המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

רבע גמר, משחק 1: מכבי ת"א נגד הפועל ת"א, חמישי, 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רבע גמר, משחק 1: מכבי ת"א נגד הפועל ת"א, חמישי, 21:00

הודעהעל ידי Jack55 » 24 מאי 2019, 12:11

אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:
אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:
אחדשיודע כתב:יוצא דופן בגועלו. כן.
תתבגר.

גם לדעתי הם אנשים גועליים ונוראיים .

לא אמרתי עליהם דבר כ-"אנשים", אלא כקהל אוהדים. הם מקללים בלי סוף, שרים שירי נאצה/שואה וככלל חושבים שמותר להם לעשות הכל במגרשים. למה? כי הם מקבלים לגיטמציה ופידבקים חיוביים מכל הסובבים אותם. מההנהלה של הקבוצה, דרך המאמן ועד הפרשנים בתקשורת (כמו גור שלף) שמחמיאים על "תצוגת עידוד מדהימה", כשבפועל זו תצוגת אלימות מדהימה ב-80% מהזמן.

הגיע הזמן שמישהו יחזיר לאוהדים האלה (בכל מחנות האוהדים) את הפורפורציות ויראה להם את המציאות. זה ספורט, לא מעבר לזה. וכן, אפשר לעודד את הקבוצה שלך כי בלי לאבד צלם אנוש.

תאמין לי שאני בדיוק חושב כמוך, מילה במילה .
אני גם חושב שצריך כבר להגיע היום שהם יענשו בחומרה על כל הדברים הנוראיים האלה שהם עושים, לשמוע את השירים שלהם והקללות שלהם אתמול במהלך המשחק (ובכללי) היה פשוט מחריד, זה פשוט נמאס .
הכוונה שלי הייתה שבמהלך המשחק העידוד שלהם לעומת העידוד של אוהדי מכבי היה משהו אחר, כי האוהדים של מכבי באמת אכזבו .

העידוד שלהם נוראי, זה בדיוק העניין. איך אפשר להפריד בדיוק בין האופן שבו הם מעודדים לרמת הדיצבלים שהם משמיעים בצורה הזו? אתה נוהג עכשיו בדיוק כמו הפרשנים המטומטמים (סלח לי), שמפרגרנים על "תצוגת עידוד מדהימה" במקום לבקר את החוליגניזם הזה.

אני לא רוצה שהדיון הזה יוציא אותי כאחד שבעד האוהדים של הפועל או כאחד שלא נגד ההתנהגות שלהם, כי זה בדיוק ההפך מהדעה האישית שלי .
אני חושב שהרמה שלהם נמוכה מאוד, כל הקללות והשירים שהם שרים זה פשוט דוחה אותי ולא מדבר אליי, וברור שצריך לעשות לזה סוף בהקדם (חבל שזה לא קורה) .

אגב אני אישית בחיים לא הייתי רוצה קהל כמו שלהם למרות שהם מעודדים לאורך כל המשחק, ולא צריך להסביר למה .
פשוט מבאס אותי להגיע למשחקים לפעמים שהקהל רדום ושהאווירה לא ברמה הכי טובה שיש, וכן זה גם ביורוליג .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 24 מאי 2019, 12:53

נזקים בהיכל מנורה מבטחים בעקבות התפרעות אוהדי הפועל. בעיקר כיסאות שבורים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 24 מאי 2019, 17:01

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר