המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ליגת ווינר, מח' 15: הפועל ת"א מגד מכבי ת"א, ראשון, 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת ווינר, מח' 15: הפועל ת

הודעהעל ידי אדם » 21 ינואר 2019, 01:19

יש משחקים שהם מעבר למיקום בליגה או כל דבר אחר ואין כזה דבר לא נורא הפסד או מה איכפת לי ודרבי זה אחד מהם.
גם בגלל מה שהיא מיצגת וגם בגלל שבליגה הזו כל העולם באמת נגדנו משופטים לכל מיני פרשנים בשקל ולשחקנים בשקל שמחכים רק למשחק נגד מכבי כל הקרירה כדי להיזכר .
קרו היום כמה דברים שלא מקובלים,הגישה והאנרגיה והחוסר הבנה שמכבי באה איתה היום למשחק לא מובנת ולא מקובלת שוב כמו בגביע נגד ראשון.
משו לא מובן לשחקנים הללו ,לא מצליחים ליצור בהם סןג של יחידה לוחמת מחויבת שמבינה שהיא לא משחקת בעוד קבוצה אלא במכבי וזה דבר שרק המשכיות ובסיס יעשו ויגרמו לזה לקרות.
הם נלחמו בסוף אבל זה לקח זמן הם לא באו באותו מצב מהתחלה ללכת ראש בראש הם נתנו לצד השני להחטיף ולהחטיף והיתעוררו כבר ברצפה.
בנוסף אני מצפה משחקנים כמו זוסמן ופארגו וגונדי להסביר לשחקנים מה המשמעות ומה המשחק הזה מסמל.
לא יכול להיות שירקו עליך יקללו את הבעלים שלך את המאמן כושר שלך ואת כולם ואתה לא מתעורר בך איזה אגו איזה דריב וטירוף להיכנס בהם ולא לצאת מופסד ומושפל מהמקום הזה.

השופטים היום היו בושה זה הכותרת ואי אפשר תמיד להיתעלם ולהגיד מכבי היתה רעה מכבי היתה צריכה לנצח בכל זאת ,אז לא זה לא נכון השיפוט הפריע ונתן כל הזמן נקודות קלות להפועל והחזיק אותם.
מעבר לזה לגבי כמות השלשות של מכבי באמת שזה לא הפריע לי 70 אחוז מההחטאות משלוש היו זריקות טובות וזריקות שבכל יום בינוני מכבי שמה בפנים ומנצחת את זה 15 הפרש והיום זה לא נכנס.
למכבי אין שחקני חדירה טובים מידי או בנויה על זה ואין לה איזה שחקן פוסט אפ אז הזרירקות מ3 זה הנשק שלה והיו המון זריקות טובות היום.

זוסמן עדין רכרוכי ובעיני אותו דבר ההבלחות או החוסר הכרות כלפיו ביורוליג לא שינו את דעתי שהוא צריך להיות יותר גבר יותר רע יותר פיזי ובעל נוכחות .
כל פעם שזוסמן חודר דוחפים לו את היד מאחורה וחוטפים או מפילים לו את הכדור כל מאבק פיזי הוא מתנפנף ,אם הוא באמת רוצה לעשות צעד קדימה הוא חיב לשפר את הדברים הללו במהירות,תראו איך מדר ואפילו בלאט שומרים על הכדור לפחות בהובלה שלו.
בנוסף גונדי מראה יותר מידי עליות וירידות אני מצפה ממנו בעיקר בליגה ובמשחקים כאלה להיות יציב ולהופיע ולהיות בעל ערך מוסף ונוכח וליצור עליונות ולא להחטיא דוווקא את הזריקות החשובות.

