לעונת 2019/20

הודעהעל ידי ankram » 26 אפריל 2019, 13:29

jol9 כתב:מכבי חייבת לחשוב קצת יותר בגדול. שז׳לגיריס ובאמברג ייחפשו מציאות ולפתח שחקנים. מכבי יכולה ללכת על שחקנים שכבר שיחקו ביורוליג ומכירים את הרמה.
למשל, אם צסקא מביאה את דייויס, למה שמכבי לא תנסה להביא את האנטר.

מכבי יכולה להרשות לעצמה להחזיק ארבעה שחקנים של מליון ומעלה.

יכולה? כן. אבל זה אומר להוציא פחות על שדרה ניהולית וזה מנוגד למכבי של השנים האחרונות , שהפכה להיות הסתדרות מלווה בכמה אמריקאים שמביאים קהל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 26 אפריל 2019, 13:32

jol9 כתב:
החציל האצטקי כתב:וילדוזה חידש חוזה.
בבאסקוניה לא מטומטמים כמו כאן.

הטייפקאסט הזה טוב ויפה בתאוריה, אבל פשוט אין הרבה שחקנים כאלה.
אפשר לחתום בלציין שהוא גם לא אירופאי, אלא ארגנטינאי.

ספורט 5 מדברים על יוביץ׳. גם בסדר מבחינתי. רק לא עוד גאנר ננסי. נמאס לי מזה

שדיברתי על יוביץ׳ לפני כמה שנים היו כאלו פה בפורום שצחקו עלי, כיום זה הימור כי הבחור בקושי מצליח לסיים עונה מלאה. אבל הסר דאגה מליבך, לא ילכו על רכז גבוה שמחפש מסירה , יעדיפו שוב ללכת על איזה אמריקאי אדיוט שפעם בכמה משחקים תופס יום.

סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 26 אפריל 2019, 13:33

Blondjam כתב:
er79 כתב:השם ה"גדול" הבא של מכבי על פי רועי כהן: יוביץ'. פחחחחחחח
אם אני הבנתי נכון דיברו עליו בהקשר של הרכז האירופאי שיעלה מהספסל

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk

משעשע אתה. כאילו לא יכלו לעשות זאת אשתקד , אבל העדיפו את העילוי ריי.

סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי jol9 » 26 אפריל 2019, 14:26

er79 כתב:
jol9 כתב:מכבי חייבת לחשוב קצת יותר בגדול. שז׳לגיריס ובאמברג ייחפשו מציאות ולפתח שחקנים. מכבי יכולה ללכת על שחקנים שכבר שיחקו ביורוליג ומכירים את הרמה.

יש שמות יותר טובים וגם יותר זולים מהאנטר. למשל מייקל אריק

פגעת בול בנקודה.
אני חושב שמכבי חייבת ללכת על שחקנים עם נסיון ברמות בהן היא רוצה להיות, ופחות על שחקנים עם פוטנציאל שאולי יתאימו ואולי לא.

אוטלו האנטר משחק כבר כמה וכמה שנים בטופ של היורוליג, בעוד מייקל אריק ראה את הטופ של היורוליג רק בטלוויזיה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 26 אפריל 2019, 14:29

ankram כתב:

יכולה? כן. אבל זה אומר להוציא פחות על שדרה ניהולית וזה מנוגד למכבי של השנים האחרונות , שהפכה להיות הסתדרות מלווה בכמה אמריקאים שמביאים קהל.

אני מקווה שספירופולוס בכל זאת יוכל להוביל קו אחר. דבר אחד חיובי בכל זאת קרה בשונה ממה שהתרגלנו אליו, וזה שיאניס הביא איתו עוזר שהוא מכיר וסומך עליו. אז אולי יהיה שינוי גם באופן בניית הסגל.
נוכל לדעת את זה מאוד מהר, כבר בהחתמה - שתיים הראשונות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 26 אפריל 2019, 14:56

jol9 כתב:
er79 כתב:

פגעת בול בנקודה.
אני חושב שמכבי חייבת ללכת על שחקנים עם נסיון ברמות בהן היא רוצה להיות, ופחות על שחקנים עם פוטנציאל שאולי יתאימו ואולי לא.

אוטלו האנטר משחק כבר כמה וכמה שנים בטופ של היורוליג, בעוד מייקל אריק ראה את הטופ של היורוליג רק בטלוויזיה.

אפרורי לי מדי עדיין. למייקל אריק פוטנציאל גדול ממנו. בכל מקרה לא האנטר ולא אריק הם שחקנים שיכולים להוביל את הקבוצות שלהם לטופ. להאנטר הייתה מעטפת איכותית יותר מסביבו זה כל הסיפור.
er79

הודעהעל ידי Jack55 » 26 אפריל 2019, 14:59

שיתמקדו בלהשאיר את בלאק וכולם יהיו מרוצים .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי jol9 » 26 אפריל 2019, 15:13

er79 כתב:
jol9 כתב:
er79 כתב:

פגעת בול בנקודה.

אפרורי לי מדי עדיין. למייקל אריק פוטנציאל גדול ממנו. בכל מקרה לא האנטר ולא אריק הם שחקנים שיכולים להוביל את הקבוצות שלהם לטופ. להאנטר הייתה מעטפת איכותית יותר מסביבו זה כל הסיפור.

אולי אתה צודק. בכל זאת כמה קבוצות מצאו לנכון לשחק עם האנטר ולא עם אריק. זה כנראה אומר משהו. אם אנחנו כבר לא מסוגלים לקבל החלטות חכמות, אולי עדיף לנו לסמוך על אלו שקיבלו אותן במקומנו ובהצלחה.

שוב, האנטר זאת רק דוגמא, אבל דוגמא מייצגת.
בואו נחפש את ה2-3 זרים החדשים שלנו אצל קבוצות שעשו לפחות טופ 8
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי ShiriV » 26 אפריל 2019, 15:26

Jack55 כתב:אין התייחסות לבקשה המגוחכת של טיוס?
ועל זה שמכבי מוכנים להשאיר אותו גם ב800K?

לפי הדיווחים טיוס רוצה חוזה גדול אחרון בקריירה הדועכת אז הוא מנסה בכל הכוח. סבבה, שינסה במקום אחר. הוא יודע טוב מאוד שאין סיכוי שמכבי תשלם לו סכומים כאלה. לא משלמים ככה גם על זרים מהטופ..
אם יש קבוצה אחרת באירופה שתהיה מוכנה להסכים לדרישה ההזויה הזאת אז תפאדל שיהיה לו בהצלחה.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי jol9 » 26 אפריל 2019, 15:30

ShiriV כתב:

לפי הדיווחים טיוס רוצה חוזה גדול אחרון בקריירה הדועכת אז הוא מנסה בכל הכוח. סבבה, שינסה במקום אחר. הוא יודע טוב מאוד שאין סיכוי שמכבי תשלם לו סכומים כאלה. לא משלמים ככה גם על זרים מהטופ..
אם יש קבוצה אחרת באירופה שתהיה מוכנה להסכים לדרישה ההזויה הזאת אז תפאדל שיהיה לו בהצלחה.

יותר מזה, אין לה יותר סיבה לשלם, כי החוק הרוסי מתבטל בעונה הבאה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמוליק » 26 אפריל 2019, 21:18

jol9 כתב:
ShiriV כתב:

יותר מזה, אין לה יותר סיבה לשלם, כי החוק הרוסי מתבטל בעונה הבאה.

האוול ב 300K מתאים כמו כפפה על פני שריר החשק שתלוי על קרעי תרנגולת של טיוס.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי felix_r » 26 אפריל 2019, 22:02

אין שום בעיה של חשק אצל טיוס. המצאה מטומטמת של רסקין ואתם אוכלים את זה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 26 אפריל 2019, 23:21

טיוס הוא שחקן טוב. אנחנו מכירים אותו על חסרונותיו ויתרונותיו. אחלה סנטר מחליף, חוסם בחסד, בלי ממש יכולות התקפיות, אבל
כן אפשר לצפות ממנו לעונה נוספת של 8 נק', 4 רב' וחסימה גם בעונה הבאה.
השאלה היא האם למכבי שווה לשלם מליון וחצי עליו בלי החוק הרוסי (וזה בלי תוספת השכר שהוא רוצה). לדעתי לא.

