המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

רשמית: אות'לו האנטר עוזב את במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: אות'לו האנטר חתם במכבי ת

הודעהעל ידי felix_r » 27 מאי 2020, 18:32

Jack55 כתב:Othello Hunter ● Maccabi Tel Aviv ● 2019/20 Best Plays & Highlights

יפה. נקווה שהעונה הכי טובה של האנטר לא התפספסה בגלל קורונה, וגם בשנה הבאה הוא עדיין יהיה טוב.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אדגר פו » 27 מאי 2020, 19:51

הקליפים של האנטר הכי יפים ועם המוסיקה הכי מדליקה. איזה יופי אראל :clap2

הוא שיחק כך בצסק"א ? בהחלט עונה יוצאת דופן של שחקן נפלא.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

Re: רשמית: אות'לו האנטר חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Jack55 » 27 מאי 2020, 20:14

תודה רבה
הייתה לו עונה יוצאת דופן, והדבר הכי מדהים שהוא עשה את זה בגיל 33.
נקווה שיראה יכולת דומה גם בעונה הבאה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שועל » 28 מאי 2020, 20:59

עונה הבאה הוא בן 35, והוא עבר פציעות משמעותיות בקריירה. להסתמך עליו כסנטר המרכזי זו תהיה טעות.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 מאי 2020, 21:33

שועל כתב:עונה הבאה הוא בן 35, והוא עבר פציעות משמעותיות בקריירה. להסתמך עליו כסנטר המרכזי זו תהיה טעות.
34, ועל איזה פציעות אתה מדבר?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 28 מאי 2020, 23:00

שמואל1 כתב:
שועל כתב:עונה הבאה הוא בן 35, והוא עבר פציעות משמעותיות בקריירה. להסתמך עליו כסנטר המרכזי זו תהיה טעות.

35, ואני זוכר שהוא היה מושבת לתקופה לא קצרה לפני 2-3 עונות.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Jack55 » 28 מאי 2020, 23:07

שועל כתב:
שמואל1 כתב:

34, הוא יהיה בן 35 כשהעונה תסתיים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 מאי 2020, 00:02

שועל כתב:
שמואל1 כתב:

1. הוא בן 34 (חגג היום).
2. לא זכור לי, אבל גם אם כן - פציעה אחת לא אומרת כלום. הוא מקצוען אמיתי ושומר על הגוף שלו יותר טוב מכל שחקן אחר בקבוצה כנראה. הכושר שלו מצויין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 29 מאי 2020, 00:06

שמואל1 כתב:
שועל כתב:
שמואל1 כתב:

1. הוא בן 34 (חגג היום).
2. לא זכור לי, אבל גם אם כן - פציעה אחת לא אומרת כלום. הוא מקצוען אמיתי ושומר על הגוף שלו יותר טוב מכל שחקן אחר בקבוצה כנראה. הכושר שלו מצויין.
מסכים, חוץ מזה אם בלאק לא היה נפצע העונה למכבי הייתה את עמדה 5 אחת מהטובות במפעל, בעיניי לפחות טופ 3.

מעבר לכושר הטוב של האנטר הוא הפגין יכולת נהדרת, ודרך אגב לכן לדעתי הסנטר שיגיע לא חייב להיות איזה שם מפוצץ, צריך להיות שחקן טוב עד מיליון דולר, אבל ממש לא איזה כוכב כאשר יש כבר את האנטר בקבוצה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 מאי 2020, 01:06

למען האמת, אני חושב שהשועל צודק הפעם (בטח ברוח הדברים). לא חכם להסתמך על שחקן בגיל הזה בלי שיש גיבוי מספיק איכותי. זה גם לא משנה כמה האנטר היה טוב השנה (והוא היה מעולה, הרבה מעבר למה שאני באופן אישי ציפיתי... בכל זאת נתן את עונת חייו בגיל 33). אני חושב שצריך להעלות ספקות כמעט לגבי כל שחקן בגיל הזה. יהיה מאוד נכון מבחינת מכבי לנסות לצוות אליו שחקן נוסף מהטופ לבל כדי לאייש את עמדה 5. ולא בטוח שצריך לשבור את התקציב בשביל הזה, מידי פעם גם אפשר לדוג מציאות (אפילו באמצע העונה הנוכחית מכבי הצליחה לחזק את העמדה הזאת עם שחקן חביב בסכום מינימלי).
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 29 מאי 2020, 01:57

