המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת'רד המלפפונים V3

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

ת'רד המלפפונים V3

הודעהעל ידי jol9 » 08 יולי 2019, 11:23

...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

Re: מלפפונים v3

הודעהעל ידי my man » 08 יולי 2019, 11:26

זוסמן פתח בחמישייה הלילה ועדיין ב22 דקות לא עשה יותר מדי.. מקווה שהוא מבין שיש לו עוד הרבה הרבה עבודה לעשות.
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי cifkcv » 08 יולי 2019, 11:32

אולי בתרד הזה יגיע רכש?
cifkcv

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 08 יולי 2019, 11:34

cifkcv כתב:אולי בתרד הזה יגיע רכש?

יגיע.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Mmm » 08 יולי 2019, 11:53

מה חציל...מה יש לעדכן
Mmm

הודעהעל ידי refael » 08 יולי 2019, 12:30

מה אתם חושבים על זאק ליידי בתור 4/5? שחקן מצויין לדעתי
נתן עונת רוקי מאוד טובה ביורוליג, יעשה עוד קפיצת מדרגה השנה לדעתי.
תמונה
refael

הודעהעל ידי jol9 » 08 יולי 2019, 12:35

refael כתב:מה אתם חושבים על זאק ליידי בתור 4/5? שחקן מצויין לדעתי

שחקן טוב מאוד אבל לא יותר טוב מאובראיינט, וכנראה לא יותר זול ממנו
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי refael » 08 יולי 2019, 12:41

jol9 כתב:

מבחינה התקפית אובראיינט הרבה יותר מגוון מליידי גם הקליעה שלו משלוש הרבה יותר טובה אבל נגר בהתקפה הוא לא.
בצד ההגנתי ובריבואנד כאן אני חושב שיש ללידי יתרון.
מה שטוח הוא הרבה יותר קבוצתי ולא תחנה אחרונה כמו אובראיינט.
תמונה
refael

הודעהעל ידי jol9 » 08 יולי 2019, 12:50

refael כתב:
jol9 כתב:

מבחינה התקפית אובראיינט הרבה יותר מגוון מליידי גם הקליעה שלו משלוש הרבה יותר טובה אבל נגר בהתקפה הוא לא.
בצד ההגנתי ובריבואנד כאן אני חושב שיש ללידי יתרון.
מה שטוח הוא הרבה יותר קבוצתי ולא תחנה אחרונה כמו אובראיינט.

יש מצב שאולי הוא קצת יותר מתאים מג'וני במידה ובאמת יגיע לכאן גארד כמו תאודוסיץ'.
אבל אם יגיע לכאן מקינטייר, אז אני ממש לא חושב. במקרה הזה, נצטרך כל טיפת כשרון שאפשר לקבל.

אגב אובראיינט שינה מאוד את הסגנון שלו במהלך העונה, אחרי שהסתגל והבין מי נגד מי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמוליק » 08 יולי 2019, 13:17

jol9 כתב:

קיבל אצל בלאט 250K אם אני זוכר נכון.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי jol9 » 08 יולי 2019, 13:22

שמוליק כתב:
jol9 כתב:

שחקן של 10 נק' בקבוצת פלייאוף ביורוליג, לא יעלה פחות מ700-800K בעונה הבאה, ובצדק אגב. זאת עלות סבירה לגמרי של שחקן
שהוכיח שהוא יכול להתמודד בהצלחה ברמה הזאת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

Re: ת'רד המלפפונים V3

הודעהעל ידי Jack55 » 08 יולי 2019, 14:16

בנוגע לכספי אני לא כל כך חושב שזה נתון לדיון, אם הוא לא ימצא קבוצה מכבי יתנפלו על ההזדמנות והוא יהיה פה באופן וודאי (וכולנו יודעים את זה) .

אני לא מבין למה חלק חושבים שהוא לא יכול "להנהיג", בנבחרת לדוגמה הוא סחף את כולם והיה מודל לחיקוי ותמיד הציפיות היו ממנו ברגעים המכריעים בכו', זה שהוא לא היה מוביל בNBA (מן הסתם) לא אומר שאין לו את התכונה הזאת.
לדעתי מעבר ליכולת המקצועית שכולנו יודעים מה הוא מביא, הוא יכול להיות פה סמל אמיתי (מה שלא היה מאז פניני\שארפ), לסחוף אחריו את כל חדר ההלבשה יחד איתו, להביא טונות של ניסיון (שסתם לדוגמה על הדרך יכול לעזור לאבדיה שנה לפניי הדראפט) ולבוא לפה עם משימה שהוא הולך להוציא את מכבי מהבוץ, והוא לגמרי מסוגל, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישית.

בנוגע לשכר זה החלק הבעייתי אבל אם פוקס יוכלו להשתתף בחלק נכבד מההצעה ולגרום לכך שמכבי לא יעברו את ה1.2 מיליון זה יהיה נפלא .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 08 יולי 2019, 14:23

jol9 כתב:
שמוליק כתב:
jol9 כתב:

שחקן של 10 נק' בקבוצת פלייאוף ביורוליג, לא יעלה פחות מ700-800K בעונה הבאה, ובצדק אגב. זאת עלות סבירה לגמרי של שחקן
שהוכיח שהוא יכול להתמודד בהצלחה ברמה הזאת.

לפי מה שקראתי הוא ידרוש בסביבות ה500K.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 08 יולי 2019, 14:25

Jack55 כתב:בנוגע לכספי אני לא כל כך חושב שזה נתון לדיון, אם הוא לא ימצא קבוצה מכבי יתנפלו על ההזדמנות והוא יהיה פה באופן וודאי (וכולנו יודעים את זה) .

אני לא מבין למה חלק חושבים שהוא לא יכול "להנהיג", בנבחרת לדוגמה הוא סחף את כולם והיה מודל לחיקוי ותמיד הציפיות היו ממנו ברגעים המכריעים בכו', זה שהוא לא היה מוביל בNBA (מן הסתם) לא אומר שאין לו את התכונה הזאת.
לדעתי מעבר ליכולת המקצועית שכולנו יודעים מה הוא מביא, הוא יכול להיות פה סמל אמיתי (מה שלא היה מאז פניני\שארפ), לסחוף אחריו את כל חדר ההלבשה יחד איתו, להביא טונות של ניסיון (שסתם לדוגמה על הדרך יכול לעזור לאבדיה שנה לפניי הדראפט) ולבוא לפה עם משימה שהוא הולך להוציא את מכבי מהבוץ, והוא לגמרי מסוגל, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישית.

בנוגע לשכר זה החלק הבעייתי אבל אם פוקס יוכלו להשתתף בחלק נכבד מההצעה ולגרום לכך שמכבי לא יעברו את ה1.2 מיליון זה יהיה נפלא .

לא מסכים כמעט עם כל מה שכתבת , אני לא ממש ראיתי אותו מנהיג וסוחף בנבחרת ובכלל מי שמרגיש מחוייב לנבחרת רק כשזה נח לו לא יכול להיות מנהיג בעיני .

בנוגע לזה שמאז שארפ פניני לא היה מנהיג וסמל במכבי אני חושב שג'ונדי בדרך לשם גם מבחינת מחוייבות לקבוצה וגם מבחינת האהבה והערכה הגדולה של האוהדים כלפיו .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי Rampel » 08 יולי 2019, 14:27

חזרנו לדרדסים בקו הקדמי? לא זוכר שהקו הקדמי שלנו מורכב ממילוטינוב ופרינטזיס שאפשר להמר איתו.. דרך אגב, תזכירו לי לאן הקו הקדמי הזה הגיע בעונה שעברה?..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Jack55 » 08 יולי 2019, 14:31

מקאדו 3 כתב:
Jack55 כתב:בנוגע לכספי אני לא כל כך חושב שזה נתון לדיון, אם הוא לא ימצא קבוצה מכבי יתנפלו על ההזדמנות והוא יהיה פה באופן וודאי (וכולנו יודעים את זה) .

לא מסכים כמעט עם כל מה שכתבת , אני לא ממש ראיתי אותו מנהיג וסוחף בנבחרת ובכלל מי שמרגיש מחוייב לנבחרת רק כשזה נח לו לא יכול להיות מנהיג בעיני .

בנוגע לזה שמאז שארפ פניני לא היה מנהיג וסמל במכבי אני חושב שג'ונדי בדרך לשם גם מבחינת מחוייבות לקבוצה וגם מבחינת האהבה והערכה הגדולה של האוהדים כלפיו .

לא יודע, שאני הייתי וראיתי משחקים של הנבחרת בשנים האחרונות ראיתי תמיד את כספי מדבר, לא שקט ומסביר לשאר השחקנים .
כאילו הוא ידע שהוא הכוכב והאחריות עליו והוא ניסה לקחת את רוב הסגל אחריו .

בנוגע לג'ונדי אין ספק שהוא הולך להיות פה סמל ושחקן אהוב על ידי כל האוהדים למשך המון שנים, מאמין שאפילו עד שנה הבאה (20/21) הוא יעלה את הרמה שלו ביורוליג משמעותית ואז גם יוכל לתרום הרבה מקצועית בנוסף לזה שהוא יהיה פה סמל .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 08 יולי 2019, 15:12

מקאדו 3 כתב:

אז אחרי שנעלו את הת'רד הקודם ואתה ממשיך להתעקש, אפשר לענות לך עם קונטקסט.

