המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

כדורסל ישראלי 19/20 V1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל ישראלי 19/20 V1

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 אוגוסט 2019, 17:32

דקוואן קוק חוזר לעונה שלישית בנס ציונה
מכל הזרים וכל הקבוצות בליגה הוא בערך האחרון שחשבתי שישתקע ויהפוך לאיזה עוגן
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 01 אוגוסט 2019, 17:39

Holiday_Armadillo כתב:דקוואן קוק חוזר לעונה שלישית בנס ציונה
מכל הזרים וכל הקבוצות בליגה הוא בערך האחרון שחשבתי שישתקע ויהפוך לאיזה עוגן
אוהב את העיר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 אוגוסט 2019, 17:45

ובצדק
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yellowaura » 01 אוגוסט 2019, 19:25

Holiday_Armadillo כתב:ובצדק

לא מבין למה עפים על נס ציונה..סתם עיר בשפלה.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי A.Parker » 01 אוגוסט 2019, 20:33

yellowaura כתב:
Holiday_Armadillo כתב:ובצדק

לא מבין למה עפים על נס ציונה..סתם עיר השפלה.

תוקן
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 אוגוסט 2019, 20:53

בשביל מועדון שמאוד חשוב לו הכדורסלן הישראלי אני קיבלתי בערך 800 הודעות יותר מדי על 800 זרים שחתמו היום בהפועל ת''א
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 01 אוגוסט 2019, 21:02

הטוקבק היומי:

"שמישהו יאהב אותי כמו שחיפה אוהבת להביא שחקנים דרום אמריקאים"
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי RomanR » 01 אוגוסט 2019, 22:02

ג'ייק כהן VS ניר אלון

"ג’ייק כהן מעולם לא היה חלק מהמאבק של ארגון השחקנים. לא שמענו את קולו והוא אף לא היה חבר בארגון”, הצהיר אלון והמשיך: “לא נשכח לו אף פעם שהוא היה בין היחידים ששברו שביתה בעונה שעברה והתאמן יחד עם הזרים של מכבי ת"א. זאת כאשר איתי שגב, יובל זוסמן, כארם משעור ושחקני הנוער ישבו בחדר ההלבשה ולא התאמנו. הדבר היחיד שייזקף לזכותו זה שהוא תרם לנבחרת בקמפיין אחד".

“הוא בסך הכל איש קש. במקום להגיב לטיעון שלי, הוא עסוק רק בלבקר אותי. תסמן אותי כמה שאתה רוצה, זה לא ישנה את העובדה שמדובר פה בהתקפה כלפי המתאזרחים. ישראלי הוא ישראלי, או ככה לפחות חשבתי”.

עוד המשיך כהן: “מר אלון אומר שלא הייתי חלק מהשביתה של ארגון השחקנים. למה שאקח חלק בשביתה של הארגון אם אני לא ישראלי ולא שייך אליו, ופעל בצורה ברורה נגד האינטרסים שלי? ורק כדי שיהיה ברור: שיחקתי בנבחרת עד גיל 20 ב-2010, ועבור הנבחרת הבוגרת ב-2014 ומ-2016 ועד היום”.

https://www.one.co.il/Article/19-20/2,6 ... tml?ref=hp
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי שמואל1 » 01 אוגוסט 2019, 22:55

RomanR כתב:ג'ייק כהן VS ניר אלון

"ג’ייק כהן מעולם לא היה חלק מהמאבק של ארגון השחקנים. לא שמענו את קולו והוא אף לא היה חבר בארגון”, הצהיר אלון והמשיך: “לא נשכח לו אף פעם שהוא היה בין היחידים ששברו שביתה בעונה שעברה והתאמן יחד עם הזרים של מכבי ת"א. זאת כאשר איתי שגב, יובל זוסמן, כארם משעור ושחקני הנוער ישבו בחדר ההלבשה ולא התאמנו. הדבר היחיד שייזקף לזכותו זה שהוא תרם לנבחרת בקמפיין אחד".

“הוא בסך הכל איש קש. במקום להגיב לטיעון שלי, הוא עסוק רק בלבקר אותי. תסמן אותי כמה שאתה רוצה, זה לא ישנה את העובדה שמדובר פה בהתקפה כלפי המתאזרחים. ישראלי הוא ישראלי, או ככה לפחות חשבתי”.

עוד המשיך כהן: “מר אלון אומר שלא הייתי חלק מהשביתה של ארגון השחקנים. למה שאקח חלק בשביתה של הארגון אם אני לא ישראלי ולא שייך אליו, ופעל בצורה ברורה נגד האינטרסים שלי? ורק כדי שיהיה ברור: שיחקתי בנבחרת עד גיל 20 ב-2010, ועבור הנבחרת הבוגרת ב-2014 ומ-2016 ועד היום”.

מכבי ת"א צייצה בתגובה:
"אוהבים אותך ג'ייק. ישראלי הוא אכן ישראלי"

אולי במקום לצייץ, שיפעלו נגד החוקים?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 02 אוגוסט 2019, 01:26

שמואל1 כתב:
RomanR כתב:ג'ייק כהן VS ניר אלון

מכבי ת"א צייצה בתגובה:
"אוהבים אותך ג'ייק. ישראלי הוא אכן ישראלי"

אולי במקום לצייץ, שיפעלו נגד החוקים?

למה שיפעלו נגד משהו שהם היה שותפים לו?
אלון גם אמר שהקנס על המתאזרחים היה הצעה של מכבי על מנת שיאשרו 6 זרים. לא אתפלא אם זה נכון.
A.Parker

הודעהעל ידי NY boy » 02 אוגוסט 2019, 02:09

שותפים? הם התנגדו. מה לעשות שפרנקל וחבריו לא סופרים אותם.

אי אפשר להמשיך ולהתנהל בחוקים האלה, אין אפשרות להצליח ככה באירופה נקודה. גם השנה תהיה קריסה רבתי (חכו ותראו) באירופה ובושות אם נמשיך לשחק בליגה. בלתי אפשרי להשאיר 2-3 (אם ישחררו אחד מהם) זרים כל משחק בחוץ כל שבוע ולהתחבר כקבוצה. זה משדר זילות של הליגה (ואז אין רצינות חצי מהשבוע), זה פוגע בחיבור, פוגע בביטחון של השחקנים, גורם לזה שכל שבוע צריך לעשות רוטציות הזויות ושחקנים לא מבינים את זה באמת, זה פוגע בקבוצה נקודה.

הנהלת מכבי חייבת לקבל מחר בבוקר החלטה מיידית:

1) או שעוזבים את הליגה במיידית, לא עוד שנה, לא איומים. מודיעים לליגה שמכבי לא תופיע השנה ועומדים בזה.
2) או שמשחקים בחוקים האלה, זאת אומרת מחתימים מקסימום 6 זרים (ואם יש עודף כרגע, משחררים\משאילים למקום אחר), כשלא יותר מאחד יושב בחוץ. ומחתימים ישראלים שמסוגלים לשחק ביורוליג, במינימום סגל של 6 זרים ו3 ישראלים שמסוגלים לשחק ביורוליג (ואם מאמינים שמי מאלו שיש עכשיו יכול אז יופי).

אי אפשר את היצור אמצע הזה. מי שלא מבין שזה פוגע והורס את העונות של הקבוצה בשנים האחרונות לא רואה את המציאות נכון.

מכבי כבר לא מהאריות של הליגה. היא לא קבוצה "גדולה" מהבחינה התקציבית, היא לא במשחק של השחקנים המובילים באירופה. בשביל להגיע ל8 הגדולות מכבי צריכה להיות כמו בעבר, לפגוע בהחתמות, לשמור על המשכיות מסויימת בסגל מקומי, ובעיקר להיות סגל מחובר שמוציא את המקסימום מעצמו. סגל מחובר שרץ כל השנה ביחד, באותה מסגרת, שמוציא יותר מעצמו מאשר אחרים. רק ככה למכבי יש סיכוי כלשהו להאבק על המקום בהצלבה. והדרך היחידה לעשות את זה, היא באחת מ2 האופציות האלה. או לשחק באותו סגל כמעט כל הזמן בליגה, או לעזוב ולשחק רק ביורוליג, לנצל פרישה מהליגה בשביל לשחק ביורוליג עם מה שאין לקבוצות אחרות, את היכולת להתחבר ולהתכונן כל השבוע ליורוליג, להגיע יותר מוכנים ויותר טקטיים ממה שאחרים יכולים ולנצל זאת לנצח קבוצות אולי יותר טובות במהלך השנה.

אין להנהלה לדעתי שום בריירה. לבחור מיידית אחת מהאופציות האלה, והתקדם קדימה.

החלטה להמשיך באותו דרך ואותו צורה גם השנה היא החלטה מראש לוותר על העונה, על עוד עונה מסריחה, שום סיכוי אמיתי למאבק על השמינייה (אולי יצליחו לרמות כמו בשנים קודמות "כאילו יש סיכוי" אבל לא באמת). והאמת לא מבין מה יש להפסיד להנהלה, זה לא שהם מקבלים משהו מהליגה (חוץ מחרא על הראש), זה לא שהליגה עוזרת לנו ביורוליג (להפך, איזה הפסדים מיותרים מכניסים את המערכת לפאניקה ונותנת לתקשורת לחגוג עליהם ועל הכישלון שלהם) אלא להפך. יעזבו את הליגה לשנה, יראו את ההשפעה, אף אחד לא יגיד להם לא אם ירצו לחזור בשנה אחרי. מצד שני, אם יעזבו השנה והליגה תקרוס (רייטינג, כסף, עניין, ספונסרים) יהיה פה עלייה לרגל בשביל ההנהלה שרק יחזרו ויתנו להם מה שהם רוצים, רק שיחזרו. ואז אולי ההנהלה תחזור להיות רלוונטית ולנהל את הכדורסל פה, ולהתאים חוקים שיאפשרו לחזור להיות קבוצה.

אם הם לא עושים את זה ומיד אפשר להגיד על העונה הבא ז"ל ולהתחיל לפתוח נושא להחתמות של 2020-21 כי העונה הזאת מתה.
NY boy

הודעהעל ידי A.Parker » 02 אוגוסט 2019, 11:55

NY boy כתב:שותפים? הם התנגדו. מה לעשות שפרנקל וחבריו לא סופרים אותם.

אי אפשר להמשיך ולהתנהל בחוקים האלה, אין אפשרות להצליח ככה באירופה נקודה. גם השנה תהיה קריסה רבתי (חכו ותראו) באירופה ובושות אם נמשיך לשחק בליגה. בלתי אפשרי להשאיר 2-3 (אם ישחררו אחד מהם) זרים כל משחק בחוץ כל שבוע ולהתחבר כקבוצה. זה משדר זילות של הליגה (ואז אין רצינות חצי מהשבוע), זה פוגע בחיבור, פוגע בביטחון של השחקנים, גורם לזה שכל שבוע צריך לעשות רוטציות הזויות ושחקנים לא מבינים את זה באמת, זה פוגע בקבוצה נקודה.

1) או שעוזבים את הליגה במיידית, לא עוד שנה, לא איומים. מודיעים לליגה שמכבי לא תופיע השנה ועומדים בזה.
2) או שמשחקים בחוקים האלה, זאת אומרת מחתימים מקסימום 6 זרים (ואם יש עודף כרגע, משחררים\משאילים למקום אחר), כשלא יותר מאחד יושב בחוץ. ומחתימים ישראלים שמסוגלים לשחק ביורוליג, במינימום סגל של 6 זרים ו3 ישראלים שמסוגלים לשחק ביורוליג (ואם מאמינים שמי מאלו שיש עכשיו יכול אז יופי).

אי אפשר את היצור אמצע הזה. מי שלא מבין שזה פוגע והורס את העונות של הקבוצה בשנים האחרונות לא רואה את המציאות נכון.

מכבי כבר לא מהאריות של הליגה. היא לא קבוצה "גדולה" מהבחינה התקציבית, היא לא במשחק של השחקנים המובילים באירופה. בשביל להגיע ל8 הגדולות מכבי צריכה להיות כמו בעבר, לפגוע בהחתמות, לשמור על המשכיות מסויימת בסגל מקומי, ובעיקר להיות סגל מחובר שמוציא את המקסימום מעצמו. סגל מחובר שרץ כל השנה ביחד, באותה מסגרת, שמוציא יותר מעצמו מאשר אחרים. רק ככה למכבי יש סיכוי כלשהו להאבק על המקום בהצלבה. והדרך היחידה לעשות את זה, היא באחת מ2 האופציות האלה. או לשחק באותו סגל כמעט כל הזמן בליגה, או לעזוב ולשחק רק ביורוליג, לנצל פרישה מהליגה בשביל לשחק ביורוליג עם מה שאין לקבוצות אחרות, את היכולת להתחבר ולהתכונן כל השבוע ליורוליג, להגיע יותר מוכנים ויותר טקטיים ממה שאחרים יכולים ולנצל זאת לנצח קבוצות אולי יותר טובות במהלך השנה.

החלטה להמשיך באותו דרך ואותו צורה גם השנה היא החלטה מראש לוותר על העונה, על עוד עונה מסריחה, שום סיכוי אמיתי למאבק על השמינייה (אולי יצליחו לרמות כמו בשנים קודמות "כאילו יש סיכוי" אבל לא באמת). והאמת לא מבין מה יש להפסיד להנהלה, זה לא שהם מקבלים משהו מהליגה (חוץ מחרא על הראש), זה לא שהליגה עוזרת לנו ביורוליג (להפך, איזה הפסדים מיותרים מכניסים את המערכת לפאניקה ונותנת לתקשורת לחגוג עליהם ועל הכישלון שלהם) אלא להפך. יעזבו את הליגה לשנה, יראו את ההשפעה, אף אחד לא יגיד להם לא אם ירצו לחזור בשנה אחרי. מצד שני, אם יעזבו השנה והליגה תקרוס (רייטינג, כסף, עניין, ספונסרים) יהיה פה עלייה לרגל בשביל ההנהלה שרק יחזרו ויתנו להם מה שהם רוצים, רק שיחזרו. ואז אולי ההנהלה תחזור להיות רלוונטית ולנהל את הכדורסל פה, ולהתאים חוקים שיאפשרו לחזור להיות קבוצה.

אם הם לא עושים את זה ומיד אפשר להגיד על העונה הבא ז"ל ולהתחיל לפתוח נושא להחתמות של 2020-21 כי העונה הזאת מתה.

מכבי שותפים לכל העסק הזה. בקיץ שעבר פדרמן היה חלק מההסכם עם איגוד השחקנים, וכך גם בהסכם הקודם לדעתי. הם מודעים טוב מאוד למה שקורה, לוקחים בזה חלק (לפעמים פעיל ולפעמים פסיבי) ואז זועקים, צביעות במיטבה. כמו שאתה אומר, הם יכלו להילחם בזה כל הזמן (עוד לפני ההצבעות) באמצעות איומי עזיבה אמיתיים, אבל הם חבורת פחדנים שמיישרת קו ואחרי זה בוכה לתקשורת.

לגבי החלק השני של דבריך...אני בכלל לא מסכים שהבעיות של מכבי (ביורוליג) נובעות מחוקי הליגה. זה סתם עוד תירוץ שמכבי התחילה לרוץ עליו בשנתיים האחרונות כשהם ראו שמכסת התירוצים שלהם מתחילה להיגמר. כן, זה קשה יותר כשהסגל משתנה בין שתי המסגרות, אבל זה ממש לא ברמה שמצדיקה כישלונות. אם כבר, אני לא רואה כזאת בעיה ששני זרים יישבו כל משחק בחוץ כשהיורוליג כבר התארכה. להיפך, כך שחקנים יקבלו מנוחה ברוטציה קבועה יחסית (נגיד כל משחק ליגה שלישי, בהתאם לצרכים כמובן) ויוכלו להגיע טריים יותר למשחקי היורוליג. גם בליגה, במידה ותבנה קבוצה איכותית, אתה אמור לדרוס אותה גם עם חוק רוסי. הבעיה היא שמכבי בונה כבר שנים סגלים חלשים ולא מאוזנים ואז מפילה את האשמה על גורמים אחרים, שאמנם יש להם יד בדבר, אבל כלל לא ברמה שמכבי מצביעה עליה.
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 אוגוסט 2019, 12:00

A.Parker כתב:
NY boy כתב:שותפים? הם התנגדו. מה לעשות שפרנקל וחבריו לא סופרים אותם.

מכבי שותפים לכל העסק הזה. בקיץ שעבר פדרמן היה חלק מההסכם עם איגוד השחקנים, וכך גם בהסכם הקודם לדעתי. הם מודעים טוב מאוד למה שקורה, לוקחים בזה חלק (לפעמים פעיל ולפעמים פסיבי) ואז זועקים, צביעות במיטבה. כמו שאתה אומר, הם יכלו להילחם בזה כל הזמן (עוד לפני ההצבעות) באמצעות איומי עזיבה אמיתיים, אבל הם חבורת פחדנים שמיישרת קו ואחרי זה בוכה לתקשורת.

לגבי החלק השני של דבריך...אני בכלל לא מסכים שהבעיות של מכבי (ביורוליג) נובעות מחוקי הליגה. זה סתם עוד תירוץ שמכבי התחילה לרוץ עליו בשנתיים האחרונות כשהם ראו שמכסת התירוצים שלהם מתחילה להיגמר. כן, זה קשה יותר כשהסגל משתנה בין שתי המסגרות, אבל זה ממש לא ברמה שמצדיקה כישלונות. אם כבר, אני לא רואה כזאת בעיה ששני זרים יישבו כל משחק בחוץ כשהיורוליג כבר התארכה. להיפך, כך שחקנים יקבלו מנוחה ברוטציה קבועה יחסית (נגיד כל משחק ליגה שלישי, בהתאם לצרכים כמובן) ויוכלו להגיע טריים יותר למשחקי היורוליג. גם בליגה, במידה ותבנה קבוצה איכותית, אתה אמור לדרוס אותה גם עם חוק רוסי. הבעיה היא שמכבי בונה כבר שנים סגלים חלשים ולא מאוזנים ואז מפילה את האשמה על גורמים אחרים, שאמנם יש להם יד בדבר, אבל כלל לא ברמה שמכבי מצביעה עליה.
באיזשהו מקום החוקים טובים להנהלה. כך יש להם תירוץ קבוע לחוסר ההצלחה ביורוליג.
וויצ'יץ אמר את זה בצורה חד משמעית בראיון להאוזמן. כל עוד החוקים בליגה, מכבי לא תצליח ביורוליג. כמה נוח!
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי NY boy » 02 אוגוסט 2019, 14:54

אם אתם חושבים שאין לזה השפעה שלילית גדולה מאד על הקבוצה אז אתם לא באמת לדעתי מבינים מה זה דינמיקה של קבוצה ולא הייתם חלק מדבר שכזה. ברגע שכל שבוע 3 זרים צריכים לשבת בחוץ זה יוצר בעיה אדירה בחיבור של הסגל, לא משנה כמה תסביר ותגיד לשחקנים שזה רוטציה הם לא באמת יאמינו. השבוע אוטומטית נלחק ל2, שלישי רביעי מתכוננים ליורוליג (כל הזרים בעשירייה באימון עם ישראלים שמתחלפים מן הסתם) שיש-שבת מתכוננים לליגה (ואז הפוך הישראלים הם הבסיס באימון). כששחקנים לא יודעים אם משחקים או לא, האימון פחות רציני. ששחקן לא מתלבש הוא לא באמת יודע (גם אם יסבירו לו את זה ויגידו לו שזה רוטציה) האם זה לא בגלל המאמן. ואז גם נכנס אפקט התוצאות, הפסד מיותר בנס ציונה מכניס לפאניקה, מגיע אחריו הפסד ביורוליג ופתאום אי אפשר לעשות רוטציה במשחק הבא וחייבים לשחק עם השחקנים המובילים כי חס וחלילה נפסיד גם באילת בטעות וזה כבר רצף, מעמד המאמן בסכנה וכו'. ואז השחקנים שנשארו שבועיים בחוץ פתאום מאבדים ביטחון וזה נגרר הלאה.

כל מה שנאמר על תכנון, רוטציות, וכדומה זה הכל טוב ויפה על הנייר. במציאות זה הוכח שזה מזיק גרוע ולא עובד.

