המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מחשבות לעונת 2019/20 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לעונת 2019/20 V2

הודעהעל ידי A.Parker » 26 יולי 2019, 01:22

נזכרתי בשם שלו לפני כמה ימים, אם כי היום הוא חתם בבשיקטאש, אבל מה הייתם אומרים על ג'ורדן תיאודור?
לא הכי מבריק וקלעי בינוני, אבל כן מנהל משחק טוב ורכז נחמד.
A.Parker

הודעהעל ידי SirCharles » 26 יולי 2019, 01:43

A.Parker כתב:נזכרתי בשם שלו לפני כמה ימים, אם כי היום הוא חתם בבשיקטאש, אבל מה הייתם אומרים על ג'ורדן תיאודור?

רציתי אותו מאוד לפני העונה (המאכזבת) שלו במילאנו. ממש לא מתאים, קטנציק ולא ממש עושה הגנה.
אין ממש ברירה, אם מכבי רוצים לעשות משהו העונה הם חייבים לצאת מהסרט של גארד סקורר נמוך נוסף ליד סקוטי. צריך גארד בולדוג שחושב מסירה וידע להפעיל את ווילבקין, בלאק, כספי (אם יבוא) ומילסאפ. מדובר בפוטנציה ב4 שחקנים שמסוגלים לצבור נקודות במבחר דרכים. אולי לא יהיה לנו חודר על אבל יש עוד דרכים להשיג נקודות. והגנה מנצחת משחקים.
SirCharles

הודעהעל ידי Jack55 » 26 יולי 2019, 03:43

A.Parker כתב:נזכרתי בשם שלו לפני כמה ימים, אם כי היום הוא חתם בבשיקטאש, אבל מה הייתם אומרים על ג'ורדן תיאודור?

אתה אומר שאני כותב שטויות ודברים לא נכונים ומצד שני מציע את ג'ורדן תיאודור, נו באמת.
הוא 1.83 ואיך נגיד את זה בעדינות - הוא והגנה לא החברים הכי טובים. וזה מבלי להתייחס לקליעה הרעה וחוסר ההתאמה המוחלט לצידו של ווילבקין.
אי אפשר להתפשר על מנהל משחק טוב בכל מצב, כרגע תיאודור שחקן בשביל להוביל קבוצת יורוקאפ או קבוצה סטייל וילרבאן\הכוכב\זניט במקרה הטוב, ממש ממש לא שחקן שצריך להיות רכז ראשון במכבי .
*וזה שהוא חתם בקבוצת אמצע טבלה בליגת האלופות רק מחזק את כל מה שאני אומר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 26 יולי 2019, 11:08

Jack55 כתב:

אתה אומר שאני כותב שטויות ודברים לא נכונים ומצד שני מציע את ג'ורדן תיאודור, נו באמת.
הוא 1.83 ואיך נגיד את זה בעדינות - הוא והגנה לא החברים הכי טובים. וזה מבלי להתייחס לקליעה הרעה וחוסר ההתאמה המוחלט לצידו של ווילבקין.
אי אפשר להתפשר על מנהל משחק טוב בכל מצב, כרגע תיאודור שחקן בשביל להוביל קבוצת יורוקאפ או קבוצה סטייל וילרבאן\הכוכב\זניט במקרה הטוב, ממש ממש לא שחקן שצריך להיות רכז ראשון במכבי .

יואו כמה שטויות אתה רושם, קשה להכיל את זה כל פעם מחדש
1. לא אמרתי שאני רוצה אותו, העלתי דיון תיאורטי כי הוא רכז עם ניסיון אירופי
2. תיאודור מנהל משחק הרבה יותר טוב מג'יימס

הייתי מציע שכל אחד יכתוב חופשי את השטויות שלו ונראה בסוף מי צודק, אבל זה גם ככה קרה הרבה פעמים השנה ואתה לא מסיק מזה כלום אז חבל.
A.Parker

הודעהעל ידי yellowaura » 26 יולי 2019, 11:39

לא מתאים לאף קבוצת יורוליג.
ראיתי מספר משחקים שלו..

אגב, בלי קשר לגובה.. וולטרס ב 2 רמות מעליו
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי A.Parker » 26 יולי 2019, 12:00

yellowaura כתב:

לא מתאים לאף קבוצת יורוליג.
ראיתי מספר משחקים שלו..

אגב, בלי קשר לגובה.. וולטרס ב 2 רמות מעליו

לא חושב שוולטרס מעליו, אין לו שום ייחודיות
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 26 יולי 2019, 12:10

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:

יואו כמה שטויות אתה רושם, קשה להכיל את זה כל פעם מחדש
1. לא אמרתי שאני רוצה אותו, העלתי דיון תיאורטי כי הוא רכז עם ניסיון אירופי
2. תיאודור מנהל משחק הרבה יותר טוב מג'יימס

הייתי מציע שכל אחד יכתוב חופשי את השטויות שלו ונראה בסוף מי צודק, אבל זה גם ככה קרה הרבה פעמים השנה ואתה לא מסיק מזה כלום אז חבל.

1. לא כתבתי שאמרת שאתה רוצה אותו, כתבתי שהצעת אותו, מבחינתי אם העלת את השם שלו בת'רד מחשבות לעונת 2019/20 זה אומר שהזכרת אותו בהקשר למכבי, תקן אותי אם אני טועה?
2. מאיפה הבאת פתאום את מייק ג'יימס, לא הזכרתי אותו פעם אחת במה שכתבתי והוא בכלל לא קשור למה שכתבתי, אני רק כתבתי שלדעתי בכלל לעלות את השם שלו זה מצחיק, כי עובדתית הוא חתם בקבוצת אמצע טבלה בליגת האלופות (בלי קשר לנתונים שלא מתאימים).
קיצר, שוב הגבת שני דברים שבכלל לא היו כתובים בהודעה שלי, אבל העיקר שאני כותב "שטויות"
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי my man » 30 יולי 2019, 16:33

גראנט, וולטרס
ווילבקין, דיבר'
בראיינט, זוסמן, אבדיה
אייסי, כספי, קלויארו
בלאק, האנטר, כהן

זה סגל שאני חושב שאני אוהב..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 30 יולי 2019, 19:56

my man כתב:גראנט, וולטרס
ווילבקין, דיבר'
בראיינט, זוסמן, אבדיה
אייסי, כספי, קלויארו
בלאק, האנטר, כהן

זה יהיה סגל מעולה שלגמרי שווה לחכות בשבילו.

וולטרס וגראנט זה אחלה של צמד רכזים שמביאים דברים שונים למשחק וניסיון שונה, יודעים להפעיל את הגבוהים והניהול משחק שלהם טוב.
הקו הקדמי יהיה מהטובים במפעל - קשוח, מפחיד, אגרסיבי, פיזי וכו', אני מאוד מאוד אוהב את הסגנון הזה שלהרבה מאוד שחקנים קשה מאוד להסתדר איתו, טונות של פיזיות.
השחקן שהוא ההימור הגדול (וכנראה היחיד) בסגל זה בראיינט שיש לו פוטנציאל לעשות את העליית מדרגה הזאת ולשדרג את עצמו גם לשחקן טוב ביורוליג, בוא נראה אותו מוכיח את עצמו העונה, יהיה מאוד מעניין לראות אם הוא באמת מסוגל לעשות את זה.

בגדול, חמישייה מפחידה מאוד (גראנט, ווילבקין, כספי, אייסי, בלאק) עם נשקים מצוינים והכי חשוב מוכחים מהספסל (האנטר, וולטרס, בראיינט, קלויארו, זוסמן...)
הלוואי שבסופו של יום נגמור עם סגל כזה, גם אם יגיע רכז אחר שיביא ניהול משחק והגנה ברמה טובה במקום גראנט אני אהייה מרוצה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי arie85 » 31 יולי 2019, 01:03

