המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

כדורסל מאירופה והעולם 19/20 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל מאירופה והעולם 19/20 V2

הודעהעל ידי Jack55 » 01 אוגוסט 2019, 13:25

וואו איזה החתמות קיבלנו היום, היורוליג בעונה הבאה הולך להיות לפחות ב10 רמות יותר טוב ממה שהיה העונה.
סטאוסקאס ממש מתאים לבאסקוניה, הוא הולך להיות אחד הקלעים הטובים פה.
ג'רבקו זאת חתיכת החתמה של חימקי, הם הולכים חזק השנה וממש לא יהיה לנו קל נגדם במחזור הראשון.
וכמובן רון בייקר לדעתי יכול אחלה של שחקן כאן ביורוליג, החתמה נחמדה של צסקא אבל הכי פחות "וואו".
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 01 אוגוסט 2019, 13:42

ירבקו שחקן ב-level של כספי ותראו איך אתם עפים עליו (תוך כדי שאתם טועים בשם שלו). בכלל לא בטוח שכספי לא נמצא עכשיו בארה"ב בגלל שקבוצה העדיפה לבחון את האפשרות שלו על פני ירבקו. לטעמי כספי גם עדיף עליו.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Rampel » 01 אוגוסט 2019, 13:45

cifkcv כתב:
גל גל כתב:כולה בן 32
נתן עונה טובה גם שנה שעברה

בדיוק. זה עדיף על שחקן שלא שיחק שנה שלמה וגם לפני זה לא היה שוס גדול.
אולי אני טועה במשתמש, אבל אתה לא אוהד לייקרס? אתה אשכרה לא זוכר את אניס בקבוצה לפני שנתיים? או לפני שלוש שנים עם בלאק?

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי felix_r » 01 אוגוסט 2019, 13:58

Rampel כתב:ירבקו שחקן ב-level של כספי ותראו איך אתם עפים עליו (תוך כדי שאתם טועים בשם שלו). בכלל לא בטוח שכספי לא נמצא עכשיו בארה"ב בגלל שקבוצה העדיפה לבחון את האפשרות שלו על פני ירבקו. לטעמי כספי גם עדיף עליו.

רק שגם בלי ירבקו יש להם מלא פורווארדים. זה לא כמו כספי, שאמור להגיע לכאן בתור השחקן הכי גדול בסגל.

יש להם את טימה וקאראסב ב 3
יש להם את גיל, אוונס, מוניה, גובאנוב ב 4

מה יש לנו ב3 ו 4 ?

אייסי, קלויארו, כהן ואבדיה?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גל גל » 01 אוגוסט 2019, 14:01

felix_r כתב:
Rampel כתב:ירבקו שחקן ב-level של כספי ותראו איך אתם עפים עליו (תוך כדי שאתם טועים בשם שלו). בכלל לא בטוח שכספי לא נמצא עכשיו בארה"ב בגלל שקבוצה העדיפה לבחון את האפשרות שלו על פני ירבקו. לטעמי כספי גם עדיף עליו.

רק שגם בלי ירבקו יש להם מלא פורווארדים. זה לא כמו כספי, שאמור להגיע לכאן בתור השחקן הכי גדול בסגל.

מה יש לנו ב3 ו 4 ?

שכחת את זוס וכספי
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 01 אוגוסט 2019, 14:04

גל גל כתב:
felix_r כתב:

מה יש לנו ב3 ו 4 ?

שכחת את זוס וכספי

כספי עוד לא חתם. בדיוק כמו שירבקו עוד לא חתם בחימקי. לכן אני משווה את חימקי בלי ירבקו למכבי ללא כספי.

זוסמן לא פורווארד, גם אם הוא גבוה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גל גל » 01 אוגוסט 2019, 14:07

felix_r כתב:
גל גל כתב:
felix_r כתב:

מה יש לנו ב3 ו 4 ?

שכחת את זוס וכספי

כספי עוד לא חתם. בדיוק כמו שירבקו עוד לא חתם בחימקי. לכן אני משווה את חימקי בלי ירבקו למכבי ללא כספי.

אז גם קאראסב לא
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Rampel » 01 אוגוסט 2019, 14:12

felix_r כתב:

מה יש לנו ב3 ו 4 ?