אתה טוען שזה בגלל שמכבי בונה סגלים חלשים ולא מאוזנים? אני חושב שחלק מזה נובע בגלל המחשבה התמידית על 2 המסגרות ובניית קבוצה לרוחב בגלל זה. ולכן, כמו שאמרתי 2 האופציות. או שמכבי עוזבת ובונה קבוצה מאוזנת רק ליורוליג ומשחקת באותו סגל ורצף כל הזמן. או שמכבי מחליטה שלא יכולה לעזוב, נשארת, ממצמת א הסגל ולא בונה לרוחב. 6 זרים מקסימום, והישראלים שיאלצו להעלות רמה ולשחק ביורוליג. זאת הדרך היחידה להצליח. הדרך היחידה להצליח היא להוציא יותר מהערך ולהוציא מהמקסימום של הסגל. זה פשוט לא יכול לקרות, אי אפשר להוציא את המקסימום משחקנים בדרך הזאת ואם מכבי לא תשנה את זה, תזכרו מה אמרתי השנה הזאת לא משנה איזה שחקנים הביאו ואיך הציגו את זה תראה אחת לאחת כמו השנים האחרונות ואת ההצלבה נראה בטלוויזיה.
NY boy

הודעהעל ידי my man » 02 אוגוסט 2019, 14:56

מי חושב שאין לזה השפעה שלילית?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי NY boy » 02 אוגוסט 2019, 15:07

מי שכתב את זה, וחושב שלהפך זה טוב שמקבלים מנוחה. זה לא טוב, זה מפרק את הקבוצה שנה אחרי שנה ואחת הסיבות שמכבי עדיין ממשיכה להסתובב סביב עצמה זאת הסיבה הזאת. אי אפשר לחבר קבוצה בתנאים האלה (אפשר לחבר קבוצה בתנאים של הליגה, אבל צריך לבנות אותה אחרת ולהוציא ממנה את המקסימום, כמו שז'אלגיריס עושים). ולכן צריך לבחור אופציה שבה כן אפשר לחבר ולהוציא את המקסימום (או בליגה או בחוץ) וללכת איתה. כי בדרך הנוכחית של השנים האחרונות לא משנה מי יחתימו יקבלו אותו הדבר... בינואר יאשימו את המאמן... ישלחו אותו הביתה... יביאו מאמן זר אחר... באפריל יביאו איזה זר נוסף אם צריך... ייקחו אליפות בפיינל פור ויחזרו על אותו דבר בקיץ הבא.
NY boy

הודעהעל ידי BIG sofo » 02 אוגוסט 2019, 15:21

בעונה הקרובה כמה זרים מותר לרשום בסגל כל משחק?
וכמה ישראלים חייבים על הפרקט?
BIG sofo

הודעהעל ידי NY boy » 02 אוגוסט 2019, 15:24

5 זרים וישראלי אחד חייב להיות על הפרקט כל הזמן. זאת אומרת שבמצב העניינים הנוכחי 3 זרים כל משחק (בהנחה ויחתום רכז) יצטרכו לשבת בחוץ כל משחק.
NY boy

הודעהעל ידי Jack55 » 02 אוגוסט 2019, 15:25

BIG sofo כתב:בעונה הקרובה כמה זרים מותר לרשום בסגל כל משחק?
וכמה ישראלים חייבים על הפרקט?

חובה ישראלי אחד (לעומת 2 בעונה שעברה) אך אסור לרשום יותר מ5 זרים (לעומת 6 בעונה שעברה), מי שתרשום 5 זרים תיאלץ לשלם קנס של 500 אלף ש"ח על הזר החמישי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 02 אוגוסט 2019, 15:33

