המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

קווינסי אייסי - קרוב לחזרה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: קווינסי אייסי חתם במכבי ת"א לעונה אחת

הודעהעל ידי Rampel » 18 אוקטובר 2019, 13:30

toja27 כתב:
Rampel כתב:
Mitelka כתב:זאת תהיה בכייה סטייל אוברייאנט. עד שכבר הוא יתאקלם לכדורסל האירופאי ויראה סביר הוא לא יהיה פה.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
רק שלאייסי יש שכל והוא שומר לא רע בכלל בניגוד לרוב הטענות פה

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

לא רואים את זה על המגרש נכון לעכשיו.

בשעה טובה ההודעה ה8888 שלי :)
הוא צריך להתרגל לכדורסל האירופאי. הוא מקבל שריקות שהוא לא היה מקבל בארה"ב. הוא שחקן קשוח והכדורסל האירופאי קצת יותר רך בעמדות האלו.

גם לא מסכים שהוא לא מראה את זה. התנועה והמיקומים שלו אמנם חלודים (שחקן שלא שיחק חצי שנה) אבל הם שם וגם הגיוון שהוא פיתח לעצמו בשלוש השנים האחרונות ב-NBA גם שם. חבל שהוא יושב על הספסל, לדעתי זוסמן ואבדיה לוקחים לו לא מעט דקות על פארש.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 אוקטובר 2019, 14:52

toja27 כתב:
MTA2311 כתב:זה בעיקר מעיד על כמה לאנשים (גם לי כמובן) קשה להתנתק מהעמדה הראשונית שלהם. בקיץ החליטו פה שהוא ההחתמה הכי טובה, השחקן שהכי מחכים לראות וכו' ולכן עכשיו מחפשים תירוצים לזה שהוא לא משחק טוב.

מצד שני, אלה שהחליטו שדורסי הולך להיות הגניבה הכי גדולה של היורוליג נותנים לו את אותו הקרדיט למרות שגם הוא נראה רע.

צביעות יש משני הצדדים, זה טבעי.

אם דיברת עלי ( כי אני באחת ההודעות שאלתי האם הוא מסתמן כגניבה של הקיץ), אז אני חושב שאתה טועה בפרשנות בפעם הזאת. הסדר היה- לא אהבתי את ההחתמה שלו מהתחלה- ואז התרשמתי במשחקי אימון שמדובר בשחקן התקפה ובמיוחד בקלעי מצויין- ואז ראיתי שלא מקבל שום במה- התרעמתי על כך. ברור שכרגע נראה כמו כלום ושום דבר, ההתרעמות והטענה שלי היא על המאמן שבעיני הוביל לזה.
שוב אם התכוונת בין היתר אלי.

האמת שלא דיברתי עליך בכלל, דווקא הסכמתי איתך לגביו וגם כתבתי את זה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

Re: קווינסי אייסי חתם במכבי ת

הודעהעל ידי A.Parker » 18 אוקטובר 2019, 17:25

MTA2311 כתב:זה בעיקר מעיד על כמה לאנשים (גם לי כמובן) קשה להתנתק מהעמדה הראשונית שלהם. בקיץ החליטו פה שהוא ההחתמה הכי טובה, השחקן שהכי מחכים לראות וכו' ולכן עכשיו מחפשים תירוצים לזה שהוא לא משחק טוב.

מצד שני, אלה שהחליטו שדורסי הולך להיות הגניבה הכי גדולה של היורוליג נותנים לו את אותו הקרדיט למרות שגם הוא נראה רע.

צביעות יש משני הצדדים, זה טבעי.

כשדורסי יהיה תחת התנאים של אייסי, אפשר יהיה לשפוט אותו יותר לחומרה. בפועל אייסי משחק בליגה, מקבל מקום משמעותי ברוטציה ולא מצפים ממנו לתרום בדברים שלא קשורים אליו ופוגעים בתפקוד האישי שלו. המשותף לשניהם זה ההסתגלות לכדורסל האירופי. מילא שזה היה יוצר מצב של ביקורת שווה על שניהם, אבל לא, אייסי זוכה לחסד ולפידבקים ואילו דורסי מקור כל הבעיות ואפס מוחלט. ואני אומר את זה, אגב, בתור אחד ששמח מאוד שאייסי חתם פה, כשגם עכשיו אני חושב שהוא ראוי ללא מעט צ'אנסים לפני שנשפוט אותו. הייתי מצפה לייחס דומה כלפי מישהו שמשחק במגבלות יותר משמעותיות.
A.Parker

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 אוקטובר 2019, 17:42

לשניהם יש לא מעט נסיבות מקלות. אחד לא רשום לליגה וחסר נסיון אירופאי, השני מגיע אחרי תקופה של כדורסל סמי תחרותי+ היעדר נסיון אירופאי. על דורסי והצורך לרשום אותו לליגה או לשחרר אותו כבר דיברתי מספיק.

יחד עם כל זה, אפשר גם להגיד שכרגע הם לא טובים. לא להתמקד 100% בתירוצים הנ"ל, ובטח לא לחרטט על זה שאייסי הוא "השחקן הכי שלם במכבי" למרות שהוא לא טוב בהגנה ולא טוב בהתקפה כרגע.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 18 אוקטובר 2019, 17:48

אייסי שיחק בדיוק משחק ליגה אחד יותר מדורסי, והיו בדיוק שניים כאלו עד עכשיו. צריך לשים את הדברים האלו על השולחן. זה מפריע להם להיכנס לקצב, אבל זאת לא ה-סיבה שהם שלא בקצב.
אחדשיודע

קווינסי אייסי חתם במכבי ת"א לעונה אחת

הודעהעל ידי Jack55 » 18 אוקטובר 2019, 19:23

בנוגע לאייסי אני לא חושב שהוא כזה רע כמו שחלק מציגים אותו כאן, מסכים שאכן יש לו כמה טעויות במשחק שלו (בעיקר בהגנה) אבל בסהכ הוא היה בסדר בעיניי.
אני חושב שמגיע לו עוד כמה ימי חסד בגלל ההתאקלמות לאירופה וכו׳, בדיוק כמו שנתנו לבלאק בעיניי גם הוא צריך לקבל.
אני מאמין שעוד 2-3 משחקים ביורוליג נוכל להיות הרבה יותר חכמים לגביו ולגביי מה שהוא באמת יכול לתרום.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 18 אוקטובר 2019, 21:21

Jack55 כתב:בנוגע לאייסי אני לא חושב שהוא כזה רע כמו שחלק מציגים אותו כאן, מסכים שאכן יש לו כמה טעויות במשחק שלו (בעיקר בהגנה) אבל בסהכ הוא היה בסדר בעיניי.
אני חושב שמגיע לו עוד כמה ימי חסד בגלל ההתאקלמות לאירופה וכו׳, בדיוק כמו שנתנו לבלאק בעיניי גם הוא צריך לקבל.
אני מאמין שעוד 2-3 משחקים ביורוליג נוכל להיות הרבה יותר חכמים לגביו ולגביי מה שהוא באמת יכול לתרום.
זה לא קשור לכמות משחקים. הוא לא רע בהגנה, פשוט מקבל שריקות שהוא לא רגיל לקבל וזה הדמיון היחיד לבלאק (שאגב, לקח לו חצי שנה לעדן את זה ולא 2-3 משחקים. וזה עוד הספיק לחזור גם לתחילת העונה הזו), בהתקפה לא משתמשים בו בכלל ואם במקרה זו לא התקפה תקועה של פיק אנד רול ללא מטרה אז מתעסקים או בתרגילי קלעים (לרוב לווילבקין) או בהכנסת כדור לצבע. אז כספי שעוד יודע ליצור לעצמו מצליח לבוא לידי ביטוי, אבל אייסי צריך שיצרו לו, בטח במשחק עומד וזה לא קורה כמעט בכלל. אם הקבוצה הזו לא תתחיל למסור ולזוז לא נראה ממנו שיפור התקפי משמעותי.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Blondjam » 25 אוקטובר 2019, 08:43

זה רק אני או שקווינסי אייסי הוא אחד משחקני החיזוק היותר חלשים שנחתו כאן בשנים האחרונות. אם מסננים ושמים בצד את ההתאקלמות למשחק האירופאי, אז לא רואים משהו מיוחד בו. לא מראה פיזיות יוצאת דופן, לא ריבאונדר גדול, לא חכם במיוחד. מתחיל לחשוב ברצינות שנעשתה טעות לגביו

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי er79 » 25 אוקטובר 2019, 09:42

זה לא רק אתה. ההכנה הייתה טובה. כשהעונה הרשמית החלה הוא לא קיים.
er79

הודעהעל ידי jol9 » 25 אוקטובר 2019, 11:28

מאכזב ביותר. מסתובב חסר מעש על המגרש, לא בהגנה, לא בהתקפה ואפילו לא ממש בריבאונד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 אוקטובר 2019, 11:29

אייסי נראה לא טוב כי אין רכז.
הוא לא שחקן שיוצר לעצמו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 25 אוקטובר 2019, 11:34

שמואל1 כתב:אייסי נראה לא טוב כי אין רכז.
הוא לא שחקן שיוצר לעצמו.

