המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אלייז'ה בראיינט

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אלייז'ה בראיינט חתם לשנתיים במכבי ת

הודעהעל ידי toja27 » 06 פברואר 2020, 20:19

Hujirat כתב:בספיקנרול רועי כהן דיווח שהשחקנים לא אוהבים את זה שבראיינט לא מוסר. נראה לי הנפצה

גם לי לא נשמע אמין, אולי נאחז בידיעה מתחילת העונה ושכח להתעדכן בכמה חודשים.

ואת וולבקין הם אוהבים או את דורסי?

קיצור שידפדף הלאה ולא ***** את השכל.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי אדגר פו » 06 פברואר 2020, 20:53

זו אכן ידיעה מתחילת העונה. שמעתי את זה בספיקנרול לפני 4 חודשים או משהוא כזה.
סתם ניסיון לחמם איפה שלא צריך.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי אחדשיודע » 07 פברואר 2020, 23:41

על כל משחק אחד טוב, הוא מנפק מספר משחקים גרועים. חבל על חוסר היציבות הזאת. מעבר לזה, הוא חייב להיות יותר חכם בהתקפה. הולך עם הראש בקיר, מאבד כדורים שטותיים מכדרור. מזכיר קצת את דורסי במובנים הללו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 פברואר 2020, 23:42

אחדשיודע כתב:על כל משחק אחד טוב, הוא מנפק מספר משחקים גרועים. חבל על חוסר היציבות הזאת. מעבר לזה, הוא חייב להיות יותר חכם בהתקפה. הולך עם הראש בקיר, מאבד כדורים שטותיים מכדרור. מזכיר קצת את דורסי במובנים הללו.

אמת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי גיא » 08 פברואר 2020, 00:01

נראה לי כמו שילוב של אמונה עצמית שלו וחוסר קבוצתיות לפעמים.
ומעבר לזה לא שומר על הכדור מספיק טוב. 4 איבודים היום.
גיא

הודעהעל ידי A.Parker » 08 פברואר 2020, 23:11

אחדשיודע כתב:על כל משחק אחד טוב, הוא מנפק מספר משחקים גרועים. חבל על חוסר היציבות הזאת. מעבר לזה, הוא חייב להיות יותר חכם בהתקפה. הולך עם הראש בקיר, מאבד כדורים שטותיים מכדרור. מזכיר קצת את דורסי במובנים הללו.

הינה, אנחנו יכולים להסכים לפעמים.
A.Parker

הודעהעל ידי Runner30 » 09 פברואר 2020, 01:05

שמתי לב במשחק האחרון לסיטואציה הבאה:
ג׳קסון עובר את החצי, מוסר את הכדור לבאיינט, ששובר תרגיל, חודר ומאבד.
ג׳קסון ברקע מתרעם ומרים ידיים ביאוש.
Runner30

הודעהעל ידי קובי » 09 פברואר 2020, 13:25

נכון להיום, אלייז'ה בראיינט נראה בעל אפסייד גבוה ולא ממומש. מה שמנחם אצלו בשלב זה הוא בעיקר הגיל (24) והציפייה לבאות.
מצד אחד, אפשר להגיד עליו שהוא לא אתלט גדול, לא קלע גדול, לא מוביל כדור מי יודע מה, וגם לא מוסר כ"כ טוב. מהצד השני, אפשר להגיד שיש לו הכל.

כבר ראינו ממנו חדירות שהוא דווקא מנצל את היתרון האתלטי שלו, שהוא כן מצליח לבחור זריקות טובות ולקלוע באחוזים גבוהים ברמת יורוליג לאורך תקופה, שהוא כן מצליח להיות רכז יורוליג לאורך דקות משמעותיות ואפילו מספק משחקים של יחס 1-4, 1-5 ו-0-4 של אסיסטים-איבודים.

ובכל זאת, קיימת בעייה, ואפשר לנעוץ אותה, בעיניי, בעיקר בנושא של אי-יציבות וחוסר בטחון במשחק.
מצד אחד, זה נראה שכשבראיינט רוצה, הוא יכול לייצר יש מאין כמעט בכל התקפה ולהביא את זה לרמת ביצוע גבוהה ביותר ואף הטובה ביותר מבין הגארדים בקבוצה (קולע 55% ו-45% ל-2 ו-3 בהתאמה - לא פחות ממדהים ברמת יורוליג).
מהצד השני, חוסר היציבות שלו משווע, ולמרות כמות דקות נאה שהוא מקבל מדיי משחק (20 בממוצע), הוא מנפק מס' זריקות ונקודות מועט יחסית (8.5 נק' למשחק), ויחס רע של אסיסטים-איבודים (1-2).
יתרה מזאת ומעבר לדף היבש, זה פשוט נראה הרבה פעמים שהוא פשוט נון-פקטור בהתקפה לאורך דקות ארוכות. הפריע לי מאוד לראות במשחק האחרון איך הוא משליך מסירה הלפרינית לג'קסון, כשנותרו 3 שניות לסיום התקפה קריטית, רק כדי להיפטר מהכדור.

זה נראה שהפתרונות נמצאים לא רק אצל בראיינט הצעיר וחסר הבטחון, אלא אם גם בידיים המקצועיות של צוות האימון וכאן יש קצת טריקיות, כי בציוותים שלו, למשל, עם דורסי או ווילבקין - אם רוצים לתת לו את הכדור כ-1, ישנה בעייה בהובלת הכדור. נראה שהובלת הכדור של אלייז'ה היא לא מספיק טובה ובטוחה. הרבה פעמים הוא מסתבך עם הכדור בשמירת לחץ, מתקשה לעבור את החצי ומאבד לעיתים.
קשה להצביע בבירור במקרה שלו אם זה עניין של בטחון, או יכולת, אבל bottom line, לשים את הכדור בידיים שלו (אגב, גם באלו של דורסי כ-1) נראה קצת רועד. לא משהו שכדאי להמר עליו בדקות מכריעות.

לאור המצוקה שמכבי חווה בתלות בווילבקין, מיצובו של בראיינט בסגל הזה, נראית משמעותית ביותר להצלחת הקבוצה בשלבים המכריעיים של היורוליג.
ג'קסון הוא פיור פוינט ופחות יצרני, דורסי מנגד הוא יצרני מאוד, אבל סובל מהבעייה ההפוכה לזו של אלייז'ה ודורש ריסון מסויים.
נראה שבראיינט איכשהו יכול להביא גם וגם, וכנראה שנדרשת כאן עבודה לא מועטה ופשוטה של הצוות המקצועי.
אם נקבל אותו העונה במלוא הדרו, זה יהיה חתיכת WIN בשביל הקבוצה, ויוכל לתת Boost רציני במאני טיים של השנה. באותו עניין, ע"ע אבדיה, שכשהוא שם, פתאום החוסר המדובר בעמדה 3 לפתע לא מורגש.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

Re: אלייז'ה בראיינט חתם לשנתיים במכבי ת"א

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 פברואר 2020, 13:28

הגיל+המחיר
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Or0126 » 09 פברואר 2020, 13:40

בריאנט הוא שחקן שמכבי צריכה לקחת כפרויקט
בשכר שהוא מקבל אפשר בשקט לתת לו גם עד שנה-שנתיים
להתרגל ליורוליג ולשפר את היציבות שלו.
Or0126

הודעהעל ידי גל גל » 09 פברואר 2020, 13:42

לא ציינתם את ההגנה שלו

שהיא לפחות תמיד יציבה

הוא מראה הגנת אחד על אחד ברמה גבוהה כל משחק
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי toja27 » 09 פברואר 2020, 13:43

הוא אחד היחידים בסגל שיכול לקחת כדור ולחדור ביעילות גבוהה יחסית( באופן כללי קשה למצוא חודרים טובים, וזאת אחת הסיבות שאני רוצה את לורנזו בראון). ברור שחלק מהחדירות יסתיימו בכישלון, אבל עצם העובדה שהוא מביא איתו את היכולת הזאת, עוזרת לקבוצה בטווח הארוך גם אם לא באותו פוזשן ספיציפי.
מעבר לזה, הוא שחקן סולידי אם כי כפי שאמרו כאן , לא מצטיין במשהו ספיציפי.
אני באופן כללי מרוצה ממנו כמו כמעט מכל הקבוצה למען האמת.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי גיא » 09 פברואר 2020, 14:47

Or0126 כתב:בריאנט הוא שחקן שמכבי צריכה לקחת כפרויקט
בשכר שהוא מקבל אפשר בשקט לתת לו גם עד שנה-שנתיים
להתרגל ליורוליג ולשפר את היציבות שלו.

אני מסכים.
מה שאני אוהב גם זה שהוא.. כשרוני. יש לו יכולת לעשות סלים והיא רק תלך ותשתפר.
גיא

הודעהעל ידי Jack55 » 09 פברואר 2020, 15:01

קובי כתב:נכון להיום, אלייז'ה בראיינט נראה בעל אפסייד גבוה ולא ממומש. מה שמנחם אצלו בשלב זה הוא בעיקר הגיל (24) והציפייה לבאות.
מצד אחד, אפשר להגיד עליו שהוא לא אתלט גדול, לא קלע גדול, לא מוביל כדור מי יודע מה, וגם לא מוסר כ"כ טוב. מהצד השני, אפשר להגיד שיש לו הכל.

כבר ראינו ממנו חדירות שהוא דווקא מנצל את היתרון האתלטי שלו, שהוא כן מצליח לבחור זריקות טובות ולקלוע באחוזים גבוהים ברמת יורוליג לאורך תקופה, שהוא כן מצליח להיות רכז יורוליג לאורך דקות משמעותיות ואפילו מספק משחקים של יחס 1-4, 1-5 ו-0-4 של אסיסטים-איבודים.

ובכל זאת, קיימת בעייה, ואפשר לנעוץ אותה, בעיניי, בעיקר בנושא של אי-יציבות וחוסר בטחון במשחק.
מצד אחד, זה נראה שכשבראיינט רוצה, הוא יכול לייצר יש מאין כמעט בכל התקפה ולהביא את זה לרמת ביצוע גבוהה ביותר ואף הטובה ביותר מבין הגארדים בקבוצה (קולע 55% ו-45% ל-2 ו-3 בהתאמה - לא פחות ממדהים ברמת יורוליג).
מהצד השני, חוסר היציבות שלו משווע, ולמרות כמות דקות נאה שהוא מקבל מדיי משחק (20 בממוצע), הוא מנפק מס' זריקות ונקודות מועט יחסית (8.5 נק' למשחק), ויחס רע של אסיסטים-איבודים (1-2).
יתרה מזאת ומעבר לדף היבש, זה פשוט נראה הרבה פעמים שהוא פשוט נון-פקטור בהתקפה לאורך דקות ארוכות. הפריע לי מאוד לראות במשחק האחרון איך הוא משליך מסירה הלפרינית לג'קסון, כשנותרו 3 שניות לסיום התקפה קריטית, רק כדי להיפטר מהכדור.

זה נראה שהפתרונות נמצאים לא רק אצל בראיינט הצעיר וחסר הבטחון, אלא אם גם בידיים המקצועיות של צוות האימון וכאן יש קצת טריקיות, כי בציוותים שלו, למשל, עם דורסי או ווילבקין - אם רוצים לתת לו את הכדור כ-1, ישנה בעייה בהובלת הכדור. נראה שהובלת הכדור של אלייז'ה היא לא מספיק טובה ובטוחה. הרבה פעמים הוא מסתבך עם הכדור בשמירת לחץ, מתקשה לעבור את החצי ומאבד לעיתים.
קשה להצביע בבירור במקרה שלו אם זה עניין של בטחון, או יכולת, אבל bottom line, לשים את הכדור בידיים שלו (אגב, גם באלו של דורסי כ-1) נראה קצת רועד. לא משהו שכדאי להמר עליו בדקות מכריעות.

לאור המצוקה שמכבי חווה בתלות בווילבקין, מיצובו של בראיינט בסגל הזה, נראית משמעותית ביותר להצלחת הקבוצה בשלבים המכריעיים של היורוליג.
ג'קסון הוא פיור פוינט ופחות יצרני, דורסי מנגד הוא יצרני מאוד, אבל סובל מהבעייה ההפוכה לזו של אלייז'ה ודורש ריסון מסויים.
נראה שבראיינט איכשהו יכול להביא גם וגם, וכנראה שנדרשת כאן עבודה לא מועטה ופשוטה של הצוות המקצועי.
אם נקבל אותו העונה במלוא הדרו, זה יהיה חתיכת WIN בשביל הקבוצה, ויוכל לתת Boost רציני במאני טיים של השנה. באותו עניין, ע"ע אבדיה, שכשהוא שם, פתאום החוסר המדובר בעמדה 3 לפתע לא מורגש.

1+++++
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 פברואר 2020, 15:14

קובי כתב:יתרה מזאת ומעבר לדף היבש, זה פשוט נראה הרבה פעמים שהוא פשוט נון-פקטור בהתקפה לאורך דקות ארוכות. הפריע לי מאוד לראות במשחק האחרון איך הוא משליך מסירה הלפרינית לג'קסון, כשנותרו 3 שניות לסיום התקפה קריטית, רק כדי להיפטר מהכדור.

אני לא בטוח אם במקרה הספציפי הזה מדובר בטעות שנבעה מחוסר ביטחון או שמא טעות שנבעה מחוסר ניסיון. הרבה פעמים הוא פשוט לא מספיק מודע לזמן שנותר על השעון. וזה קורה לו לא פעם אחרי הוצאת כדור מבחוץ או פסק זמן, שזה בכלל בלתי נסבל. הוא צריך לעבוד על זה ולהיות הרבה יותר חכם במשחק שלו. אם כי צריך להגיד שגם ג'קסון, עתיר הניסיון", חוטא בזה לא פעם מאז שהגיע. סביר שזה גם עניין של תיאום והבנה אחד של השני.

בכל אופן, זה שחקן שאתה רוצה אצלך, אבל הוא יצטרך להראות גרף שיפור (כמו אחרים).
אחדשיודע

הודעהעל ידי גל גל » 09 פברואר 2020, 15:17

אני אוהב אותו

הייתי מחתים אותו עכשיו ל 3 שנים.

הוא צעיר, עונה ראשונה ביורוליג, בטוח שהוא יתקדם.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 09 פברואר 2020, 15:27

הוא טוב מאוד כבר היום והוא יהיה טוב יותר בעתיד.
אני אוהב המון מהפעולות הקטנות שהוא עושה. תמיד אקטיבי בריבאונד ההגנה. לא נותן סל קל בטבעת.

זה שחקן שלא ספרתי אותו בכלל מבחינה הגנתית והתגלה כאס.
לא ספרתי אותו כפליימייקר, ופתאום הוא בא למשחק מול חימקי ומנהל את המשחק כמו גיבור.
הוא מפתיע אותי לטובה כמעט בכל פרמטר של המשחק.

האפסייד שלו מעולה, ואין סיבה שלא יהיה שחקן יורוליג מצויין להרבה שנים.
אין בליגה הזאת (היורוליג) סווינגמנים באמת טובים. אלייז׳ה, כבר היום, נותן תרומה די מקבילה למה שמביא רודי פרננדז. זה לא מובן מאליו בשום עולם.

הוא נכס שצריך לשמור עליו טוב-טוב.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 09 פברואר 2020, 15:48

האנשים מדברים לא מעט על הירידה שהייתה לו בערך בחודש וחצי האחרון. אף אחד לא חיבר את זה לבואו של ג'קסון. לטעמי זו הסיבה העיקרית לירידה. מטבע הדברים כשג'קסון מוביל את הכדור, אלייז'ה מקבל אותו פחות, ומרגיש פחות שותף למשחק ההתקפה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Hujirat » 09 פברואר 2020, 15:51

felix_r כתב:האנשים מדברים לא מעט על הירידה שהייתה לו בערך בחודש וחצי האחרון. אף אחד לא חיבר את זה לבואו של ג'קסון. לטעמי זו הסיבה העיקרית לירידה. מטבע הדברים כשג'קסון מוביל את הכדור, אלייז'ה מקבל אותו פחות, ומרגיש פחות שותף למשחק ההתקפה.

+1
חבלי לידה של שינוי תפקודים מתמד
Hujirat

הודעהעל ידי toja27 » 09 פברואר 2020, 17:13

felix_r כתב:האנשים מדברים לא מעט על הירידה שהייתה לו בערך בחודש וחצי האחרון. אף אחד לא חיבר את זה לבואו של ג'קסון. לטעמי זו הסיבה העיקרית לירידה. מטבע הדברים כשג'קסון מוביל את הכדור, אלייז'ה מקבל אותו פחות, ומרגיש פחות שותף למשחק ההתקפה.

אני אישית ראיתי דווקא עליה ככל שהזמן מתקדם. פשוט ישנה חוסר יציבות כללית בהופעות.
אבל גם בתוך החוסר היציבות הכללית , שמתי לב דווקא לגרף של השתפרות ואינטגרציה בתוך הקבוצה עם הזמן.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־30 אורחים