אם אני הנהלת מכבי, אני מעלה כל משחק ארבע זרים ולא נותן למנהלת את המענק של ה500 אלף שבטח קבוצות כמו הפועל תא בונות עליו, לעשות אולימפיאקוס ולשחק למעשה עם מכבי ישראלית מחוזקת בזרים, גם ככה הישראלים שלנו טובים בהרבה מהישראלים של קבוצות אחרות אז זה לא אמור לשנות את זה שנהיה בין הראשונות
arie85

הודעהעל ידי arie85 » 31 יולי 2019, 01:05

Jack55 כתב:
my man כתב:גראנט, וולטרס
ווילבקין, דיבר'
בראיינט, זוסמן, אבדיה
אייסי, כספי, קלויארו
בלאק, האנטר, כהן

זה יהיה סגל מעולה שלגמרי שווה לחכות בשבילו.

וולטרס וגראנט זה אחלה של צמד רכזים שמביאים דברים שונים למשחק וניסיון שונה, יודעים להפעיל את הגבוהים והניהול משחק שלהם טוב.
הקו הקדמי יהיה מהטובים במפעל - קשוח, מפחיד, אגרסיבי, פיזי וכו', אני מאוד מאוד אוהב את הסגנון הזה שלהרבה מאוד שחקנים קשה מאוד להסתדר איתו, טונות של פיזיות.
השחקן שהוא ההימור הגדול (וכנראה היחיד) בסגל זה בראיינט שיש לו פוטנציאל לעשות את העליית מדרגה הזאת ולשדרג את עצמו גם לשחקן טוב ביורוליג, בוא נראה אותו מוכיח את עצמו העונה, יהיה מאוד מעניין לראות אם הוא באמת מסוגל לעשות את זה.

בגדול, חמישייה מפחידה מאוד (גראנט, ווילבקין, כספי, אייסי, בלאק) עם נשקים מצוינים והכי חשוב מוכחים מהספסל (האנטר, וולטרס, בראיינט, קלויארו, זוסמן...)
הלוואי שבסופו של יום נגמור עם סגל כזה, גם אם יגיע רכז אחר שיביא ניהול משחק והגנה ברמה טובה במקום גראנט אני אהייה מרוצה.

סגל שצריך לסיים במקומות 5-6 כמו שמכבי היית רגילה עד לפני חמש שנים
arie85

הודעהעל ידי cifkcv » 31 יולי 2019, 11:58

רכז טוב וכספי ויש עם מה לצאת למלחמה.. בהנחה שבלאק נשאר.
cifkcv

הודעהעל ידי my man » 31 יולי 2019, 12:44

cifkcv כתב:רכז טוב וכספי ויש עם מה לצאת למלחמה.. בהנחה שבלאק נשאר.
השאלה אם הם מסוגלים לעשות את זה?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שופי שוף » 31 יולי 2019, 13:54

אני מתחיל לחשוב שכדאי שלא לרשום את קלויארו לליגה הישראלית וליצור מקום לעוד זר ב"כסף קטן" (350-400 אלף דולר) בכדי לעבות את הסגל בנקודות החלשות.
בעונה שעברה כבר ראינו שקלויארו הוא אחלה פועל שחור ביורוליג והוא מתאים למרקם הקבוצתי, ולעומת זאת בליגה הוא מעמיד ממוצעים שדומים לאלו של אבדיה (בפלייאוף הוא שיחק 10 דקות בלבד בממוצע למשחק), וכל היכולות שלו פשוט לא באות לידי ביטוי בליגה הישראלית.
זה מוקדם מכדי לומר מהן אותן עמדות חלשות, הרי שעדיין לא הוחתם הרכז ולא ידוע אם כספי מגיע, ובכל זאת אני מרגיש שגם בתרחיש האופטימי של רכז טוב וכספי יחדיו שמגיעים, יש עוד מקום לשחקן רוטציה נוסף כדי להעמיק את הסגל.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי Jack55 » 31 יולי 2019, 13:56

