המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

כדורסל מאירופה והעולם 19/20 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל מאירופה והעולם 19/20 V2

הודעהעל ידי arie85 » 19 יולי 2019, 23:09

אתם יכולים לזלזל אבל בנתיים הסגל של מכבי טוב, ובטח לא פחות טוב משל אולימפיאקוס, אם מכבי תביא רכז טוב שמתאים לסגל אז היא יכולה להגיע לשישייה הראשונה
arie85

הודעהעל ידי שמואל1 » 19 יולי 2019, 23:10

arie85 כתב:אתם יכולים לזלזל אבל בנתיים הסגל של מכבי טוב, ובטח לא פחות טוב משל אולימפיאקוס, אם מכבי תביא רכז טוב שמתאים לסגל אז היא יכולה להגיע לשישייה הראשונה

טוב? אין למכבי סגל. כל כך הרבה פאזלים משמעותיים חסרים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 19 יולי 2019, 23:17

arie85 כתב:אתם יכולים לזלזל אבל בנתיים הסגל של מכבי טוב, ובטח לא פחות טוב משל אולימפיאקוס, אם מכבי תביא רכז טוב שמתאים לסגל אז היא יכולה להגיע לשישייה הראשונה

מה טוב בסגל של מכבי?

שני זרים מיותרים לחלוטין: וולטרס וקלויארו.
שני סנטרים בסדר, אבל פחות טובים ממה שהרבה אנשים שחושבים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Rampel » 19 יולי 2019, 23:17

הקו הקדמי כרגע לא שווה הצלבה בכלל. כל הגדולות התחזקו משמעותית בקווים הקדמיים, כשאנחנו החלפנו את טיוס בגרסה קצת יותר אגרסיבית. גם אם נניח שכספי חותם, כרגע חסרים עוד שני שחקני חמישייה, רכז ופורוורד והם יקבעו לאן הקבוצה הזאת הולכת. בכיוון שמסתמן כרגע אנחנו לא בשמינייה בכלל.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי גל גל » 19 יולי 2019, 23:35

גם לא בעשירייה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 19 יולי 2019, 23:58

יאקה בלאזיץ' עבר מברצלונה לקבוצה המאוחדת צדביטה-אולימפיה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yellowaura » 20 יולי 2019, 00:05

אין פורוורדים פותחים 3+4 ואין רכז פותח ברמה גבוהה איך אתה יכול לומר את זה כרגע?
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי NY boy » 20 יולי 2019, 00:07

איזה טוב? הסגל שלהם לא רואה את שלנו ממטר כרגע. יש להם את אולי הסנטר הכי טוב ביורוליג (אחד מהטופ 3 בטוח), רכז אגדה שגם שמזדקן נתן 10 ו 5 ביורוליג שנה שעברה, אחד ממספרי ה4 הטובים ביורוליג עדיין, סמול פווארד היווני הכי טוב (גם אם הוא אוברייטד לדעתי) ומסביב לזה בלאט הוסיף חבורה של שחקנים עם פוטנציאל בכלל לא רע בדיוק כמו שהוא אוהב. והם עדיין לא סיימו מן הסתם.

מה יש פה שאפשר להשוואת לזה? אפילו את הכוכבים שלנו וולביקין ובלאק אי אפשר להשוואת לכוכבים שלהם (ספנוליס מילוטינוב), וזה לפני שדיברנו על המאמן שלהם.

אין תחרות. כרגע... יכול להשתנות בהתאם להחתמות של הזרים הבאים, כספי ושות'.
NY boy

הודעהעל ידי felix_r » 20 יולי 2019, 00:10

חברים, עזבו בבקשה את הדיונים על מכבי. זה לא האשכול המתאים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 20 יולי 2019, 00:11

הצלף השבדי מרקוס אריקסון של גראן-קנאריה חתם ל 4 שנים באלבה ברלין
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yellowaura » 20 יולי 2019, 00:16

נראה שהשנה לא חסרות קבוצות באירופה שיושבות על הגדר עם ההחתמות...
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי felix_r » 20 יולי 2019, 01:01

באתר היורוליג שמו תמונה של קופוס, בה הוא נראה בן 45 לפחות :laugh1

תמונה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 20 יולי 2019, 01:10

felix_r כתב:באתר היורוליג שמו תמונה של קופוס, בה הוא נראה בן 45 לפחות :laugh1

תמונה

דומה לטום קרוז בקומדיה "רעם טרופי"

תמונה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי arie85 » 20 יולי 2019, 01:39