אז בוא נדבר על עובדות.. נתחיל מזה שללכלך על אחד משחקני ה-NBA האירופאיים שהופיע הכי הרבה פעמים לקמפיינים של הנבחרת שלו כשהוא יכל, זה מצחיק. היו בדיוק שני קמפיינים שבהם כספי לא השתתף מבחירה:
1. יורובאסקט של 2009, מיד אחרי הדראפט, אז הוא ביקש להישאר להתאמן בארה"ב בשביל להרים את הרמה שלו לרמת NBA, מה שלחלוטין לגיטימי.
2. במוקדמות המונדובאסקט בקיץ האחרון, בנבחרת המוצערת של קטש, אז הוא ביקש שלא להצטרף לטובת שיפור הסיכויים שלו להישאר ב-NBA (כמו כל שחקן אירופאי לגיטימי בליגה הזו) וקיבל על זה אישור.

הטענה שלך יכלה להיות לגיטימית אם היא הייתה עולה עד 2013, אז כספי ביקש פעם אחת להישאר להתאמן בארה"ב ובפעם השנייה, לקראת יורובאסקט 2011, היה את סוגיית הפציעה שלו לפני הטורניר, שבה רק כספי והאיגוד יודעים באמת מי התנהג בצורה לא כשרה בתהליך (ההיסטוריה אגב, בהתנהלות האיגוד מול שחקנים, היא לרעת האיגוד). מאז התמונה השתנתה והוא הופיע לכל קמפיין של הנבחרת שהוא יכל להופיע אליו, מה שמוביל אותי לנקודה הבאה.

בכל הטורנירים שבהם הוא השתתף, הנבחרת נשענה כמעט לחלוטין על כספי (ב-2013 הלפרין ואליהו עוד היו רלוונטיים). כשהוא לא היה מספיק טוב, ב-2013 (אחרי העונה הגרועה בקריירה שלו, בקליבלנד) ו-2017 (עונת הטריידים והפציעה הראשונה) הנבחרת קרסה. כשהוא היה טוב, ב-2015, הנבחרת סיימה במקום השני בבית ובמקום ה-10 את הטורניר כולו. כספי קלע 16.4 נקודות למשחק (שישי בטורניר).
בכל הטורנירים האלו, כספי הוביל. בין אם להצלחה או לכשלון ומעולם לא ברח מאחריות. אז להיות עם זיכרון קצר ובררני זה נחמד אבל זה לחטוא למציאות. לנסות להוביל חבורה של שחקנים לא אתלטיים, חד גוניים ונמוכים להצלחות זה כמעט בלתי אפשרי בכדורסל המודרני. הדור האחרון של הכדורסל הישראלי הוא מהכושלים שהיו לנו. היו את מקל ואוחיון שהיו פוטנציאל להיות רכזים טובים וזהו. רבאק השחקן הגדול של הדור הזה, אחרי כספי ומקל, זה פאקינג גיא פניני שלא יודע לשמור וחי מחוץ לקשת. לשפוט את יכולת ההובלה של כספי על בסיס הנבחרות שהוא היה צריך להוביל זה לא הוגן בלשון המעטה. מדהים שהנבחרת הזו ניצחה את רוסיה בכלל ב-2015. הרבה בהובלתו.

אני לא זוכר את בלאק מוביל בלייקרס ובטח לא ברוקטס. אבל הוא ידע לעשות את זה בקולג'ים במידות שלו בממפיס או כסניור בקנזאס, כמו שכספי יודע לעשות את זה במידות שלו בארץ. אז כן, כספי יהיה אחד המנהיגים בקבוצה אם וכשהוא יגיע והוא ראוי לזה לאור הניסיון שלו והעובדה שהוא שחקן בית. מה שמוביל אותי לנקודה האחרונה שלי והיא ההתייחסות שלך לג'ון דיברתולומאו.

בוא נשים דברים על השולחן. זה שהקפטן שלנו הוא השחקן ה-10-11 ברוטציה זה מביך. כן, ג'ונדי חמד של שחקן, אנרג'ייזר גמדי, אבל אילולא הדרכון הישראלי, כנראה שבכלל אין לו מקום במכבי. אז בוא, מה עושה אותו סמל? שהוא הניף 2 צלחות אליפות בארץ? שארפ נהייה קפטן אחרי המון שנים, אחרי שהוא לקח שתי אליפויות אירופה עם מכבי כשחקן רוטציה לגיטימי גם ביורוליג וידע לתרום את הניסיון הזה מהספסל. ואם אתה כבר מדבר על פטריוטיות, אז הוא גם ידע קצת עברית, מה שג'ונדי ממש לא.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי Rampel בתאריך 08 יולי 2019, 16:09, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי felix_r » 08 יולי 2019, 15:24

כזה אנחנו צריכים :eek

- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אדם » 08 יולי 2019, 15:49

תביא את הטאקו הזה.
מה מדובר על איזה סכומים ,שם שאמור לקבל חוזה באנביאי?
אדם

הודעהעל ידי גל גל » 08 יולי 2019, 15:57

הקיץ הכי משעמם שאני זוכר מאז שאני בפורום.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־28 אורחים