המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

טאריק בלאק - ככל הנראה גמר את העונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טאריק בלאק חתם במכבי לשנתיים נוספות

הודעהעל ידי yellowaura » 13 אוקטובר 2019, 11:12

MTAbasket כתב:באלי להעיף לך סטירה ולהעיר אותך מהחלום שאני לא מבין איך אתה אפילו יכול לחלום, תגיד אתה חושב שגרג מונרו ישאר באירופה בשנה הבאה ואם הוא במקרה במקרה ישאר אתה חושב שהוא יגיע למכבי, אולי מכבי תציע חוזה לקייל קוזמה ותצפה שהוא יגיע, הקבוצה שאנחנו מדברים אליה זאת מכבי תל אביב לא לוס אנג׳לס לייקרס. מה שכתבת הוא באמת נכון וג’קירי עם כל האהבה שלי להאנטר באמת מתאים אבל אי אפשר לצפות ששחקנים כמו מונרו יהיו בקבוצה שלך כי אתה רוצה.
מכבי הייתה רוצה הרבה מאוד שחקנים בקבוצה וכנראה ש90% מהם אפילו לא ישתינו לעברה

תירגע תשתה מים ותענה עניינית.
גרג מונרו משחק בבאיירן מינכן לא סתם. גם וויליאמס באירופה.
תזכור שדוואיט הווארד שאם כל הכבוד יש לו קצת יותר קרדיט כמעט מצא את עצמו מחוץ לנ.ב.א וכרמלו אנתוני ללא קבוצה.
מונרו לא שחקן צעיר שלא קיבל הזדמנות ויקבל הזדמנות נוספת בקלות.
ומונרו לא הגיע לגדולות אלא לבאיירן. גם לא בפוקס.
אתה משווה את מונרו לקוזמה??

העובדה שמונרו עד לפני 2 משחקי יורוליג הגיע לבאיירן ולא לאחת הגדולות מעידות על השווי שלו בשוק.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Rampel » 13 אוקטובר 2019, 11:32

yellowaura כתב:
MTAbasket כתב:באלי להעיף לך סטירה ולהעיר אותך מהחלום שאני לא מבין איך אתה אפילו יכול לחלום, תגיד אתה חושב שגרג מונרו ישאר באירופה בשנה הבאה ואם הוא במקרה במקרה ישאר אתה חושב שהוא יגיע למכבי, אולי מכבי תציע חוזה לקייל קוזמה ותצפה שהוא יגיע, הקבוצה שאנחנו מדברים אליה זאת מכבי תל אביב לא לוס אנג׳לס לייקרס. מה שכתבת הוא באמת נכון וג’קירי עם כל האהבה שלי להאנטר באמת מתאים אבל אי אפשר לצפות ששחקנים כמו מונרו יהיו בקבוצה שלך כי אתה רוצה.

תזכור שדוואיט הווארד שאם כל הכבוד יש לו קצת יותר קרדיט כמעט מצא את עצמו מחוץ לנ.ב.א וכרמלו אנתוני ללא קבוצה.

העובדה שמונרו עד לפני 2 משחקי יורוליג הגיע לבאיירן ולא לאחת הגדולות מעידות על השווי שלו בשוק.
לא שאני מצדיק את הבחור שהגבת לו, לשם שינוי אני יותר בדעה שלך. אבל בוא, מונרו בסה"כ בן 29 ויש לו סיכוי הרבה יותר גבוה לחזור ל-NBA מאשר לבלאק לצורך העניין.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי yellowaura » 13 אוקטובר 2019, 11:52

Rampel כתב:
yellowaura כתב:

לא שאני מצדיק את הבחור שהגבת לו, לשם שינוי אני יותר בדעה שלך. אבל בוא, מונרו בסה"כ בן 29 ויש לו סיכוי הרבה יותר גבוה לחזור ל-NBA מאשר לבלאק לצורך העניין.

לא רשמתי שלבלאק יש יותר סיכוי לחזור לנ.ב.א
גם אני לא חושב שלבלאק יש סיכוי גדול לחזור לנ.ב.א הוא נמוך מדי לעמדה 5 בנ.ב.א. ובאירופה רק ביסס עוד יותר את העובדה שהוא 5.

