המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

קווינסי אייסי - קרוב לחזרה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: קווינסי אייסי חתם במכבי ת"א לעונה אחת

הודעהעל ידי אדם » 31 יולי 2019, 15:01

סוג של סינגלטון
אדם

Re: קווינסי אייסי חתם במכבי ת

הודעהעל ידי jol9 » 31 יולי 2019, 15:08

MTA2311 כתב:
שמואל1 כתב:
MTA2311 כתב:מדובר בחיית צבע. על זה הוא בנה את הקריירה ושם נמצא היתרון היחסי שלו. גם בהגנה. עצם זה שאפילו לא עלתה פה התהייה האם שחקן מהסוג הזה מתאים בכלל לשחק עם שחקנים כמו בלאק והאנטר שגם הם חיים רק בצבע, זה מוזר בוא נגיד.

וזה שהוא יכול לצאת לקלוע שלשה מדי פעם זה נחמד, אבל בוודאי לא הופך אותו ל4, בטח לא באירופה.

אז אני לא יודע מה יהיה, ולאן יאניס מייעד אותו. אבל אצל כל אלה, והיו הרבה ביומיים האחרונים, שטענו שהם מכירים אותו מצויין כבר שנים (!!!!!), הייתי מצפה שלפחות התהייה הזאת תעלה.
בשנים האחרונות הוא קולע בעיקר שלשות.
80% מהזריקות שלו היו מחוץ לקשת. אז אין שום בעיה מבחינת ההתאמה לסנטרים של מכבי.
הוא 4 באירופה, שיכול לשחק גם 3 וגם 5 בדקות מסויימות.

תרשום- אם הוא ישחק 3 העונה במכבי אני מקעקע את פדרמן על התחת

Please dear god
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 31 יולי 2019, 15:09

איזה 3? הוא 4-5 באירופה
A.Parker

הודעהעל ידי שועל » 31 יולי 2019, 15:12

אם הוא 2.01 אני 1.9

ואין לו כמעט כדרור, הוא 4

החתמה טובה
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי cifkcv » 31 יולי 2019, 15:16

אדם כתב:סוג של סינגלטון

גם אני חשבתי על זה.. רק קצת נמוך ויתר והיד מחוץ לקשת בסימן שאלה יותר. אם יקבל ביטחון מחוץ לקשת יכול להזכיר אותו מאוד.
ולגבי אובריינט, אפשר לחשוב איזו יד הייתה לו מחוץ לקשת או איזה אחוזים נפלאים היו לו(א).
cifkcv

הודעהעל ידי felix_r » 31 יולי 2019, 15:25

cifkcv כתב:
אדם כתב:סוג של סינגלטון

גם אני חשבתי על זה.. רק קצת נמוך ויתר והיד מחוץ לקשת בסימן שאלה יותר. אם יקבל ביטחון מחוץ לקשת יכול להזכיר אותו מאוד.
ולגבי אובריינט, אפשר לחשוב איזו יד הייתה לו מחוץ לקשת או איזה אחוזים נפלאים היו לו(א).

לאובריינט יד טובה לשלוש. נכון, הקליעה שלו לא הכי יציבה, והיו לו ימים שהוא גם לא פגע (בעיקר בגלל שמולו הייתה הגנה אחראית יותר), אבל באופן כללי הקליעה שלו טובה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי cifkcv » 31 יולי 2019, 15:27

30 אחוז עונתי זאת יד טובה?
הוא שחקן נפיץ מאוד אני מסכים, אבל בטח לא קלעי בטוח, מאוד חסר יציבות.
כספי למשל אני מאמין שיספק קליעה אמינה יותר.
cifkcv

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 יולי 2019, 15:35

cifkcv כתב:30 אחוז עונתי זאת יד טובה?
גם כספי התאהב בקליעה יותר מדי כשהכוח האמיתי שלו זאת תנועה בלי כדור שאי אפשר ללמד
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 31 יולי 2019, 15:42

לקלעי הכי מסוכן שלנו וילבקין היו בעונה החולפת 32% לשלוש... הרבה תלוי בסוג הזריקות שהשחקן לוקח.

תשמע, יש קלעים (כמו היגינס בצסקא לדוגמא) שהקבוצה מריצה תרגילים בשביל לפנות אותם לשלשה. הם עומדים בנקודה קבועה מראש עם רגלים עם הגוף מיושר לסל ומוכנים לקבל את הכדור. אחוזים של הקלעים האלה הם הרבה יותר גבוהים.

במכבי של העונה האחרונה רוב הזריקות של אובריינט היו מיקריות. התרגילים היו בשביל להכניס את הכדור לבלאק בצבע, לא בשביל להוציא את אובריינט לשלשה חופשית.