לגבי 3 שחקנים ,קלויארו ,גק כהן ורול,באמת שהשנים הראשונים מיותרים הראשון פשוט לא מתאים וחייב להיחתך בסוף העונה .
לגבי גק כהן נמאס לי לראות אותו מתנפנף ועף ואת מופע הרכרוכיות שלו מול כל שחקן לא משנה אם זה בליגה או כל שחקן הוא פשוט רכיכה וטרף קל וחושב שצריך להביא ישראלי אחר מאפילו כספי או החזרה של לאנדסברג.
לגבי האחרון רול ,באמת אוהב אותו ,אינטליגנט ,נקי ,קלאסי מבין את המשחק באמת שחקן טוב וקלאסי אבל זמנו עבר,בשביל 2 3 סלים שהוא שם הנזק ההגנתי שלו החורים שלו גדולים מידי,מילא זה היה מגובה ביציבות התקפית אבל גם שם הוא לא יציב ושמחברים את כל זה הוא פשוט לא יעיל ובסיכום גם הוא צריך להיפרד ממנו בסוף העונה.
אדם

הודעהעל ידי סומבץ » 21 ינואר 2019, 01:27

אדם, אתה כותב המון ואין כח לכתוב כמוך, אז רק רוצה לומר שאני מסכים איתך ברוב הדברים (זו לא פעם ראשונה), שבהם אתה ממש מבטא מה שאני חושב. במקרה הזה, בעיקר הפיסקה הראשונה
סומבץ

הודעהעל ידי אדם » 21 ינואר 2019, 01:55

תודה רבה,אני לא כותב הרבה בעיקר בגלל שאני כותב אז אני כותב ככה מוציא הכל וזה בדרך כלל התגובות ,זה מגילה ,זה ארוך תקצר אין כח לקרוא,אז אני כותב מידי פעם בשביל לפרוק ואם על הדרך גם קראו חלק ועוד אהבו אז בכלל סבבה.
אדם

הודעהעל ידי A.Parker » 21 ינואר 2019, 17:42

שני דברים מרגיזים מהמשחק:
1. הפועל אומרת שהיא ניצחה את מכבי ואת השופטים
2. מחמאות אינסופיות על כך שנתנו דקות למדר, למרות שזה נעשה בלית ברירה אחרי שמקניל ולימונד יצאו בחמש עבירות

כמה צביעות
A.Parker

Re: ליגת ווינר, מח' 15: הפועל ת"א מגד מכבי ת"א, ראשון, 21:00

הודעהעל ידי ankram » 21 ינואר 2019, 18:00

A.Parker כתב:שני דברים מרגיזים מהמשחק:
1. הפועל אומרת שהיא ניצחה את מכבי ואת השופטים
2. מחמאות אינסופיות על כך שנתנו דקות למדר, למרות שזה נעשה בלית ברירה אחרי שמקניל ולימונד יצאו בחמש עבירות

כמה צביעות

רק דבר אחד מרגיז. שהפסדנו, כל השאר בטל ב60, ועוד לקבוצה המאוסה והמחורבנת הזאת. ייתכן מאד שהאנומליה של הנצחונות מול צסקא ובארסה ,תיעלם במשחק הבא.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 ינואר 2019, 18:33

‏מועדון הכדורסל מכבי ת"א מזועזע ומתריע בשל האיומים שמקבל על חייו, מאמן הכושר שלנו רגב פנאן ברשת החברתית. המועדון תומך ברגב ב-100% ועומד מאחוריו בשעה הקשה הזו
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 21 ינואר 2019, 19:58

איך המועדון הזה עדיין קיים? איך?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 ינואר 2019, 22:39

מכבי ת"א: "לא נסכים לשחק יותר בדרייב אין"

לא יודע, אני לא חושב שמכבי הייתה יוצאת באותה הודעה אם המשחק אתמול היה מסתיים בניצחון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי RomanR » 22 ינואר 2019, 00:52

הגיע הזמן שיתחילו לעשות משהו. ההנהלה הזאת נהייתה חסרת עמוד שדרה לחלוטין, בוא נראה אותם מבצעים גם
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי סומבץ » 22 ינואר 2019, 01:02

ShiriV כתב:
סומבץ כתב:הכל נגד מכבי הערב. הקהל, השופטים, הפועל, צוות השידור, וכמובן מכבי עצמה.

