המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

קווינסי אייסי - קרוב לחזרה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: קווינסי אייסי חתם במכבי ת"א לעונה אחת

הודעהעל ידי ankram » 31 יולי 2019, 10:32

במידה ובלאק נשאר זאת החתמה שמייצבת פה את הקו הקדמי הכי אתלטי והכי אקפלוסיבי שהיה במכבי זה שנים רבות , במידה וכספי חותם , ההחתמה של קלויארו הופכת להיות הכי מיותרת מאז לינהרט , ממש מיותר.
זה כנראה מעיד על זה שדיאנדרה הידית קיין אינו ממשיך איתנו וזה טוב , אם כי הבאנו במקומו את האח היותר פסיכי.

רכז טוב (שמתאים לצד ווילביקין , לא ג'יימס ) ויש פה אחלה קבוצה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי jol9 » 31 יולי 2019, 10:44

שיהיה לו בהצלחה. נראה כמו פינישר פסיכי ליד הטבעת. מקווה שלא איבד מהאתלטיות, כי זה הדבר הכי גדול שהוא מביא.

בלאק, אייסי והאנטר, זה 40 דקות של נוכחות אתלטית ומאיימת ליד הטבעת, ולא מעט גם נוכחות של שניים מהשלושה באותו הזמן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שופי שוף » 31 יולי 2019, 10:48

אגב, מעניינת אותי ההשפעה שיכולה להיות להאנטר ולבלאק על אייסי. שניהם עם אופי מעולה, ואני חושב שיש אפשרות שהם יקחו עליו חסות בכל הנוגע להשתלבות באירופה ולשליטה בעצבים שלו.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי itai7 » 31 יולי 2019, 10:57

הימורים על כמה טכניות הוא יחטוף?
itai7

הודעהעל ידי גל גל » 31 יולי 2019, 10:58

לפחות 5
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי refael » 31 יולי 2019, 11:02

אני לא רואה איפה הוא שדרוג לעומת אוברייאנט בטח מבחינה התקפית.
סך הכל שחקן חביב שכן יוסיף אתלטיות וקשיחות אבל הוא צריך רכז שיפעיל אותו לעומת אוברייאנט שלא היה צריך( ידע לייצר מצבים לעצמו בצורה נהדרת).
כמו כן אולי יש לו מוטות ידים ענקיות אבל עדיין הוא נמוך ב5 ס"מ מאוברייאנט ויוצר פה קו קדמי ננסי ביותר.
בריבאונד אולי הוא ילחם על כל כדור אבל גם פה לא רואה איזה שדרוג אוברייאנט היה די יעיל בריבאודים בשני צידי המגרש.
בקיצור החתמה שהיא לא ואו ועדיין הסגל הזה יותר מידי תלוי ברכז שיגיע ויפעיל את כולם.
תמונה
refael

הודעהעל ידי קובי » 31 יולי 2019, 11:06

אני לא יודע מה תהיה מידת ההצלחה של אייסי במכבי, אבל אלו השחקנים שמכבי צריכה לכוון אליהם.
כפי שכתבתי אתמול וגם בעבר - על שחקנים אמריקאיים בעלי נסיון יורוליג ושחקנים אירופאיים מכבי לא יכולה להתמודד.
אני אישית מעדיף החתמות כמו זו של קול ובלאק, משחקני דרג ב-ג עם נסיון באירופה. לפחות יש כאן פוטנציאל להצלחה.

עוד קצת לגבי אייסי - אין ספק שמדובר על שחקן בעל פוטנציאל להצליח באירופה ביג טיים. השאלה הגדולה לגביו, היא באיזה כושר משחק הוא מגיע. את רוב העונה האחרונה הוא בילה במעברים מקבוצה אחת לשנייה ולשלישית.
עוד שאלה שנשאלת היא לגבי אוריינטציית המשחק שלו - אם ברוב הקריירה היה מדובר בשחקן שהוא בעיקר פינישר מדהים מתחת לטבעת, שחי ממסירות וריבאונד התקפה, נראה שהוא שינה את סגנונו והחל לזרוק מבחוץ. דבר שאפשר לייחס לו חשיבות, אם מדובר בפציעה כלשהי (לא שידוע לי), או בהתפתחות טבעית של פורוורד NBA שרצה להתקדם בליגה, וכפי שכולם רואים, ב-NBA היום אין הרבה זכות קיום לשחקני פנים ממוצעים ללא קליעה מבחוץ (ע"ע בלאק).

