המשחק הקרוב: הפועל ירושלים נגד מכבי Playtika ת"א, 16 במאי, חמישי, 21:00

טאריק בלאק - ככל הנראה גמר את העונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טאריק בלאק חתם במכבי לשנתיים נוספות

הודעהעל ידי Bluesman » 25 דצמבר 2019, 15:58

שימו לב שגם הוא וגם כספי לא סובלים משום פציעה ספציפית ולכן אין שום דרך לתת אבחנה להחלמה. יש להם כאבים כרוניים בברכיים. אין לדברים הללו פיתרון לטווח קצר. לא מעט שחקנים משחקים עם כאבים בברכיים פשוט כי העומס והמאמץ שוחקים כל שחקן לאורך השנים(זוכר שבלו סיפר כמה כאב לו בעונה אחרונה). כנראה שכאן או שהכאבים חזקים מדי או שהם לא יכולים לשחק עם כאבים. אבל אין לזה פיתרון ואין מה לבנות על החלמה. וככה חייבים להתייחס לזה ולחזק את הסגל בהתאם.
Bluesman

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 דצמבר 2019, 16:24

מכה עצומה למכבי, מסוג הדברים שיכולים לגמור עונה. זו פציעה שלא מוגבלת זמן.
לא יודע איך מכבי תסתדר בלי 4 ו 5. זה הזמן להתעשת ולעשות מהלך גדול שישאיר את מכבי רלוונטית בעונה הזאת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ankram » 25 דצמבר 2019, 16:46

Bluesman כתב:שימו לב שגם הוא וגם כספי לא סובלים משום פציעה ספציפית ולכן אין שום דרך לתת אבחנה להחלמה. יש להם כאבים כרוניים בברכיים. אין לדברים הללו פיתרון לטווח קצר. לא מעט שחקנים משחקים עם כאבים בברכיים פשוט כי העומס והמאמץ שוחקים כל שחקן לאורך השנים(זוכר שבלו סיפר כמה כאב לו בעונה אחרונה). כנראה שכאן או שהכאבים חזקים מדי או שהם לא יכולים לשחק עם כאבים. אבל אין לזה פיתרון ואין מה לבנות על החלמה. וככה חייבים להתייחס לזה ולחזק את הסגל בהתאם.

דווין סמית׳ ,ללא ברכיים , שיחק עם כדורים , זריקות ומה לא , גמר לעצמו את הרגללים לשארית הקרייריה,בלאק לא עולה למגרש אם יש לו גירוד קל באשך שמאל, מפונק.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי TAYO » 25 דצמבר 2019, 16:46

המטרות לעונה הן טופ 8 ואליפות. שני הדברים בטווח הישג גם ללא חיזוק בצבע בהנחה שבלאק יחזור לשליש האחרון של העונה... אני לא רואה את מכבי עושה שינוי כרגע מעבר לג׳קסון. הלוואי, אבל לא סביר לאור המטרות.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 דצמבר 2019, 16:52

כספי גם מפונק או שזה כינוי ששומרים רק לזרים שכירי חרב?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Bluesman » 25 דצמבר 2019, 16:54

ankram כתב:
Bluesman כתב:שימו לב שגם הוא וגם כספי לא סובלים משום פציעה ספציפית ולכן אין שום דרך לתת אבחנה להחלמה. יש להם כאבים כרוניים בברכיים. אין לדברים הללו פיתרון לטווח קצר. לא מעט שחקנים משחקים עם כאבים בברכיים פשוט כי העומס והמאמץ שוחקים כל שחקן לאורך השנים(זוכר שבלו סיפר כמה כאב לו בעונה אחרונה). כנראה שכאן או שהכאבים חזקים מדי או שהם לא יכולים לשחק עם כאבים. אבל אין לזה פיתרון ואין מה לבנות על החלמה. וככה חייבים להתייחס לזה ולחזק את הסגל בהתאם.

דווין סמית׳ ,ללא ברכיים , שיחק עם כדורים , זריקות ומה לא , גמר לעצמו את הרגללים לשארית הקרייריה,בלאק לא עולה למגרש אם יש לו גירוד קל באשך שמאל, מפונק.

אכן סמית נתן את כל מה שהי לו גם כשלא יכל ללכת מרוב כאבים. אני זוכר גם את סקוטי משחק עם סדק באצבע שנה שעברה. העננין הזה עם בלאק מרגיז מאד. לא רוצה לשפוט אותו עד כדי כך לחומרה, ומי יודע כמה כואב לו, אבל התחושה היא שאתה צודק. הוא לא ייתן את הגוף שלו עבור הקבוצה בניגוד לשחקנים אחרים ששיחקו פה.
Bluesman

הודעהעל ידי ankram » 25 דצמבר 2019, 16:55

"בשנה שבה זכינו ביורוליג שיחקתי לאורך כל העונה בידיעה שאני צריך לעבור ניתוח בברך. יכול להיות שאם הייתי עובר אותו, אז במקום לשחק עם תחבושות, זריקות וכאבים, הייתי יכול למשוך את הקריירה שלי קצת יותר, אבל אין בי טיפת חרטה. אם היינו חוזרים עכשיו בזמן והיו מבקשים ממני שוב לשחק הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר כי החוויה שעברתי הייתה שווה את הכול.״

דווין סמית׳ - מכביסט.

סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Bluesman » 25 דצמבר 2019, 16:57

MTA2311 כתב:כספי גם מפונק או שזה כינוי ששומרים רק לזרים שכירי חרב?

כספי כנראה כבר לא יכול לשחק כדורסל מקצועי בכלל. ואתה יודע מה? לדעתי גם הוא יכול כנראה לעלות עם כאבים. אבל במצבו הגופני כנראה שזה רק יגרום לחלק אחר להתפרק.
Bluesman

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 דצמבר 2019, 17:00

תוהה לעצמי כמה היו פה שחקנים מקצוענים ברמות הגבוהות ביותר שהם יודעים בדיוק מה זה אומר לשחק בלי ברכיים או בלי גב
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 דצמבר 2019, 17:06

Holiday_Armadillo כתב:תוהה לעצמי כמה היו פה שחקנים מקצוענים ברמות הגבוהות ביותר שהם יודעים בדיוק מה זה אומר לשחק בלי ברכיים או בלי גב

לא ברור לי למה את מתעקשת להפריע לאנשים לקפוץ למסקנות מופרכות בלי מידע על הסיטואציה ובלי ידע בשביל לנתח אותה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Bluesman » 25 דצמבר 2019, 17:15

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:תוהה לעצמי כמה היו פה שחקנים מקצוענים ברמות הגבוהות ביותר שהם יודעים בדיוק מה זה אומר לשחק בלי ברכיים או בלי גב

לא ברור לי למה את מתעקשת להפריע לאנשים לקפוץ למסקנות מופרכות בלי מידע על הסיטואציה ובלי ידע בשביל לנתח אותה

מי כאן קפץ למסקנות? מתייחסים למידע שנמסר על ידי הקבוצה. השחקנים סובלים מכאבי ברכיים. ספורט מקצועני הוא לא באמת טוב לבריאות. המון שחקנים ששיחקו כדורסל מקצועי סובלים מבעיות אורתופדיות לאורך שנים לאחר מכן. הוא גורם להרבה מאד פציעות קשות יותר וקלות יותר. ולכאבים כי הגוף לא מקבל זמן החלמה (שיכולה להימשך לפעמים חודשים). אז הרבה מאד שחקנים משחקים עם הכאבים (בייחוד במפרקים) למרות המחיר. זכותם של שחקנים גם להימנע מזה. ולא לי או לאף אוהד יש זכות לדרוש מבלאק או כל שחקן אחר לשחק עם כאב. אבל אנחנו יכולים להעריך יותר את אלה שבוחרים לעשות זאת. זה הכל.
Bluesman

הודעהעל ידי oferkm8 » 25 דצמבר 2019, 17:42

הכתובת על הקיר כבר מספר שבועות- חייבים 4-5 רצוי ישראלי

ההתעלמות הזו תעלה בסוף בפציעה של האנטר
או שחקן אחר
אם אין ברירה אז 4-5 לאירופה ועוד 4-5 לליגה
ככל שימשיכו להתעלם מהבעייה כך יגדילו את העומס ואת הסיכוי לפציעה
oferkm8

הודעהעל ידי MTAbasket » 25 דצמבר 2019, 17:44

ג’ו אלכסנדר?
MTAbasket

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 דצמבר 2019, 17:44

Bluesman כתב:
MTA2311 כתב:

מי כאן קפץ למסקנות? מתייחסים למידע שנמסר על ידי הקבוצה. השחקנים סובלים מכאבי ברכיים. ספורט מקצועני הוא לא באמת טוב לבריאות. המון שחקנים ששיחקו כדורסל מקצועי סובלים מבעיות אורתופדיות לאורך שנים לאחר מכן. הוא גורם להרבה מאד פציעות קשות יותר וקלות יותר. ולכאבים כי הגוף לא מקבל זמן החלמה (שיכולה להימשך לפעמים חודשים). אז הרבה מאד שחקנים משחקים עם הכאבים (בייחוד במפרקים) למרות המחיר. זכותם של שחקנים גם להימנע מזה. ולא לי או לאף אוהד יש זכות לדרוש מבלאק או כל שחקן אחר לשחק עם כאב. אבל אנחנו יכולים להעריך יותר את אלה שבוחרים לעשות זאת. זה הכל.

זה בדיוק מה שאני אומר אחי, אני מדבר על אלה שכבר איבחנו מה הפציעה וקבעו שזה סתם פינוק לא לעחות לשחק איתה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 דצמבר 2019, 17:54

MTAbasket כתב:ג’ו אלכסנדר?

גם אם היה אפשר לחיות איתו מקצועית בקושי, פשוט לא הייתי מכניס אותו לחדר ההלבשה הזה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי my man » 25 דצמבר 2019, 17:59

לדעתי ההנהלה תנסה ללכת על אמארה.. זה מהלך קלאסי של מכבי..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 דצמבר 2019, 18:00

my man כתב:לדעתי ההנהלה תנסה ללכת על אמארה.. זה מהלך קלאסי של מכבי..

היה צריך לקרות כבר בקיץ.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אדגר פו » 25 דצמבר 2019, 18:00

בין אמארה לאלכסנדר אני עם אמארה, אבל שניהם לא מספיקים לרמה או לעומס.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי קובי » 25 דצמבר 2019, 18:01

יהושפט - מתאים להנהלה של מכבי להביא אותו, בגלל השם, יהודי, ישראלי וכו'.
מצד שני, הוציאו כבר כסף על ארון, אז לא יודע אם ירצו להוציא על עוד רהיט.

#סליחה
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Jack55 » 25 דצמבר 2019, 18:01

my man כתב:לדעתי ההנהלה תנסה ללכת על אמארה.. זה מהלך קלאסי של מכבי..

יכול להיות רעיון טוב אבל לא נראלי שרלוונטי, הרי אמרו שהוא חזר לארהב בשביל לנסות לחפש שם חוזה...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־10 אורחים