לדעתי יש סיכוי בהחלט משמעותי שנראה את מונרו גם שנה הבאה באירופה.
הנ.ב.א נוטים להתקדם. ראיתי את המשחק אתמול בין ברוקלין ללייקרס. משחק ידידות. אתה רואה איך הווארד קורע את התחת ומתחננן ללייקרס שיתנו לו הזדמנות, איך ילד בן 21 בשם גרד אלן הופך לסנטר מוביל שכנראה ייקח את הבכורה לדיאנדרה גורדן השנה.

לדעתי אם מונרו לא ייתן עונה גדולה הוא לא יחזור לנ.ב.א.
גם מבחינתו הוא לא ילד בן 20 בלי רזומה שמספיק לו לתת 5 דק משחק ולרדת לספסל כדמות שולית.

לדעתי שנה הבאה הוא יהיה באירופה אם עדיין תהיה לו תשוקה לשחק והוא יקלט חברתית.
כמובן אם תהיה לו עונה של 15 נק למשחק ו 8 ריבאונדים הגיוני שיחזור לנ.ב.א.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי MTAbasket » 13 אוקטובר 2019, 12:46

מונרו כנראה קצת יותר חכם מהרבה שחקנים שיצאו מהנבא ללא חוזה כמו ג׳רמי לין, ווין סלדן, מייקל ביסלי ועוד...
אתה יודע מה הסיבה היחידה שהוא לא הלך בדרכם והלך לליגה הסינית? כי הוא לא רוצה להרוס לעצמו את הקריירה, כי שאתה הולך לליגה הסינית אתה מרים דגל לבן ולרמות הגבוהות אתה כנראה לא תחזור, המטרה שלו כשהוא חתם באירופה הייתה ללכת לאיזושהיא קבוצה וכן זה היה יכול להיות גם וולנסיה, הכוכב האדום ונמושות נוספות שמשחקות ביורוליג כדי לתת שנה מוצלחת, ומשם להגיע או כמו דריק ויליאמס לאחת מקבוצות הטופ ומשם לחזור לנבא או ישר אחרי העונה הראשונה לקבל חוזה בחזרה בנבא

זוהי דעתי ואם אתה לא מסכים איתה זה ממש בסדר ואני מבין גם את הצד שלך, אבל, עובדה שלמרות שמכבי רצתה את דריק ויליאמס בקיץ הזה היא לא יכלה להחתים אותו. בדיוק אותו הסיפור שיהיה אם מונרו, קשה לי מאוד להאמין שמונו לא יהיה שנה הבאה באחת מ4 קבוצות הטופ או בנבא
MTAbasket

הודעהעל ידי yellowaura » 13 אוקטובר 2019, 14:02

MTAbasket כתב:מונרו כנראה קצת יותר חכם מהרבה שחקנים שיצאו מהנבא ללא חוזה כמו ג׳רמי לין, ווין סלדן, מייקל ביסלי ועוד...
אתה יודע מה הסיבה היחידה שהוא לא הלך בדרכם והלך לליגה הסינית? כי הוא לא רוצה להרוס לעצמו את הקריירה, כי שאתה הולך לליגה הסינית אתה מרים דגל לבן ולרמות הגבוהות אתה כנראה לא תחזור, המטרה שלו כשהוא חתם באירופה הייתה ללכת לאיזושהיא קבוצה וכן זה היה יכול להיות גם וולנסיה, הכוכב האדום ונמושות נוספות שמשחקות ביורוליג כדי לתת שנה מוצלחת, ומשם להגיע או כמו דריק ויליאמס לאחת מקבוצות הטופ ומשם לחזור לנבא או ישר אחרי העונה הראשונה לקבל חוזה בחזרה בנבא

זוהי דעתי ואם אתה לא מסכים איתה זה ממש בסדר ואני מבין גם את הצד שלך, אבל, עובדה שלמרות שמכבי רצתה את דריק ויליאמס בקיץ הזה היא לא יכלה להחתים אותו. בדיוק אותו הסיפור שיהיה אם מונרו, קשה לי מאוד להאמין שמונו לא יהיה שנה הבאה באחת מ4 קבוצות הטופ או בנבא