קודם כל יש לך רכז, אפילו שניים. לא קלאסיים, אבל סיימו אתמול עם 13 אסיסטים משותפים.

גם האנטר ובלאק לא יוצרים לעצמם, ובכל זאת הם כן מראים יכולת טובה.

חוץ מזה, יש גם את הצד של ההגנה והריבאונד. אם היה נמצא בטופ 5 בריבאונד פר 40 דקות, אז הייתי אומר לך שזה כנראה עניין של זמן, אבל הוא ממש לא שם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 25 אוקטובר 2019, 11:41

האמת שציפיתי ממנו להיות אימתני בהגנה ובריב'..לגבי ההתקפה ברור שיהיה יותר קשה..
אבל הוא פשוט לא איתנו לא בהגנה לא בריב' ובטח שלא בהתקפה..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 25 אוקטובר 2019, 13:24

ציפיתי ממנו להרבה יותר, לפחות להיות קצת יותר סולידי ועם פחות טעויות.
עד עכשיו חוץ ממשחק אחד לא ממש התלהבתי ממנו לצערי, מקווה שיוכיח אחרת במחזורים הקרובים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אדגר פו » 25 אוקטובר 2019, 14:42

לא עקבתי אחריו מזמן, רק זוכר את הסרטונים שלו הולך מכות ומטביע בעוצמה.
השאלה היא האם עבר פציעה רצינית בשנה או שנתיים האחרונות ? נראה לי קצת כבד ופחות אתלטי ממה שאני זוכר.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Blondjam » 25 אוקטובר 2019, 14:44

הרבה פחות פיזי. וזו כנראה הבעיה

Blondjam

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 אוקטובר 2019, 14:46

כדאי מאוד שכספי לא יפצע, קיצר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 אוקטובר 2019, 15:18

אני חושב שהערכתם אותו קצת בעודף.
הוא לא שחקן מוכשר. הוא חי על האסל ואתלטיות ואנרגיה והוא כן מביא את זה למגרש.
הוא לא שומר אדיר, לא ריבאונדר אדיר, לא סקורר אדיר ובטח שלא שחקן חכם במיוחד.

אני חושב שיאניס יכול וצריך לנסות אותו קצת ב5.
אולי עדיין לא ביורוליג, אבל בטח בליגה. זה יכול לתת למכבי אופציה מעניינת של קליעה מהעמדה הזאת ולפתוח קצת את המשחק שלו.
ברגע שהוא יוכל לאיים משלוש, הוא יהפוך להרבה יותר מסוכן. בגדול אין סיבה שייגע בכדור אם זה לא בשביל דאנק או שלשה.

מעמדה 4 כשהוא משחק ליד שחקנים בלי טווח או יכולת לייצר משהו מכדרור כמו בלאק או האנטר זה יותר בעייתי לסדר לו מצבים כאלה.
ברור שהוא בעצמו דביל מדי בשביל לייצר משהו לעצמו, אבל לפחות הוא לא כופה דברים כאלה (בינתיים).

בשונה מדורסי, אני לא רואה אותו הולך כל כך מהר. ימצאו את הדרך לשלב אותו, ותמיד טוב להחזיק מחליפים עם האסל ואתלטיות.

כספי משחק תפקיד אחר לגמרי ואם הוא נפצע אז המרוויח העיקרי זה בכלל בראיינט- שאני חושב שהוא שחקן מאוד חשוב בסגל הזה. ראינו את זה במדריד.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Blondjam » 25 אוקטובר 2019, 15:20

חציל אתה לא חושב שהוא איבד מהפיזיות שלו? נראה רך יחסית

Blondjam

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 אוקטובר 2019, 15:23

Blondjam כתב:חציל אתה לא חושב שהוא איבד מהפיזיות שלו? נראה רך יחסית