Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
נושא נעול

Re: ת'רד המלפפונים V3

12 יולי 2019, 07:42

Mmm כתב:איבדנו את תאודוסיץ ככה זה נראה לפי כל הכתבים בטויטר....
לעזאזל...נמאס...
גם אשתו של מילוש רמזה על המעבר....

בקרוב הודעה שמכבי ניסתה וסיכמה איתו אך ברגע האחרון הוא החליט ללכת אחורה...

הוא בטח הבין שאחרי שיחתימו אותו לא יישאר כסף להחתים שחקנים משמעותיים נוספים אלה רק פליטי ליגת הקיץ.

12 יולי 2019, 08:14

לא יודע מה המצב המעודכן עם תאודוסיץ אבל הלוואי ולא יגיע. לא צריך אותו, הוא לא סוג השחקן שמתאים ליתר הסגל ולבנות טלאי על טלאי עכשיו זו טעות. גם יוביץ עדיף עליו לסגל ולמאמן הזה.

12 יולי 2019, 08:38

cannon כתב:לא יודע מה המצב המעודכן עם תאודוסיץ אבל הלוואי ולא יגיע. לא צריך אותו, הוא לא סוג השחקן שמתאים ליתר הסגל ולבנות טלאי על טלאי עכשיו זו טעות. גם יוביץ עדיף עליו לסגל ולמאמן הזה.
בוא נישאר בבינוניות ונשקע אל תוכה יותר ויותר.יוביץ יכל להיות אחלה בתור רכז מחליף.אני מעדיף שחקן עם יכולות הרבה גבוהות גם אם מדובר בשחקן נ.ב.א ללא ניסיון אירופי.אם זכרוני אינו מטעני לארקין הגיע לבאסקוניה ללא שום ניסיון באירופה.מישהו דיבר על חוסר הניסיון האירופי שלו? לא קונה את הדמגוגיה בגרוש הזו

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk

12 יולי 2019, 08:42

אני בעד שחקן מהנבא והימור מאשר כל אופציה אחרת שיש עכשיו למעט נוריס קול שהייתי מחזיר בשמחה.

12 יולי 2019, 08:52

טוב זה היה צפוי. אני הימרתי צסקא אבל השורה התחתונה זהה. במכבי לא יהיה גארד בכיר נוסף. ברוך הבא מילר מקינטייר

12 יולי 2019, 09:05

אם האשה החליטה בלגרד, מילוש הוא הכלבלב שמציית חברים... ככה זה בטבע

12 יולי 2019, 09:08

תנשמו, חוץ מכמה אתרים מעפנים בסרביה זה לא פורסם בשום אתר בכיר או אומת על עיתונאי כזה או אחר.
חכו בסבלנות.

12 יולי 2019, 09:18

cannon כתב:אם האשה החליטה בלגרד, מילוש הוא הכלבלב שמציית חברים... ככה זה בטבע

זה ממש לא נכון תמיד.
יש כאלה שמצייתים כמו כלבלבים ויש כאלה שמצייתים כמו כלבלבים ואומרים "איזו בחירה נהדרת בחרנו".

אני לא יודע מי משניהם הוא תאודוסיץ', אבל ממש לא מחייב שזה הראשון.

12 יולי 2019, 09:34

cannon כתב:אני בעד שחקן מהנבא והימור מאשר כל אופציה אחרת שיש עכשיו למעט נוריס קול שהייתי מחזיר בשמחה.

+1

בדיוק כמו לקנות בגדים בחנות..נכנסים לחנות תוך 10 דק רואים אם יש משהו שנראה לך. עוד 5 דק מודדים 2,3 בגדים ומחליטים.

אם אין משהו מתאים גם שעה לא תעזור וחבל על הכסף.

לא רוצה להתפשר על שחקן שלא מתאים למאמן, אופי, שחקנים סביבו..ולא רק זה גם לשלם עליו מחיר גבוה על חשבון חלקים אחרים.

12 יולי 2019, 10:06

Jack55 כתב:תנשמו, חוץ מכמה אתרים מעפנים בסרביה זה לא פורסם בשום אתר בכיר או אומת על עיתונאי כזה או אחר.
חכו בסבלנות.

