המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

כדורסל מאירופה והעולם 18/19 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל מאירופה והעולם 18/19 V2

הודעהעל ידי A.Parker » 24 מאי 2019, 12:52

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:אין פה עמדות קיצוניות. כספי שחקן טוב, בטח בשביל ישראלי. אבל במצבו הגופני של השנים האחרונות, הוא לא שווה סכומים גדולים (שמגיעים נטו מקבוצת הקבוצה. אם יש ספונסר שמוכן לשלם את המשכורת שלו - זה משהו אחר).

אותם אנשים שרוצים את כספי מוכנים שזה יקרה בסכומים גבוהים
והקיצוניות פה לא נוגעת רק בכספי כאמור

מה זה סכומים גבוהים בשבילך לשחקן כמו כספי?
מיליון?
מיליון וחצי?

לא יותר ממיליון, וגם זה תלוי במידת ההשקעה בשאר הסגל במידה ומחתימים אותו

מסכים איתך בנקודה הזאת, אני ממש לא מוכן שיהיו פה שלושה כוכבים (בלאק ווילבקין וכספי כאמור), אך ששאר הסגל יהיה מוזנח .
כספי יכול להיות מדהים, אבל הכל תלוי מבחינתי באיך יתאימו את שאר הסגל אליו .

ואיך זה יקרה בדיוק אם מחתימים את כספי?
אתה מבין עכשיו למה אתה (ואחרים) סותר את עצמך?
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 24 מאי 2019, 12:59

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:אותם אנשים שרוצים את כספי מוכנים שזה יקרה בסכומים גבוהים
והקיצוניות פה לא נוגעת רק בכספי כאמור

מה זה סכומים גבוהים בשבילך לשחקן כמו כספי?
מיליון?
מיליון וחצי?

לא יותר ממיליון, וגם זה תלוי במידת ההשקעה בשאר הסגל במידה ומחתימים אותו

מסכים איתך בנקודה הזאת, אני ממש לא מוכן שיהיו פה שלושה כוכבים (בלאק ווילבקין וכספי כאמור), אך ששאר הסגל יהיה מוזנח .
כספי יכול להיות מדהים, אבל הכל תלוי מבחינתי באיך יתאימו את שאר הסגל אליו .

ואיך זה יקרה בדיוק אם מחתימים את כספי?

1. וונאמייקר, וולדן .
2. ווילבקין, דיבה, קולשוב, אבדיה .
3. כספי, גרין, זוסמן .
4. אובראיינט, קלויארו .
5. בלאק, לסור .

זה סגל שאני הבאתי שכולל את הטריו ולא מזניח בכלל את שאר העמדות .
אומנם הוא צריך קצת תיקונים ושיפוצים, אך זה הסגנון של מה שאני ארצה .

בכל מקרה לא מבין למה אני סותר את עצמי, אי אפשר לבנות סגל טוב ולא להזניח את כל העמדות אם בלאק-ווילבקין-כספי יהיו פה ביחד?
אני אמרתי שאם החתמה של כספי אומרת להזניח את כל העמדות ולהחתים רק 2-3 כוכבים בלי מחליפים ראויים וברמה טובה, אז זה לא מה שאני רוצה ומעוניין .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 24 מאי 2019, 13:08

יופי, ואני אכתוב בסגל את דוראנט וקרי. זה שכתבת את הסגל הזה ממש לא הופך אותו לריאלי, להיפך. למכבי אין כסף לסגל כזה.
ואגב, רד כבר מזה שלסורט בא תמורת 400-500 אלף דולר, אתה סתם ממציא נתונים
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 24 מאי 2019, 13:12

A.Parker כתב:יופי, ואני אכתוב בסגל את דוראנט וקרי. זה שכתבת את הסגל הזה ממש לא הופך אותו לריאלי, להיפך. למכבי אין כסף לסגל כזה.

לדעתי הסגל הזה כן יכול לעמוד בתקציב של מכבי, זה לא כזה מופרך - השקעה רצינית בחמישייה + מחליפים זולים וטובים .
אני לא ממציא נתונים, שחקן צעיר ששיחק ביורוקאפ השנה לא אמור לעלות מעל 500K, אהייה מופתע אם קבוצת יורוליג תשלם אלו יותר .

