המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

קווינסי אייסי - קרוב לחזרה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: קווינסי אייסי חתם במכבי ת"א לעונה אחת

הודעהעל ידי Jack55 » 31 יולי 2019, 11:54

refael כתב:
jol9 כתב:
refael כתב:אני לא רואה איפה הוא שדרוג לעומת אוברייאנט בטח מבחינה התקפית.
סך הכל שחקן חביב שכן יוסיף אתלטיות וקשיחות אבל הוא צריך רכז שיפעיל אותו לעומת אוברייאנט שלא היה צריך( ידע לייצר מצבים לעצמו בצורה נהדרת).
כמו כן אולי יש לו מוטות ידים ענקיות אבל עדיין הוא נמוך ב5 ס"מ מאוברייאנט ויוצר פה קו קדמי ננסי ביותר.
בריבאונד אולי הוא ילחם על כל כדור אבל גם פה לא רואה איזה שדרוג אוברייאנט היה די יעיל בריבאודים בשני צידי המגרש.
בקיצור החתמה שהיא לא ואו ועדיין הסגל הזה יותר מידי תלוי ברכז שיגיע ויפעיל את כולם.

אובראיינט שחקן התקפה סופר מוכשר, שדרוג לא תקבל כאן.
מצד שני, תפלצות כאלה יכולות להגיע ביורוליג לסקור יפה גם באמצעות הגארדים וגם עם כל מיני תיקונים, כדורים אבודים וכד׳.
אלה דברים שאובראיינט לא הביא כמעט בכלל.

מצד שני, יאניס רוצה כנראה חיות צבע, שלא נרתעות ממאבקים, ממרפקים ומשריטות. אסטרטגיה אחת שיכולה לעבוד למכבי, היא שייצא לה שם של קבוצה שאף אחד לא רוצה לשחק נגדה. זה יכול להיות מצויין אם זה יקרה.

יש לנו כבר שני מפלצות בצבע האנטר ובלאק שבעיקרון חיים גם הם על כל התיקונים וכדורים אבודים אז למה צריך שלישי כזה ?
היה עדיף מישהו שיתן את הגיוון לבלאק והאנטר, אחד שידע מכדרור להכנס לצבע, לתת אופציה(באחוזים טובים) לקליעה משלוש, יכולת מסירה סבירה, לחילופין סטרץ פור אמיתי- לחילופין - תביאו את כספי לעמדה 4 מה שכבר לא נראה שיקרה.

כי ככל הנראה יאניס רוצה סגנון אחיד שילווה אותו במשך הכל הזמן ורוצה שיהיו לו הרבה אופציות מהספסל של אותו סגנון משחק.
אייסי מביא גם קליעה מבחוץ ומחצי מרחק (מה שבלאק והאנטר בכלל לא מביאים) והגנה נהדרת.
אני מאוד אוהב את ההחתמה הזאת, אם זה היה שחקן בינוני בסגנון של בלאק והאנטר הייתי מבין את הטענה שלך, אבל הביאו שחקן ברמה מאוד גבוהה, זה משנה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 31 יולי 2019, 11:55

שמואל1 כתב:למכבי יש קו קדמי אימתני.
שלושה שחקנים סופר אתלטיים, פיזיים, קשוחים, חוסמים, מרביצים.
סלים קלים בצבע לא יהיו העונה.

יהיה שואו טיים לא נורמלי בהיכל, הרבה מאוד שנים לא היה במכבי שלושה שחקני הייליטס כאלה מטורפים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 31 יולי 2019, 11:56

refael כתב:
jol9 כתב:
סך הכל שחקן חביב שכן יוסיף אתלטיות וקשיחות אבל הוא צריך רכז שיפעיל אותו לעומת אוברייאנט שלא היה צריך( ידע לייצר מצבים לעצמו בצורה נהדרת).
כמו כן אולי יש לו מוטות ידים ענקיות אבל עדיין הוא נמוך ב5 ס"מ מאוברייאנט ויוצר פה קו קדמי ננסי ביותר.
בריבאונד אולי הוא ילחם על כל כדור אבל גם פה לא רואה איזה שדרוג אוברייאנט היה די יעיל בריבאודים בשני צידי המגרש.
בקיצור החתמה שהיא לא ואו ועדיין הסגל הזה יותר מידי תלוי ברכז שיגיע ויפעיל את כולם.

מצד שני, תפלצות כאלה יכולות להגיע ביורוליג לסקור יפה גם באמצעות הגארדים וגם עם כל מיני תיקונים, כדורים אבודים וכד׳.