מונרו לא סנטר מחליף באירופה מסכים?
במידה והוא יהיה באחת מ 4 הקבוצות יתפנה שחקן נוסף.
יש סהכ 4 סנטרים פותחים ל 4 קבוצות בכירות.אין המון מקומות לסנטרים איכותיים.
אני בכלל לא רואה למונרו מקום בריאל מדריד עם כל הסנטרים הגדולים האיכותיים שלהם.
אולי 3 קבוצות יאבקו על שירותיו.
אם אולימפיאקוס הצליחה לשמור על מוליטנוב אין סיבה שלא נצליח להביא סנטר ברמה של מונרו.

אגב שנה הבאה אם אתה פנר, צסקא או ברצלונה היית מכוון על מונרו או מולטינוב?

העניין הוא שלדעתי לא צריך להתקבע על בלאק.
אני מתגעגע לימים שהיה את נייט האפמן. סנטר 2.16 עם נוכחות, מוביליות.
מילא היה לבלאק את העיתוי והקפיציות של באסטון בחסימות אבל אין לו. הוא חוסם בסדר. לא מפלצת חסימות כמו מוריס או באסטון או טיוס בשיאו.

אפילו קטש הביא להפועל ירושלים סנטר גבוה כי הבין אחרי שאייברסון טחן אותם באירופה שאין אפשרות באירופה להתקדם ללא סנטר כזה.
הביא כמובן את המקסימום שיכול היה במסגרת תקציב של ירושלים.

אגב לגבי דריק וויליאמס אני ממש לא בטוח כמה מכבי הייתה מוכנה להשקיע עבור pf.
לדעתי טוב שלא הביאו את וויליאמס. מדובר בעוד שחקן התקפה עם הגנה בינונית וממש לא מה שחסר. רואים בהבאת אייסי שמכבי רצתה שחקן עם אוריינטציה הגנתית בעמדה זו בהשקעה כספית של תעלה על 800k. לדעתי בצדק.

במצב של מכבי הדברים שהכי נחוצים לדעתי:
1. רכז איכותי בדרג גבוה. מאוזן גם הגנה וגם התקפה. יודע ואוהב למסור.
2. הגבהת הקו האחורי והקדמי וחיזוק ההגנה.
סנטר 2.11+ שלוש/גארד הגנתי אתלטי 2.00+
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי MTAbasket » 13 אוקטובר 2019, 15:53

yellowaura כתב:
MTAbasket כתב:מונרו כנראה קצת יותר חכם מהרבה שחקנים שיצאו מהנבא ללא חוזה כמו ג׳רמי לין, ווין סלדן, מייקל ביסלי ועוד...

מונרו לא סנטר מחליף באירופה מסכים?
במידה והוא יהיה באחת מ 4 הקבוצות יתפנה שחקן נוסף.
יש סהכ 4 סנטרים פותחים ל 4 קבוצות בכירות.אין המון מקומות לסנטרים איכותיים.
אני בכלל לא רואה למונרו מקום בריאל מדריד עם כל הסנטרים הגדולים האיכותיים שלהם.
אולי 3 קבוצות יאבקו על שירותיו.
אם אולימפיאקוס הצליחה לשמור על מוליטנוב אין סיבה שלא נצליח להביא סנטר ברמה של מונרו.

אגב שנה הבאה אם אתה פנר, צסקא או ברצלונה היית מכוון על מונרו או מולטינוב?

העניין הוא שלדעתי לא צריך להתקבע על בלאק.
אני מתגעגע לימים שהיה את נייט האפמן. סנטר 2.16 עם נוכחות, מוביליות.
מילא היה לבלאק את העיתוי והקפיציות של באסטון בחסימות אבל אין לו. הוא חוסם בסדר. לא מפלצת חסימות כמו מוריס או באסטון או טיוס בשיאו.

אפילו קטש הביא להפועל ירושלים סנטר גבוה כי הבין אחרי שאייברסון טחן אותם באירופה שאין אפשרות באירופה להתקדם ללא סנטר כזה.
הביא כמובן את המקסימום שיכול היה במסגרת תקציב של ירושלים.