נ"ב - אתה יכול להיות קצת פחות תוקפני בתגובות שלך, יהיה יותר נעים לנהל איתך דיון ככה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 24 מאי 2019, 13:27

A.Parker כתב:ואיך זה יקרה בדיוק אם מחתימים את כספי?

סחטיין על הדיון וצורת ההגשה. אתה כותב דברים יפים ונכונים.

אני חושב שבתוך ״עמרי כספי במכבי״ טמונה גם משאלת לב של ״להשקיע יותר״.
הרי גם כספי בעצמו אומר שהוא לא יבוא למכבי סתם כדי לשחק במכבי. הוא יבוא לקבוצה תחרותית.
יש פה איזו משאלת לב שיחד עם כספי נוכל לצרף עוד כמה שחקנים טובים יותר ולכוון גבוה יותר.

ברגע שכל אחד מתחיל להמר ולחפש את ה״מציאות״ (מתחיל באשכול הסקאוטינג וזולג לדיונים על בניית הסגל) אז בכלל מתחיל איזשהו מישמש.
זה קורה בגלל שכולם מבינים שיש מסגרת תקציבית קשוחה, וששחקנים ״גדולים״ לא ששים לבוא לשחק כאן.

בוא נאמר את הדברים בפשטות: עמרי כספי צריך לשחק במכבי תל אביב.
הסגל שצריך להבנות סביבו צריך להיות איכותי בלי קשר לזה שעמרי כספי צריך לשחק במכבי תל אביב.
עמרי כספי שחקן פציע, ולהשקיע בו כסף גדול זה ללכת לקזינו.

אם הוא בריא- הרווחת שחקן טופ יורוליג ישראלי ושיחקת אותה. אם הוא פצוע- הסגל שסביבו צריך להיות איכותי מספיק בשביל להכיל את זה.
עכשיו- בוא נבנה את הקבוצה בצורה שיכולה להתמודד עם המקרה המיוחד של כספי.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 24 מאי 2019, 13:29

פציעות הן חלק ענק מהספורט.
צריך לדעת להתמודד איתן.

מכבי השנה נכשלה בגדול בקטע הזה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 24 מאי 2019, 13:32

החציל האצטקי כתב:פציעות הן חלק ענק מהספורט.
צריך לדעת להתמודד איתן.

מכבי השנה נכשלה בגדול בקטע הזה.

ומה הסיכוי שהם ילמדו באמת את הלקח ממקרה פארגו...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 24 מאי 2019, 13:34

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:יופי, ואני אכתוב בסגל את דוראנט וקרי. זה שכתבת את הסגל הזה ממש לא הופך אותו לריאלי, להיפך. למכבי אין כסף לסגל כזה.

לדעתי הסגל הזה כן יכול לעמוד בתקציב של מכבי, זה לא כזה מופרך - השקעה רצינית בחמישייה + מחליפים זולים וטובים .
אני לא ממציא נתונים, שחקן צעיר ששיחק ביורוקאפ השנה לא אמור לעלות מעל 500K, אהייה מופתע אם קבוצת יורוליג תשלם אלו יותר .

נ"ב - אתה יכול להיות קצת פחות תוקפני בתגובות שלך, יהיה יותר נעים לנהל איתך דיון ככה.

1. זה סגל לא ריאלי וההתעקשות שלך על זה רק מוכיחה את מה שאני כותב - אתה אל באמת מבין את ההשלכות של החתמת כספי.
2. מצטער על התוקפנות, אבל זה נובע מכך שאתה רושם שטויות ומתעקש עליהן. אני לא זוכר כמה לסורט מרוויח במלאגה, אבל זה ממש לא בסכומים האלה ויותר בכיוון 600-700 אלף דולר (לפחות). תוסיף לזה את העובדה שהם שילמו עליו בייאאוט של כרבע מיליון דולר לכוכב, ושיש לו חוזה לעונה נוספת, ותבין לבד למה הסכום שרשמת מגוחך.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 24 מאי 2019, 13:38

החציל האצטקי כתב:
A.Parker כתב:ואיך זה יקרה בדיוק אם מחתימים את כספי?

סחטיין על הדיון וצורת ההגשה. אתה כותב דברים יפים ונכונים.

אני חושב שבתוך ״עמרי כספי במכבי״ טמונה גם משאלת לב של ״להשקיע יותר״.
הרי גם כספי בעצמו אומר שהוא לא יבוא למכבי סתם כדי לשחק במכבי. הוא יבוא לקבוצה תחרותית.
יש פה איזו משאלת לב שיחד עם כספי נוכל לצרף עוד כמה שחקנים טובים יותר ולכוון גבוה יותר.

