המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ת'רד המלפפונים - הצעת ענק לסלוקאס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים

הודעהעל ידי arie85 » 16 מאי 2019, 10:23

Jack55 כתב:מכבי תל אביב תעקוב אחרי פביאן קוזר ואלק פיטרס בפיינל פור היורוליג .
בכירים בקבוצה יצאו לאירועי הפיינל פור בויטוריה ויצפו בגארד הצרפתי של ריאל ובשחקן הפנים של צסק"א. כהן לא מתרגש מהבטחת המקום הראשון .
https://sports.walla.co.il/item/3236316 ... cialbutton

אם קוזר מגיע אז לדעתי זה יהיה במקום רול
arie85

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 16 מאי 2019, 14:52

מאיפה הוא שלף את השמות האלה?
קוזר בן 32, ואחרי סיבוב במדריד ידרוש סכומי כסף גבוהים. לא ברור מה יש למכבי לעשות עם שחקן משלים שיתקע אותה במחיר.
אותו סיפור עם פיטרס. מגיע מצסק״א שבוודאי השקיעה כסף מוגזם על רול-פלייר שכל כישוריו מסתכמים בהטלת שלשות.

נראה לי ששקדי יורה באפילה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי SirCharles » 16 מאי 2019, 16:56

er79 כתב:פיטרס נער הפוסטר של צסקא. בליגה אני מוצא גבוהים טובים ממנו. קוזר רכז סביר, לא מישהו שיוביל קבוצה לטופ יורוליג. למיטב זיכרוני גם שומר זוועה. זה התקציב של פדרמן ועם זה נחיה.

מאיפה הבאת שקוזר רכז ועוד שומר זוועה?
הוא בכלל גארד-פורוורד ושומר לא רע בכלל. היה המצטיין של ריאל בגמר של שנה שעברה, סתם שתדע.
SirCharles

הודעהעל ידי er79 » 16 מאי 2019, 17:38

SirCharles כתב:
er79 כתב:פיטרס נער הפוסטר של צסקא. בליגה אני מוצא גבוהים טובים ממנו. קוזר רכז סביר, לא מישהו שיוביל קבוצה לטופ יורוליג. למיטב זיכרוני גם שומר זוועה. זה התקציב של פדרמן ועם זה נחיה.

מאיפה הבאת שקוזר רכז ועוד שומר זוועה?
הוא בכלל גארד-פורוורד ושומר לא רע בכלל. היה המצטיין של ריאל בגמר של שנה שעברה, סתם שתדע.

בגלל זה אמרתי למיטב זכרוני. ראיתי כמה משחקים שלו, לא עקבתי, ואם זכרוני אינו מטעה אותי הוא הוביל את ההתקפות ולא זכור לי כשומר עילוי במשחקים שראיתי. בכל מקרה לא שחקן מעניין במיוחד. לא שחקן שישדרג את מכבי. גם לא פיטרס
er79

הודעהעל ידי felix_r » 16 מאי 2019, 18:18

החציל האצטקי כתב:מאיפה הוא שלף את השמות האלה?
קוזר בן 32, ואחרי סיבוב במדריד ידרוש סכומי כסף גבוהים. לא ברור מה יש למכבי לעשות עם שחקן משלים שיתקע אותה במחיר.
אותו סיפור עם פיטרס. מגיע מצסק״א שבוודאי השקיעה כסף מוגזם על רול-פלייר שכל כישוריו מסתכמים בהטלת שלשות.

או שאור שקדי הלך לעשות טעימות בחוות הגראס הרפואי, או שמישהו ממכבי הסתלבט עליו קשה. אחרת אי אפשר להבין בכלל מאיפה הוא הפליץ את השמות האלה
נערך לאחרונה על ידי felix_r בתאריך 16 מאי 2019, 18:34, נערך פעם אחת בסך הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 16 מאי 2019, 18:25

felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:מאיפה הוא שלף את השמות האלה?