NY boy כתב:אם אתם חושבים שאין לזה השפעה שלילית גדולה מאד על הקבוצה אז אתם לא באמת לדעתי מבינים מה זה דינמיקה של קבוצה ולא הייתם חלק מדבר שכזה. ברגע שכל שבוע 3 זרים צריכים לשבת בחוץ זה יוצר בעיה אדירה בחיבור של הסגל, לא משנה כמה תסביר ותגיד לשחקנים שזה רוטציה הם לא באמת יאמינו. השבוע אוטומטית נלחק ל2, שלישי רביעי מתכוננים ליורוליג (כל הזרים בעשירייה באימון עם ישראלים שמתחלפים מן הסתם) שיש-שבת מתכוננים לליגה (ואז הפוך הישראלים הם הבסיס באימון). כששחקנים לא יודעים אם משחקים או לא, האימון פחות רציני. ששחקן לא מתלבש הוא לא באמת יודע (גם אם יסבירו לו את זה ויגידו לו שזה רוטציה) האם זה לא בגלל המאמן. ואז גם נכנס אפקט התוצאות, הפסד מיותר בנס ציונה מכניס לפאניקה, מגיע אחריו הפסד ביורוליג ופתאום אי אפשר לעשות רוטציה במשחק הבא וחייבים לשחק עם השחקנים המובילים כי חס וחלילה נפסיד גם באילת בטעות וזה כבר רצף, מעמד המאמן בסכנה וכו'. ואז השחקנים שנשארו שבועיים בחוץ פתאום מאבדים ביטחון וזה נגרר הלאה.

כל מה שנאמר על תכנון, רוטציות, וכדומה זה הכל טוב ויפה על הנייר. במציאות זה הוכח שזה מזיק גרוע ולא עובד.

אתה טוען שזה בגלל שמכבי בונה סגלים חלשים ולא מאוזנים? אני חושב שחלק מזה נובע בגלל המחשבה התמידית על 2 המסגרות ובניית קבוצה לרוחב בגלל זה. ולכן, כמו שאמרתי 2 האופציות. או שמכבי עוזבת ובונה קבוצה מאוזנת רק ליורוליג ומשחקת באותו סגל ורצף כל הזמן. או שמכבי מחליטה שלא יכולה לעזוב, נשארת, ממצמת א הסגל ולא בונה לרוחב. 6 זרים מקסימום, והישראלים שיאלצו להעלות רמה ולשחק ביורוליג. זאת הדרך היחידה להצליח. הדרך היחידה להצליח היא להוציא יותר מהערך ולהוציא מהמקסימום של הסגל. זה פשוט לא יכול לקרות, אי אפשר להוציא את המקסימום משחקנים בדרך הזאת ואם מכבי לא תשנה את זה, תזכרו מה אמרתי השנה הזאת לא משנה איזה שחקנים הביאו ואיך הציגו את זה תראה אחת לאחת כמו השנים האחרונות ואת ההצלבה נראה בטלוויזיה.

לא, אני חושב שמכבי פשוט לא יודעת לבנות קבוצות, והאמת שגם לא משנה לי הסיבה כי היא לא מוצדקת. חשיבות היתר שההנהלה מייחסת לליגה היא מוגזמת והיא זו שגורמת להיסטריה סביב שני הפסדים רצופים בליגה המביכה הזאת. אני זוכר שבלאט, באחת משתי עונותיו האחרונות כאן, הוריד כמה הילוכים מהליגה בשלבים המכריעים כדי להתמודד בכבוד במשחקי היורוליג החשובים, וכולם הבינו את המטרה שלו והצדיקו אותה. אם מכבי יתייחסו מראש לליגה כמקום שגם מעניק מנוחה, אני בטוח ששחקנים לא יתמרמרו תמיד, ואפילו אולי ישמחו לשבת פעם בשבועיים בחוץ. יש מספיק משחקי יורוליג כדי שהשחקנים הבכירים יהיו מרוצים, ומספיק משחקי ליגה כדי שהצעירים והמשלימים ישתפשפו בהם. את הליגה מנצחים בסוף העונה, וממש לא חייבת להיות לך מפלצת כדי לקחת את התואר. רק השנה זכית בקלות ורמסת קבוצות בסיום העונה, למרות סגל שכלל 7 זרים שאיכותם היתה בינונית.

אוסיף ואומר שגם לדעתי סגל רחב הוא טמטום, אני זועק את זה בלי סוף. כן הייתי הולך על 7 זרים (אולי 6 במקרה ושנה הבאה מגיע לפה גם ליף לדוגמא או שזוסמן מראה שיפור רציני), אבל לא מתוך מחשבה על הליגה, אלא מתוך הבנה שאיכות עדיפה על כמות. ברגע שתהיה לך קבוצה חזקה, היא תהיה חזקה בשתי המסגרות.
A.Parker

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Avi1508, Cobra, Google [Bot], Google Adsense [Bot], יוסי22, עידן ו־40 אורחים