המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

NBA 19/20 V1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: NBA 19/20 V1 - טריידים, דראפט, החתמות

הודעהעל ידי Jack55 » 21 יוני 2019, 16:16

felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:שמח מאוד שהסאגה הזאת מאחורינו.
יש לזוסמן עכשיו את כל הזמן שבעולם לעבוד ולהראות ל30 קבוצות כמה הן מטומטמות שלא לקחו אותו.
יש לו קיץ שלם לעבוד קשה ולהשתפר ולבוא מוכן יותר לעונה הבאה.

אם הוא יידע לקחת את התוצאה הזאת ולגדול מתוכה- כולם ירוויחו בגדול.
בסופו של דבר, לצאת לדראפט ולא להיבחר, זו תוצאה חיובית, בהנחה שהוא מאמין בעצמו שיוכל להתגלגל לאן בי איי בעתיד.
כרגע, זה עוד לא המקום בשבילו.

חכה, הוא עוד רוצה להתאמן עם הקבוצות ולנסות להתקבל ל NBA בדרך של מקל

אין לו כל כך מה להוכיח שם מבחינת יכולת כרגע, הוא יכול לנסות אבל קשה לי להאמין שיצליח .
הוא עדיין לא בשל, צריך עוד שתי עונות ביורוליג בשביל להפוך לשחקן הרבה יותר משמעותי עם הרבה יותר ביטחון .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 יוני 2019, 16:43

felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:שמח מאוד שהסאגה הזאת מאחורינו.
יש לזוסמן עכשיו את כל הזמן שבעולם לעבוד ולהראות ל30 קבוצות כמה הן מטומטמות שלא לקחו אותו.
יש לו קיץ שלם לעבוד קשה ולהשתפר ולבוא מוכן יותר לעונה הבאה.

אם הוא יידע לקחת את התוצאה הזאת ולגדול מתוכה- כולם ירוויחו בגדול.
בסופו של דבר, לצאת לדראפט ולא להיבחר, זו תוצאה חיובית, בהנחה שהוא מאמין בעצמו שיוכל להתגלגל לאן בי איי בעתיד.
כרגע, זה עוד לא המקום בשבילו.

חכה, הוא עוד רוצה להתאמן עם הקבוצות ולנסות להתקבל ל NBA בדרך של מקל

סיכוי קלוש שזה יקרה הקיץ.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 יוני 2019, 16:46

לילארד, דייויס, פול ותומפסון בספייס ג'אם 2
לא רק לברון ג'יימס. בארצות הברית מדווחים כי הכוכבים מפורטלנד, הלייקרס, יוסטון וגולדן סטייט ישחקו בסרט המסקרן. גם שתי כוכבות WNBA בתכנית
https://www.one.co.il/Article/18-19/53, ... tml?ref=hp
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 21 יוני 2019, 16:53

Rampel כתב:
felix_r כתב:
Rampel כתב:עם כל הכבוד ליובל זוסמן שלא נבחר בצדק.. רק אני מופתע מכמה שבול בול התדרדר ככל שהדראפט הזה התקדם?

קראתי איפושהו שאיינג' ירים אותו כנראה במקום ה-22. בסוף לא רק שזה לא קרה, הוא התדרדר לסיבוב השני ולא רק שהוא התדרדר לסיבוב השני הוא נבחר רק במקום ה-44 להיות המחליף של יוקיץ' בדנבר, שהייתה כנראה היחידה שהייתה מוכנה לקחת את הסיכון. אחד הפרוספקטים המעניינים בדראפט.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

המשפחה שלו כבר נמאסה על כולם
אנחנו מדברים על בן של מאנוט (Manute Bol) ולא של לבאר (LaVar Ball) כן?

אה... טעות שלי :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Rampel » 21 יוני 2019, 17:01

felix_r כתב:
Rampel כתב:
felix_r כתב:
Rampel כתב:עם כל הכבוד ליובל זוסמן שלא נבחר בצדק.. רק אני מופתע מכמה שבול בול התדרדר ככל שהדראפט הזה התקדם?

קראתי איפושהו שאיינג' ירים אותו כנראה במקום ה-22. בסוף לא רק שזה לא קרה, הוא התדרדר לסיבוב השני ולא רק שהוא התדרדר לסיבוב השני הוא נבחר רק במקום ה-44 להיות המחליף של יוקיץ' בדנבר, שהייתה כנראה היחידה שהייתה מוכנה לקחת את הסיכון. אחד הפרוספקטים המעניינים בדראפט.

המשפחה שלו כבר נמאסה על כולם
אנחנו מדברים על בן של מאנוט (Manute Bol) ולא של לבאר (LaVar Ball) כן?

אה... טעות שלי :)

הבן השלישי של לבאר הוא לאמלו בול. כרגע הוא נחשב לבחירת לוטורי לשנה הבאה, כמו אבדיה.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Jack55 » 24 יוני 2019, 11:21

אז התחרות העיקרית על קוואי היא בין הקליפרס לטורנוטו .
אני חושב שהוא יישאר .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 24 יוני 2019, 23:15

Portland is trading Evan Turner to Atlanta for Kent Bazemore, league source tells ESPN.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 יוני 2019, 06:20

חששתי שזה יהיה הארדן שוב
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 יוני 2019, 07:46

יאניס אנטטקומפו נבחר ל MVP
לוקה דונצ'יץ הרוקי
המאמן - מייק בודנהולצר
שחקן ההגנה - רודי גובר
השחקן השישי - לו ווליאמס
השחקן המשתפר - פסקל סיאקם
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 25 יוני 2019, 10:30

שמח שיאניס לקח, הגיע לו יותר .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 27 יוני 2019, 21:39

The Lakers will start free agency with $32M in salary cap space. The Lakers have the ability to sign a max player now.

The Lakers are trading Mo Wagner, Isaac Bonga and Jemerrio Jones to Wizards as part of the Anthony Davis deal with New Orleans, league sources tell @ZachLowe_NBA and me. Deal clears contracts and creates more cap space for free agency.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי my man » 27 יוני 2019, 23:53

לא באמת מבין את היחסים של קיירי ולברון אבל מבחינה מקצועית שילוב שלהם יחד עם דייויס אמור לקחת אותם רחוק מאד..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 יוני 2019, 05:23

Story filed to ESPN: Golden State’s Kevin Durant is planning to engage four teams in discussions upon the opening of NBA free agency on Sunday – the Brooklyn Nets, Los Angeles Clippers, New York Knicks and Warriors, league sources tell ESPN

הרבה דברים מסריחים והרבה loopholes שהלייקרס מנצלים בשביל לדבר עם קוואי
דיברו בהתחלה על טורונטו והקליפרס, אחרי כל הדיווחים האחרונים נראה לי שלא מטופש בכלל להמר על הלייקרס כעל הקבוצה המובילה במירוץ
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יוני 2019, 08:51

Darren Collison:
‘I have decided to retire from the NBA
Basketball has been my life since I was a child. I could never imagine finding anything that brings me more joy than I get from playing the game. While I still love basketball, I know there is something more important, which is my family and my faith. I am one of the Jehovah’s Witnesses and my faith means everything to me. I receive so much joy from volunteering to help others and participate in a worldwide ministry. The joy I feel is unmatched.

With that being said, I have decided to retire from the NBA.

Obviously, when you love the game of basketball like I do, you focus more on that and can’t do everything else you want for good reason. I have always felt the need to do more to help others; that’s why it is so important to try and help out as much as possible. I am so grateful for all the opportunities that basketball has brought to my life. I have had the privilege over the past 10 years to play in front of some of the best fans and with some of the best organizations in the league. My agent Bill Duffy has been more than an agent to me. He has been a friend, a mentor, and a family member throughout my career. I’m also appreciative of the great friendships that I have earned from my teammates, coaches, and front-office personnel that I will treasure for a lifetime. Players such as Victor Oladipo, Russell Westbrook, DeMarcus Cousins, Kevin Durant, Kyrie Irving, Chris Paul, Stephen Curry, Dwyane Wade, and LeBron James who had a major impact on me competing at the highest level. I either have a close relationship with those that I have mentioned or they inspired me to work harder. Obviously, I never have had the accolades they have. But they gave me a benchmark to work toward, and I’m truly thankful to them for that.

I also would not have made it the past 10 years without the loving support of my parents and extended family. But the most important person of all in this NBA journey is my loving wife, Keyosha. She is my favorite teammate. We have been on this journey together since the Etiwanda High days in Inland Empire. She inspired me the most through my 10-year career. She has guided our family through everything you could imagine during the many NBA seasons. From the amount of moves that we’ve made, the day-to-day challenges we faced and all the while dealt with the emotions of an up-and-down season. She is our strength.