או שאור שקדי הלך לעשות טעימות בחוות הגראס הרפואי, או שמישהו ממכבי הסתלבט עליו קשה. אחרת אי אפשר להבין בכלל מאיפו הוא הפליץ את השמות האלה

בדיוק, זה הזוי רצח...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי my man » 16 מאי 2019, 18:43

אמרתם הזוי אמרתם מכבי
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 16 מאי 2019, 19:08

נכון, כי מכבי הוכיחה שהיא מחתימה תמיד שמות מהטופ של אירופה, כך שהשניים האלה נשמעים הזויים
בחייאת, מספיק להביט בסגלים האחרונים ולהבין שאין סיבה שהם אל יהיו מועמדים.
A.Parker

הודעהעל ידי BIG sofo » 16 מאי 2019, 21:47

קורי וולדן כבר חתום במכבי תל אביב לעונה הבאה?
ברמת יורוליג, אני מצפה ממנו להגנה טובה, קליעה טובה לשלוש, ואגרסיביות ולחימה על המגרש.
מבחינת בניית סגל, אני בונה עליו כגארד מחליף, אבל מאמין שבהרבה משחקים הוא גם ישחק הרבה בדקות האחרונות ( בשלבים שווילבקין מחריב את המשחק)
BIG sofo

הודעהעל ידי felix_r » 16 מאי 2019, 22:21

A.Parker כתב:נכון, כי מכבי הוכיחה שהיא מחתימה תמיד שמות מהטופ של אירופה, כך שהשניים האלה נשמעים הזויים
בחייאת, מספיק להביט בסגלים האחרונים ולהבין שאין סיבה שהם אל יהיו מועמדים.

לא, מכבי כל שנה קונה שחקנים מריאל ומצסקא
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Mmm » 16 מאי 2019, 23:59

מה קורה בגזרת מיקי? יש סכוי?
Mmm

הודעהעל ידי felix_r » 17 מאי 2019, 02:34

Mmm כתב:מה קורה בגזרת מיקי? יש סכוי?

אם תשאל אותי, הרבה תלוי בשאלה האם חימקי תעפיל ליורוליג דרך ה VTB. בשביל זה היא צרכיה לסיים ראשונה בין כל הקבוצות שהן לא צסקא
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 23 מאי 2019, 13:37

עמרי כספי בראיון לידיעות אחרונות:

עמרי כספי למכבי ת''א: חכו עד ליולי. בוחן במקביל הצעות נוספות מהקבוצות הבכירות באירופה, יישאר בNBA רק לקבוצת פלייאוף.

על אף שהוא לא אוהב את ההגדרה הזאת, עומרי כספי, הכדורסלן הישראלי המצליח ביותר בכל הזמנים, נמצא בימים אלה על פרשת דרכים. אם יקבל הצעה אטרקטיבית מקבוצה מובילה באן־בי־איי, יחזור לאמריקה וישחק בה עונה נוספת. אם לא, הוא עשוי לשחק במכבי תל־אביב, אבל גם לא שולל הצטר־פות למועדון אירופי גדול. ההצעות, הוא אומר, כבר זורמות לכיוונו.
"מכבי תל־אביב פנתה אליי", מספר כספי בראיון שיתפרסם מחר במוסף "7 ימים". "ביקשתי ממכבי שיחכו לי עד ל־1 ביולי, פתיחת שוק ההעברות לשחקנים חופשיים בארה"ב, אחרת לא אוכל להגיד אם אני אחתום בקבוצה. אם אשאר באן־בי־איי זה יהיה רק בקבוצה טובה שתגיע לפלייאוף. הפעם לא אבחר בכל קבוצה, זה יהיה הקריטריון הברור מבחינתי".

אם אכן יצטרף למכבי תל־אביב, זה יקרה אחרי עונה שעומדת בסימן הכישלון באירופה. אבל כספי לא מודאג. "גם בוסטון סלטיקס ולייקרס עברו תהליכים לאורך השנים. לא אלך עיוור ואגיד 'רק מכבי' אם לא אשאר באן־בי־איי. הוגן מבחינתי לבחון גם אופציות אחרות כמו צסק"א, פנרבחצ'ה, ריאל מדריד או ברצלונה".
כספי מסביר מה הקריטריונים החשובים מבחינתו להחלטה באיזו קבוצה יבחר. "אסתכל על הקבוצה, הסגל, המאמן, וגם על התרבות שלה. אם אגיע למכבי - ארצה שתהיה קבוצה טובה ובשלה לשחק ברמות האלה של אירופה. קבוצות נידחות פחות מעניינות אותי, אני הרי לא רוצה לשחק משחקי ליגה בישראל וזהו".
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 23 מאי 2019, 13:56

צודק.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי SirCharles » 23 מאי 2019, 14:04

Jack55 כתב:עמרי כספי בראיון לידיעות אחרונות:

עמרי כספי למכבי ת''א: חכו עד ליולי. בוחן במקביל הצעות נוספות מהקבוצות הבכירות באירופה, יישאר בNBA רק לקבוצת פלייאוף.