עוזב, קיץ מסריח ויבש.
גם רגל וגם סל, ההבדל הוא שברגל לפחות יש קבוצה והנהלה נורמלי.

12 יולי 2019, 10:29

yellowaura כתב:
cannon כתב:אני בעד שחקן מהנבא והימור מאשר כל אופציה אחרת שיש עכשיו למעט נוריס קול שהייתי מחזיר בשמחה.

+1

בדיוק כמו לקנות בגדים בחנות..נכנסים לחנות תוך 10 דק רואים אם יש משהו שנראה לך. עוד 5 דק מודדים 2,3 בגדים ומחליטים.

אם אין משהו מתאים גם שעה לא תעזור וחבל על הכסף.

לא רוצה להתפשר על שחקן שלא מתאים למאמן, אופי, שחקנים סביבו..ולא רק זה גם לשלם עליו מחיר גבוה על חשבון חלקים אחרים.

וואו, זאת גישה מעניינת.
נראה לי שדני וניקולה אימצו את הגישה הזאת בשנים האחרונות, וזאת בדיוק הסיבה למצב שבו הקבוצה נמצאת.

12 יולי 2019, 10:57

משתמש סרבי באינטרבאסקט:

Don't give attention to serbian trash medias. They are writing bullshits just for click. These days you can read on various twitter profiles that Milos is signing with Zvezda, as I said it's just a trash.

12 יולי 2019, 11:15

מצחיק אותי איך אנשים פה מייחסים חשיבות עצומה לכל ציוץ או "אתר" קיקיוני

12 יולי 2019, 11:23

בשלות כתב:משתמש סרבי באינטרבאסקט:

Don't give attention to serbian trash medias. They are writing bullshits just for click. These days you can read on various twitter profiles that Milos is signing with Zvezda, as I said it's just a trash.

זה היה ברור, סתם אתרים שאין להם שוב חשיבות בסרביה.

12 יולי 2019, 11:25

Jack55 כתב:
בשלות כתב:משתמש סרבי באינטרבאסקט:

זה היה ברור, סתם אתרים שאין להם שוב חשיבות בסרביה.
ובינתיים במכבי מאמצים קדחתניים

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk

12 יולי 2019, 11:29

ולמה שנאמין למשתמש באינטרבסקט? זה על אותו משקל בערך.
פשוט צריך לחכות, אבל יש הרגשה של קיץ מבאסס ממש..

12 יולי 2019, 11:31

באמת מאמצים קדחתניים , בגלל זה אני מאמין שבסוף נקבל קדחת !!!

12 יולי 2019, 13:27

מכבי חייבת להתעורר. לא ברור איך הם רוצים למכור מנויים. כרגע סגורים בוודאות בסגל:

ווילבקין
וולטרס
ג'ינדי
זוסמן
אבדיה
קלויארו

זה פשוט מביך

12 יולי 2019, 13:29

שמואל1 כתב:מכבי חייבת להתעורר. לא ברור איך הם רוצים למכור מנויים. כרגע סגורים בוודאות בסגל:

ווילבקין
ג'ינדי
זוסמן
אבדיה
קלויארו

זה פשוט מביך

גם וולטרס כמובן.
אבל באמת הזוי, עוד שנייה אנחנו באמצע יולי והייתה רק החתמה אחת (שצריך לפחות 5 הקיץ הזה).

12 יולי 2019, 13:32

Jack55 כתב:
שמואל1 כתב:מכבי חייבת להתעורר. לא ברור איך הם רוצים למכור מנויים. כרגע סגורים בוודאות בסגל:

ווילבקין
ג'ינדי
זוסמן
אבדיה
קלויארו

זה פשוט מביך

גם וולטרס כמובן.
אבל באמת הזוי, עוד שנייה אנחנו באמצע יולי והייתה רק החתמה אחת (שצריך לפחות 5 הקיץ הזה).
נכון, הוספתי אותו.
לראות מנגד את שאר הקבוצות ביורוליג, כמו ברצלונה ופנר ופשוט לקנא.
מכבי שנות אור מאחור.
נושא נעול