לא דיברתי על חימקי, דיברתי ספציפית על ירבקו ועל ההתלהבות סביבו, לעומת הזלזול בכספי.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי גל גל » 01 אוגוסט 2019, 14:14

Rampel כתב:
felix_r כתב:

מה יש לנו ב3 ו 4 ?

לא דיברתי על חימקי, דיברתי ספציפית על ירבקו ועל ההתלהבות סביבו, לעומת הזלזול בכספי.

אני גם לא מבין את הזלזול בכספי

הוא מתאים בול לאירופה, מזלזלים בו רק כי הוא ישראלי
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי התנין 2 » 01 אוגוסט 2019, 14:16

מי מזלזל בכספי? שיחתום כבר קיבינימט.
התנין 2

הודעהעל ידי A.Parker » 01 אוגוסט 2019, 14:23

Rampel כתב:
felix_r כתב:

מה יש לנו ב3 ו 4 ?

לא חושב שיש פה כאלה שמזלזלים בכספי. יש (יותר נכון היה) חשש מההשפעה של החתמה שלו על שאר הסגל, וזה לגיטימי מאוד.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 01 אוגוסט 2019, 14:25

גל גל כתב:
felix_r כתב:
גל גל כתב:
felix_r כתב:

מה יש לנו ב3 ו 4 ?

שכחת את זוס וכספי

אז גם קאראסב לא

אתה יכול לרשום אותו אפילו בתור סנטר, זה לא באמת מעניין אותי
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 אוגוסט 2019, 14:27

התנין 2 כתב:מרגיש לי שהמקום שלו ברוטציה יהיה זהה לזה של פטרס בעונה שעברה.
החתמה די חלשה על הנייר, לא מתאים לצסק"א.

בייקר זו החתמה חלשה? אם הוא בריא וחוזר לכושר שלפני הפציעות בכתף, זה אחלה שחקן לאירופה. בטח אם הביאו אותו כמחליף. יכול לאייש מספר תפקידים.

סטאוסקאס הגיע ל-NBA על הטיקט של הקלעי, וב-5 השנים שלו בליגה לא היה יותר מממוצע מהבחינה הזאת. על הגנה בכלל לא היה על מה לדבר. מקווה בשבילו שיצליח להראות קצת יותר אופי באירופה. עדיין צעיר יחסית.
אחדשיודע

הודעהעל ידי cifkcv » 01 אוגוסט 2019, 15:17

Rampel כתב:
cifkcv כתב:

אולי אני טועה במשתמש, אבל אתה לא אוהד לייקרס? אתה אשכרה לא זוכר את אניס בקבוצה לפני שנתיים? או לפני שלוש שנים עם בלאק?

מודה באשמה.
האמת לא התמדתי באותה תקופה במשחקים של הלייקרס, באלה שכן ראיתי בדרך כלל הפסדנו עוד במחצית.
מה שראיתי ממנו זאת חדירה טובה וסיומת לא רעה ליד הטבעת, מנצל בעיקר הטעיות גוף, שחקן מאוד חכם אבל לא איזה אתלט על עם כוח מתפרץ.
קליעה בינונית, שמירה באחד על אחד לא להיט, כן חוטף טוב וקורא את המשחק טוב. שחקן לא אנוכי, אמנם אין לו הרבה אסיסטים אבל הוא לא פוגע בשטף המשחק ולא מפריע לו לתת את המסירה לשחקן שמוסר את האסיסט(דהיינו הוקי-אסיסט?).
בכל אופן, בעיניי הוא די סולידי בהכל ואין לו איזה משהו בולט במיוחד - ואני מדבר על השחקן שלפני הפציעה, לא זה שלא נדע איך נקבל באמת.
החשש שלי הוא שיחד איתו יש לנו קו אחורי מאוד מאוד בינוני עם קליעה בינונית במקרה הרע ולא יציבה\אמינה במקרה הטוב מחוץ לקשת. וכן אני יודע שלא רק שלשות מנצחות משחקים ויש עוד דרכים לעשות נקודות, אבל עדיין זה גם לא שיש לנו שחקן כמו ג'יימס(עם אחוזים רעים ל-3 אבל סקורר מטורף בהמון דרכים).