אגב לגבי דריק וויליאמס אני ממש לא בטוח כמה מכבי הייתה מוכנה להשקיע עבור pf.
לדעתי טוב שלא הביאו את וויליאמס. מדובר בעוד שחקן התקפה עם הגנה בינונית וממש לא מה שחסר. רואים בהבאת אייסי שמכבי רצתה שחקן עם אוריינטציה הגנתית בעמדה זו בהשקעה כספית של תעלה על 800k. לדעתי בצדק.

במצב של מכבי הדברים שהכי נחוצים לדעתי:
1. רכז איכותי בדרג גבוה. מאוזן גם הגנה וגם התקפה. יודע ואוהב למסור.
2. הגבהת הקו האחורי והקדמי וחיזוק ההגנה.
סנטר 2.11+ שלוש/גארד הגנתי אתלטי 2.00+

אני מסכים עם מה שכתבת לגבי הדברים הנחוצים ב100% בדיוק מה שאני חושב, אבל אני לא מבין מה זה קשור למה שאנחנו מדברים. הדיון בנינו הוא על כך שלמכבי אין את יכולת להביא את מונרו לקבוצה במקום בלאק כי הוא פשוט הרבה מעל הלבל שלה תקציבית ומקצועית אני טוען שמכבי לא יכולה להביא אותו ואתה חושב שדווקא כן. אני חושב שמכבי חייבת גארד/ פורוורד הגנתי ורכז נהדר וכמובן סנטר גבוה ובזה אני מסכימים אבל יש הבדל בין סנטר גבוה שברמת יורוליג או טופ יורוקאפ כמו פארחובסקי לבין סנטר פותח בנבא כמו גרג מונרו
MTAbasket

הודעהעל ידי toja27 » 13 אוקטובר 2019, 16:06

מונרו העונה משחק בבאיירן מינכן, לכן אם באיירן הצליחה להביא אותו אז גם מכבי הייתה יכולה להביא אותו.
לגבי עונה הבאה, תלוי בעונת היורוליג הקרובה שיתן.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי yellowaura » 13 אוקטובר 2019, 16:36

toja27 כתב:מונרו העונה משחק בבאיירן מינכן, לכן אם באיירן הצליחה להביא אותו אז גם מכבי הייתה יכולה להביא אותו.
לגבי עונה הבאה, תלוי בעונת היורוליג הקרובה שיתן.

מדוייק!
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי MTAbasket » 13 אוקטובר 2019, 17:32

יש סיבה שהיא הצליחה להביא אותו
MTAbasket

הודעהעל ידי felix_r » 18 אוקטובר 2019, 00:23

משחק שני ברציפות שבלאק מסיים משחק עם מדד 5.

משחק שני ברציפות הוא יוצא ב 5 עבירות, אחרי שרוב העבירות שלו הן עבירות טיפשיות בהתקפה.

זה סנטר של 1.5 מיליון דולר?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 18 אוקטובר 2019, 00:29

felix_r כתב:משחק שני ברציפות שבלאק מסיים משחק עם מדד 5.

משחק שני ברציפות הוא יוצא ב 5 עבירות, אחרי שרוב העבירות שלו הן עבירות טיפשיות בהתקפה.

גם בעיני מוערך יתר על מידה.
אגיד שהיה מצויין בתחילת המשחק, אבל שוב, כל כך הרבה עבירות ואיבודים(7 סהכ) מיותרים שפוגעים במומנטום של הקבוצה. בלי עקביות ויציבות, הוא לא יעשה את הקפיצת מדרגה שאנשים מייחלים לה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי אחדשיודע » 18 אוקטובר 2019, 00:33

תשפטו כל משחק לגופו. לא צריך לרוץ קדימה מידי.
היום, בסיכומו של עניין, הוא היה לא טוב. וחבל שיאניס לא הוציא אותו קודם.
אחדשיודע

הודעהעל ידי toja27 » 18 אוקטובר 2019, 00:40

אחדשיודע כתב:תשפטו כל משחק לגופו. לא צריך לרוץ קדימה מידי.

והמרפק המיותר לקאמפאצ'ו במשחק שעבר ביחד עם אין ספור כאלו עוד מהעונה שעברה לא יוצר בעיה רצינית בתפקוד שלו?
במה שהוא טוב אני לא אקח לו, אבל אי אפשר להיות סנטר רציני באמת עם כל כך הרבה טעויות.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי felix_r » 18 אוקטובר 2019, 00:47

זק לידיי מיודענו, שעולה לז'לגיריס בערך שליש או רבע מאשר בלאק עולה למכבי, עשה היום 26 + 9 כ"ח נגד אותו ריאל
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Rampel » 18 אוקטובר 2019, 01:00

felix_r כתב:משחק שני ברציפות שבלאק מסיים משחק עם מדד 5.

+1

בתחילת הקיץ כשכולם פה חגגו אמרתי שזה מחיר הזוי לשחקן כזה.. אם שופטים את בלאק כבלאק, אז אפשר להגיד שזה היה משחק לא טוב שלו. אבל אם שופטים אותו על בסיס השכר שהוא מקבל? לכל שחקן אחר כבר הייתה מחכה בדיקת שתן..

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אחדשיודע » 18 אוקטובר 2019, 01:23

toja27 כתב:
אחדשיודע כתב:תשפטו כל משחק לגופו. לא צריך לרוץ קדימה מידי.

והמרפק המיותר לקאמפאצ'ו במשחק שעבר ביחד עם אין ספור כאלו עוד מהעונה שעברה לא יוצר בעיה רצינית בתפקוד שלו?
במה שהוא טוב אני לא אקח לו, אבל אי אפשר להיות סנטר רציני באמת עם כל כך הרבה טעויות.

לא, הוא צריך לשפר את העניין הזה. בלי ספק בכלל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי גיא » 18 אוקטובר 2019, 22:26

אגב, מליניאק טען היום בטור חלק מהעבירות של בלאק נגרמות מזה שהגארד בפיק אנד רול (נגיד וולבקין) לא מצמיד את השחקן שלו בחסימה, ובלאק נאלץ לזוז כדי לחסום ומשם באים פאולים
גיא

הודעהעל ידי felix_r » 19 אוקטובר 2019, 00:54

גיא כתב:אגב, מליניאק טען היום בטור חלק מהעבירות של בלאק נגרמות מזה שהגארד בפיק אנד רול (נגיד וולבקין) לא מצמיד את השחקן שלו בחסימה, ובלאק נאלץ לזוז כדי לחסום ומשם באים פאולים

זה נכון, אבל זה רק חלק
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גיא » 19 אוקטובר 2019, 02:30

felix_r כתב:
גיא כתב:אגב, מליניאק טען היום בטור חלק מהעבירות של בלאק נגרמות מזה שהגארד בפיק אנד רול (נגיד וולבקין) לא מצמיד את השחקן שלו בחסימה, ובלאק נאלץ לזוז כדי לחסום ומשם באים פאולים

זה נכון, אבל זה רק חלק

שמע בשלב מסוים היה נראה לי שהוא טועה בהגנה לפעמים, כמו החוסר ערנות לחסימה האחרונה לוילבקין במדריד.
אני רק לא יודע אם זה בולט באופן יוצא דופן לעומת שחקנים אחרים. כי בסוף היה הרבה בלאגן (כספי לא סגר לריבאונד וכ׳)
גיא

הודעהעל ידי felix_r » 19 אוקטובר 2019, 11:41

גיא כתב:
felix_r כתב:

זה נכון, אבל זה רק חלק

שמע בשלב מסוים היה נראה לי שהוא טועה בהגנה לפעמים, כמו החוסר ערנות לחסימה האחרונה לוילבקין במדריד.
אני רק לא יודע אם זה בולט באופן יוצא דופן לעומת שחקנים אחרים. כי בסוף היה הרבה בלאגן (כספי לא סגר לריבאונד וכ׳)

אני לא מחזיק ממנו באופן כללי, ככה שאני לא אובייקטיבי.

לדעתי, כמו במקרה של וילבקין, מכבי הצליחה להחתים אותו רק כי אף אחד אחר לא חשב שהוא שווה כל כך הרבה כסף.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־28 אורחים