המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אלייז'ה בראיינט

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אלייז'ה בראיינט חתם לשנתיים במכבי ת

הודעהעל ידי MM3 » 23 יולי 2019, 14:42

Holiday_Armadillo כתב:חודשיים בלי החתמה ובסוף מביאים שחקן של אילת

מקווה שזה ברור לכולם פה שהוא היחידי שהסכים להגיע

אחלה החתמה הוא וקוליארו מגיעים למכבי ב׳ .. אני לא דואג .
MM3

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 23 יולי 2019, 14:47

את האמת ? זה מזכיר לי את עונת אפי , אבל אז נזכרים שייש פה את סקוטי בלאק ויאניס , בואי נראה מי עוד יחתימו ואז נכנס לדיכאוןמ .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי my man » 23 יולי 2019, 14:48

MM3 כתב:

אחלה החתמה הוא וקוליארו מגיעים למכבי ב׳ .. אני לא דואג .

:clap2 :clap2 :clap2
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי cifkcv » 23 יולי 2019, 15:21

cannon כתב:ההחתמה הזו היא מאולטימטום של ספיירופולוס להנהלה שאמר שהוא רוצה את ג׳וני או ברייאנט.

משום מה משחקי מילים כאלה תמיד משעשעים אותי :dance4
cifkcv

הודעהעל ידי arie85 » 23 יולי 2019, 15:40

felix_r כתב:
arie85 כתב:
felix_r כתב:
MTA2311 כתב:אם היה לי דולר על כל פעם שאמרו פה על שחקן "אני בסדר עם זה כי הוא בא לספסל", ואז התברר שהוא שחקן של 30 דקות, או לחלופין "אני בסדר עם זה, כי הוא זול וישאיר מלא כסף להחתמה של שחקן בכיר", ואז התברר שהוא השחקן הבכיר וזה פשוט מה שמשלמים במכבי, הייתי יכול לממן את סלוקאס בעצמי.

מדובר בשחקן שבא להחליף את רול ויקבל 20-25 דקות יורוליג קל. אף אחד לא חושב שיביאו עוד סווינגמן אני מניח. גם וולטרס וקלוירו יהיו שחקנים מובילים בניגוד למה שנטען פה כל הקיץ. זאת מכבי, תתרגלו.

ולגופו של עניין, אני חושב שאני הייתי הראשון שכתב עליו פה שנה שעברה. הוא שחקן טוב, אבל יש לו בעיה קשה מאוד באתלטיות, וזה יבוא לידי ביטוי גם ביכולת שלו לייצר מצבי זריקה ביורוליג.

על הנייר, גם עם כספי ודילייני (זה השם החם פה משום מה), זה סגל בעייתי מאוד בכל עמדה.

בוא נודה בעובדות: סגל יורוקאפ

רוצה שנדבר על עובדות? סבבה בוא נדבר על עובדות, שבע השחקנים שהיו פה בעונה שעברה הובילו אותך למקום עשירי ביורוליג, שחקן רכש אחד הגיע לרבע גמר היורוליג,ושחקן נוסף זכה ביורוליג, השחקן שהגיע היום הוא ההימור הראשון עד כה בסגל. אלה עובדות!

זה דמגוגיה.

השחקן שהגיע מז'לגיריס היה פצוע 3 פעמים לאורך העונה, לא הצטיין, ולא היה זה שלקח את הקבוצה לפליי-אוף.

גם האנטר לא היה מהשחקנים המובילים בצסקא. ומה שחשוב יותר,האנטר זקן! גם אם היה זוכה ב 10 אליפויות בקריירה זה לא היה משנה את גילו. הוא כבר כמעט חתם באוניקס קאזאן, אבל אז מכבי החליטה לעשות דווקא לטיוס, והציעה להאנטר הצעה טובה.

אחי היקר היקר מה שאני בא להגיד זה לא שיש לנו קבוצה לפיינל פור, זה גם לא מעניין אותי כי לפיינל פור לא מגיעים בקיץ, השאלה היחידה שמעניינת היא האם הסגל הוא טוב יותר מהעונה שעברה או לא
arie85

הודעהעל ידי שמוליק » 23 יולי 2019, 15:50

my man כתב:
arie85 כתב:
my man כתב:בעיני זה שחקו למגדל או לראשון..
מכבי פשוט לא בליגה של הגדולות ואני מדבר על למעלה ממקום 10..

שדוויד בלאט מביא שחקן מהליגה הישראלית כולם בטוחים שזה הצלחה ובמכבי מביאה אז אנשים אומרים שצריך לסגור את העסק, די עם הקצוניות

מי זה כולם? לידיי היה הצלחה? הם הגיעו לפלייאוף ולא שמעתי?