טיילר שלפני הפציעה גם היה הימור בעיניי(שוב הימור מושכל עם אפסייד גדול, כמו טאריק, אייסי, ג'וני ועוד ועוד). הבעיה שיש לנו כבר יותר מדי הימורים בסגל הזה ובטח שלא הייתי רוצה לראות הימור כזה בתור הרכז הראשון שלנו. גם פנר לא הביאה אותו כרכז ראשון וזה שהוא לא עבר שנה בלי לשחק כדורסל. אז ברור שאנחנו לא פנר, אבל אני עדין חושב שאפשר להביא שחקנים מתאמים יותר.
cifkcv

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 אוגוסט 2019, 15:34

אגב, לאנס סטיבנסון (לייקרס) סיכם בסין. 4 מיליון דולר לעונה.
Free agent guard Lance Stephenson has reached a one-year, $4 million agreement with Liaoning of the Chinese Basketball Association, league sources tell Yahoo Sports
אחדשיודע

הודעהעל ידי Rampel » 01 אוגוסט 2019, 15:47

cifkcv כתב:
Rampel כתב:
cifkcv כתב:

מודה באשמה.
האמת לא התמדתי באותה תקופה במשחקים של הלייקרס, באלה שכן ראיתי בדרך כלל הפסדנו עוד במחצית.
מה שראיתי ממנו זאת חדירה טובה וסיומת לא רעה ליד הטבעת, מנצל בעיקר הטעיות גוף, שחקן מאוד חכם אבל לא איזה אתלט על עם כוח מתפרץ.
קליעה בינונית, שמירה באחד על אחד לא להיט, כן חוטף טוב וקורא את המשחק טוב. שחקן לא אנוכי, אמנם אין לו הרבה אסיסטים אבל הוא לא פוגע בשטף המשחק ולא מפריע לו לתת את המסירה לשחקן שמוסר את האסיסט(דהיינו הוקי-אסיסט?).
בכל אופן, בעיניי הוא די סולידי בהכל ואין לו איזה משהו בולט במיוחד - ואני מדבר על השחקן שלפני הפציעה, לא זה שלא נדע איך נקבל באמת.
החשש שלי הוא שיחד איתו יש לנו קו אחורי מאוד מאוד בינוני עם קליעה בינונית במקרה הרע ולא יציבה\אמינה במקרה הטוב מחוץ לקשת. וכן אני יודע שלא רק שלשות מנצחות משחקים ויש עוד דרכים לעשות נקודות, אבל עדיין זה גם לא שיש לנו שחקן כמו ג'יימס(עם אחוזים רעים ל-3 אבל סקורר מטורף בהמון דרכים).

טיילר שלפני הפציעה גם היה הימור בעיניי(שוב הימור מושכל עם אפסייד גדול, כמו שפנר הביאה אותו, לא כרכז ראשון בכל אופן..). הבעיה שיש לנו כבר יותר מדי הימורים בסגל הזה ובטח שלא הייתי רוצה לראות הימור כזה בתור הרכז הראשון שלנו.

אבל שוב, יש לך קליעה. יש לך את ווילבקין ואני לא מבין למה אתה מתעקש לא לספור אותו. ובכללי, אם אני מסתכל על הקו האחורי, בנוסף לווילבקין יש גם את בראיינט שהוא קלעי טוב וגם את ג'ונדי כקומבו שהוא קלעי טוב וזה לא שוולטרס ואניס הם נגרים, הם פשוט פחות יציבים. אני לא מסכים איתך שיש לנו בעיית קליעה, בטח לא כשווילבקין מתפנה להתעסק בקליעה כמו שהוא אוהב ולא בהובלת כדור.

צריך גם להבין רגע את הסטטוס של מכבי. למכבי אין את האמצעים הכלכליים להעמיד קבוצה עמוקה ואיכותית. זה או איכות בסגל קצר או עומק שכולל גם הימורים. זה מה יש. לכן נכון להשקיע בשחקני חמישיה ולחזק בספסל עם הימורים משלימים. בזמן שקליעה לא חסרה בסגל הזה, לגמרי חסר שחקן שהוא Pure Point Guard, כי גם וולטרס הוא שחקן שמחפש זריקה (או פלואוטר) לפני המסירה. וזה מה שאניס נותן ויש מצב טוב שאניס של לפני הפציעה היה גם מהאופציות הטובות בשוק מבין פליטי ה-NBA.