מצד שני, יאניס רוצה כנראה חיות צבע, שלא נרתעות ממאבקים, ממרפקים ומשריטות. אסטרטגיה אחת שיכולה לעבוד למכבי, היא שייצא לה שם של קבוצה שאף אחד לא רוצה לשחק נגדה. זה יכול להיות מצויין אם זה יקרה.

יש לנו כבר שני מפלצות בצבע האנטר ובלאק שבעיקרון חיים גם הם על כל התיקונים וכדורים אבודים אז למה צריך שלישי כזה ?
היה עדיף מישהו שיתן את הגיוון לבלאק והאנטר, אחד שידע מכדרור להכנס לצבע, לתת אופציה(באחוזים טובים) לקליעה משלוש, יכולת מסירה סבירה, לחילופין סטרץ פור אמיתי- לחילופין - תביאו את כספי לעמדה 4 מה שכבר לא נראה שיקרה.

כספי ישחק לא מעט ב-4 לדעתי. מסכים שצריך גיוון, ואם כבר הייתי מחליף את האנטר.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 31 יולי 2019, 11:58

הקו הקידמי הכי חזק שהיה למכבי, היה בעונה שהתחילה עם קטש בעמדת המאמן, שהוחלף בצביקה:

וויציץ', באטיסטה, פייזר, טרנס מוריס + בלו, אליהו וכספי הצעיר בפורווארדים :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמשון הגיבור » 31 יולי 2019, 12:01

מאוד תלוי ברכזים שיפעילו את החבר׳ה האלה.
אם שוב נתקע עם רכז שמכדרר למוות ולא יודע להרים להם או למצוא אותם בתנועה זה לא שווה כלום
שמשון הגיבור

הודעהעל ידי Jack55 » 31 יולי 2019, 12:02

שמשון הגיבור כתב:מאוד תלוי ברכזים שיפעילו את החבר׳ה האלה.
אם שוב נתקע עם רכז שמכדרר למוות ולא יודע להרים להם או למצוא אותם בתנועה זה לא שווה כלום

וולטרס זאת התחלה נחמדה מהספסל, עכשיו הכי חשוב שהרכז שיגיע יהיה גם אחד שיודע להפעיל את הגבוהים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 יולי 2019, 12:03

felix_r כתב:הקו הקידמי הכי חזק שהיה למכבי, היה בעונה שהתחילה עם קטש בעמדת המאמן, שהוחלף בצביקה:

בתחילת העונה זה היה קו קדמי מדהים, אבל וויצ'יץ' כבר היה גמור בעונה הזאת, פייזר גמר את העונה בשלב מוקדם ובאטיסטה רק הלך שמאלה. אז בסופו של דבר הקו הקדמי לא היה כל כך נוצץ. רק טרנס מוריס באמת היה אדיר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 31 יולי 2019, 12:15

refael כתב:
jol9 כתב:

יש כל מיני גישות. אני נותן את הקרדיט המוחלט ליאניס שיודע מה הוא אוהב ורוצה לראות על הפרקט.
לי אין שום בעיה עם הקו הזה. אני רק רוצה לראות כאן רכז שיוכל להניע את העסק.

אגב, אם אכן כספי יצטרף אז נראה לי חבל שלא הלכו על יוביץ׳.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 31 יולי 2019, 12:18

שמואל1 כתב:
felix_r כתב:הקו הקידמי הכי חזק שהיה למכבי, היה בעונה שהתחילה עם קטש בעמדת המאמן, שהוחלף בצביקה:

בתחילת העונה זה היה קו קדמי מדהים, אבל וויצ'יץ' כבר היה גמור בעונה הזאת, פייזר גמר את העונה בשלב מוקדם ובאטיסטה רק הלך שמאלה. אז בסופו של דבר הקו הקדמי לא היה כל כך נוצץ. רק טרנס מוריס באמת היה אדיר.

לא בדיוק ככה. וויציץ' היה פצוע בחלק הראשון של העונה, ועד שהוא חזר בטופ-16, בדיוק פייזר נפצע במשחק נגד אולימפיאקוס (מכניסה של בורוסיס)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי cifkcv » 31 יולי 2019, 12:46

כאמור מחוץ למגרש הוא ממש לא הד קייס, על המגרש הוא עם דם חם וזה לאו דווקא משהו רע. טוב שיש 'באד גייז'.
כיף לקרוא את זה:
"כולם אוהבים את קווינסי אייסי"
למרות שהשניא את עצמו על לא מעט שחקנים יריבים בעבר, אייסי היה אהוד ואהוב בכל אחת משש קבוצות ה-NBA שעבר בהן. העדות הטובה ביותר לכך הגיעה בפברואר 2017: אייסי קיבל חוזה מובטח בגובה 1.8 מיליון דולר בברוקלין, והשימוש הראשון שעשה בכסף הגדול היה רכישה המונית של נעליים ושוברי קנייה לחבריו בקבוצת הג'י-ליג טקסס לג'נדס, בה פתח את העונה.