לידי היה טוב ויעיל מג'וני אובריאנט
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי my man » 23 יולי 2019, 15:53

שמוליק כתב:
my man כתב:
arie85 כתב:

שדוויד בלאט מביא שחקן מהליגה הישראלית כולם בטוחים שזה הצלחה ובמכבי מביאה אז אנשים אומרים שצריך לסגור את העסק, די עם הקצוניות

לידי היה טוב ויעיל מג'וני אובריאנט

מה הקשר בניהם בדיוק?

בעיניי לידיי היה בינוני..ג'וני בכל מקרה לא צריך להיות פה..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שמוליק » 23 יולי 2019, 15:57

arie85 כתב:

שדוויד בלאט מביא שחקן מהליגה הישראלית כולם בטוחים שזה הצלחה ובמכבי מביאה אז אנשים אומרים שצריך לסגור את העסק, די עם הקיצוניות

צודק לחלוטין. אלייזה היה הסיבה שצפיתי במשחקים של אילת השנה. שחקן חכם. שדרוג של לפחות רמה מעל רול.
השחקן האחרון שהייתי צופה במשחקי הקבוצה שלו שאינו מכבי היה טיילר האניקט. אני מאוד שמח שמהמרים עליו.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי שמוליק » 23 יולי 2019, 16:00

Adam כתב:
my man כתב:
arie85 כתב:

לידיי היה הצלחה. שחקן ששיחק בפאקינג גליל שנה לפני שנתן בעונת הרוקי שלו ביורוליג 10 נק' ו-4 רב' (ב17 דק'!) למשחק זאת הצלחה אדירה.
אני באמת לא מבין איך בלאט וויתר עליו לעונה הבאה. אני בטוח שהוא יהיה שחקן טוב יותר שנה הבאה ומי שתיקח אותו (ז'לגיריס?) תיהנה ממנו מאוד.

אני מאוד ישמח אם יגיע לעמדה 4 במקום ג'וני. לוחם, לא מתפשר. מותק של שחקן שהתגלח ביורוליג על בלאט.
שמוליק

הודעהעל ידי שמוליק » 23 יולי 2019, 16:04

Adam כתב:
גל גל כתב:הוא מנהל משחק יותר טוב מרול.

לא מסכים, אך זאת דעתי.

הבחור לא הפסיק לייצר מצבי קליעה נוחים לחבריו לקבוצה. ניהול וראיית המשחק מעולים.
שמוליק

הודעהעל ידי NY boy » 23 יולי 2019, 16:07

Jack55 כתב:מה שכן סוף סוף מכבי הולכת על הימור מהליגה הישראלית שזה מעניין (מתי זה קרה בפעם האחרונה?)
הוא השחקן שהכי יסקרן אותי בסגל כי תכלס יש לו פוטנציאל לא רע פתאום להביא איזה עונה טובה בעונה הבאה (בטח מבחינה התקפית), מי שראה אותו גם בליגת הקיץ הבין שמדובר פה על שחקן לא רע בגדול.
זה היה ברור שהימור כזה יגיע לסגל, פשוט באסה ששוב החתימו שחקן שלא הכי מתאים לסגל.

דיאנדרה קיין... גם הוא היה באילת למרות שכולם כבר שכחו
NY boy

Re: אלייז'ה בראיינט חתם לשנתיים במכבי ת"א

הודעהעל ידי ShiriV » 23 יולי 2019, 16:08

גל גל כתב:https://www.youtube.com/watch?v=PK4r6AYSPyw

אחלה גבר

ניבאו ממש את החתימה במכבי זה לא יאומן.
לפחות מכבי ממשיכה את המגמה של להחתים שחקנים עם אופי טוב וזה מוצא חן בעיניי. גם אשתו מוצאת חן בעיניי.

אז זהו, עכשיו נשאר רק להחתים 3 שחקני חמישייה והכל יהיה בסדר. אני מאמינה שעד היום ב26:32 נשמע על הצירוף שלהם.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי גל גל » 23 יולי 2019, 16:09

NY boy כתב:
Jack55 כתב:מה שכן סוף סוף מכבי הולכת על הימור מהליגה הישראלית שזה מעניין (מתי זה קרה בפעם האחרונה?)
הוא השחקן שהכי יסקרן אותי בסגל כי תכלס יש לו פוטנציאל לא רע פתאום להביא איזה עונה טובה בעונה הבאה (בטח מבחינה התקפית), מי שראה אותו גם בליגת הקיץ הבין שמדובר פה על שחקן לא רע בגדול.
זה היה ברור שהימור כזה יגיע לסגל, פשוט באסה ששוב החתימו שחקן שלא הכי מתאים לסגל.

אבל לא בא ישירות מאילת למכבי
עשה סיבובון באירופה לפני
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

Re: אלייז'ה בראיינט חתם לשנתיים במכבי ת"א

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 יולי 2019, 16:10

קיין לא לרמה של מכבי רק כי הוא שיחק פה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי cifkcv » 23 יולי 2019, 16:14

ShiriV כתב:
גל גל כתב:https://www.youtube.com/watch?v=PK4r6AYSPyw

אחלה גבר

ניבאו ממש את החתימה במכבי זה לא יאומן.
לפחות מכבי ממשיכה את המגמה של להחתים שחקנים עם אופי טוב וזה מוצא חן בעיניי. גם אשתו מוצאת חן בעיניי.

אז זהו, עכשיו נשאר רק להחתים 3 שחקני חמישייה והכל יהיה בסדר. אני מאמינה שעד היום ב26:32 נשמע על הצירוף שלהם.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk

אשתו שווה ממש :blush1
cifkcv

הודעהעל ידי שמוליק » 23 יולי 2019, 16:17

felix_r כתב:
Jack55 כתב:אגב מה השכר נטו לעונה, 400K?

400 + 100 ביי-אאוט לאילת

מדהים. הפסדנו את בריי למינכן על הסכום הזה ובסוף החתמנו את וולטרס 450K (כולל בייאאוט)?
שמוליק

הודעהעל ידי felix_r » 23 יולי 2019, 16:20

עזוב, העונה בניית הסגל נעשית בצורה יותר מטומטמת אפילו מהעונות הקודמות, למרות שזה נראה היה כאילו אי אפשר לעשות את זה בצורה מטומטמת יותר.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמוליק » 23 יולי 2019, 16:24

felix_r כתב:עזוב, העונה בניית הסגל נעשית בצורה יותר מטומטמת אפילו מהעונות הקודמות, למרות שזה נראה היה כאילו אי אפשר לעשות את זה בצורה מטומטמת יותר.

אמנם מטומטמת אבל סחטיין על העקביות שההנהלה מגלה.
שמוליק

הודעהעל ידי Jack55 » 23 יולי 2019, 16:25

NY boy כתב:

נכון אבל אני התכוונתי לשחקן שכאילו נתן עונה טובה ושיש לו פוטנציאל (כמו וולדן או לידיי נגיד)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי NY boy » 23 יולי 2019, 16:43

Jack55 כתב:
NY boy כתב:

נכון אבל אני התכוונתי לשחקן שכאילו נתן עונה טובה ושיש לו פוטנציאל (כמו וולדן או לידיי נגיד)

קיין נתן אחלה עונה באילת, הגיע באמצע העונה ושינה להם את הקבוצה ועזר להם להגיע לפיינל פור ולמשחק צמוד מאד מול הירושלמים בפיינל פור. נכון שהוא עשה קפיצה בין לבין לרוסיה אבל ברור שהסיבה העיקרית שהגיע לפה היה המשחקים הטובים מאד נגדנו + המשחק המצוין בפיינל פור מול ירושלים שגרם לחברה אצלנו בהנהלה להאמין שאפשר להביא אותו בכסף קטן ויצא ממנו משהו.

בראיינט טוב ממנו התקפית גם אם הוא מתעורר משינה. הסיבה שקיין הגיע היה הגנה והיה ברור שיכול לשמור ברמת היורוליג. לדעתי הבעיה עם בראיינט היא איך הוא יהיה שהוא יהיה שחקן משלים של 15 דק' בערך שלרוב גם לא מתלבש בליגה (דיי הגיוני שהוא לא יתלבש כמעט בכלל מכיוון שבעמדה שלו זוס ואבדיה) שזה משהו שמשפיע מאד מאד מאד על סיכויי ההצלחה של השחקנים בסופו של דבר ולא תמיד מתייחסים לזה. כשאתה לא משחק בליגה אתה חסר ביטחון, עולה לכמה דקות ביורוליג לא משחק טוב מאד ביטחון ומהר מאד מוצא את עצמך מהוסס וככה גם המאמנים מאבדים אמון בשחקנים. לדעתי זאת נקודה שלא נותנים לה מספיק חשיבות, לא סתם ההנהלה מתלוננת על עניין ה2 סגלים, העובדה שאתה לא משחק בראשון וצריך לעלות ביורוליג לדקות מועטות היא בעייתית.

ממש לא בטוח איך שחקן כמו בראיינט בלי לשחקן בליגה יופיע ביום חמישי ופתאום יצטרך להיות טוב בדקות מוגבלות.
NY boy

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r ו־44 אורחים