המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לעונת 2019/20 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לעונת 2019/20 V2

הודעהעל ידי אחדשיודע » 19 אוגוסט 2019, 10:12

Adam כתב:בקיצור, בפן ההגנתי - כולנו צריכים להיות מרוצים מאיך שהסגל נבנה.

לא לא. רחוק מזה.

אין בקבוצה הזאת מספיק שחקנים שיודעים/יכולים לשמור, בייחוד אם מסתכלים על הקו האחורי (וזה לא שהקו הקדמי נטול חסרונות בעניין הזה).

SirCharles כתב:אתה לא יכול להחליט מי מהשחקנים החדשים יתקשה בהגנה עד שלא תראה אותם משחקים. רק בשביל לדייק, כהן הוא שחקן הגנה מזעזע (בטח ברמת היורוליג), דורסי מגן חלש ולא מחויב (ולכן נפלט מהnba למרות הקליעה הטובה) וגם אין לו סייז מי יודע מה (גבוה אבל רזה ועם מוטת ידיים קצרה), ווילבקין, וולטרס, בראיינט, קלויארו, אבדייה וגם אפילו זוסמן לא מזיזים רגליים מספיק מהר ונותנים לשחקנים לעבור אותם בדרך לסל וגם אייסי אמנם מאוד אגרסיבי אבל אף פעם לא נחשב למגן אישי יוצא דופן ונוטה לעבירות. רק בעמדת הסנטר יש לנו שני מגנים ברמה גבוהה וגם הם קצרים בסנטימטרים.
בהחלט יכול להיות שספירופולוס שהוא מאמן הגנתי יצליח ליצור מהם יחידה לוחמת ומחויבת אבל זה לא יהיה פשוט עם כל כך הרבה שחקנים בעייתיים בצד הזה של המגרש.

בדיוק.
אחדשיודע

Re: מחשבות לעונת 2019/20 V2

הודעהעל ידי Mitelka » 19 אוגוסט 2019, 18:24

טוב בגדול - אני שמח שלא הלכו על הבנאלי, סטייל קול או קיין והימרו על משהו הרבה יותר מעניין.
אבל אני חושב שאנחנו לא נהיה בפלייאוף לצערי.

מבחינתי ההתקפה שלנו היא התקפה של קליעה וזהו. אין חודרים, יש המון אנשים שמסוגלים לטווח מ-3 אבל אין גיוון. מכבי תהיה מהקבוצות האלה שביום קליעה טוב מ-3, בטח בהיכל, שכספי, טיילור, ווילבקין, וולטרס, ג'וני די וכו משחילים שלשות בקצב תמוטט גם איזה פנרבחצ'ה או ברצלונה - אבל זה ברמת המשחק הבודד. בפרספקטיבה של עונה שלמה, במשחקי חוץ קשים יהיו יותר ימים שלא הכל יכנס יותר נכון הרוב לא יכנס ונפסיד ונפסיד הרבה.

יהיו הברקות והצגות ו16 שלשות במשחק עם 100 נקודות ומעלה כי יש לקבוצה הזו קלעים טובים - אבל זה יהיה פה ושם ולא בטווח של עונה. כולם יפחדו לשחק בהיכל כי פוטנציאלית מכבי יכולה להמטיר אש מטורפת על כל קבוצה - אבל זה לא יקרה יותר מדי.

14-15 ניצחונות ולדעתי אנחנו בחוץ. גם אני מרגיש שנהיה קבוצת חוץ איומה שתיידה שלשות בלי הכרה ובמגרשים קשים בבלגרד או בברלין גם מול קבוצות חלשות נפסיד.
תמונה
Mitelka

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־25 אורחים