אפשר לקחת לדוגמא את קיין, שבאופן כללי התרומה שלו לא פחות טובה (אם לא יותר), והוא עולה למכבי בערך שליש מטיוס.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 27 אפריל 2019, 01:14

jol9 כתב:טיוס הוא שחקן טוב. אנחנו מכירים אותו על חסרונותיו ויתרונותיו. אחלה סנטר מחליף, חוסם בחסד, בלי ממש יכולות התקפיות, אבל
כן אפשר לצפות ממנו לעונה נוספת של 8 נק', 4 רב' וחסימה גם בעונה הבאה.
השאלה היא האם למכבי שווה לשלם מליון וחצי עליו בלי החוק הרוסי (וזה בלי תוספת השכר שהוא רוצה). לדעתי לא.

אפשר לקחת לדוגמא את קיין, שבאופן כללי התרומה שלו לא פחות טובה (אם לא יותר), והוא עולה למכבי בערך שליש מטיוס.

כן, התוספת שהוא דורש היא מוגזמת לחלוטין. לא מובן גם למה הוא חושב שמגיעה לו התוספת. ביורוליג לא הגענו להצלבה, בגביע המקומי לא זכינו, ואפילו באליפות המקומית עוד לא זכינו. אז למה הוא חושב שמגיעה לו התוספת? מוזר.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 27 אפריל 2019, 02:14

למה הוא חושב שמגיעה לו תוספת? תשאלו את הסוכן שפימפם את השם שלו כל העונה בטוויטר. מיסטר פיק.
ולגבי "שריר החשק" של טיוס... הוא אומנם התבגר מאז הקדנציה הראשונה שלו פה, אבל אני לא אשכח את השביתות האיטלקיות שלו בעונת 14/15 (גם אם אפשר להבין את הסיטואציה שהיה בה - "אלוף אירופה" עם חוזה קטן). גם היום אני לא רואה אותו בתור שחקן מחוייב במיוחד (אני מניח שאם היה כזה, היה אפילו מתמנה לקפטן בשלב כזה או אחר). כשהוא חד, הוא אכן שחקן יעיל וטוב מאוד (ברמת יורוליג). אבל לרוב, זה נמשך לאורך תקופה קצרה מאוד במהלך העונה. ב-13/14 זה הגיע בתזמון מצוין.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 27 אפריל 2019, 03:29

טיוס לא שווה יותר מ500K לעונה (וזה אחריי שפרגנתי לו), עם כל כמה שאני אוהב את השחקן, עונה הבאה הוא יהיה בן 32, כמו שיוני אמר הוא אחלה של סנטר מחליף ולא יותר מזה לדעתי, זה שהוא דורש 2.5 מיליון לשנתיים זה פשוט מגוחך, וזה שמכבי מוכנים לשלם לו בשביל עוד עונה 800K זה עוד יותר מגוחך, בטח ובטח שאין חוק רוסי בעונה הבאה, את ה800K האלה אתם בכייף יכולים לשים על ג'ורדן מיקי (לצורך העניין), כאילו איפה ההיגיון פה לעזאזל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 27 אפריל 2019, 03:51

ברור שזאת פנטזיה כמעט לא הגיונית אבל אני באמת סתם שואל מסקרנות בלבד, אם מכבי תצליח להשאיר את בלאק ואובראיינט ותוסיף אליהם את מיקי וכספי זה הגיוני שהקו הקדמי יראה ככה ? :

4 - כספי, מיקי .
5- בלאק, אובראיינט .

או שדווקא כספי יותר מתאים לשחק בעמדה 3?
ובכללי מה אתם חושבים על זה שאולי כדאי להזיז את אובראיינט יותר לעמדה 5, העונה ראינו שהוא הרבה יותר מסתדר בעמדה הזאת (לפחות ביורוליג) .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 27 אפריל 2019, 04:07

Jack55 כתב:ברור שזאת פנטזיה כמעט לא הגיונית אבל אני באמת סתם שואל מסקרנות בלבד, אם מכבי תצליח להשאיר את בלאק ואובראיינט ותוסיף אליהם את מיקי וכספי זה הגיוני שהקו הקדמי יראה ככה ? :

4 - כספי, מיקי .
5- בלאק, אובראיינט .

ובכללי מה אתם חושבים על זה שאולי כדאי להזיז את אובראיינט יותר לעמדה 5, העונה ראינו שהוא הרבה יותר מסתדר בעמדה הזאת (לפחות ביורוליג) .

