המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

מחשבות לעונת 2019/20 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לעונת 2019/20 V2

הודעהעל ידי SirCharles » 10 יולי 2019, 19:58

מה שפארקר אמר.
אם מחתימים גם את תאודושיץ וגם את כספי אז יהיו לך 4 שחקנים נורמלים שרק אחד מהם (מילוש) הוא טופ 5 בעמדה שלו (אולי גם בלאק) וכל השאר טעוני הוכחה או פשוט חלשים, וזה מבלי להתייחס לבעייתיות בציוות של מילוש וסקוטי.

בינתיים שמכבי מתפללים שמילוש ישתין לכיוון שלהם ובודקים כל מיני שחקני ספסל מהיורוליג (בוקר, תומאס, טופאן) כל השחקנים שלא הופיעו ביורוליג אבל בעלי פוטנציאל נחטפים ע"י קבוצות אחרות ומכבי מפסידים שחקנים לפאקינג הכוכב האדום ובאיירן מינכן.
SirCharles

הודעהעל ידי SirCharles » 10 יולי 2019, 20:02

אני אוסיף גם שאני בספק גדול שתאודושיץ מסוגל לתת בגילו עונה מלאה נטולת פציעות. בnba הוא לא הצליח לסגור עונה מלאה וזה בעונה הרגילה שלא כל משחק חשוב ואפילו בצסקא נהג לעלות מהספסל כשמסביבו היה סגל מלא כישרון שחיפה עליו בהגנה. אם אנשים פה חושבים שהוא יקח את מכבי על הגב 30 דקות בערב הם חיים באשליות.
SirCharles

הודעהעל ידי my man » 10 יולי 2019, 20:10

SirCharles כתב:אני אוסיף גם שאני בספק גדול שתאודושיץ מסוגל לתת בגילו עונה מלאה נטולת פציעות. בnba הוא לא הצליח לסגור עונה מלאה וזה בעונה הרגילה שלא כל משחק חשוב ואפילו בצסקא נהג לעלות מהספסל כשמסביבו היה סגל מלא כישרון שחיפה עליו בהגנה. אם אנשים פה חושבים שהוא יקח את מכבי על הגב 30 דקות בערב הם חיים באשליות.
זה גם נכון מאד
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 10 יולי 2019, 20:12

SirCharles כתב:מה שפארקר אמר.
אם מחתימים גם את תאודושיץ וגם את כספי אז יהיו לך 4 שחקנים נורמלים שרק אחד מהם (מילוש) הוא טופ 5 בעמדה שלו (אולי גם בלאק) וכל השאר טעוני הוכחה או פשוט חלשים, וזה מבלי להתייחס לבעייתיות בציוות של מילוש וסקוטי.

בינתיים שמכבי מתפללים שמילוש ישתין לכיוון שלהם ובודקים כל מיני שחקני ספסל מהיורוליג (בוקר, תומאס, טופאן) כל השחקנים שלא הופיעו ביורוליג אבל בעלי פוטנציאל נחטפים ע"י קבוצות אחרות ומכבי מפסידים שחקנים לפאקינג הכוכב האדום ובאיירן מינכן.

אם כספי חוזר ליורוליג הוא לפחות טופ 5 בעמדה שלו(3) אם לא טופ 3, לא מבין מאיפה הזלזול הזה בו.
ואם אתה מסתכל בכלליות על הסגל שגל גל נתן, מדובר על סגל טוב מאוד שהייתי קונה בכל יום ולפניי חודש גם בחלומות שלי לא חשבתי עליו.

קודם כל חוץ מהחמישייה שכוללת גם את בנדר שיכול להיות שבאירופה יותר יצליח כרגע (אבל כן הוא סוג של הימור ל4 פותח), הספסל כולל מחליפים מצוינים.
טופאן, וולטרס, פאל, קלויארו וזוסמן אלה 5 מחליפים מצוינים ומגוונים שיכולים לתרום לך והרבה.

בגדול זה אחד הסגלים הכי טובים שמכבי יכולים להעמיד בקיץ הזה במסגרת התקציב.
הרבה מאוד אנשים פה בפורום (אם לא הרוב) היו חותמים על זה כאן ועכשיו.

**בנוגע למילוש, אני לא יודע מה אנשים פה חושבים, אני מסתכל על עצמי ואני אישית בכלל לא חושב שהוא הולך "לסחוב" אותנו ולהעמיד פה ממוצעים פסיכים ולשחק 30 דק' פלוס כל משחק.
מדובר על רכז מחונן (בין הטובים באירופה) וכוכב, אבל זה ממש לא אומר שהוא צריך לסחוב את הקבוצה, בטח ובטח בסגל כמו שגל הציג כאשר יש לך עוד 3 שחקנים בטופ של אירופה וספסל טוב.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי arie85 » 10 יולי 2019, 21:48

צריך לכוון ל5-7
ולהבין שאסור להפסיד יותר משלוש פעמים בבית
arie85

הודעהעל ידי arie85 » 10 יולי 2019, 21:50

Jack55 כתב:
SirCharles כתב:מה שפארקר אמר.

אם כספי חוזר ליורוליג הוא לפחות טופ 5 בעמדה שלו(3) אם לא טופ 3, לא מבין מאיפה הזלזול הזה בו.
ואם אתה מסתכל בכלליות על הסגל שגל גל נתן, מדובר על סגל טוב מאוד שהייתי קונה בכל יום ולפניי חודש גם בחלומות שלי לא חשבתי עליו.

קודם כל חוץ מהחמישייה שכוללת גם את בנדר שיכול להיות שבאירופה יותר יצליח כרגע (אבל כן הוא סוג של הימור ל4 פותח), הספסל כולל מחליפים מצוינים.
טופאן, וולטרס, פאל, קלויארו וזוסמן אלה 5 מחליפים מצוינים ומגוונים שיכולים לתרום לך והרבה.

בגדול זה אחד הסגלים הכי טובים שמכבי יכולים להעמיד בקיץ הזה במסגרת התקציב.
הרבה מאוד אנשים פה בפורום (אם לא הרוב) היו חותמים על זה כאן ועכשיו.

**בנוגע למילוש, אני לא יודע מה אנשים פה חושבים, אני מסתכל על עצמי ואני אישית בכלל לא חושב שהוא הולך "לסחוב" אותנו ולהעמיד פה ממוצעים פסיכים ולשחק 30 דק' פלוס כל משחק.
מדובר על רכז מחונן (בין הטובים באירופה) וכוכב, אבל זה ממש לא אומר שהוא צריך לסחוב את הקבוצה, בטח ובטח בסגל כמו שגל הציג כאשר יש לך עוד 3 שחקנים בטופ של אירופה וספסל טוב.

אתה לא יודע איך כספי ישתלב בהתחלה, יכול להיות לו קשה כמו שלבלאק היה קשה בהתחלה
arie85

הודעהעל ידי תומר ט » 12 יולי 2019, 19:17

מה לגבי ברנדון ג'נינגס לעמדת הרכז?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
תומר ט

הודעהעל ידי yellowaura » 13 יולי 2019, 03:27

טאריק בלאק, טאקו פאל
כריס בושה, אנגלו קלויארו
גבונטה גרין, יובל זוסמן
סקוטי ווילבקין,גוני דיברתולמאו, דני אבדיה
נאז מיטרו לונג,נייט וולטרס

גבוהים שנותנים כיסוי הגנתי שלא היה מבייש קבוצת נ.ב.א טובה.
קו אחורי צעיר ואתלטי.
סגל עמוק.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Jack55 » 13 יולי 2019, 03:36

yellowaura כתב:טאריק בלאק, טאקו פאל
כריס בושה, אנגלו קלויארו
גבונטה גרין, יובל זוסמן
סקוטי ווילבקין,גוני דיברתולמאו, דני אבדיה
נאז מיטרו לונג,נייט וולטרס

גבוהים שנותנים כיסוי הגנתי שלא היה מבייש קבוצת נ.ב.א טובה.
קו אחורי צעיר ואתלטי.
סגל עמוק.

אם טאקו פאל יחתום פה (או בכל קבוצת יורוליג) הוא יהיה אחד מהסנטרים הטובים בהיסטוריה של אירופה ואני לא מגזים.
אחריי הסאמר ליג שנתן יש לו מקום בNBA בשנה הבאה, מה שבטוח באירופה הוא בטוח לא יהיה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 13 יולי 2019, 04:06

אחריי שהבנו סופית מי ממשיך ומי עוזב, רציתי לעשות סדר קטן במה שיש לנו עד עכשיו :

עוזבים - אלכס טיוס (800K), ג'רמי פארגו (750K), מייקל רול (600K), ג'וני אובראיינט (600K), דיאנדרה קיין (350K).
ממשיכים - טאריק בלאק (1.4M), סקוטי ווילבקין (1.3M), אנג'לו קלויארו (500K), ג'ון דיברתולומיאו (300K), ג'ייק כהן (225K), יובל זוסמן (35K), דני אבדיה (35K).
הצטרפו - נייט וולטרס (350K).

השחקנים שממשיכים + וולטרס לוקחים 4.1 מהתקציב.
השחקנים שעזבו פינו 3.1 מיליון דולר - פחות 600K תוספת לבלאק ו100K לקלויארו = 2.5.

לכן אני לא מבין איך במכבי תכננו\מתכננים להביא את תיאודוסיץ' בשכר של מיליון וחצי+, אם יותר מחצי מהתקציב כבר נשרף?
נגיד גם מילוש\אדאמס וגם כספי יחתמו, זאת תהייה הוצאה של לפחות עוד 2.5 מיליון במקרה הטוב למכבי.
זאת אומרת שאם שניהם ביחד מגיעים, כבר 6.6 מיליון נטו הלך מהתקציב.

נגיד ובעקבות ההחתמות של כספי ומילוש היו צריכים להכניס את היד עמוק לכיס ולפרגן בכמה מאות אלפים ולכן התקציב יעמוד על 7.5 מיליון נטו (שזה הרבה מאוד לעומת השנתיים האחרונות).
גם אם תוסיפו את שניהם לסגל, עדיין הוא מורכב רק מ10 שחקנים וחסרים בו עוד 3 זרים - סנטר מחליף לבלאק, 4 פותח וסווינגמן זר במקומו של קיין.

אז איך ב900K יצליחו להחתים 3 זרים שלפחות שניים מהם צריכים להיות ברמה טובה ואחד מהם שחקן חמישייה?
הדרך היחידה שאני רואה את זה מתאפשר היא או שמנסים להשאיר את קיין, מהמרים על איזה סנטר מעפן בגרושים (או מהמרים על שחקן כמו פאל כגניבה) ומשקיעים את השאר ב4 פותח.
האופציה השנייה היא שמוותרים על זר שמיני ומחתימים 4 פותח בסביבות ה600K ואת השאר משקיעים בסנטר מחליף סביר.

היה צריך לפתוח את זה כי כולנו (כולל אני) מדברים על 8 זרים וכו', שבעצם ניתן לראות שגם בסיטואציה שהבעלים מכניסים את היד עמוק לכיס בעצם לא יישאר תקציב ל8 זרים (כמובן שאם מילוש\רכז במיליון וחצי+ מגיע).
אם יחליטו להמר על איזה רכז ב700K-800K אז הסיפור יראה אחרת, אבל אז הסגל בכלל יראה רע (וכנראה שמאוד).
**כמובן שכל מה שכתבתי הוא בשכר נטו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי yellowaura » 13 יולי 2019, 09:34

בוקר טוב גק
בדיוק מה שרשמתי לאורך כל הדרך.

חלק גדול מהאנשים בפורום יש מחשבה שאם שחקן מחליף עוזב יגיע כוכב במקומו.
שכל שנה יגיע כוכב גם אם אין כוכב שעוזב (כוכב אני מתכוון תקציבית).

לכן בהתחלה שוולטרס הגיע האמנתי שהוא הגיע כמחליף לפארגו לעמדה 1 כפותח.
אם מסתכלים ראש בראש בחילופים שווים תקציבית ברור שאין על מה לדבר.

אני מאמין שתהיה עליה בתקציב אבל חלק חושבים שהעליה תהיה ברמה של 40% (כספי, תיאודוסיץ ועוד)

וזו מקבוצה שהכוכב שלה הגיע שנה שעברה מהליגה השנייה באירופה.

מבחינתי אם תהיה עלייה של 20% בתקציב שחקנים אני אהיה שלם עם זה.

אנשים מדברים על מחסור ברכז שנה שעברה אבל אם נהיה אמיתיים פארגו נפצע וגמר את העונה...וולטרס הביא את זלגריס בחצי הראשון של העונה למקומות טובים מאוד לכן לדעתי בעמדה 1 חסר רכז גיבוי ולא סופר סטאר שינפח את התקציב. מילא היה רכז כמו וונמייקר שאתה כמעט בטוח שהוא perfect fit.

אני חושב שהרכז השני יהיה ברמה של מקנטייר או שחקן מליגת הקיץ (בתקווה ברמה הגבוהה יותר)

ובהחלט יש שמות מעניינים בליגת הקיץ בקרב הגבוהים:
פאל נתן ליגת קיץ טובה אבל מהמאמרים הרבים שקראתי יש התלבטויות לגביו כי הוא בדיוק מהסנטרים שכבר פחות בשימוש בנ.ב.א. יכול להיות כמו טאבארס בעתיד.

בושה מטורנטו כנל, ליגת קיץ טובה אבל שחקן שברמת נ.ב.א נחשב מוגבל התקפית לעמדה 4 ולדעתי אין לו מספיק מסה ל 5.

בקיצור אופציות טובות הגנתיות ב 4 ו 5 מליגת הקיץ וצריך לפעול במקביל בחיזוק של עמדות אלו.

לדעתי בסוף נראה חילופים ברמה תקציבית יחסית זהה לכן ספרופולוס קיווה לראות פחות או יותר את אותו הסגל כי הוא הבין שלא ינחיתו פה כוכבים כמו שחלק פה חושבים.

מאמין שרק כספי או רק תיאודוסיץ יגיעו. שניהם ביחד אני חותם שלא יהיו. וגם בצדק
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי arie85 » 13 יולי 2019, 11:42

Jack55 כתב:אחריי שהבנו סופית מי ממשיך ומי עוזב, רציתי לעשות סדר קטן במה שיש לנו עד עכשיו :

עוזבים - אלכס טיוס (800K), ג'רמי פארגו (750K), מייקל רול (600K), ג'וני אובראיינט (600K), דיאנדרה קיין (350K).
ממשיכים - טאריק בלאק (1.4M), סקוטי ווילבקין (1.3M), אנג'לו קלויארו (500K), ג'ון דיברתולומיאו (300K), ג'ייק כהן (225K), יובל זוסמן (35K), דני אבדיה (35K).
הצטרפו - נייט וולטרס (350K).

השחקנים שממשיכים + וולטרס לוקחים 4.1 מהתקציב.
השחקנים שעזבו פינו 3.1 מיליון דולר - פחות 600K תוספת לבלאק ו100K לקלויארו = 2.5.

לכן אני לא מבין איך במכבי תכננו\מתכננים להביא את תיאודוסיץ' בשכר של מיליון וחצי+, אם יותר מחצי מהתקציב כבר נשרף?
נגיד גם מילוש\אדאמס וגם כספי יחתמו, זאת תהייה הוצאה של לפחות עוד 2.5 מיליון במקרה הטוב למכבי.
זאת אומרת שאם שניהם ביחד מגיעים, כבר 6.6 מיליון נטו הלך מהתקציב.

נגיד ובעקבות ההחתמות של כספי ומילוש היו צריכים להכניס את היד עמוק לכיס ולפרגן בכמה מאות אלפים ולכן התקציב יעמוד על 7.5 מיליון נטו (שזה הרבה מאוד לעומת השנתיים האחרונות).
גם אם תוסיפו את שניהם לסגל, עדיין הוא מורכב רק מ10 שחקנים וחסרים בו עוד 3 זרים - סנטר מחליף לבלאק, 4 פותח וסווינגמן זר במקומו של קיין.

אז איך ב900K יצליחו להחתים 3 זרים שלפחות שניים מהם צריכים להיות ברמה טובה ואחד מהם שחקן חמישייה?
הדרך היחידה שאני רואה את זה מתאפשר היא או שמנסים להשאיר את קיין, מהמרים על איזה סנטר מעפן בגרושים (או מהמרים על שחקן כמו פאל כגניבה) ומשקיעים את השאר ב4 פותח.
האופציה השנייה היא שמוותרים על זר שמיני ומחתימים 4 פותח בסביבות ה600K ואת השאר משקיעים בסנטר מחליף סביר.

היה צריך לפתוח את זה כי כולנו (כולל אני) מדברים על 8 זרים וכו', שבעצם ניתן לראות שגם בסיטואציה שהבעלים מכניסים את היד עמוק לכיס בעצם לא יישאר תקציב ל8 זרים (כמובן שאם מילוש\רכז במיליון וחצי+ מגיע).
אם יחליטו להמר על איזה רכז ב700K-800K אז הסיפור יראה אחרת, אבל אז הסגל בכלל יראה רע (וכנראה שמאוד).
**כמובן שכל מה שכתבתי הוא בשכר נטו.

לתקציב של העונה גם תוסיף 100 אלף דולר ששילמנו על נייט וגם שזוס ירוויח בערך 200 אלף (הוא לא ישאר ב35).
הקיצר אם הבאנו את קול ופארגו ב700-800, אז אפשר למצוא רכז טוב יותר במליון.
arie85

הודעהעל ידי my man » 13 יולי 2019, 21:24

מאיפה המידע שזה סופי על כל אלה שעוזבים?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 13 יולי 2019, 21:26

my man כתב:מאיפה המידע שזה סופי על כל אלה שעוזבים?

אלכס טיוס חתם בקאזאן.
פארגו זה ידוע כבר.
רול במילאנו.
אובראיינט לא ממשיך לפי כל הדיווחים בתקשורות, הוא בעצמו אמר שמכבי לא רצו להציע לו הצעה.
היחיד שעדיין לא בטוח זה קיין אבל לפי הדיווחים בימים האחרונים הוא נוטה לעזוב, גם אפשר לראות שבתקשורת כבר עולים שמות להחליף אותו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי תומר ט » 16 יולי 2019, 12:31

שאלה: מה מכבי יעשו אם זוסמן יסגור ב-NBA? אני מקווה שיש לי אופציה ישראלית סגורה לגיבוי. הייתי הולך על קולשוב/וורקמן (עם פיצוי)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
תומר ט

הודעהעל ידי 0ved1212 » 16 יולי 2019, 12:32

הייתי הולך על יפתח זיו או ים מדר שני הישראלים היחידים ששווה להסתכל עליהם
0ved1212

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 16 יולי 2019, 12:37

לא כל כך משמעותי בעיניי.
יש לך את קלויארו בדיוק בשביל הבק-אפ הזה.
במקרה (הלא מאוד סביר, להערכתי) שזוסמן הולך- תחזק בעוד ישראלי זול. לא ממש קריטי. הייתי לוקח גם את יותם חנוכי.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי argof » 16 יולי 2019, 14:07

אחרי כספי והאנטר - האם חבילה של: יוביץ', אוסטין הולינס, אוקארו וייט, ואמארה סוגרת סגל טוב?
argof

הודעהעל ידי Blondjam » 16 יולי 2019, 14:16

argof כתב:אחרי כספי והאנטר - האם חבילה של: יוביץ', אוסטין הולינס, אוקארו וייט, ואמארה סוגרת סגל טוב?
יוביץ לא מועמד,הולינס בזניט,אוקארו אלוהים יודע מתי שיחק לאחרונה וייט,ואמארה במומ מתקדם לפנסיה

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי SirCharles » 16 יולי 2019, 14:16

argof כתב:אחרי כספי והאנטר - האם חבילה של: יוביץ', אוסטין הולינס, אוקארו וייט, ואמארה סוגרת סגל טוב?

יוביץ אני מעריך שמועמד, הולינס סגר בזניט, אמארה לדעתי לא קשור לקבוצה ששואפת להתקדם ביורוליג (יצבור יותר עבירות מדקות).
אין לי מושג מה עובר על אוקארו וויט - שיחק בעונה החולפת 6 דקות מלאות ב3 משחקים בוויזארדס ועוד 21 משחקים בשתי קבוצות שונות בג'יליג בהם לא הרשים יותר מדי והוא לא משתתף בליגת הקיץ למיטב ידיעתי.
SirCharles

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: gamer777 ו־26 אורחים