בול

שכחתי עוד גורם, המנהלת כמובן. במקרה הזה - החוק הרוסי.
ביום שבו כל הישראלים של מכבי נותנים תצוגה עלובה, זה אומר שכל דקה יהיו לפחות שני גרועים בהרכב ללא אפשרות לשנות את המצב. אתמול היו 45 דקות כאלו, אז זה נגמר כמו שזה נגמר.
סומבץ

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 ינואר 2019, 08:43

תגובת הפועל ת"א

בתגובה למכתבה של מכבי, בהפועל כתבו את הדברים הבאים: "יש דברים שלא משתנים. יום אחרי שמכבי מפסידה בדרבי היא מייצרת ספין. אפילו הספין לא משתנה. הדרבי התל אביבי בו ניצחה הפועל היה חווית כדורסל משובחת. משחק ששווה לקנות עבורו כרטיס. קרב על הפרקט בו קבוצה בה הושקעו 100 מיליון שקל קורסת מול קבוצה שתקציבה 10 מיליון שקלים ו-3000 אדומים ביציעים שדחפו את הקבוצה שלהם במפגן אהבה".

"אכן היו קללות בדרבי. נשמעו בו למשל הקריאות הפועל חיזבאללה. למעשה אם להיות מדויקים יותר, לאחר שצפינו בשמחה בשידור החוזר, גילינו את שידענו מראש. הקללות בטלות בשישים אל מול מפגן אהבה ואהדה נפלא של הקהל האדום. אירוע זניח לחלוטין בערב אדיר מנופח מעבר לכל פרופורציה ולא מתוך מטרה למגר אלימות".

"מכבי היא אלופת העולם בלהכיל מקרי אלימות, כשרק לאחרונה בחרו שם להתעלם מתקיפה של שמואל פרנקל על ידי אוהדיהם במהלך משחק. לסיכום, ניאלץ להסכים עם דבריו של מאמן מכבי תל אביב בסיום המשחק, לפיו מדובר באירוע תרבותי, ואמירתו של שחקן מכבי ווילבקין, שזו הייתה אווירת המשחק הטובה ביותר שפגש בארץ. כמו שנאמר - פשוט להשתחוות".

תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי סומבץ » 22 ינואר 2019, 09:04

איזה גועל. אם כבר "ספין", כך אפשר לתאר את התגובה שלהם, כדי להחליש את אפקט הקהל שלהם.
אז משווים קללות. אכן, להשוות קבוצה אחת לארגון טרור זה כמו לאחל שואה לקבוצה השניה, לקלל את אחד מעובדיה על רקע אביו המת, ולאחל מוות ליושב הראש שלה. "תקיפה" של שמואל פרנקל - הוא ממש עד היום מפחד ללכת ברחוב.
100 מיליון מול 10 מיליון - מגוחך, כאילו כל רגע שיחקו אנשים בשווי 100 מיליון על הפרקט. שניים מתוך החמישה: כהן, זוסמן, דיברתולומיאו, טיוס ואבדיה, היו צריכים לשחק כל הזמן. כל החמישה האלה היו גרועים במשחק הזה, ולא היה מה לעשות עם זה.
מתי כבר יפרקו את המועדון הזה, כשיפוצצו משחק באירופה (דבר שכבר כמעט קרה העונה)?
סומבץ

הודעהעל ידי TAYO » 22 ינואר 2019, 09:46

אין לי בעיה ואני אפילו מאיץ במכבי לרדת מהמגרש באמצע המשחק בפעם הראשונה שמתחילה אלימות מהיציע, אבל שזה יקרה כאשר מכבי מובילה ולא משחקת כמו הצרות שלי. כרגע כל הרעש הזה משרת במובן מסוים את ההנהלה הכושלת.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי ankram » 22 ינואר 2019, 10:33