מה שמוביל לנושא הפציעה. שוב, אם בהתרשמות הגופנית אניס מראה את היכולות מלפני הפציעה (זה לא שלפניה היו לו רגליים מהירות מאוד) אז הוא מתאים, כי היתרון שלו בא לידי ביטוי בהובלת כדור וראיית משחק. דברים שהפציעה שהוא עבר לא תיקח ממנו. הוא יגיע במחיר נוח (בטח למה שהוא יכול להביא בפוטנציאל), כשהוא עוד צעיר ורעב להוכיח את עצמו. אם זה מסתדר, יש לנו קו אחורי שיכול לדבר חזק העונה, אם לא, הוא עדיין רכז שמשלים בדיוק את מה שחסר בעמדה 1, גם אם מהספסל. אם אני משווה את זה לג'יימס אז בכל התקפה של מכבי, אחד מבין ג'יימס/ווילבקין לא יבוא לידי ביטוי, כי שניהם סקוררים שמחפשים זריקה וליצור לעצמם לפני הכל, שני שחקני אלפא שידרכו אחד על השני.. לטעמי זה הימור הרבה יותר גדול מאניס, כי זו הקבוצה של ווילבקין וזה פוטנציאל למלחמת אגו, לפגיעה בחדר ההלבשה (שיכיל 3 שחקנים שישבו פעם בשבוע מחוץ לסגל) והגנתית?! יש מצב שאניס עדיף אחרי אותו השבר גם ברגל השנייה. פול ג'ורג' חזר מפציעה כזו והוא עדיין נחשב לאחד השומרים הטובים ב-NBA.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי cifkcv » 01 אוגוסט 2019, 15:52

שוב אני אומר, למעט סקוטי. שגם.. נתן עונה של 30% למרות שאני מאמין שזה לא מייצג. נייט סבבה לא יותר. בראיינט אני לא יודע עדיין, באילת קלע טוב אבל לך תדע איך יהיה. דיבה בקושי ישחק לדעתי. וזוס קלע טוב, אבל פחות מייצר לעצמו.
זה כבר משהו אחר.. שלא מצליחים להעלות את התקציב או מבינים שדחוף חייבים עוד משקיע כדי להישאר רלוונטים.
וגם אמרתי, סהכ אני בעד ומבין את ההימורים האלה אבל כן הייתי רוצה בסיס של רכז איכותי לצד סקוטי ובלאק - שלושה שחקנים יקרים שיהיו הבסיס. כמובן שזה לאו דווקא ג'יימס שפחות מתאים סתם נתתי אותו כדוגמה.

נחיה ונראה אם הוא יחתום בסוף, לצערי אני מאוד סקפטי בעניין הזה(שבדרך כלל אני משכנע את עצמי בכוח להיות אופטימי עד סביבות פברואר).
איך שאני רואה את זה, לפני שהוא יספיק לצבור ביטחון ולהצליח לחזור לעצמו או שהוא כבר לא יהיה פה או שכבר נהיה מחוץ לתמונה.
נערך לאחרונה על ידי cifkcv בתאריך 01 אוגוסט 2019, 15:54, נערך פעם אחת בסך הכל.
cifkcv

הודעהעל ידי cifkcv » 01 אוגוסט 2019, 15:54

טעות.
cifkcv

הודעהעל ידי Jack55 » 01 אוגוסט 2019, 17:18

ראשון תומאס הסתבך קצת :o
Partizan Belgrade forward Rashawn Thomas has been arrested & released from Cooke County Jail after posting $32k bail.
The police officer that stopped the player’s car located two vials of Butane Hash Oil (BHO), several Ecstasy pills and 3.5 grams of marijuana into Thomas’ vehicle
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MM3 » 01 אוגוסט 2019, 17:24

Jack55 כתב:ראשון תומאס הסתבך קצת :o
Partizan Belgrade forward Rashawn Thomas has been arrested & released from Cooke County Jail after posting $32k bail.
The police officer that stopped the player’s car located two vials of Butane Hash Oil (BHO), several Ecstasy pills and 3.5 grams of marijuana into Thomas’ vehicle

מוזר , בדרך כלל דברים מוזרים כאלה קורים לשחקנים שחותמים במכבי .. ידו הארוכה של שמעון
MM3

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־125 אורחים