לדעתי כספי צריך לשחק 3 ולא 4. יש לו יתרון סייז מול כל מצ׳ אפ ואין לו בעיית כשרון.
את עמדה 5 של בלאק ואובריאנט אני לא אוהב.

בלאק שחקן איכותי אבל עדיין אנדרסייזד ובלי קליעה או הגנה ברמה מספיק גבוהה.
לא בטוח שבמחיר שמכבי תיאלץ לשלם הוא שווה את זה.

אובריאנט יכול להיות אחלה נשק בעמדה 5 מהספסל עם היכולת ההתקפית המגוונת והתרומה בריבאונד שהוא מביא, אבל ככלל הייתי מחפש יותר סייז והגנה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 27 אפריל 2019, 04:23

החציל האצטקי כתב:
Jack55 כתב:ברור שזאת פנטזיה כמעט לא הגיונית אבל אני באמת סתם שואל מסקרנות בלבד, אם מכבי תצליח להשאיר את בלאק ואובראיינט ותוסיף אליהם את מיקי וכספי זה הגיוני שהקו הקדמי יראה ככה ? :

4 - כספי, מיקי .
5- בלאק, אובראיינט .

לדעתי כספי צריך לשחק 3 ולא 4. יש לו יתרון סייז מול כל מצ׳ אפ ואין לו בעיית כשרון.
את עמדה 5 של בלאק ואובריאנט אני לא אוהב.

בלאק שחקן איכותי אבל עדיין אנדרסייזד ובלי קליעה או הגנה ברמה מספיק גבוהה.
לא בטוח שבמחיר שמכבי תיאלץ לשלם הוא שווה את זה.

אובריאנט יכול להיות אחלה נשק בעמדה 5 מהספסל עם היכולת ההתקפית המגוונת והתרומה בריבאונד שהוא מביא, אבל ככלל הייתי מחפש יותר סייז והגנה.

אני אישית חושב שלהשאיר את אובראיינט זה יכול להיות נפלא, אני חושב שהוא יכול לתרום בהרבה בהתקפה, פשוט לדעתי הוא צריך להגיע מהספסל בעונה הבאה ולא לפתוח, ואני מקווה שבקיץ יעבדו איתו בעיקר על קבלת החלטות בנוגע לזריקות, מה שכן הוא נראה מאוד נחוש להשתפר ולהתקדם במשחק, שזה מאוד מעודד אותי לשמוע, שהוא לא עוד אחד שזורק זין אלא מישהו שבאמת רוצה להתפתח, ובלי קשר ראינו את זה גם במהלך העונה הזאת .

בקשר לבלאק, אני דווקא בעד להשאיר אותו, אבל אם מכל מיני אילוצים לא יצליחו, יצטרכו להביא לפה מחליף ראוי (דיוויס נשמע לי מופרך מדי), לעומת זאת ג'ורדן מיקי כהתחלה זה יכול להיות רעיון טוב מאוד, אני גם בטוח שהוא יעלה פחות מהסכום שמתכננים להציע לבלאק בשביל שיישאר, לכן צריך כבר מעכשיו לשים עליו עין .

בנוגע לכספי גם אני חשבתי יותר על עמדה 3 בעיקר בגלל יתרון הסייז בדיוק כמו שכתבת .
בכסף של כהן ושל טיוס + תוספת של 200 אלף לדעתי הוא יסכים לחתום פה, בלי חוק רוסי לא צריך יותר מ5 ישראלים בסגל - דיבה, זוסמן, כספי ואבדיה (ואפשר להוסיף עוד ישראלי אחד בסכום קטן, כמו קולשוב או הוואל לצורך העניין, או אפילו הליטאי, 5 זה בהחלט מספיק לדעתי)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 27 אפריל 2019, 04:35

אני מביא את כספי ומיקי לפני כל רכש אחר, ולפני שאני מחדש איזשהו חוזה.
לבלאק ואובראיינט, וברור שגם לטיוס וכהן- אפשר למצוא תחליפים שיותר יחמיאו לכספי ומיקי.
לאו דווקא בכסף ענק.

אני בסה״כ מחבב את קו המחשבה על גארד גדול נוסף ורכז טבעי שיעזור לווילבקין, ויכול להזיז אותו מדי פעם לעמדה 2.
באידיאל, החבר׳ה האלה צריכים להיות גם שומרים מצויינים.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־139 אורחים