"הוא התקשר אישית לכל אחד מהשחקנים וצוות המאמנים, כולל מתמחים, וביקש מהם את מידת הנעליים שלהם. אחר כך שלח שוברי קנייה לכולנו. זה מוכיח כמה הוא אדם מיוחד", סיפר מאמן הקבוצה בוב מקינון.

בכתבת פרופיל על אייסי שפורסמה ב"יאהו" ב-2017, צוין ש"כולם ב-NBA אוהבים את קווינסי אייסי. בכל מקום שהוא עובר בו, אף אחד ב-NBA לא רוצה להיפרד ממנו לשנייה".

ואכן, למרות שהחליף לא מעט קבוצות, אייסי הותיר חותם בכולן - אם לא על הפרקט, אז בחדר ההלבשה. "הוא המנהיג הרוחני שלנו", הגדיר אותו מאמן ברוקלין קני אטקינסון בעבר, וכשמארק קיובן נאלץ לשחרר אותו מדאלאס בשל פציעה הוא סיפר ש"זו תחושה נוראית, פשוט נוראית. לשחקנים נשבר הלב, לצוות המקצועי נשבר הלב, וגם לי. הוא החבר לקבוצה הכי טוב בעולם כולו".

ב-2016 הוא נבחר לחבר הכי טוב לקבוצה בסקרמנטו, וב-2015 הפך לחביב הקהל גם במדיסון סקוור גארדן - עד כדי כך שאוהדי הניקס קראו לעברו קריאות MVP, ודרק פישר השתכנע להקפיץ אותו לחמישייה על חשבון אמארה סטודמאייר וחוזה 100 מיליון הדולר שלו.
cifkcv

הודעהעל ידי yellowaura » 31 יולי 2019, 12:52

נכון אבל אני זוכר שחצי עונה ובייחוד בסוף כולם היו פצועים וטרנס מוריס נתן תצוגה הירואית סטייל טיוס וסחב את כל הקו הקדמי
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי שופי שוף » 31 יולי 2019, 12:54

cifkcv כתב:כאמור מחוץ למגרש הוא ממש לא הד קייס, על המגרש הוא עם דם חם וזה לאו דווקא משהו רע. טוב שיש 'באד גייז'.
כיף לקרוא את זה:
למרות שהשניא את עצמו על לא מעט שחקנים יריבים בעבר, אייסי היה אהוד ואהוב בכל אחת משש קבוצות ה-NBA שעבר בהן. העדות הטובה ביותר לכך הגיעה בפברואר 2017: אייסי קיבל חוזה מובטח בגובה 1.8 מיליון דולר בברוקלין, והשימוש הראשון שעשה בכסף הגדול היה רכישה המונית של נעליים ושוברי קנייה לחבריו בקבוצת הג'י-ליג טקסס לג'נדס, בה פתח את העונה.

"הוא התקשר אישית לכל אחד מהשחקנים וצוות המאמנים, כולל מתמחים, וביקש מהם את מידת הנעליים שלהם. אחר כך שלח שוברי קנייה לכולנו. זה מוכיח כמה הוא אדם מיוחד", סיפר מאמן הקבוצה בוב מקינון.

בכתבת פרופיל על אייסי שפורסמה ב"יאהו" ב-2017, צוין ש"כולם ב-NBA אוהבים את קווינסי אייסי. בכל מקום שהוא עובר בו, אף אחד ב-NBA לא רוצה להיפרד ממנו לשנייה".

ואכן, למרות שהחליף לא מעט קבוצות, אייסי הותיר חותם בכולן - אם לא על הפרקט, אז בחדר ההלבשה. "הוא המנהיג הרוחני שלנו", הגדיר אותו מאמן ברוקלין קני אטקינסון בעבר, וכשמארק קיובן נאלץ לשחרר אותו מדאלאס בשל פציעה הוא סיפר ש"זו תחושה נוראית, פשוט נוראית. לשחקנים נשבר הלב, לצוות המקצועי נשבר הלב, וגם לי. הוא החבר לקבוצה הכי טוב בעולם כולו".

ב-2016 הוא נבחר לחבר הכי טוב לקבוצה בסקרמנטו, וב-2015 הפך לחביב הקהל גם במדיסון סקוור גארדן - עד כדי כך שאוהדי הניקס קראו לעברו קריאות MVP, ודרק פישר השתכנע להקפיץ אותו לחמישייה על חשבון אמארה סטודמאייר וחוזה 100 מיליון הדולר שלו.

וואו, מרשים מאוד. עושה רושם של פרסונה רצינית.
מבחינה מקצועית, מוקדם לומר אם הוא טוב מאובראיינט, אבל הבעיה העיקרית שלי עם אובראיינט הייתה האדישות שלו, וברור שאייסי הוא הכל חוץ מאדיש.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי Jack55 » 31 יולי 2019, 13:00

cifkcv כתב:כאמור מחוץ למגרש הוא ממש לא הד קייס, על המגרש הוא עם דם חם וזה לאו דווקא משהו רע. טוב שיש 'באד גייז'.
כיף לקרוא את זה:

נשמע מעולה, חשוב מאוד שיהיה שחקן כזה בחדר הלבשה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 31 יולי 2019, 13:01

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

Re: קווינסי אייסי חתם במכבי ת

הודעהעל ידי yellowaura » 31 יולי 2019, 13:06

שמואל1 כתב:
Mitelka כתב:ירוויח 700 אלף דולר לעונה.
ואו זה לא כסף לשחקן בקליבר הזה.
יופי של החתמה.

אם תראה את ההודעה שלי עוד לפני החתימה זה בדיוק הסכום שרשמתי שהוא צריך להרוויח.

מדובר בשחקן סופר עמוק ספסל נ.ב.א ברמת יוקרה כמו אובראיינט שהגיע. ללא ניסיון יורליג.
לא היה לו ערך משמעותי ולא יצר הבדל.
כספי הרבה יותר מוערך וידוע לעומתו.

אני חושב שמדובר בהחתמה טובה אבל לא רואה הפרש בין יתר ההחתמות.

כרגע אני רואה סגל עמוק שבנוי לטחון קבוצות קטנות אבל ללא יתרון איכות ברוב ההעמדות מול הגדולות.

הכול יפול על עמדת הפוינט גארד..
האם יגיע שחקן איכותי אמיתי שגם מתאים לקבוצה (שחקן כזה אמור להיות מתומחר בהתאם)
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 יולי 2019, 13:26

חושב שסימן השאלה הגדול הוא לגבי היכולת לשחק 4 באירופה ליד בלאק/האנטר ולא ההתנהגות, בטח לא מחוץ למגרש
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 31 יולי 2019, 13:28

מקווה שאלו פה שאומרים שמדובר בהחתמה גדולה אומרים את זה על סמך צפייה במשחקים מלאים שלו, כי באופן אישי
זוכר אותו מהעונה ששיחק עם כספי והוא עשה רושם של נגר שכל דרישה ממנו מעבר ללסיים מתחת לסל בדאנק תהיה גדולה מדי עליו.
ביורוליג עם ההגנות הקשוחות זה הרבה פחות שכיח שיש מרחבים להאלי-הופים ודאנקים פשוטים ליד הטבעת ולכן רואה בו החתמה
מאוד בעייתית מבחינה התקפית. בהגנה לעומת מאמין שנהנה ממנו.
~Box & 1~

הודעהעל ידי תומר ט » 31 יולי 2019, 13:30

כיף לקרוא את זה:

יהיה מצחיק אם גם סטודמאייר יצטרף אליו במכבי

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
תומר ט

Re: קווינסי אייסי חתם במכבי ת

הודעהעל ידי קובי » 31 יולי 2019, 13:41

MTA2311 כתב:חושב שסימן השאלה הגדול הוא לגבי היכולת לשחק 4 באירופה ליד בלאק/האנטר ולא ההתנהגות, בטח לא מחוץ למגרש

אהבת את ההחתמה?
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 יולי 2019, 13:49

קובי כתב:
MTA2311 כתב:חושב שסימן השאלה הגדול הוא לגבי היכולת לשחק 4 באירופה ליד בלאק/האנטר ולא ההתנהגות, בטח לא מחוץ למגרש

אהבת את ההחתמה?

לי זה נראה כאילו באירופה הוא עוד סנטר נמוך, ולא 4. בטח לא ליד שחקנים כמו בלאק והאנטר. אם יתגלה שהוא לא מתאים לשחק לידם, אז יש פה בעיה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־139 אורחים