שופי שוף כתב:אני מתחיל לחשוב שכדאי שלא לרשום את קלויארו לליגה הישראלית וליצור מקום לעוד זר ב"כסף קטן" (350-400 אלף דולר) בכדי לעבות את הסגל בנקודות החלשות.
בעונה שעברה כבר ראינו שקלויארו הוא אחלה פועל שחור ביורוליג והוא מתאים למרקם הקבוצתי, ולעומת זאת בליגה הוא מעמיד ממוצעים שדומים לאלו של אבדיה (בפלייאוף הוא שיחק 10 דקות בלבד בממוצע למשחק), וכל היכולות שלו פשוט לא באות לידי ביטוי בליגה הישראלית.
זה מוקדם מכדי לומר מהן אותן עמדות חלשות, הרי שעדיין לא הוחתם הרכז ולא ידוע אם כספי מגיע, ובכל זאת אני מרגיש שגם בתרחיש האופטימי של רכז טוב וכספי יחדיו שמגיעים, יש עוד מקום לשחקן רוטציה נוסף כדי להעמיק את הסגל.

לא רואה תרחיש שמכבי מעמידה 9 זרים, זה לא הגיוני לדעתי.
אם כבר אולי להחתים ישראלי שישי כמו אלכסנדר או סטודמאייר ובכך לחזק עוד קצת את הקו הקדמי איפה שצריך.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שופי שוף » 31 יולי 2019, 13:59

Jack55 כתב:
שופי שוף כתב:אני מתחיל לחשוב שכדאי שלא לרשום את קלויארו לליגה הישראלית וליצור מקום לעוד זר ב"כסף קטן" (350-400 אלף דולר) בכדי לעבות את הסגל בנקודות החלשות.

אם כבר אולי להחתים ישראלי שישי כמו אלכסנדר או סטודמאייר ובכך לחזק עוד קצת את הקו הקדמי איפה שצריך.

במידה וכספי לא מגיע אני לא רואה תרחיש נוסף. בעמדה 3 לא תסתמך על זוס, אבדיה ובראיינט.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי my man » 31 יולי 2019, 14:19

שופי שוף כתב:
Jack55 כתב:

במידה וכספי לא מגיע אני לא רואה תרחיש נוסף. בעמדה 3 לא תסתמך על זוס, אבדיה ובראיינט.
במידה וכספי לא מגיע המצב יהיה מורכב..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 31 יולי 2019, 15:06

9 זרים? הגזמה ממש פראית. יהיו לך חמישה שחקנים שיכולו לשחק בעמדה 3 (זוסמן, אבדיה, כספי, קלויארו ובראיינט)
הסגל הזה ממש לא צריך עוד שחקנים, אם כבר קלויארו או בראיינט מיותרים והיה עדיף להוסיף את החוזה שלהם לשל הרכז
A.Parker

הודעהעל ידי cifkcv » 31 יולי 2019, 15:11

9 זרים לא יהיו פה.
כשאני מסתכל על הקו האחורי האמת אני חושב שחסר לנו גם עוד גו טו גאי, מישהו שיכול לקלוע ברמה גבוהה בנוסף. אלייז'ה אני לא יודע מה היכולת שלו ביורוליג, נייט יכול אבל גם לא בדיוק גו טו גאי.
יש שלושה רכזים כאלה בשוק, אני מקווה שהגבוה ביניהם יגיע אלינו איכשהו, אם לא גם הבא בתור בגובה אופציה טובה.
cifkcv

הודעהעל ידי Jack55 » 31 יולי 2019, 16:08

אראל'ה וויסברג מעלה תהייה מעניינת בטוויטר
יהיו העונה 8 זרים במכבי ת"א, ובהנחה שכספי יצטרף - גם 5 ישראלים.
מי יישאר מחוץ לטופס במשחקי היורוליג?
זוסמן? אבדיה? דיברתולומאו? ג'ייק כהן?

אני אישית חושב שברוב המשחקים יהיה לפחות שחקן אחד שייעדר בעקבות מחלה\פציעה כלשהי או מסיבות אישיות, במקרים שלא אני מאמין שדיבה או כהן לא ירשמו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־150 אורחים