אחדשיודע כתב:למען האמת, אני חושב שהשועל צודק הפעם (בטח ברוח הדברים). לא חכם להסתמך על שחקן בגיל הזה בלי שיש גיבוי מספיק איכותי. זה גם לא משנה כמה האנטר היה טוב השנה (והוא היה מעולה, הרבה מעבר למה שאני באופן אישי ציפיתי... בכל זאת נתן את עונת חייו בגיל 33). אני חושב שצריך להעלות ספקות כמעט לגבי כל שחקן בגיל הזה. יהיה מאוד נכון מבחינת מכבי לנסות לצוות אליו שחקן נוסף מהטופ לבל כדי לאייש את עמדה 5. ולא בטוח שצריך לשבור את התקציב בשביל הזה, מידי פעם גם אפשר לדוג מציאות (אפילו באמצע העונה הנוכחית מכבי הצליחה לחזק את העמדה הזאת עם שחקן חביב בסכום מינימלי).

אני מסכים עם הטענה שלא צריך לבוא עם אובר ביטחון לגביי האנטר, ולמען האמת אני גם דיי בטוח שהוא לא יראה בעונה הבאה את אותה היכולת שהציג העונה, וזה יהיה טבעי לגמרי.
מצד שני, אני גם לא חושב שתהייה נפילה או ירידה דרסטית ביכולת ושהוא כן יציג לפחות יכולת דומה, כמו ששמואל ציין הוא שחקן שמאוד שומר על הגוף שלו והוא בן אדם מאוד רציני, קשה לי להאמין שפתאום בעונה הבאה הוא ישחק משמעותית פחות טוב.

בנוסף, מכבי כבר צריכה להחתים בשתי עמדות שני שחקנים שהם טופ לבל (או לפחות שחקנים ברמה גבוהה), ואני מדבר על עמדות 1 וככל הנראה גם 4 עם העזיבה הצפויה של אייסי.
לכן אני שוב פעם מעלה את שמו של זיזיץ' שלדעתי הוא ממש החתמה קלאסית למה שמכבי צריכה - שחקן צעיר ורעב עם חיבור למועדון + ניסיון באירופה, יכולות לא רעות בכלל לגילו ואני לא חושב שהעלות שלו תהייה יותר מ800K למען האמת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 מאי 2020, 02:24

אחדשיודע כתב:למען האמת, אני חושב שהשועל צודק הפעם (בטח ברוח הדברים). לא חכם להסתמך על שחקן בגיל הזה בלי שיש גיבוי מספיק איכותי. זה גם לא משנה כמה האנטר היה טוב השנה (והוא היה מעולה, הרבה מעבר למה שאני באופן אישי ציפיתי... בכל זאת נתן את עונת חייו בגיל 33). אני חושב שצריך להעלות ספקות כמעט לגבי כל שחקן בגיל הזה. יהיה מאוד נכון מבחינת מכבי לנסות לצוות אליו שחקן נוסף מהטופ לבל כדי לאייש את עמדה 5. ולא בטוח שצריך לשבור את התקציב בשביל הזה, מידי פעם גם אפשר לדוג מציאות (אפילו באמצע העונה הנוכחית מכבי הצליחה לחזק את העמדה הזאת עם שחקן חביב בסכום מינימלי).
לפי השמועות אנטה זיזיץ' יהיה הסנטר השני, שהוא שחקן צעיר ורענן. לדעתי זה שילוב טוב.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שופי שוף » 29 מאי 2020, 08:03

אם השמועות על ז'יז'יץ נכונות, כנראה שמכבי לא שאננים בנוגע להאנטר ולגמרי מחפשים סנטר שני איכותי מאוד.