ברגע שכל אחד מתחיל להמר ולחפש את ה״מציאות״ (מתחיל באשכול הסקאוטינג וזולג לדיונים על בניית הסגל) אז בכלל מתחיל איזשהו מישמש.
זה קורה בגלל שכולם מבינים שיש מסגרת תקציבית קשוחה, וששחקנים ״גדולים״ לא ששים לבוא לשחק כאן.

בוא נאמר את הדברים בפשטות: עמרי כספי צריך לשחק במכבי תל אביב.
הסגל שצריך להבנות סביבו צריך להיות איכותי בלי קשר לזה שעמרי כספי צריך לשחק במכבי תל אביב.
עמרי כספי שחקן פציע, ולהשקיע בו כסף גדול זה ללכת לקזינו.

אם הוא בריא- הרווחת שחקן טופ יורוליג ישראלי ושיחקת אותה. אם הוא פצוע- הסגל שסביבו צריך להיות איכותי מספיק בשביל להכיל את זה.
עכשיו- בוא נבנה את הקבוצה בצורה שיכולה להתמודד עם המקרה המיוחד של כספי.

1. תודה על הפרגון, גם אני אוהב את הדיונים איתך (למעט האופטימיות המוגזמת שלך :laugh1 )
2. אני מבין את התקווה שלך, אבל אף אחד לא מבטיח שהם ישקיעו בנוסף בשאר הסגל. יש יותר סיכוי שההפך יקרה, בטח כשלצידו יהיו כנראה שני זרים יקרים ממילא (ווילבקין ובלאק)
3. לכספי אין שום קייס לקבוע איזה שאיפות יהיו למכבי במידה ויצטרף אליה. הוא לא לברן שהוא יתנה את ההחתמה שלו בבניית סגל איכותי. אני בספק אם אחת העשירות תפזול לכיוונו בכלל.
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 24 מאי 2019, 13:40

כספי =+ רגב פנאן = נפצע באימון האחרון לפני תחילת העונה וגומר את העונה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 24 מאי 2019, 13:42

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:

1. זה סגל לא ריאלי וההתעקשות שלך על זה רק מוכיחה את מה שאני כותב - אתה אל באמת מבין את ההשלכות של החתמת כספי.
2. מצטער על התוקפנות, אבל זה נובע מכך שאתה רושם שטויות ומתעקש עליהן. אני לא זוכר כמה לסורט מרוויח במלאגה, אבל זה ממש לא בסכומים האלה ויותר בכיוון 600-700 אלף דולר (לפחות). תוסיף לזה את העובדה שהם שילמו עליו בייאאוט של כרבע מיליון דולר לכוכב, ושיש לו חוזה לעונה נוספת, ותבין לבד למה הסכום שרשמת מגוחך.

1. אז אני אשמח לשמוע את הצד שלך בנושא של השכלות החתמת כספי, אולי אתה תעיר לי נקודה שאני לא רואה .
גם בשביל זה אני כאן, גם בשביל ללמוד מאחרים, לא רואה דבר פסול בזה .

2. שאלתי באינטרבאסקט סתם בשביל צורך העניין מה השכר של לסור העונה במלאגה, חייב להודות שאם זה מעל 500K אני אהייה מאוד מופתע, ובפעמים הבאות אנסה לבדוק כמה שיותר באינטרנט בנוגע לסכומים לפניי שאני כותב .
אגב, יש לו סעיף יציאה בחוזה לעונה הבאה, בגלל זה לקחתי בחשבון שלא צריך לשלם בייאאוט .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 24 מאי 2019, 13:46

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:

1. אז אני אשמח לשמוע את הצד שלך בנושא של השכלות החתמת כספי, אולי אתה תעיר לי נקודה שאני לא רואה .

2. שאלתי באינטרבאסקט סתם בשביל צורך העניין מה השכר של לסור העונה במלאגה, חייב להודות שאם זה מעל 500K אני אהייה מאוד מופתע, ובפעמים הבאות אנסה לבדוק כמה שיותר באינטרנט בנוגע לסכומים לפניי שאני כותב .
אגב, יש לו סעיף יציאה בחוזה לעונה הבאה, בגלל זה לקחתי בחשבון שלא צריך לשלם בייאאוט .

נראה לי שהסברתי כבר את ההשלכות. מעבר לתרומה שלו ולעובדה שהוא פציע, החתמה שלו עשויה לפגוע קשות בתקציב לשאר השחקנים, כך שייה פה לבסוף שוב סגל חלש ולא מאוזן
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 24 מאי 2019, 13:48

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:

נראה לי שהסברתי כבר את ההשלכות. מעבר לתרומה שלו ולעובדה שהוא פציע, החתמה שלו עשויה לפגוע קשות בתקציב לשאר השחקנים, כך שייה פה לבסוף שוב סגל חלש ולא מאוזן

אבל עניתי על זה וכתבתי שמבחינתי 1.2 זאת צריכה להיות ההצעה האחרונה של מכבי וגם זה במקרה של אין ברירה .
אי אפשר להוציא עליו סכום אסטרונומי ולהפקיר את שאר הסגל, זה ברור וציינתי את זה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 24 מאי 2019, 13:58

נו ומכבי כבר שנים בונה סגלים של הרבה זרים בינוניים שרובם מרוויחים באזור ה-700 אלף דולר. אלו סגלים יותר מאוזנים? ששחקנים כמו פארגו ורול שותים יחד כמעט מיליון וחצי דולר תקציב?

אם כבר, ההשלכה המרכזית בהחתמת כספי היא בניית סגל כשיש ישראלי בחמישיה, מה שמקל על שיקולי היררכיה ורוטציה. אז כל עוד זה לא משהו מופרע מדי, בתמיכה של פוקס והעלות של מכבי היא באזור המיליון בשנה, אז הוא לגמרי שווה את זה.

אולי פעם אחת יבנו פה חמישייה נורמלית ועליה יבססו את שאר הסגל מבחינת היררכיה ורוטציה?! עם שחקני רוטציה אפשר למצוא גם מציאות ולקחת הימורים. נשמע לי הרבה יותר מאוזן..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 24 מאי 2019, 14:10

A.Parker כתב:1. תודה על הפרגון, גם אני אוהב את הדיונים איתך (למעט האופטימיות המוגזמת שלך :laugh1 )
2. אני מבין את התקווה שלך, אבל אף אחד לא מבטיח שהם ישקיעו בנוסף בשאר הסגל. יש יותר סיכוי שההפך יקרה, בטח כשלצידו יהיו כנראה שני זרים יקרים ממילא (ווילבקין ובלאק)
3. לכספי אין שום קייס לקבוע איזה שאיפות יהיו למכבי במידה ויצטרף אליה. הוא לא לברן שהוא יתנה את ההחתמה שלו בבניית סגל איכותי. אני בספק אם אחת העשירות תפזול לכיוונו בכלל.

הבן אדם עבר ניתוח בברך. הסיכוי שמישהי שהיא לא מכבי תל אביב תרים אותו בכלל נראה לי קלוש.

שחקנים גדולים ממנו בהרבה ישבו בבית ולא קיבלו חוזה באן בי איי.
הסיכוי שמישהי תיקח אותו ב1 ביולי נראה לי אפסי.

בשוק באירופה יבוא אותו סיפור.
קבוצות אירופאיות יסתכלו על כספי ויגידו- ״למה הבחור הזה לא באן בי איי״? ויענו לעצמן: ״פציע״.
ואז השאלה הבאה: ״למה הוא לא חוזר הביתה למכבי תל אביב?״- ותעלה להן נורה אדומה.
עם כל הכבוד לערך המקצועי שלו- מי תהיה מוכנה לקחת את הסיכון עליו בסכומי כסף אסטרונומיים?

התשובה ברורה- רק מכבי תל אביב.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי A.Parker » 24 מאי 2019, 14:22

Rampel כתב:נו ומכבי כבר שנים בונה סגלים של הרבה זרים בינוניים שרובם מרוויחים באזור ה-700 אלף דולר. אלו סגלים יותר מאוזנים? ששחקנים כמו פארגו ורול שותים יחד כמעט מיליון וחצי דולר תקציב?

אם כבר, ההשלכה המרכזית בהחתמת כספי היא בניית סגל כשיש ישראלי בחמישיה, מה שמקל על שיקולי היררכיה ורוטציה. אז כל עוד זה לא משהו מופרע מדי, בתמיכה של פוקס והעלות של מכבי היא באזור המיליון בשנה, אז הוא לגמרי שווה את זה.