על אף שהוא לא אוהב את ההגדרה הזאת, עומרי כספי, הכדורסלן הישראלי המצליח ביותר בכל הזמנים, נמצא בימים אלה על פרשת דרכים. אם יקבל הצעה אטרקטיבית מקבוצה מובילה באן־בי־איי, יחזור לאמריקה וישחק בה עונה נוספת. אם לא, הוא עשוי לשחק במכבי תל־אביב, אבל גם לא שולל הצטר־פות למועדון אירופי גדול. ההצעות, הוא אומר, כבר זורמות לכיוונו.
"מכבי תל־אביב פנתה אליי", מספר כספי בראיון שיתפרסם מחר במוסף "7 ימים". "ביקשתי ממכבי שיחכו לי עד ל־1 ביולי, פתיחת שוק ההעברות לשחקנים חופשיים בארה"ב, אחרת לא אוכל להגיד אם אני אחתום בקבוצה. אם אשאר באן־בי־איי זה יהיה רק בקבוצה טובה שתגיע לפלייאוף. הפעם לא אבחר בכל קבוצה, זה יהיה הקריטריון הברור מבחינתי".

אם אכן יצטרף למכבי תל־אביב, זה יקרה אחרי עונה שעומדת בסימן הכישלון באירופה. אבל כספי לא מודאג. "גם בוסטון סלטיקס ולייקרס עברו תהליכים לאורך השנים. לא אלך עיוור ואגיד 'רק מכבי' אם לא אשאר באן־בי־איי. הוגן מבחינתי לבחון גם אופציות אחרות כמו צסק"א, פנרבחצ'ה, ריאל מדריד או ברצלונה".
כספי מסביר מה הקריטריונים החשובים מבחינתו להחלטה באיזו קבוצה יבחר. "אסתכל על הקבוצה, הסגל, המאמן, וגם על התרבות שלה. אם אגיע למכבי - ארצה שתהיה קבוצה טובה ובשלה לשחק ברמות האלה של אירופה. קבוצות נידחות פחות מעניינות אותי, אני הרי לא רוצה לשחק משחקי ליגה בישראל וזהו".

הוא צריך להיזהר מצמרות עצים וציפורים...
עלק יחתום רק בקבוצת פלייאוף ו" הוגן מבחינתי לבחון גם אופציות אחרות כמו צסק"א, פנרבחצ'ה, ריאל מדריד או ברצלונה". כאילו שהוא אי פעם שיחק בפלייאוף או שהקבוצות הכי בכירות של אירופה יורקות לכיוון שלו.
SirCharles

הודעהעל ידי felix_r » 23 מאי 2019, 15:06

מה זה משנה בכלל אם קבוצת NBA היא קבוצת פליי-אוף? יש טריידים באמצע העונה. הוא כבר היה חתום בגולדן סטייט, זה לא עזר לו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 מאי 2019, 17:37

felix_r כתב:מה זה משנה בכלל אם קבוצת NBA היא קבוצת פליי-אוף? יש טריידים באמצע העונה. הוא כבר היה חתום בגולדן סטייט, זה לא עזר לו.
אני חושב שאם קבוצת פלייאוף תרצה אותו הוא יעדיף להמשיך ב NBA, רק בשביל הסיכוי לשחק בפלייאןף בכל זאת, למרות שתאורטית יש סיכוי שיחתכו אותו כפי שציינת.
בנוגע לאירופה ומכבי - מבחינתו זה הדבר הנכון, מבחינת מכבי זה יותר בעייתי. כספי אם יחתום יהיה אחד השחקנים היקרים, המרכזיים והמובילים בקבוצה ויש גבול כמה אפשר לחכות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי BIG sofo » 24 מאי 2019, 13:27

השאלה אם עמרי כספי ביכולת הנוכחית שווה חוזה במכבי תל אביב?
BIG sofo

הודעהעל ידי שמואל1 » 24 מאי 2019, 13:41

BIG sofo כתב:השאלה אם עמרי כספי ביכולת הנוכחית שווה חוזה במכבי תל אביב?
כן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 27 מאי 2019, 12:55

סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Google [Bot], Google Adsense [Bot], מרסר ו־129 אורחים