בהקשר זה, בסגל של מכבי היום חסר סטרץ' פור. לא יודע כמה אייסי יכול להביא את המימד הזה לסגל. באם כספי יחתום, אני חושב שזה יכול להשלים את התשובה לשאלה הזו.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Jack55 » 31 יולי 2019, 11:13

תהנו :)

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 31 יולי 2019, 11:20

refael וקובי מעלים דברים נכונים. יכולתו של אייסי לשחק מחוץ לצבע לא ברורה. אם הוא לא מסוגל להוות איום בקליעה לשלוש, אז אנחנו מקבלים פה 3 שחקני פנים: בלאק, האנטר ואייסי, שכל אחד מהם צריך שיפטמו אותו בכדורים מתחת לסל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 31 יולי 2019, 11:21

כל שחקן ששיחק בעברו בניקס מביא רמות של נאחס בלתי ניתנות למדידה .
כנראה נפלנו כאן.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי felix_r » 31 יולי 2019, 11:22

toja27 כתב:כל שחקן ששיחק בעברו בניקס מביא רמות של נאחס בלתי ניתנות למדידה .
כנראה נפלנו כאן.

איפה נעלמת? :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי reuelc » 31 יולי 2019, 11:25

מקווה שהחתימו אותו גם על מסמך משמעת, הבנאדם עם פתיל מאוד קצר.
סמל אישי של המשתמש
reuelc

הודעהעל ידי felix_r » 31 יולי 2019, 11:30

תמונה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 31 יולי 2019, 11:33

בעיניי החתמה גדולה של מכבי, אני אישית לא חשבתי שהשחקן הנוסף שיגיע לקו הקדמי יהיה שחקן ברמה כזאת, הפתעה גדולה.
יחד עם האנטר ובלאק למכבי תהייה שליטה מוחלטת בצבע ברוב המשחקים, אלה שלושה שחקנים שהם קילרים על המגרש, זה הולך להיות תענוג אחד גדול לראות אותם משחקים ביחד.

לא מבין את ההשוואה לאובראיינט, אייסי שחקן הרבה יותר טוב ומוכשר מאובראיינט ברוב הבחינות.
אולי לאובראיינט היה ארסנל התקפי יותר מרשים, אבל אייסי מביא איתו הגנה הרבה יותר טובה וגם בצד ההתקפי הוא לא נגר, יש לו הרבה מה לתרום גם בהתקפה מלבד ההגנה.
בקיצור לדעתי אין פה מקום להשוואה בכלל.

ו700K לשחקן כמו אייסי זה פשוט כלום, אשכרה גניבה של מכבי מתחת לאף.
אני לא מרבה לשבח את ההנהלה שלנו, אבל וואלה הפעם הם הביאו החתמה מדהימה בשכר מצוין, אז שאפו למי שאחראי לזה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי jol9 » 31 יולי 2019, 11:38

refael כתב:אני לא רואה איפה הוא שדרוג לעומת אוברייאנט בטח מבחינה התקפית.
סך הכל שחקן חביב שכן יוסיף אתלטיות וקשיחות אבל הוא צריך רכז שיפעיל אותו לעומת אוברייאנט שלא היה צריך( ידע לייצר מצבים לעצמו בצורה נהדרת).
כמו כן אולי יש לו מוטות ידים ענקיות אבל עדיין הוא נמוך ב5 ס"מ מאוברייאנט ויוצר פה קו קדמי ננסי ביותר.
בריבאונד אולי הוא ילחם על כל כדור אבל גם פה לא רואה איזה שדרוג אוברייאנט היה די יעיל בריבאודים בשני צידי המגרש.
בקיצור החתמה שהיא לא ואו ועדיין הסגל הזה יותר מידי תלוי ברכז שיגיע ויפעיל את כולם.

אובראיינט שחקן התקפה סופר מוכשר, שדרוג לא תקבל כאן.
מצד שני, תפלצות כאלה יכולות להגיע ביורוליג לסקור יפה גם באמצעות הגארדים וגם עם כל מיני תיקונים, כדורים אבודים וכד׳.
אלה דברים שאובראיינט לא הביא כמעט בכלל.

מצד שני, יאניס רוצה כנראה חיות צבע, שלא נרתעות ממאבקים, ממרפקים ומשריטות. אסטרטגיה אחת שיכולה לעבוד למכבי, היא שייצא לה שם של קבוצה שאף אחד לא רוצה לשחק נגדה. זה יכול להיות מצויין אם זה יקרה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 31 יולי 2019, 11:42

קובי כתב:אני לא יודע מה תהיה מידת ההצלחה של אייסי במכבי, אבל אלו השחקנים שמכבי צריכה לכוון אליהם.
כפי שכתבתי אתמול וגם בעבר - על שחקנים אמריקאיים בעלי נסיון יורוליג ושחקנים אירופאיים מכבי לא יכולה להתמודד.
אני אישית מעדיף החתמות כמו זו של קול ובלאק, משחקני דרג ב-ג עם נסיון באירופה. לפחות יש כאן פוטנציאל להצלחה.

עוד קצת לגבי אייסי - אין ספק שמדובר על שחקן בעל פוטנציאל להצליח באירופה ביג טיים. השאלה הגדולה לגביו, היא באיזה כושר משחק הוא מגיע. את רוב העונה האחרונה הוא בילה במעברים מקבוצה אחת לשנייה ולשלישית.
עוד שאלה שנשאלת היא לגבי אוריינטציית המשחק שלו - אם ברוב הקריירה היה מדובר בשחקן שהוא בעיקר פינישר מדהים מתחת לטבעת, שחי ממסירות וריבאונד התקפה, נראה שהוא שינה את סגנונו והחל לזרוק מבחוץ. דבר שאפשר לייחס לו חשיבות, אם מדובר בפציעה כלשהי (לא שידוע לי), או בהתפתחות טבעית של פורוורד NBA שרצה להתקדם בליגה, וכפי שכולם רואים, ב-NBA היום אין הרבה זכות קיום לשחקני פנים ממוצעים ללא קליעה מבחוץ (ע"ע בלאק).

בהקשר זה, בסגל של מכבי היום חסר סטרץ' פור. לא יודע כמה אייסי יכול להביא את המימד הזה לסגל. באם כספי יחתום, אני חושב שזה יכול להשלים את התשובה לשאלה הזו.

חד משמעית
A.Parker

הודעהעל ידי refael » 31 יולי 2019, 11:48

jol9 כתב:
refael כתב:אני לא רואה איפה הוא שדרוג לעומת אוברייאנט בטח מבחינה התקפית.

אובראיינט שחקן התקפה סופר מוכשר, שדרוג לא תקבל כאן.
מצד שני, תפלצות כאלה יכולות להגיע ביורוליג לסקור יפה גם באמצעות הגארדים וגם עם כל מיני תיקונים, כדורים אבודים וכד׳.
אלה דברים שאובראיינט לא הביא כמעט בכלל.

מצד שני, יאניס רוצה כנראה חיות צבע, שלא נרתעות ממאבקים, ממרפקים ומשריטות. אסטרטגיה אחת שיכולה לעבוד למכבי, היא שייצא לה שם של קבוצה שאף אחד לא רוצה לשחק נגדה. זה יכול להיות מצויין אם זה יקרה.

יש לנו כבר שני מפלצות בצבע האנטר ובלאק שבעיקרון חיים גם הם על כל התיקונים וכדורים אבודים אז למה צריך שלישי כזה ?
היה עדיף מישהו שיתן את הגיוון לבלאק והאנטר, אחד שידע מכדרור להכנס לצבע, לתת אופציה(באחוזים טובים) לקליעה משלוש, יכולת מסירה סבירה, לחילופין סטרץ פור אמיתי- לחילופין - תביאו את כספי לעמדה 4 מה שכבר לא נראה שיקרה.
תמונה
refael

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 יולי 2019, 11:49

כח מתפרץ: התפקיד שמחכה לאייסי במכבי ת"א
הקשיחות והמזג החם של קווינסי אייסי סידרו לו 7 שנים ב-NBA (וגם סיבכו אותו בקטטות עם ג'ון וול ואנדרה דראמונד על הדרך), חרף חסרונות מקצועיים ברורים. הכמיהה לדקות הובילה אותו למכבי, שחיזרה אחריו תקופה ארוכה. האם הוא יהיה החלק החסר בצהובים?

https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 20735.html
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי cifkcv » 31 יולי 2019, 11:50

יש לו אחוזים יותר טובים משל אובריינט ל-3 אני לא מבין מה אתם רוצים..
הסטרץ פור כנראה יהיה כספי.
אל תשכחו גם שכמעט כל דאבל טים על ג'וני זה היה נגמר באיבוד כדור.
cifkcv

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 יולי 2019, 11:51

למכבי יש קו קדמי אימתני.
שלושה שחקנים סופר אתלטיים, פיזיים, קשוחים, חוסמים, מרביצים.
סלים קלים בצבע לא יהיו העונה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־60 אורחים