אולי פעם אחת יבנו פה חמישייה נורמלית ועליה יבססו את שאר הסגל מבחינת היררכיה ורוטציה?! עם שחקני רוטציה אפשר למצוא גם מציאות ולקחת הימורים. נשמע לי הרבה יותר מאוזן..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

זה נבלה וזה טריפה, זה שאני פוסל אופציה אחת לא אומר שאני תומך באופציה הנוכחית. צריכים לבנות קבוצה מאוזנת מבחינת הרמה, לא השכר.
חמישיה חזקה + שחקנים משלימים טובים בהחלט נחשב מבחינתי לסגל מאוזן, השאלה אם זה יתאפשר במידה וכספי חותם. מיליון דולר זה מחיר נסבל, אבל שוב, זה תלוי אם החתמתו לא תגרום לכך שהרכז הפותח שלך יהיה מציאה בשלוש מאות אלף דולר.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 24 מאי 2019, 14:22

החציל האצטקי כתב:
A.Parker כתב:1. תודה על הפרגון, גם אני אוהב את הדיונים איתך (למעט האופטימיות המוגזמת שלך :laugh1 )

הבן אדם עבר ניתוח בברך. הסיכוי שמישהי שהיא לא מכבי תל אביב תרים אותו בכלל נראה לי קלוש.

שחקנים גדולים ממנו בהרבה ישבו בבית ולא קיבלו חוזה באן בי איי.
הסיכוי שמישהי תיקח אותו ב1 ביולי נראה לי אפסי.

בשוק באירופה יבוא אותו סיפור.
קבוצות אירופאיות יסתכלו על כספי ויגידו- ״למה הבחור הזה לא באן בי איי״? ויענו לעצמן: ״פציע״.
ואז השאלה הבאה: ״למה הוא לא חוזר הביתה למכבי תל אביב?״- ותעלה להן נורה אדומה.
עם כל הכבוד לערך המקצועי שלו- מי תהיה מוכנה לקחת את הסיכון עליו בסכומי כסף אסטרונומיים?

התשובה ברורה- רק מכבי תל אביב.

וזו בדיוק הסיבה שלא צריך להתפרע עליו. יש באמת תרחיש שמכבי תהיה האופציה היחידה שלו.
A.Parker

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 24 מאי 2019, 14:48

A.Parker כתב:וזו בדיוק הסיבה שלא צריך להתפרע עליו. יש באמת תרחיש שמכבי תהיה האופציה היחידה שלו.

טחנו את זה מכל הכיוונים.
כן, הוא כנראה ישחק במכבי.

יש דרכים לשחק עם החוזה שלו ברמה הכלכלית. הקלות מס, מימון חיצוני...
הוא יקח חלק משמעותי מהתקציב, אבל קשה לי להאמין שזה יהיה ברמה שתרסק את היכולת של הקבוצה לבנות סגל איכותי מסביבו.
ֿ
אפשר לחזור לחשוב על איך עושים את זה?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי גל גל » 24 מאי 2019, 14:50

אם וכאשר הוא יהיה פה.

מכבי יכולה להעמיד ליינאפ מאוד גבוה ופיזי שהוא משחק בעמדה 3
זה יתרון גדול באירופה. אין הרבה מספרי 3 בגודל של כספי
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 24 מאי 2019, 15:08

החציל האצטקי כתב:
A.Parker כתב:וזו בדיוק הסיבה שלא צריך להתפרע עליו. יש באמת תרחיש שמכבי תהיה האופציה היחידה שלו.

טחנו את זה מכל הכיוונים.
כן, הוא כנראה ישחק במכבי.

יש דרכים לשחק עם החוזה שלו ברמה הכלכלית. הקלות מס, מימון חיצוני...
הוא יקח חלק משמעותי מהתקציב, אבל קשה לי להאמין שזה יהיה ברמה שתרסק את היכולת של הקבוצה לבנות סגל איכותי מסביבו.
ֿ
אפשר לחזור לחשוב על איך עושים את זה?

במקרה טוב מכבי לא צריכה להוציא עליו יותר ממיליון דולר, בואו זה לא סכום כזה גדול לשחקן עם יכולות בסדר גודל כמו שלו .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־60 אורחים