המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לעונת 2019/20 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לעונת 2019/20 V2

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 03 יוני 2019, 15:08

https://www.israelhayom.co.il/article/662595

פנינג ופרוביץ' יישארו במכבי ת"א בעונה הבאה
שני עוזרי המאמן צפויים להמשיך במכבי ת"א יחד עם ספרופולוס ויראגוטוליס. קלויארו מוכן להפחית בצורה משמעותית משכרו כדי להישאר, אך נכון לעכשיו נראה שיעזוב
יעקב מאיר

מכבי תל אביב שמתכוננת בימים אלה לפיינל פור בשבוע הבא במטרה לשמור על צלחת האליפות, ממשיכה לחשוב גם על העונה הבאה.
בסגל השחקנים צפויים שינויים רבים, אז לפחות בגזרת הצוות המקצועי הצהובים מעוניינים לשמור על המשכיות. לצד המאמן הראשי יאניס ספרופולוס ועוזרו היווני שהגיע יחד עמו באמצע העונה ואסיליס יראגוטליס, צפויים להמשיך גם בעונה הבאה שני העוזרים הנוספים טים פנינג ו-וליקו פרוביץ', שבמכבי ת"א מרוצים מאוד מעבודתם.
פנינג ימשיך לעונה רביעית במועדון אחרי שהצטרף בנובמבר 2016 לצוות של רמי הדר וליאור ליובין. מאז עבד לצד מספר מאמנים. פרוביץ', שכבר עובד מספר שנים באקדמיה של הצהובים ונחשב למאמנם האישי של הכוכבים הצעירים דני אבדיה ויובל זוסמן, הצטרף בקיץ האחרון לצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת, וגם הוא ימשיך בתפקידו.

כמובן שבמועדון כמו מכבי ת"א צריך לקחת בחשבון שבמקרה של אובדן אליפות כל התוכניות עשויות להשתנות, אך נכון לעכשיו הרצון הוא לראות את כל ארבעת אנשי המקצוע ממשיכים בתפקידם.

בתוך כך, אנג'לו קלויארו מוכן להפחית בצורה משמעותית משכרו שעמד העונה על 400 אלף דולר, כדי להישאר בישראל גם בעונה הבאה, אך נכון לעכשיו סיכויים להמשיך נמוכים מאוד, בעיקר בשל הרצון של הצוות המקצועי לצרף שחקנים חדשים בעמדות הפורוורד.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 03 יוני 2019, 15:09

נו באמת, הם באמת יצאו כל כך מפגרים אם הם לא ימשיכו איתו ב300-350K, הוא סוג של גניבה בשכר הזה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי TAYO » 03 יוני 2019, 15:52

Jack55 כתב:נו באמת, הם באמת יצאו כל כך מפגרים אם הם לא ימשיכו איתו ב300-350K, הוא סוג של גניבה בשכר הזה .

אני מת על קלויארו אבל הוא לא הראה שום סימנים של יציבות בקליעה משלוש ובכדורסל של היום זה פשוט לא עובד.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי מני » 03 יוני 2019, 16:23

בקיצור חוץ מפארגו כולם נשארים.

קיין פרופולוס רוצה שהוא ישאר....
אובריינט וויציץ רוצה שהוא ישאר....
רול אבי אבן רוצה שהוא ישאר....
קלויארו עמי ביטון רוצה שהוא ישאר....

:laugh1 :laugh1 :laugh1 :laugh1
סמל אישי של המשתמש
מני

הודעהעל ידי cannon » 03 יוני 2019, 16:28

מי שרוצה להזכר בעוד כמה שמות שיעלו בתקשורת בקרוב:

https://www.eurohoops.net/en/trademarks ... ague-spot/
cannon

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2019, 16:36

cannon כתב:מי שרוצה להזכר בעוד כמה שמות שיעלו בתקשורת בקרוב:

בגדול אני נגד להביא שחקנים מהליגה הסינית, במיוחד לעמדות החשובות, כי לי זה מראה משהו על האופי שלהם, בטח כשמדובר בשחקנים שהם לא פנסיונרים.

having said that, בהחלט יש כמה שמות מעניינים שם שאפשר היה לנסות לדוג אותם. הבעיה היא שמכבי (או כל קבוצת יורוליג אחרת לצורך העניין) תשלם להם פחות ממה שמשלמים להם בסין, ותדרוש מהם הרבה יותר ממה שדורשים מהם בסין (למשל לשחק הגנה). לכן, לא הייתי בונה על זה יותר מדי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי TAYO » 03 יוני 2019, 16:45

jol9 כתב:

בגדול אני נגד להביא שחקנים מהליגה הסינית, במיוחד לעמדות החשובות, כי לי זה מראה משהו על האופי שלהם, בטח כשמדובר בשחקנים שהם לא פנסיונרים.

having said that, בהחלט יש כמה שמות מעניינים שם שאפשר היה לנסות לדוג אותם. הבעיה היא שמכבי (או כל קבוצת יורוליג אחרת לצורך העניין) תשלם להם פחות ממה שמשלמים להם בסין, ותדרוש מהם הרבה יותר ממה שדורשים מהם בסין (למשל לשחק הגנה). לכן, לא הייתי בונה על זה יותר מדי.

לגמרי מסכים איתך. עולה השאלה, האם נעשו חזרות מוצלחות מסין לאירופה?

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2019, 17:10

TAYO כתב:
jol9 כתב:

לגמרי מסכים איתך. עולה השאלה, האם נעשו חזרות מוצלחות מסין לאירופה?

אני מאמין שיש דוגמאות כאלה. אני גם מאמין שכן צריך לבחון את המקרים ולא לפסול אוטומטית.
אבל ככלל נראה לי שמה שאמרתי הוא נכון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 03 יוני 2019, 17:27

כמו שכתבתי בת'רד כדורסל מאירופה, ספורטאנדו מפרסמים רק היום שפאו מעוניינים ברול .
אך בתוך הכתבה כתוב שלפי מקורות אמינים שהגיעו לאתר, השחקן ככל הנראה יעזוב את הקבוצה - https://sportando.basketball/en/panathi ... hael-roll/
American/Tunisian guard is expected to leave Maccabi Tel Aviv after two seasons spent in Israel, a source with knowledge of the situation told Sportando.

עריכה : הנה ערוץ הספורט גם מפרסמים בדיוק אותו דבר
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 16660.html
נערך לאחרונה על ידי Jack55 בתאריך 03 יוני 2019, 17:31, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 03 יוני 2019, 17:30

jol9 כתב:

דילייני והמילטון השמות היחידים שמעניינים שם, אולי גם מוחמד .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי er79 » 03 יוני 2019, 18:12

Jack55 כתב:
jol9 כתב:

דילייני והמילטון השמות היחידים שמעניינים שם, אולי גם מוחמד .

למה אדאמס עז?
er79

הודעהעל ידי SirCharles » 03 יוני 2019, 19:12

היתה מתאימה לי עכשיו גרסה צעירה של ארון ג'ונסון לצד סקוטי. מעניין אם עדיין נשאר בו משהו בגיל 34.
SirCharles

הודעהעל ידי Rampel » 03 יוני 2019, 21:13

yellowaura כתב:
Jack55 כתב:
felix_r כתב:שטויות במיץ. לא מבין למה כולכם מרגישים חופש לקחת שחקנים של באסקוניה. מה באסקוניה התפרקה? או שפדרמן מכר את הקבוצה לרומן אברמוביץ'?

עשיתם מזה יורוליג-פנטזי, ולא מחשבות לעונה הבאה.

פויטמן והיליארד מסיימים חוזה, זה לא שיש להם חוזה לעונה הבאה .

מסכים מדובר בשחקנים חופשיים.
דבר שני נפריד בין ויגטמן להילארד.
סה"כ הילארד ממש לא היה דמות מרכזית. המשחק מול מכבי היה אחד המשחקים הטובים שלו. לא בטוח שבאסקוניה בעצמה תרצה לשדרג את עצמה בנקודה הזו.

ויגטמן שחקן בכיר. לא רק באסקוניה תרדוף אחריו. גם לדעתי קבוצות כמו צסקא ירצו שחקן כזה. אבל מדובר בכל זאת לא במיצ'יץ' אלא בשחקן שאם מכבי תרצה מספיק ותשקיע היא יכולה להביא במידה ובאמת קבוצות כמו צסקא לא ממש ירצו אותו.

אני אוהב שאנשים מרכיבים סגלים. סה"כ שם התרד הוא מחשבות לעונה הבאה והרכבת קבוצה מלמדת הרבה על הכיוון שאנשים רוצים לראות את הקבוצה (יותר איכות פחות עומק, סגנון משחק, יותר רוחב על חשבון איכות מסויימת...)

אבל קשה לי מאוד ללמוד משהו מסגלים שאני חושב שהם לא מציאותיים ורחוקים מאוד מתקציבים שהיו בעבר כמו של ראמפל:

להחליף את פארגו, אובראיינט, רול , קיין, ריי+ = 2.55 מיליון דולר נטו כולם ביחד (לפי הטבלה שפורסמה)
ב-

עמרי כספי- עלות של כ 2-3 מיליון.
רכז בכיר- עלות של כ 1.2 מיליון.
וולטרס- עלות של כ- 700K
וויגטמאן- עלות של כ- 1-1.3 מיליון.
הילארד- עלות של כ 600K.

עלות של= 6-7 מיליון נטו

כלומר אתה רוצה להוסיף עוד כ 4 מיליון דולר נטו לתקציב שחקנים שעמד השנה על 7.4 מיליון דולר נטו סה"כ!!! על פי נתונים רשמיים.
תוספת של מעל 50% לתקציב...

זה באמת כבר פנטזי כי אני לא רואה סיכוי שזה קורה...

מאיפה הבאת את זה? בוא נזרוק מספרים ונהנה מהם..

כספי ב-NBA מרוויח מינימום שזה קצת יותר מ-2 מיליון דולר. באירופה הדרישה תרד ובארץ כבר פרסמו ש-Fox יעזרו במימון. עלות שיכולה להסתכם למכבי במיליון דולר בשנה ואז זה משתלם.
אני אתעלם מזה שהדבקת מחיר של 1.2 מיליון דולר על שחקן ששנינו לא יודעים מי הוא.. אבל על וולטרס אשכרה פורסם שהעלות תעמוד על 500K כולל הבאייאוט. ואגב, זה כבר משהו שקורה. הפנטזי האמיתי זה פשוט להתעלם מזה ועוד לעוות את המחירים.
ווייטמן לא מרוויח יותר ממיליון בבאסקוניה (האמת שאני לא מוצא עדות לשכר המדויק שלו. אבל זה לא שבאסקוניה היא מעשירות היבשת והוא גבוה שלישי/רביעי ברוטציה שלהם. אם יש לך הוכחה למספר, אתה מוזמן לצרף אותה) וזה לא שהעונה האישית שלו הייתה הרבה יותר מוצלחת מהקודמות. אין סיבה לעליית מחיר דרסטית והוא לגמרי יכול לחתום על חוזה של פחות ממיליון.
בהיליארד.. טוב היית צריך לפגוע איפושהו.

ותראה איזה קטע, פתאום מדובר ב-3-4 מיליון דולר ולא 6-7 מיליון. תוריד שליש/חצי מהמשכורת של טיוס שמרוויח היום 900K ואתה מגיע לתוספת של בערך מיליון דולר.. טוב, אם רק היה איזה שינוי בפורמט שמוסיף עוד משחקים והכנסות לקבוצה.. אה, רגע..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי yellowaura » 03 יוני 2019, 23:02

Rampel כתב:
yellowaura כתב:
Jack55 כתב:
felix_r כתב:שטויות במיץ. לא מבין למה כולכם מרגישים חופש לקחת שחקנים של באסקוניה. מה באסקוניה התפרקה? או שפדרמן מכר את הקבוצה לרומן אברמוביץ'?

סה"כ הילארד ממש לא היה דמות מרכזית. המשחק מול מכבי היה אחד המשחקים הטובים שלו. לא בטוח שבאסקוניה בעצמה תרצה לשדרג את עצמה בנקודה הזו.

ויגטמן שחקן בכיר. לא רק באסקוניה תרדוף אחריו. גם לדעתי קבוצות כמו צסקא ירצו שחקן כזה. אבל מדובר בכל זאת לא במיצ'יץ' אלא בשחקן שאם מכבי תרצה מספיק ותשקיע היא יכולה להביא במידה ובאמת קבוצות כמו צסקא לא ממש ירצו אותו.

אני אוהב שאנשים מרכיבים סגלים. סה"כ שם התרד הוא מחשבות לעונה הבאה והרכבת קבוצה מלמדת הרבה על הכיוון שאנשים רוצים לראות את הקבוצה (יותר איכות פחות עומק, סגנון משחק, יותר רוחב על חשבון איכות מסויימת...)

אבל קשה לי מאוד ללמוד משהו מסגלים שאני חושב שהם לא מציאותיים ורחוקים מאוד מתקציבים שהיו בעבר כמו של ראמפל:

להחליף את פארגו, אובראיינט, רול , קיין, ריי+ = 2.55 מיליון דולר נטו כולם ביחד (לפי הטבלה שפורסמה)
ב-

וולטרס- עלות של כ- 700K
הילארד- עלות של כ 600K.

עלות של= 6-7 מיליון נטו

כלומר אתה רוצה להוסיף עוד כ 4 מיליון דולר נטו לתקציב שחקנים שעמד השנה על 7.4 מיליון דולר נטו סה"כ!!! על פי נתונים רשמיים.

כספי ב-NBA מרוויח מינימום שזה קצת יותר מ-2 מיליון דולר. באירופה הדרישה תרד ובארץ כבר פרסמו ש-Fox יעזרו במימון. עלות שיכולה להסתכם למכבי במיליון דולר בשנה ואז זה משתלם.
אני אתעלם מזה שהדבקת מחיר של 1.2 מיליון דולר על שחקן ששנינו לא יודעים מי הוא.. אבל על וולטרס אשכרה פורסם שהעלות תעמוד על 500K כולל הבאייאוט. ואגב, זה כבר משהו שקורה. הפנטזי האמיתי זה פשוט להתעלם מזה ועוד לעוות את המחירים.
ווייטמן לא מרוויח יותר ממיליון בבאסקוניה (האמת שאני לא מוצא עדות לשכר המדויק שלו. אבל זה לא שבאסקוניה היא מעשירות היבשת והוא גבוה שלישי/רביעי ברוטציה שלהם. אם יש לך הוכחה למספר, אתה מוזמן לצרף אותה) וזה לא שהעונה האישית שלו הייתה הרבה יותר מוצלחת מהקודמות. אין סיבה לעליית מחיר דרסטית והוא לגמרי יכול לחתום על חוזה של פחות ממיליון.

ותראה איזה קטע, פתאום מדובר ב-3-4 מיליון דולר ולא 6-7 מיליון. תוריד שליש/חצי מהמשכורת של טיוס שמרוויח היום 900K ואתה מגיע לתוספת של בערך מיליון דולר.. טוב, אם רק היה איזה שינוי בפורמט שמוסיף עוד משחקים והכנסות לקבוצה.. אה, רגע..

נתחיל ברמה הכי בסיסית אתה חושב שתוספת של כספי, רכז בכיר, וויגטמאן, וולטרס, הילארד זו תוספת של רק מיליון דולר??

1. כספי ויתר על הרבה מאוד כסף כדי לשחק בקבוצות פלייאוף בנ.ב.א. זה היה מפורסם בזמנו. ההנחה שלך שבאירופה הוא ירד בשכר...להיפך להיות בפלייאוף בנ.ב.א זה חלום של כספי והוא תמיד היה מוכן להקריב הרבה בשבילו. לאירופה הוא יסכים לחזור רק אם באמת אף קבוצת נ.ב.א לא תרצה אותו או בהרבה כסף. הוא לא ירצה לחזור למכבי בשביל להרוויח פחות ממה שמרוויח בנ.ב.א. כמו שכתבתי אם יעבור לאירופה זה רק עבור 2-3 מיליון דולר.
ההנחה שפוקס יממנו חלק משכרו...טוב סלח לי שאני סקפטי. זה רעיון שנזרק לאוויר ולא ראיתי שמדברים על זה.
לעומרי כספי חזרה למכבי תהיה אכזבה. הוא דיבר על כמה הוא אוהב את ארה"ב ואת הנ.ב.א. תמורת שכר מינימום הוא ימצא קבוצה לדעתי.
פחות 2 מיליון דולר הוא לא יגיע למכבי. נצא מנקודת הנחה הגיונית שאשכרה מכבי תצרך לשלם את שכרו בעצמה.

2. ויגטמאן מדד של 15 העונה. 7 ריבאונדים ו- 10 נקודות ממוצע. לפי פרסומים מבוקש על ידי אפס פילזן, אגב יחד עם אובראיינט. אם אתה רוצה אותו וחצי מהפורום רוצים אותו כנראה שגם אירופה מכירה ורוצה אותו. נעשה לך הנחה 800,000 דולר? אגב זה לדעתי גם המחיר של אובראיינט עכשיו.

3. נייט וולטרס פוינט גארד מוביל בקבוצת יורוליג טובה לאורך רוב העונה עד הפציעה...עם סטטיסטיקה של 11 נק' ו 3.8 אסיסטים ו 2.8 ריבאונדים לדעתי תג מחיר שדומה למה שקיבל השנה מייקל רול (600,000 דולר) נראה מאוד הגיוני אבל נזרום שהנתונים שמתפרסמים נכונים ונלך על 500,000 דולר. הפער לא כאן.

4. פוינט גארד מוביל- אתה מזכיר פוינט גארד מוביל שהוא אמור להיות יותר איכותי ויקר מוולטרס שאתה מייעד כמחליף. גם מבלי לדעת שם ספציפי אני מניח שאתה מתכוון בכיר ברמה של ווליבקין לפחות? אז וילבקין עלה השנה 1.3 מיליון דולר שכר. אז להניח שפוינט גארד מוביל יעלה 1.2 מיליון דולר זה לא הגיוני?

5. הילארד אתה מסכים איתי לגבי השכר לכן אין מחלוקת.
6. אתה מניח שטיוס יסכים לקיצוץ של 1/3 בשכרו...אולי לדעתי משאלת לב.
7. קיצצת ב 1/3 מהשכר של טיוס..סבבה נותן לך את זה...טאריק בלאק הגיע ב 800,000 דולר כרוקי באירופה...אתה חושב שמכבי תצליח להשאיר אותו באותו שכר...תרשה לי לעשות לך הנחה ונסכם על קיזוז של העלייה של בלאק לעומת ההורדה של טיוס (וגם אתה יודע שלהשאיר את בלאק יעלה הרבה יותר מהקיצוץ של טיוס בהנחה שיסכים)

לגבי ההכנסות הנוספות תוספת של משחקים גם אומרת הוצאות נוספות...אני לא יודע אם בכלל יש רווח מהתוספת הקטנה של המשחקים בניקוי ההוצאות.

בו רגע נעשה סיכום אחרי הנחות:
כספי- 2 מיליון (בלי הנחת פוקס), ויגטמאן 800K, וולטרס 500K, פוינט גארד "בכיר" להגדרתך 1.2 מיליון יורו לפחות, הילארד 600K (כמו רול היום)
סיכום: 5.1 מיליון לעומת 2.55 מיליון ששילמת השנה לשחקנים שהצעת להחליף.
וזה עוד עם הנחה שבלאק כסוכן חופשי לא תצטרך לעשות שדרוג משמעותי בשכר. הרשתי קיזוז:)

ומדובר פה בשכר נטו אלו תוספות ענקיות למכבי שמשלמת בברוטו יש להחשיב מיסוי, רכב, פנסיה וכו'
וזה עוד לא לדבר שאני בכלל לא יודע אם זוסמן עדיין מקבל משכורת חייל?
תראה כתבה משנה שעברה
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 34&lang=HE

אני באמת מעריך מאוד את הכיוון המקצועי שלך...זה באמת סגל טוב אבל המספרים לא מסתדרים לי בכלל עם מה שראינו פה בעבר.
למעשה אין שום הימור בסגל שלך כולם באנקר, כולם שחקנים ששיחקו תפקיד בקבוצות מובילות ביורוליג השנה. אין אף שם אלמוני שלא כל אירופה מכירה. בנוסף לכל זה אתה רוצה להוסיף 2 שחקנים בפרופיל גבוה כמו כספי+רכז בכיר .

אני מחזיק אצבעות לסגל שיצרת.. מהפה שלך לפדרמן :)
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Rampel » 03 יוני 2019, 23:33

yellowaura כתב:
Rampel כתב:
yellowaura כתב:
Jack55 כתב:

ב-

וולטרס- עלות של כ- 700K
הילארד- עלות של כ 600K.

עלות של= 6-7 מיליון נטו

נתחיל ברמה הכי בסיסית אתה חושב שתוספת של כספי, רכז בכיר, וויגטמאן, וולטרס, הילארד זו תוספת של רק מיליון דולר??

1. כספי ויתר על הרבה מאוד כסף כדי לשחק בקבוצות פלייאוף בנ.ב.א. זה היה מפורסם בזמנו. ההנחה שלך שבאירופה הוא ירד בשכר...להיפך להיות בפלייאוף בנ.ב.א זה חלום של כספי והוא תמיד היה מוכן להקריב הרבה בשבילו. לאירופה הוא יסכים לחזור רק אם באמת אף קבוצת נ.ב.א לא תרצה אותו או בהרבה כסף. הוא לא ירצה לחזור למכבי בשביל להרוויח פחות ממה שמרוויח בנ.ב.א. כמו שכתבתי אם יעבור לאירופה זה רק עבור 2-3 מיליון דולר.
ההנחה שפוקס יממנו חלק משכרו...טוב סלח לי שאני סקפטי. זה רעיון שנזרק לאוויר ולא ראיתי שמדברים על זה.
לעומרי כספי חזרה למכבי תהיה אכזבה. הוא דיבר על כמה הוא אוהב את ארה"ב ואת הנ.ב.א. תמורת שכר מינימום הוא ימצא קבוצה לדעתי.
פחות 2 מיליון דולר הוא לא יגיע למכבי. נצא מנקודת הנחה הגיונית שאשכרה מכבי תצרך לשלם את שכרו בעצמה.

2. ויגטמאן מדד של 15 העונה. 7 ריבאונדים ו- 10 נקודות ממוצע. לפי פרסומים מבוקש על ידי אפס פילזן, אגב יחד עם אובראיינט. אם אתה רוצה אותו וחצי מהפורום רוצים אותו כנראה שגם אירופה מכירה ורוצה אותו. נעשה לך הנחה 800,000 דולר? אגב זה לדעתי גם המחיר של אובראיינט עכשיו.

3. נייט וולטרס פוינט גארד מוביל בקבוצת יורוליג טובה לאורך רוב העונה עד הפציעה...עם סטטיסטיקה של 11 נק' ו 3.8 אסיסטים ו 2.8 ריבאונדים לדעתי תג מחיר שדומה למה שקיבל השנה מייקל רול (600,000 דולר) נראה מאוד הגיוני אבל נזרום שהנתונים שמתפרסמים נכונים ונלך על 500,000 דולר. הפער לא כאן.

4. פוינט גארד מוביל- אתה מזכיר פוינט גארד מוביל שהוא אמור להיות יותר איכותי ויקר מוולטרס שאתה מייעד כמחליף. גם מבלי לדעת שם ספציפי אני מניח שאתה מתכוון בכיר ברמה של ווליבקין לפחות? אז וילבקין עלה השנה 1.3 מיליון דולר שכר. אז להניח שפוינט גארד מוביל יעלה 1.2 מיליון דולר זה לא הגיוני?

5. הילארד אתה מסכים איתי לגבי השכר לכן אין מחלוקת.
6. אתה מניח שטיוס יסכים לקיצוץ של 1/3 בשכרו...אולי לדעתי משאלת לב.
7. קיצצת ב 1/3 מהשכר של טיוס..סבבה נותן לך את זה...טאריק בלאק הגיע ב 800,000 דולר כרוקי באירופה...אתה חושב שמכבי תצליח להשאיר אותו באותו שכר...תרשה לי לעשות לך הנחה ונסכם על קיזוז של העלייה של בלאק לעומת ההורדה של טיוס (וגם אתה יודע שלהשאיר את בלאק יעלה הרבה יותר מהקיצוץ של טיוס בהנחה שיסכים)

לגבי ההכנסות הנוספות תוספת של משחקים גם אומרת הוצאות נוספות...אני לא יודע אם בכלל יש רווח מהתוספת הקטנה של המשחקים בניקוי ההוצאות.

בו רגע נעשה סיכום אחרי הנחות:
כספי- 2 מיליון (בלי הנחת פוקס), ויגטמאן 800K, וולטרס 500K, פוינט גארד "בכיר" להגדרתך 1.2 מיליון יורו לפחות, הילארד 600K (כמו רול היום)
סיכום: 5.1 מיליון לעומת 2.55 מיליון ששילמת השנה לשחקנים שהצעת להחליף.
וזה עוד עם הנחה שבלאק כסוכן חופשי לא תצטרך לעשות שדרוג משמעותי בשכר. הרשתי קיזוז:)

ומדובר פה בשכר נטו אלו תוספות ענקיות למכבי שמשלמת בברוטו יש להחשיב מיסוי, רכב, פנסיה וכו'
וזה עוד לא לדבר שאני בכלל לא יודע אם זוסמן עדיין מקבל משכורת חייל?
תראה כתבה משנה שעברה
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 34&lang=HE

אני באמת מעריך מאוד את הכיוון המקצועי שלך...זה באמת סגל טוב אבל המספרים לא מסתדרים לי בכלל עם מה שראינו פה בעבר.
למעשה אין שום הימור בסגל שלך כולם באנקר, כולם שחקנים ששיחקו תפקיד בקבוצות מובילות ביורוליג השנה. אין אף שם אלמוני שלא כל אירופה מכירה. בנוסף לכל זה אתה רוצה להוסיף 2 שחקנים בפרופיל גבוה כמו כספי+רכז בכיר .

אני מחזיק אצבעות לסגל שיצרת.. מהפה שלך לפדרמן :)

1. לא ראיתי שפליטי NBA אחרים דרשו משהו בכיוון של משכורת מינימום NBA, בטח לא אחרי פציעות כמו הפציעות של כספי מהעונות האחרונות. אם כבר, הקיץ, לשם שינוי, כספי משדר שיש סיכוי גבוה שהוא במכבי. גם הוא מודע לזה שהפציעות פגעו לו במנייה ובעצמו ציין בראיון האחרון עם שי האוזמן שהוא בקשר עם הראל ויזל, מנכ"ל פוקס. הכל מתחבר לאותם הפרסומים.

ושוב, אני לא משלה את עצמי, כספי שחקן של סביבות המיליון דולר וזה גם כנראה מה שהוא יקבל כאן אם וכשהוא יחתום.

2. גבר, הלכתי לבדוק, אתה מסתכל על המספרים של ווייטמן ב-2017. העונה הוא עומד על 7.5 נקודות, כמעט 6 ריבאונדים ומדד 11.6, מה שרק מוכיח את הטענה שלי לגביו.. 800K זו לא הנחה, זה בערך המחיר.

3. אוקיי

4. מי אמר לך שפויינט גארד בכיר אצלי מקבל את המשכורת של ווילבקין? האם הייתי רוצה לראות פה רכז של מיליון דולר? כן.. האם זה יקרה? לא נראה לי. אז מי זה יהיה? אישית פחות מעניין אותי כרגע, כי למשחקי מנג'ר כאלו ולהימורים כאלו אני פחות מתחבר ומודה שגם פחות מכיר. משאיר את זה לפליקס, חציל, גל ושאר הסקאוטרים. מה שכן. הוא כן יצטרך לתת הגנה ויכולת הובלת כדור ומסירה. כל השאר, בונוס.

5. אחלה

6. לחלוטין משאלת לב. אפילו לא מסתיר את זה. אני חושב שצריכים להיות 6 ישראלים והוא צריך להיות החמישי שבהם.

7. טיוס לא מסכים לקצץ בשכר? כן הייתי הולך על סטודמהייר. אם יש לי את ווייטמן שיכול לשחק 5, הוא גם ככה הופך להיות סנטר שלישי. אם שום כיוון לא הולך, זה הרגע לשקול זר שמיני בעמדת הסנטר. וזה המקום להמר, כי רצוי שזה מישהו שיבין לאיזו עמדה בהיררכיה וברוטציה הוא מגיע.

בשורה התחתונה, מקבל את ההערה על בלאק שהשכר שלו יעלה, בתכלס אנחנו לא רו"חים במכבי ואנחנו לא בהנהלה. אם הם לא מסוגלים להרים את תקציב השחקנים לאזור ה-9 מיליון דולר (והם כן, הם פשוט לא רוצים.. כי איכשהו מכל מה שהיה ב-2016-2017 הם למדו שלהוציא סכומי יורוליג על סגל זה בזבוז אם זה לא עובד.. במקום לנסות להבין מה לא עבד), אז אין לנו מה לחפש ביורוליג. הסגל שהצגתי הוא סגל ריאלי. אין בו קו קדמי עם ממוצע של 2 מטר ובמבה, הוא מאוזן התקפית והגנתית והוא לא מאוד יקר גם במושגים של מכבי. עם כל הכבוד, בגישה של הסגל שאתה הצגת (ואתה ממש לא לבד, זה לא אישי), אפשר פשוט להירשם ליורוקאפ מראש. נחסוך לראשון את הביזיונות בשנה הבאה..

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי felix_r » 04 יוני 2019, 00:02

סלוקאס סיים חוזה... אולי ספרופולוס הוא דוד שלו מדרגה שלישית? :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גל גל » 04 יוני 2019, 00:11

בטוח במילאנו ובאסקוניה יהיה סוג של פירוק והרכבה
מכבי יכולים להרים משני הקבוצות שחקנים טובים.

ראיתי בפייסבוק שאותו בחור שפרסם בטוויטר שאוראיינט סיכם על הארכת חוזה

הוא פרסם שמכבי לא תמשיך בוודאות עם דיאנדרה קיין

אם ככה אז זה אומר שמי שנשאר זה רק בלאק וילבקין אובראיינט

פארגו רול קיין קלואירו אאוט

וולטרס + 3 זרים חדשים אין
נערך לאחרונה על ידי גל גל בתאריך 04 יוני 2019, 00:13, נערך פעם אחת בסך הכל.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Rampel » 04 יוני 2019, 00:12

גל גל כתב:בטוח במילאנו ובאסקוניה יהיה סוג של פירוק והרכבה
היית הולך על נדוביץ' כהימור?

במידה וכן, היית עושה את זה גם במידה וכספי חותם פה?

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי גל גל » 04 יוני 2019, 00:16

Rampel כתב:
גל גל כתב:בטוח במילאנו ובאסקוניה יהיה סוג של פירוק והרכבה
היית הולך על נדוביץ' כהימור?

במידה וכן, היית עושה את זה גם במידה וכספי חותם פה?

כמה שאני אוהב את נדוביץ לא הייתי עושה את זה

שניהם פציעים. מאוד.

חוץ מזה הוא לא השומר הכי גדול שיש ויחד עם וולטרס ווילבקין בקו אחורי זה נשמע פריך מידי מידי.

הולכת להיות עונה מאוד אינטנסיבית. עם יותר משחקים משנה שעברה.

בכל מקרה מכבי צריכה לבנות סגל עמוק וכשרוני, בעונה כזאת ארוכה תיהיה פציעות ומכבי תיהיה חייבת להיערך בהתאם.

לטעמי כספי כן צריך להיות פה במקום קלואירו בעמדות 3-4
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 04 יוני 2019, 00:17

חשבתי לעצמי, אולי רובנו סתם מייעדים את כספי לעמדה 3, ובעצם את רוב הדקות הוא ייתן בעמדה 4?
הרי הוא בעצמו אמר בראיון שהוא רואה את עצמו באירופה כשחקן בעמדה 4 .

אז יכול להיות שהוא בכלל יגיע על המשבצת של אובראיינט, ויסגור את עמדה 4 יחד עם כהן, ובעצם הזר היחיד שיביאו לקו הקדמי הוא מחליף לבלאק בעמדה 5 במקומו של טיוס .
ואז מכבי יביאו כוכב לעמדה 3, אולי קוזמינסקאס ממילאנו?
או אפילו דיאנדרה ליגינס הנהדר שיכול להרים את ההגנה הקבוצתית בצורה מאוד משמעותית .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: itai7 ו־48 אורחים