אתם שוכחים שמכבי הייתה בעונה שעברה מרחק ניצחון וחצי מההצלבה וזה אחרי שיאניס למעשה התחיל את המאזן שלו ב7 או 8 הפסדים לעומת נצחון 1 בלבד, תוסיפו לזה שמתוך שבע שחקנים שנשארו עד כה מהעונה שעברה רובם אמורים להשתפר העונה (עונה שנייה מכבי כדוגמאת ווילבקין, עונה שנייה באירופה כדוגמאת בלאק וצעירים כדוגמאת זוסמן ואבדיה) בנוסף לזה ששני ששחקני הרכש שמכבי הביאה העונה מגיעים כבר עם נסיון ביורוליג ואם המגמה הזאת תמשך אנחנו במצב טוב
arie85

הודעהעל ידי Jack55 » 20 יולי 2019, 01:55

אריקסון זאת החתמה מעולה של אלבה, הוא הולך לשפר אותם מאוד, תוסיפו אליו את סיבה וסיקמה ותקבלו טריו נחמד מאוד של העולה החדשה.

לפי דיווחים קודי מילר מקינטייר קרוב לחתום בפרטיזן בלגרד.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי arie85 » 20 יולי 2019, 01:59

Jack55 כתב:אריקסון זאת החתמה מעולה של אלבה, הוא הולך לשפר אותם מאוד, תוסיפו אליו את סיבה וסיקמה ותקבלו טריו נחמד מאוד של העולה החדשה.

לפי דיווחים קודי מילר מקינטייר קרוב לחתום בפרטיזן בלגרד.

לא היו לו ממוצעים טובים בליגת הקיץ?
arie85

הודעהעל ידי NY boy » 20 יולי 2019, 02:10

אלבה עם החתמות מאד מעניינות למיד לבל ובעיקר החתמות של קבוצה. לא יהיו למעלה כי אין סרט כזה אבל זאת קבוצה שיהיה מאד קשה לנצח אותה בחוץ, קבוצה של קלעים שתשחק כדורסל מאד יפה ומהיר אני מהמר.
NY boy

הודעהעל ידי Rampel » 20 יולי 2019, 03:28

arie85 כתב:אתם שוכחים שמכבי הייתה בעונה שעברה מרחק ניצחון וחצי מההצלבה וזה אחרי שיאניס למעשה התחיל את המאזן שלו ב7 או 8 הפסדים לעומת נצחון 1 בלבד, תוסיפו לזה שמתוך שבע שחקנים שנשארו עד כה מהעונה שעברה רובם אמורים להשתפר העונה (עונה שנייה מכבי כדוגמאת ווילבקין, עונה שנייה באירופה כדוגמאת בלאק וצעירים כדוגמאת זוסמן ואבדיה) בנוסף לזה ששני ששחקני הרכש שמכבי הביאה העונה מגיעים כבר עם נסיון ביורוליג ואם המגמה הזאת תמשך אנחנו במצב טוב

צריך להפסיק עם השקר הזה.
קודם כל, עונה שעברה הייתה עונת יורוליג רעה עם יותר מדי קבוצות שלא ראויות למעמד (גראן קנאריה, דצ'קה ובודוצ'נוסט) והתאפיינה בהמון מזל נאחס לגדולות, כשמעל כולן הייתה פנרבחצ'ה שאיבדה את טיילר אניס בתחילת העונה, את לוברן באמצע העונה ואת וסלי לקראת סופה וזה עלה לה ביורוליג ובאליפות טורקיה. וזה בדיוק מה שגרם לאנאדולו להיראות כל כך מרשימה, אבל בסופו של יום, אנחנו מדברים על עונה שבה ארגין פאקינג עת'מאן לקח חבורה נמוכה ובינונית פלוס של שחקנים בהובלת וירטואוז אמריקאי עד לגמר היורוליג. מה שלא קרה בפורמט הנוכחי של היורוליג ומאז.. טוב, מאז מכבי של בלאט ב-2014.
נוסיף לזה את העובדה שהיווניות העמידו את הסגל הכי גרוע שלהן אולי אי פעם (ואחת מהן אשכרה עלתה איתו להצלבה) ושפיאניג'אני עשה מה שהוא עושה הכי טוב וזה להיות מאמן אשפה ולבזבז המון כסף של ג'יורג'יו ארמאני וזה רק ממחיש איזו הזדמנות הייתה לעלות להצלבה בשנה שעברה וחירבנו אותה שוב.

בכל אופן, הנקודה התחתונה היא שעונה שעברה הייתה יחסית חלשה לסטנדרט שהיורוליג רוצה להעמיד וראשי היורוליג הביעו את זה בעצמם עם השינויים בחוקי המבנה ומעבר מוחלט ל-Wild Cards ועדיין, עם כל זה מכבי לא עלתה להצלבה. הקיץ הזה לעומת זאת פשוט מטורף. אמנם העונה עושה רושם ששוב יהיו 2 קבוצות שלא ראויות למעמד כמו וילרבאן וזניט, אבל זה במקביל להגדלת הליגה ולהתחזקות מוחלטת של החציון העליון. היווניות, בניגוד לדעתך, התחזקו, אנאדולו שמרה על הנכסים שלה (וכנראה שזה כולל את לארקין), ריאל שמרה על הנכסים החשובים שלה והוסיפה את לפרוביטולה, צסקא איבדה את הקו האחורי, אבל עשתה ריבילד מרשים (שעוד חסר בו רכז, אבל אני בטוח שהם יסתדרו), מילאנו נפטרה מפיאניג'אני והביאה את מסינה, מה שהופך אותה להרבה יותר מסוכנת ורלוונטית וכל זה מבלי לדבר על הקיץ הפסיכי של פנר וברסה. אלו מועמדות בטוחות להצלבה לפחות ובכלל לא התחלנו לדבר על סימני שאלה כמו ז'לגיריס ובאסקוניה ואפשרות ללייט בלומרס כמו באיירן בקיץ שעבר.

אז זה מאוד נחמד להסתכל על מכבי ביחס לשנה שעברה ולהגיד שבגלל שווילבקין ובלאק (ככל הנראה) נשארו, וולטרס הגיע וכבר מוסיף ל-void שבעמדת הרכז והאנטר החליף את טיוס, זה אומר שמכבי השתפרה ובגלל שהיינו מרחק של משחק-שניים מהצלבה אז הפעם נעלה. אבל זה גם נאיבי, כי כמו שכבר רשמתי, צריך להסתכל על שאר היורוליג ולהבין שבניגוד לקבוצות אחרות שרוצות הצלבה ופיינל פור ומתחזקות בהתאם, מכבי פשוט ישנה. אז לא, זה ממש לא נראה טוב ואין כרגע סיבה להרים ציפיות להצלבה בכלל, בטח ובטח לא לטופ 6.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי arie85 » 20 יולי 2019, 04:20

Rampel כתב:
arie85 כתב:אתם שוכחים שמכבי הייתה בעונה שעברה מרחק ניצחון וחצי מההצלבה וזה אחרי שיאניס למעשה התחיל את המאזן שלו ב7 או 8 הפסדים לעומת נצחון 1 בלבד, תוסיפו לזה שמתוך שבע שחקנים שנשארו עד כה מהעונה שעברה רובם אמורים להשתפר העונה (עונה שנייה מכבי כדוגמאת ווילבקין, עונה שנייה באירופה כדוגמאת בלאק וצעירים כדוגמאת זוסמן ואבדיה) בנוסף לזה ששני ששחקני הרכש שמכבי הביאה העונה מגיעים כבר עם נסיון ביורוליג ואם המגמה הזאת תמשך אנחנו במצב טוב

צריך להפסיק עם השקר הזה.
קודם כל, עונה שעברה הייתה עונת יורוליג רעה עם יותר מדי קבוצות שלא ראויות למעמד (גראן קנאריה, דצ'קה ובודוצ'נוסט) והתאפיינה בהמון מזל נאחס לגדולות, כשמעל כולן הייתה פנרבחצ'ה שאיבדה את טיילר אניס בתחילת העונה, את לוברן באמצע העונה ואת וסלי לקראת סופה וזה עלה לה ביורוליג ובאליפות טורקיה. וזה בדיוק מה שגרם לאנאדולו להיראות כל כך מרשימה, אבל בסופו של יום, אנחנו מדברים על עונה שבה ארגין פאקינג עת'מאן לקח חבורה נמוכה ובינונית פלוס של שחקנים בהובלת וירטואוז אמריקאי עד לגמר היורוליג. מה שלא קרה בפורמט הנוכחי של היורוליג ומאז.. טוב, מאז מכבי של בלאט ב-2014.
נוסיף לזה את העובדה שהיווניות העמידו את הסגל הכי גרוע שלהן אולי אי פעם (ואחת מהן אשכרה עלתה איתו להצלבה) ושפיאניג'אני עשה מה שהוא עושה הכי טוב וזה להיות מאמן אשפה ולבזבז המון כסף של ג'יורג'יו ארמאני וזה רק ממחיש איזו הזדמנות הייתה לעלות להצלבה בשנה שעברה וחירבנו אותה שוב.

בכל אופן, הנקודה התחתונה היא שעונה שעברה הייתה יחסית חלשה לסטנדרט שהיורוליג רוצה להעמיד וראשי היורוליג הביעו את זה בעצמם עם השינויים בחוקי המבנה ומעבר מוחלט ל-Wild Cards ועדיין, עם כל זה מכבי לא עלתה להצלבה. הקיץ הזה לעומת זאת פשוט מטורף. אמנם העונה עושה רושם ששוב יהיו 2 קבוצות שלא ראויות למעמד כמו וילרבאן וזניט, אבל זה במקביל להגדלת הליגה ולהתחזקות מוחלטת של החציון העליון. היווניות, בניגוד לדעתך, התחזקו, אנאדולו שמרה על הנכסים שלה (וכנראה שזה כולל את לארקין), ריאל שמרה על הנכסים החשובים שלה והוסיפה את לפרוביטולה, צסקא איבדה את הקו האחורי, אבל עשתה ריבילד מרשים (שעוד חסר בו רכז, אבל אני בטוח שהם יסתדרו), מילאנו נפטרה מפיאניג'אני והביאה את מסינה, מה שהופך אותה להרבה יותר מסוכנת ורלוונטית וכל זה מבלי לדבר על הקיץ הפסיכי של פנר וברסה. אלו מועמדות בטוחות להצלבה לפחות ובכלל לא התחלנו לדבר על סימני שאלה כמו ז'לגיריס ובאסקוניה ואפשרות ללייט בלומרס כמו באיירן בקיץ שעבר.

אז זה מאוד נחמד להסתכל על מכבי ביחס לשנה שעברה ולהגיד שבגלל שווילבקין ובלאק (ככל הנראה) נשארו, וולטרס הגיע וכבר מוסיף ל-void שבעמדת הרכז והאנטר החליף את טיוס, זה אומר שמכבי השתפרה ובגלל שהיינו מרחק של משחק-שניים מהצלבה אז הפעם נעלה. אבל זה גם נאיבי, כי כמו שכבר רשמתי, צריך להסתכל על שאר היורוליג ולהבין שבניגוד לקבוצות אחרות שרוצות הצלבה ופיינל פור ומתחזקות בהתאם, מכבי פשוט ישנה. אז לא, זה ממש לא נראה טוב ואין כרגע סיבה להרים ציפיות להצלבה בכלל, בטח ובטח לא לטופ 6.

השקר הוא שכל שנה אומרים שרמת הקבוצות ביורוליג מתחזקות ובפועל אותם שחקנים עוברים בין קבוצות, כן כבר שנה שעברה שמעתי כמה אולימפיאקוס עם בלאט התחזקה, ושמילאנו היא קבוצת כוכבים ואפילו דיברו פה על דימנו מוסקבה שהיא הרבה יותר חזקה ממכבי בגלל תקציב בלתי נגמר..
תפסיקו כבר להסתכל על אחרות, אותי מעניין אם מכבי משפרת את הסגל שלה וכרגע זה הכיוון!
arie85

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 20 יולי 2019, 06:18

arie85 כתב:
Rampel כתב:

צריך להפסיק עם השקר הזה.

השקר הוא שכל שנה אומרים שרמת הקבוצות ביורוליג מתחזקות ובפועל אותם שחקנים עוברים בין קבוצות, כן כבר שנה שעברה שמעתי כמה אולימפיאקוס עם בלאט התחזקה, ושמילאנו היא קבוצת כוכבים ואפילו דיברו פה על דימנו מוסקבה שהיא הרבה יותר חזקה ממכבי בגלל תקציב בלתי נגמר..
תפסיקו כבר להסתכל על אחרות, אותי מעניין אם מכבי משפרת את הסגל שלה וכרגע זה הכיוון!

באמת לא מובן איך קבעת שמכבי הישתפרה על סמך מה ? וולטרס זה שחקן מחליף במקרה הטוב ובינתיים החליפו את טיוס בהאנטר , אין רכז ברמה אפילו של פארגו אין 4 ברמה של אובראיינט אין 3 ובהחלט יכול להיות שישאירו את קיין הנגר השנוא , אז איפה אתה רואה שיפור ?
תמונה
מקאדו 3

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־61 אורחים