ואגב, אני לא בטוח שיש צורך להביא שחקן בסכומים של ז'יז'יץ בגלל שהיו לא מעט סנטרים צעירים שהתגלו העונה בשוק האירופי (יש לי לפחות 3-4 שמות בראש שיכולים להתאים).

את הסכומים הגדולים אני הייתי שומר לשחקן איכותי בעמדה 4 שהרבה יותר דרוש למכבי מאשר סנטר שני.

ואחדש, מעניין אותי לשמוע מה דעתך על טיישון תומאס ממגדל? לפני השמועות על חידוש החוזה של אייסי הייתי בטוח שהוא חייב להגיע לעמדה 4 ולצידו עוד סטרץ' פור שישלים אותו, אבל אם השמעות הנכונות השילוב שלו ושל אייסי לא מגוון מספיק. לדעתך הוא יכול לשחק בעמדה 5 (שבה הוא משחק רוב הזמן במגדל) גם ברמות היורוליג?
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי A.Parker » 28 יולי 2020, 22:57

אולי הדבר הכי חשוב במשחק הערב. סוף סוף הוא חזר לעצמו.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 30 יולי 2020, 10:56

אות'לו האנטר בריאיון: "אני מאמין שיכולנו לזכות ביורוליג"
סנטר מכבי תל אביב מספר בריאיון מיוחד על הלחץ מהפסד בדרבי ("לא רצינו להיות חלק מההיסטוריה השלילית"), על תקופת הבידוד והמאבק בטוויטר ("יש רגעים בהם חייבים לדבר"), העונה הבאה ביורוליג ("אולי יצטרכו לסגור אותנו כמו ב-NBA"), ומבקש מהנהלה להשאיר את אייסי

https://sports.walla.co.il/item/3377019
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ביבו » 30 יולי 2020, 11:14

הדבר הכי מעניין בכתבה הוא האמירה שלדעתו אייסי חייב להישאר,
הוא אומר, והוא כנראה מבין שאייסי מוסיף המון למשחק של הקבוצה..
ביבו

הודעהעל ידי felix_r » 30 יולי 2020, 11:18

ביבו כתב:הדבר הכי מעניין בכתבה הוא האמירה שלדעתו אייסי חייב להישאר,
הוא אומר, והוא כנראה מבין שאייסי מוסיף המון למשחק של הקבוצה..

כתבתי דבר די דומה ביחס לאייסי. בלעדיו אין לנו את הקשיחות והפיזיות בהגנה מתחת לסל. בגמר הצלחנו לחפות על זה עם הרכב גבוה של 2 סנטרים 2 פורפוורדים ורק גארד 1, אבל ברגע שירדנו מהחמישיה הגבוהה הזאת, ראשון חזרה למשחק.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ביבו » 30 יולי 2020, 11:36

יש מספיק שחקנים טובים בעמדה 4,
משום מה האנטר טוען שאייסי מוסיף יותר מהרגיל.
ביבו

הודעהעל ידי TAYO » 30 יולי 2020, 11:58

ביבו כתב:יש מספיק שחקנים טובים בעמדה 4,
משום מה האנטר טוען שאייסי מוסיף יותר מהרגיל.
מניח שזה עניין חברתי לא פחות ממקצועי. יש דברים שמרימים קבוצה בחדר ההלבשה כמו שיש דברים שמורידים אותה. לכן לפעמים רואים קבוצות שעל הנייר אין מה שיסביר את התפקוד הגרוע שלהן (פנר השנה למשל)

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 יולי 2020, 12:07

מאוד טבעי ששחקן רוצה שישאירו חבר שלו בקבוצה, ואני גם באמת מאמין שאייסי אחלה בחור בחדר ההלבשה.

לצערו, לכולנו יש עיניים. הוא לא טוב בכדורסל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־54 אורחים