שמואל1 כתב:תגובת הפועל ת"א

בתגובה למכתבה של מכבי, בהפועל כתבו את הדברים הבאים: "יש דברים שלא משתנים. יום אחרי שמכבי מפסידה בדרבי היא מייצרת ספין. אפילו הספין לא משתנה. הדרבי התל אביבי בו ניצחה הפועל היה חווית כדורסל משובחת. משחק ששווה לקנות עבורו כרטיס. קרב על הפרקט בו קבוצה בה הושקעו 100 מיליון שקל קורסת מול קבוצה שתקציבה 10 מיליון שקלים ו-3000 אדומים ביציעים שדחפו את הקבוצה שלהם במפגן אהבה".

"אכן היו קללות בדרבי. נשמעו בו למשל הקריאות הפועל חיזבאללה. למעשה אם להיות מדויקים יותר, לאחר שצפינו בשמחה בשידור החוזר, גילינו את שידענו מראש. הקללות בטלות בשישים אל מול מפגן אהבה ואהדה נפלא של הקהל האדום. אירוע זניח לחלוטין בערב אדיר מנופח מעבר לכל פרופורציה ולא מתוך מטרה למגר אלימות".

"מכבי היא אלופת העולם בלהכיל מקרי אלימות, כשרק לאחרונה בחרו שם להתעלם מתקיפה של שמואל פרנקל על ידי אוהדיהם במהלך משחק. לסיכום, ניאלץ להסכים עם דבריו של מאמן מכבי תל אביב בסיום המשחק, לפיו מדובר באירוע תרבותי, ואמירתו של שחקן מכבי ווילבקין, שזו הייתה אווירת המשחק הטובה ביותר שפגש בארץ. כמו שנאמר - פשוט להשתחוות".

תודה לך על הבאת הדברים.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 22 ינואר 2019, 10:41

צריך לזכור שזה גם תקדימי , נניח ובמשחק הבא מול הפועל ישירו שירי שואה , כפי שהתרגלנו לצערנו , ומכבי תרד מהמגרש , מה ימנע מכמה אוהדי חולון לעשות את זה במשחק הבא ולגרום לשחקני מכבי לרדת מהמגרש ולספוג הפסד טכני?
צריך גם לזכור שכל פעם שמכבי מפסידים בבית של הגועל , הם יוצאים בשלל פוסטים , ציוצים וכתבות על מה שעושים לרגב , על הקריאות הדוחות , לא שזה לא חשוב , אבל שמכבי מנצחים , משום מה הרעש התקשורתי מצד מכבי הרבה פחות קורה , יעני זה ספין.
הנהלת הקבוצה הזאת אלופה בבכי ונהי , אפס מעש , אם היה לקבוצה הזאת טיפה אינטגריטי , היו אומרים לפני המשחק , שאם יהיו קריאות שואה , הקבוצה תרד מהמגרש , היותר ותמיד מדובר בבכי ונהי אחרי המשחק , וביתר שאת אחרי הפסד , הם משחקים לידיים של הגועל.
אולי עדיף לקבוצה וראשיה המגוחכים , לבדוק מדוע השחקנים זרקו זין , מדוע הישראלים שלה כשלו שוב ושוב , ולמה לעזעזל אנחנו נראים בליגה רע יותר מהיורוליג , מכיוון שלצד המקצועי אין לראשי מכבי יכולת להסביר או לשנות משהו , הם פונים לאפיקים אחרים , אולי אוהדי מכבי ישכחו את הצגת הנפל.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי TAYO » 22 ינואר 2019, 12:11

גם כשנזרקו עלינו דראכמות מהיציע של סלוניקי המשכנו לשחק... שיתרכזו בלענות על המגרש.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 ינואר 2019, 15:58

''מפגן אהבה ואהדה''

איזה גן ילדים
כל הכדורסל פה מסריח
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות