המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מחשבות לעונת 2019/20 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לעונת 2019/20 V2

הודעהעל ידי Jack55 » 04 יוני 2019, 23:10

החציל האצטקי כתב:
SirCharles כתב:טוקוטו שחקן מוכשר אבל הוא טווינר בלי קליעה שזה בעייתי.

קלויארו הוא שחקן דבק ואנרגיה אבל הוא בטח לא סטופר. תוסיף את כספי ואבדיה והשחקן היחיד שאולי יוכל להתמודד מול 3 זריזים הוא זוסמן שעם כל הכבוד עדיין יותר נוטף פוטנציאל מנותן תרומה ממשית. שלא לדבר על עמדה 4 שקלויארו מתקשה בה וג'ק כהן לא מסוגל להגן על קונוס ביורוליג.

לגבי אובריינט, נסכים שלא להסכים. אני חושב שהוא יותר מזיק מתורם. תנסה פעם להתבונן רק בו בהתקפה ובהגנה במהלך משחק. יחס הפעולות הטובות מול רעות שלו הוא נמוך ביותר. אני לא מדבר רק על בחירת זריקות. הוא לא נותן חסימות כמו שצריך בהתקפה, תוקע מהלכים ואז מתבלבל כשבאה העזרה. בהגנה הוא רוב הזמן לא ממוקם נכון, לא מבצע רוטציות כמו שצריך ואין לו שום מהלך הגנתי ראוי בצבע מלבד ניסיונות לסחיטת תוקף. כסנטר הוא בעייתי מאוד כי הוא לא נותן הגנה על הטבעת (והאמת שגם לא סוגר לריבאונד אלא בעיקר קופץ לקטוף את הכדורים החוזרים בזמן שבלאק וקלויארו עסוקים בסגירה) וכפאוור כל 4 עם קצת כישרון התקפי מוציא אותו מאיזון. רק תיזכרו במה ששנגליה עשה לו במשחקים מול ויטוריה. חוץ מזה הוא נראה לי מאוד פריך מנטלית וזו בד"כ תכונה שטבועה בשחקן.
אני אשמח להתבדות (במיוחד אם הוא ישאר בקבוצה) אבל הייתי מהמר על שני דברים: 1) הוא בחיים לא יקבל יותר מחוזה ל10 ימים בnba ו2) הוא לא יפתח בקבוצת הצלבה ביורוליג.

הסכמנו.
אני גם מסכים איתך כמעט על הכל פה. ג׳וני עושה הרבה יותר מדי טעויות. עדיין, הוא מסוגל להיות שחקן יורוליג טוב לטעמי.
אני חושב שמבחינת כלים יש לו את כל מה שצריך, ורוב העבודה שהוא צריך לעשות היא בראש. הוא לא מרגיש לי כמו הד-קייס, סה״כ נראה בחור די נוח.
מי שאמור לדעת הכי טוב לקחת את ההחלטות לגביו זה הצוות שעובד איתו ביום-יום. אני לא חושב שהוא שחקן אן בי איי, אבל לגבי סעיף (2)- את זה כבר נראה...

לגבי אנג׳לו- לי ברור שהוא לא סטופר.
יש פה חבר׳ה שמתייגים אותו בתור שחקן הגנה... הוא לא.
הוא האסל גאי נהדר, אבל אם כספי מגיע לפה הוא באמת הופך אותו למיותר לגמרי.

טוקוטו זה הימור שהייתי מוכן לקחת אם הייתה לי קבוצת התקפה טובה מסביבו. האיכויות שלו הן בריאן-רנדליות כאלה.
אני מניח שהוא זול מקלויארו אפילו.

לי אישית נראה מטופש לוותר על שחקן שנותן האסל ברמה מאוד גבוהה, בטח שהוא מוכן להפחית בשכר שלו בשביל להישאר פה, לא הרבה שחקנים היו עושים את זה, כנראה הוא באמת אוהב את המקום ומרגיש מחויב למועדון .
ברור לכולנו שאם כספי יגיע אז קלויארו יעלה מהספסל (אין פה תרחיש אחר), ואם העונה הוא קיבל 25 דק' בממוצע, בעונה הבאה זה יהיה יותר בכיוון ה17-18 דק' בממוצע למשחק (אולי אפילו קצת פחות), שזה בדיוק הזמן שהוא צריך לקבל .

ונחזור לעוד שנייה לתרומה האישית, נכון הוא לא הסקורר הכי גדול או מייצר הנקודות הכי טוב לעמדה שלו, אבל נגיד והוא עוזב, ככה או ככה השחקן שיגיע במקומו ככל הנראה גם לא יהיה איזה סקורר מדהים מהספסל, אלא פחות או יותר עוד שחקן שיתן האסל והגנה מהספסל .
זאת אומרת, זה בכלל לא יהיה התפקיד שלו בקבוצה, התפקיד שלו יהיה לעשות את הדבר שהוא עושה הכי טוב - האסל .
אז למה לשחרר אותו? אתה יודע מה הוא נותן, אתה יודע שהוא ייתן את ה200% אחוז כל משחק, שהוא ילך לריבאונד התקפה כמו פסיכופת (סיים העונה עם ממוצע של 2 ריב' התקפה למשחק!), ושהוא יביא הגנה טובה מהספסל .

בקיצור, באמת שחקן האסל מושלם מהספסל לעמדה 3-4, בשכר של 300-350K, למה לוותר על דבר כזה?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 05 יוני 2019, 00:08

אנאדולו אפס מציעה לאובריאנט יותר ממיליון דולר לעונה
פיינליסטית היורוליג הגישה הצעה רשמית לפורוורד של מכבי ת"א
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 16756.html

אובראיינט משתכר העונה כ-600 אלף דולרים וההערכה היא כי האלופה לא מעוניינת להשוות את ההצעה של הטורקים, שכן שתי מטרות העל הן להשאיר את טאריק בלאק ולהחתים רכז מהשורה הראשונה באירופה.

בשבועות האחרונים קיימת במכבי ת"א התלבטות גדולה בנוגע לאובראיינט. בזמן שחלק מחברי ההנהלה לא אהבו את הגישה של הפורוורד בחלקים של העונה, המאמן יאניס ספרופולוס הבהיר להנהלה כי הוא רוצה שאובראיינט ימשיך במכבי גם בעונה הבאה. אלא שהצהובים השתהו עם המגעים מול אנשיו של אובראיינט וההצעה שקיבל כעת מטורקיה עלולה לסלול את דרכו החוצה.

הטורקים החליקו על השכל או מה?
טוב הוא לא ימשיך פה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי my man » 05 יוני 2019, 00:14

כן כן כן שיקחו אותו
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Rampel » 05 יוני 2019, 00:18

Jack55 כתב:אנאדולו אפס מציעה לאובריאנט יותר ממיליון דולר לעונה
פיינליסטית היורוליג הגישה הצעה רשמית לפורוורד של מכבי ת"א
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 16756.html

אובראיינט משתכר העונה כ-600 אלף דולרים וההערכה היא כי האלופה לא מעוניינת להשוות את ההצעה של הטורקים, שכן שתי מטרות העל הן להשאיר את טאריק בלאק ולהחתים רכז מהשורה הראשונה באירופה.

בשבועות האחרונים קיימת במכבי ת"א התלבטות גדולה בנוגע לאובראיינט. בזמן שחלק מחברי ההנהלה לא אהבו את הגישה של הפורוורד בחלקים של העונה, המאמן יאניס ספרופולוס הבהיר להנהלה כי הוא רוצה שאובראיינט ימשיך במכבי גם בעונה הבאה. אלא שהצהובים השתהו עם המגעים מול אנשיו של אובראיינט וההצעה שקיבל כעת מטורקיה עלולה לסלול את דרכו החוצה.

הטורקים החליקו על השכל או מה?
טוב הוא לא ימשיך פה .
יש!!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 05 יוני 2019, 00:37

מה נסגר איתם?
משתינים כסף?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Blondjam » 05 יוני 2019, 07:02

תחושתי שלא יישאר.הוא יתפתה לכסף גדול יותר מאנדולו לדוגמא.ולהערכתי מכבי לא יתאבדו עליו במקרה כזה

שלא תגידו שלא צפיתי את זה

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי Jack55 » 05 יוני 2019, 07:44

Blondjam כתב:תחושתי שלא יישאר.הוא יתפתה לכסף גדול יותר מאנדולו לדוגמא.ולהערכתי מכבי לא יתאבדו עליו במקרה כזה

שלא תגידו שלא צפיתי את זה

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk

למה שמכבי ישוו הצעה של 1.1 מיליון?
אם זה באמת נכון הוא יחתום שם בלי לחשוב פעמיים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי er79 » 05 יוני 2019, 08:36

ביי
er79

הודעהעל ידי ankram » 05 יוני 2019, 09:03

מצויין!!! סוף סוף נוכל להינות מקלויארו כ4 פותח ביורוליג עם כל האיכויות שלו!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי SirCharles » 05 יוני 2019, 09:22

Jack55 כתב:
החציל האצטקי כתב:

קלויארו הוא שחקן דבק ואנרגיה אבל הוא בטח לא סטופר. תוסיף את כספי ואבדיה והשחקן היחיד שאולי יוכל להתמודד מול 3 זריזים הוא זוסמן שעם כל הכבוד עדיין יותר נוטף פוטנציאל מנותן תרומה ממשית. שלא לדבר על עמדה 4 שקלויארו מתקשה בה וג'ק כהן לא מסוגל להגן על קונוס ביורוליג.

לגבי אובריינט, נסכים שלא להסכים. אני חושב שהוא יותר מזיק מתורם. תנסה פעם להתבונן רק בו בהתקפה ובהגנה במהלך משחק. יחס הפעולות הטובות מול רעות שלו הוא נמוך ביותר. אני לא מדבר רק על בחירת זריקות. הוא לא נותן חסימות כמו שצריך בהתקפה, תוקע מהלכים ואז מתבלבל כשבאה העזרה. בהגנה הוא רוב הזמן לא ממוקם נכון, לא מבצע רוטציות כמו שצריך ואין לו שום מהלך הגנתי ראוי בצבע מלבד ניסיונות לסחיטת תוקף. כסנטר הוא בעייתי מאוד כי הוא לא נותן הגנה על הטבעת (והאמת שגם לא סוגר לריבאונד אלא בעיקר קופץ לקטוף את הכדורים החוזרים בזמן שבלאק וקלויארו עסוקים בסגירה) וכפאוור כל 4 עם קצת כישרון התקפי מוציא אותו מאיזון. רק תיזכרו במה ששנגליה עשה לו במשחקים מול ויטוריה. חוץ מזה הוא נראה לי מאוד פריך מנטלית וזו בד"כ תכונה שטבועה בשחקן.
אני אשמח להתבדות (במיוחד אם הוא ישאר בקבוצה) אבל הייתי מהמר על שני דברים: 1) הוא בחיים לא יקבל יותר מחוזה ל10 ימים בnba ו2) הוא לא יפתח בקבוצת הצלבה ביורוליג.

הסכמנו.
אני גם מסכים איתך כמעט על הכל פה. ג׳וני עושה הרבה יותר מדי טעויות. עדיין, הוא מסוגל להיות שחקן יורוליג טוב לטעמי.
אני חושב שמבחינת כלים יש לו את כל מה שצריך, ורוב העבודה שהוא צריך לעשות היא בראש. הוא לא מרגיש לי כמו הד-קייס, סה״כ נראה בחור די נוח.
מי שאמור לדעת הכי טוב לקחת את ההחלטות לגביו זה הצוות שעובד איתו ביום-יום. אני לא חושב שהוא שחקן אן בי איי, אבל לגבי סעיף (2)- את זה כבר נראה...

טוקוטו זה הימור שהייתי מוכן לקחת אם הייתה לי קבוצת התקפה טובה מסביבו. האיכויות שלו הן בריאן-רנדליות כאלה.

לי אישית נראה מטופש לוותר על שחקן שנותן האסל ברמה מאוד גבוהה, בטח שהוא מוכן להפחית בשכר שלו בשביל להישאר פה, לא הרבה שחקנים היו עושים את זה, כנראה הוא באמת אוהב את המקום ומרגיש מחויב למועדון .
ברור לכולנו שאם כספי יגיע אז קלויארו יעלה מהספסל (אין פה תרחיש אחר), ואם העונה הוא קיבל 25 דק' בממוצע, בעונה הבאה זה יהיה יותר בכיוון ה17-18 דק' בממוצע למשחק (אולי אפילו קצת פחות), שזה בדיוק הזמן שהוא צריך לקבל .

ונחזור לעוד שנייה לתרומה האישית, נכון הוא לא הסקורר הכי גדול או מייצר הנקודות הכי טוב לעמדה שלו, אבל נגיד והוא עוזב, ככה או ככה השחקן שיגיע במקומו ככל הנראה גם לא יהיה איזה סקורר מדהים מהספסל, אלא פחות או יותר עוד שחקן שיתן האסל והגנה מהספסל .
זאת אומרת, זה בכלל לא יהיה התפקיד שלו בקבוצה, התפקיד שלו יהיה לעשות את הדבר שהוא עושה הכי טוב - האסל .
אז למה לשחרר אותו? אתה יודע מה הוא נותן, אתה יודע שהוא ייתן את ה200% אחוז כל משחק, שהוא ילך לריבאונד התקפה כמו פסיכופת (סיים העונה עם ממוצע של 2 ריב' התקפה למשחק!), ושהוא יביא הגנה טובה מהספסל .

בקיצור, באמת שחקן האסל מושלם מהספסל לעמדה 3-4, בשכר של 300-350K, למה לוותר על דבר כזה?

להגיד שקלויארו הוא לא הסקורר הכי טוב בעולם זה אחולשלוקי אנדרסטייטמנט ומזכיר לי איך כתבת כמה פעמים ש"נכון שאובריינט הוא לא השחקן הכי אינטליגנט ויש לו בחירת זריקות לא משהו, אבל..." אפשר גם להגיד שקלויארו סקורר חלש ואובריינט שחקן טיפש עם בחירת זריקות מזעזעת. לא צריך לצפות בסוכר הכל.

בכל אופן אני מחבב את אנג'לו, הוא שחקן שלא רע שיהיה לך בקבוצה ולא אתנגד אם הוא יישאר ולו לשם ההמשכיות, אבל רק בתנאי שהוא משלים את שחקני החמישייה (את כספי למשל הוא לא משלים אלא מביא עוד מאותו הדבר) וכל עוד לא ברור מי יהיו הפורוורדים הפותחים, הייתי ממתין עם החתמה מחדש שלו עד כמה שאפשר ואם הוא כל כך מחובר למועדון ורוצה לשחק ביורוליג שימתין בסבלנות.
SirCharles

הודעהעל ידי cifkcv » 05 יוני 2019, 09:23

למה אנדולו לא מציעה את זה למיקי?
cifkcv

הודעהעל ידי Jack55 » 05 יוני 2019, 09:51

SirCharles כתב:
Jack55 כתב:
החציל האצטקי כתב:

הסכמנו.

להגיד שקלויארו הוא לא הסקורר הכי טוב בעולם זה אחולשלוקי אנדרסטייטמנט ומזכיר לי איך כתבת כמה פעמים ש"נכון שאובריינט הוא לא השחקן הכי אינטליגנט ויש לו בחירת זריקות לא משהו, אבל..." אפשר גם להגיד שקלויארו סקורר חלש ואובריינט שחקן טיפש עם בחירת זריקות מזעזעת. לא צריך לצפות בסוכר הכל.

בכל אופן אני מחבב את אנג'לו, הוא שחקן שלא רע שיהיה לך בקבוצה ולא אתנגד אם הוא יישאר ולו לשם ההמשכיות, אבל רק בתנאי שהוא משלים את שחקני החמישייה (את כספי למשל הוא לא משלים אלא מביא עוד מאותו הדבר) וכל עוד לא ברור מי יהיו הפורוורדים הפותחים, הייתי ממתין עם החתמה מחדש שלו עד כמה שאפשר ואם הוא כל כך מחובר למועדון ורוצה לשחק ביורוליג שימתין בסבלנות.

כתבתי את זה בשביל להדגיש את זה שזה לא התפקיד שלו בקבוצה, התפקיד שלו זה להביא האסל והגנה מהספסל, לא לקלוע בדאבל פיגרס כל משחק .

מסכים עם זה שאפשר לחכות עד יולי בערך בשביל לראות מה עם שאר השחקנים בסגל ואיך הבנייה מתקדמת, אבל אני בכל מקרה חושב שזה רעיון מעולה להשאיר שחקן כמוהו שיבוא מהספסל .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 05 יוני 2019, 09:58

במשרד הספורט שוקלים לבטל את הטבת המס על שחקנים זרים, בעקבות הגרעון בקופת המדינה.
אם כן, מדובר במכה עצומה למכבי שתגמור כל סיכוי להצלחה באירופה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 05 יוני 2019, 14:50

שמואל1 כתב:במשרד הספורט שוקלים לבטל את הטבת המס על שחקנים זרים, בעקבות הגרעון בקופת המדינה.
אם כן, מדובר במכה עצומה למכבי שתגמור כל סיכוי להצלחה באירופה

רעיון שטיפשי. כאילו הטבות המס של 100 אנשים יכולות להשפיע על קופת המדינה... פחחח...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 05 יוני 2019, 20:19

הקיץ הגיע: שחקני ה-NBA שיחזרו לאירופה
לפני חלון ההעברות ולידיעת מכבי, כל השחקנים החופשיים המבוקשים ביבשת
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 92&lang=HE
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 06 יוני 2019, 11:26

הצוות המקצועי לוחץ, גוברות הערכות כי קיין ימשיך במכבי תל אביב
הגארד (30, 1.96) שכבר היה בדרך החוצה מהמועדון, עשוי להישאר לעונה שלישית בעקבות רצונו של יאניס ספרופולוס לראות אותו גם בעונה הבאה במדים הצהובים. רשם העונה ביורוליג 8 נקודות, 3.8 ריבאונדים ו-2.6 אסיסטים בממוצע
https://sports.walla.co.il/item/3240383 ... cialbutton

לראות ולהתבייש, איזה טעות של יאניס .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי er79 » 06 יוני 2019, 12:15

זה מבחינתי שווה פיטורין
er79

הודעהעל ידי שמואל1 » 06 יוני 2019, 12:33

er79 כתב:זה מבחינתי שווה פיטורין
ואחר כך אתם מתלוננים שההנהלה מתערבת ולא מאפשרת לצוות המקצועי לבנות את הקבוצה.
תנו ליאניס הזדמנות לבנות קבוצה כמו שהוא רואה לנכון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 06 יוני 2019, 12:45

שמואל1 כתב:
er79 כתב:זה מבחינתי שווה פיטורין
ואחר כך אתם מתלוננים שההנהלה מתערבת ולא מאפשרת לצוות המקצועי לבנות את הקבוצה.
תנו ליאניס הזדמנות לבנות קבוצה כמו שהוא רואה לנכון.

הזדמנות למה? לשמירת השחקן הכי מזעזע שידע המועדון הזה לשנה שלישית ברציפות? לא בא לי לתת לו חסד מצטער
er79

הודעהעל ידי Jack55 » 06 יוני 2019, 12:45

אם קיין אכן יאריך את חוזהו בקבוצה, הוא יחבור לסקוטי ווילבקין, ג'ון דיברתולומאו, יובל זוסמן ודני אבדיה שחתומים לעונה הבאה, נייט וולטרס שסיכם את תנאיו, אנג'לו קלויארו שהצהובים יממשו את האופציה עליו וככל הנראה גם לג'ייק כהן וטאריק בלאק שצפויים לסכם סופית את תנאיהם לעונה הבאה בקרוב
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־169 אורחים