To all of you, I would like to say thank you for the countless years of support. Thank you for respecting my decision.

https://theundefeated.com/features/darr ... m-the-nba/

Darren Collison was on target to secure a $10M-$12M annual salary in free agency. He retires at 31

:unsure :-??
אחדשיודע

הודעהעל ידי Rampel » 29 יוני 2019, 09:57

Holiday_Armadillo כתב:Story filed to ESPN: Golden State’s Kevin Durant is planning to engage four teams in discussions upon the opening of NBA free agency on Sunday – the Brooklyn Nets, Los Angeles Clippers, New York Knicks and Warriors, league sources tell ESPN

דיברו בהתחלה על טורונטו והקליפרס, אחרי כל הדיווחים האחרונים נראה לי שלא מטופש בכלל להמר על הלייקרס כעל הקבוצה המובילה במירוץ

זה בעיקר loopholes כמו שהגדרת אותם. AD שחקן חופשי עד ה-6/7 ומג'יק לא עובד בלייקרס יותר (לא שאני מבין את הדינמיקה הזו, אבל כל דבר שלא מוגדר לא חוקי, הוא חוקי :) ).

אני מאוד אוהב את קוואי והייתי רוצה לראות אותו בלייקרס, אבל כשלברון שם ויש כרגע בסגל 3 שחקני חמישייה שמאיישים את הקו הקדמי, אני חושב שהלייקרס צריכים לתת עדיפות לשחקנים בקו האחורי ובעיקר לרכזים - קיירי, קמבה וגם די'לו ראסל.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Jack55 » 29 יוני 2019, 16:15

Rampel כתב:
Holiday_Armadillo כתב:Story filed to ESPN: Golden State’s Kevin Durant is planning to engage four teams in discussions upon the opening of NBA free agency on Sunday – the Brooklyn Nets, Los Angeles Clippers, New York Knicks and Warriors, league sources tell ESPN

זה בעיקר loopholes כמו שהגדרת אותם. AD שחקן חופשי עד ה-6/7 ומג'יק לא עובד בלייקרס יותר (לא שאני מבין את הדינמיקה הזו, אבל כל דבר שלא מוגדר לא חוקי, הוא חוקי :) ).

אני מאוד אוהב את קוואי והייתי רוצה לראות אותו בלייקרס, אבל כשלברון שם ויש כרגע בסגל 3 שחקני חמישייה שמאיישים את הקו הקדמי, אני חושב שהלייקרס צריכים לתת עדיפות לשחקנים בקו האחורי ובעיקר לרכזים - קיירי, קמבה וגם די'לו ראסל.

קבוצה של קוואי-לברון-דיוויס + קוזמה ועוד שחקן-שניים ברמה טובה מהספסל יכולה להתברר כטובה בהיסטוריה .
אם יש אופציה להחתים את קוואי, הם חייבים ללכת על זה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 יוני 2019, 23:45

Kemba Walker plans to commit to a four-year, $141M maximum contract with the Boston Celtics after free agency opens on Sunday, league sources tell @TheAthleticNBA @Stadium
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יוני 2019, 23:48

Holiday_Armadillo כתב:Kemba Walker plans to commit to a four-year, $141M maximum contract with the Boston Celtics after free agency opens on Sunday, league sources tell @TheAthleticNBA @Stadium

העיקר שהחלון נפתח מחר בלילה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 יוני 2019, 23:49

אחדשיודע כתב:
Holiday_Armadillo כתב:Kemba Walker plans to commit to a four-year, $141M maximum contract with the Boston Celtics after free agency opens on Sunday, league sources tell @TheAthleticNBA @Stadium

העיקר שהחלון נפתח מחר בלילה.

כל שנה אנחנו מתמרמרים על אותו דבר
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yellowaura » 29 יוני 2019, 23:51

מישהו יכול להסביר לי מדוע דוראנט מקבל הצעות ונרדף עם הפציעה הכל כך משמעותית שעבר..
זה פשוט לא מובן לי...שחקן אדיר אבל פציעה שמשביתה לשנה שלמה למה לבוא ולהציע חוזים מנופחים כאלו??

נראה שקוואי פחות מחוזר מדוראנט ולא מבין מה הקטע...
גם העובדה שקמבה ווקר כזה מחוזר גם לא נתפס לי...
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־38 אורחים