תשחק תרגילים בשביל לפנות את אובריינט לקליעה מנקודות קבועות, כשהוא עומד מוכן מראש לקבלת הכדור, ויודע שהתרגיל יסתיים בקליעה שלו לשלוש, ואני בטוח שהוא יקלע לפחות 40% מהקשת.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 31 יולי 2019, 15:54

אם כספי יגיע הוא יהווה תפקיד של סטרץ' פור ברמה מאוד גבוהה וזה יעזור מאוד לגיוון בקו הקדמי ולעוד אופציות התקפיות.
אני חושב שרביעייה של כספי-אייסי-בלאק-האנטר בקו הקדמי זאת רביעייה מפחידה ועל אף הגובה הנמוך הם מביאים דברים למגרש שמחפים על זה כמעט לחלוטין.
יהיו לנו המון אופציות מהספסל והקו הקדמי זה הדבר האחרון שאני דואג לו כרגע.

לעומת זאת מה שקצת יותר מדאיג זה הקו האחורי.
אני מקווה שיוחתם רכז ראוי שיוכל לחפות בדיוק על מה שאנחנו צריכים - בעיקר ניהול משחק והגנה, כל השאר זה בונונס.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

Re: קווינסי אייסי חתם במכבי ת

הודעהעל ידי קובי » 31 יולי 2019, 16:09

MTA2311 כתב:
קובי כתב:
MTA2311 כתב:
קובי כתב:
MTA2311 כתב:חושב שסימן השאלה הגדול הוא לגבי היכולת לשחק 4 באירופה ליד בלאק/האנטר ולא ההתנהגות, בטח לא מחוץ למגרש

אהבת את ההחתמה?

לי זה נראה כאילו באירופה הוא עוד סנטר נמוך, ולא 4. בטח לא ליד שחקנים כמו בלאק והאנטר. אם יתגלה שהוא לא מתאים לשחק לידם, אז יש פה בעיה.

אין ספק. ההתאמה כאן היא מאוד חשובה, כי אכן לאורך הקריירה אייסי הוא כלל ועיקר משחק בתוך הצבע. זה הלחם שלו.
כפי שכתבתי, אותי גם מדאיג הכושר משחק שהוא יביא איתו. בשנה האחרונה הוא לא באמת שיחק כדורסל מקצועני ברמה גבוהה לאורך השנה.

כושר משחק זה סיכון שאפשר לחיות איתו כשאתה מביא שחקנים על התפר. מן הסתם מכבי לא יכולה להביא שחקני רוטציה בנבא, אז אלה שהיא מביאה הם שחקני ספסל או ג'י ליג. עם זה אני בסדר.

ההתאמה נראית לי בעייתית, אבל נראה.

וודאי שלא שחקן רוטציה ב-NBA. הבנאדם פשוט לא ממש שיחק עונה שעברה.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי אחדשיודע » 31 יולי 2019, 16:10

אני לא יודע אם ראיתם את כספי בשנים האחרונות, אבל הוא מיעט מאוד לזרוק ל-3 (להבדיל מהשנים הראשונות שלו בליגה). מעבר לפציעות המרובות, זו אולי הסיבה המרכזית לדעתי שהוא מוצא את עצמו כרגע מחוץ ל-NBA (פרט לפציעות). קליעה טבעית אין לו, והוא תלוי מאוד בביטחון בזריקה - שלא היה במקום גבוה ב-3 שנים האחרונות. היה אפשר ממש להרגיש את זה. בכלל, כשהוא משחרר את הכדור לזריקה מ-3, אתה מרגיש צורך לקרוא פרק בתהילים (ועד שהכדור מגיע לטבעת... גם יש לך זמן).
אחדשיודע

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 31 יולי 2019, 16:20

itai7 כתב:החתמה בעלת פוטנציאל גדול.

חציל, מחכה לסיכום שלך על החתימה.

אני בחופשה עד ה16.8
לא לחכות לי

אייסי סבבה
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אחדשיודע » 31 יולי 2019, 17:11

לגביי ההחתמה של אייסי - לא ראיתי אותו בשנה האחרונה (לפחות לא משהו שנכרת בזכרוני), אבל אני מחבב את השחקן הזה לא מהיום. עם זאת, יכול להבין את החששות שהועלו פה לגבי ההתאמה שלו לבלאק והאנטר. בעיניי, הוא 5 אנדרסייזד. הוא נופל בין העמדות, וזאת סיבה מספיק טובה כדי להיפלט מה-NBA. הוא יכול לשחק 4 בהתקפה, בטח אחרי שפיתח קליעה מ-3, אבל הגנתית - זה עשוי להיות שילוב בעייתי עם בלאק והאנטר. קצת כבד (ונמוך). נראה מה ייצא מזה.
מה שבטוח - להחתים מחליפים לפני שהחתמת את שחקני החמישייה, זה רע. ורואים את זה בכל החתמה. לא ברור למה במכבי ממשיכים במנהג המטופש הזה. יש אופציות מצוינות גם בשלב הזה של הקיץ, והיו יכולים לבצע התאמות טובות יותר בין השחקנים.

לגבי ההשוואות שעלו פה עם אובראיינט - הם מביאים דברים שונים בתכלית. אובראיינט ככל הנראה שחקן הרבה יותר מוכשר מאייסי בפן ההתקפי. הבעיה שעד לנקודה הזאת, הוא לא הצליח להביא את הכישרון הזה לידי ביטוי באופן עקבי ויציב. לא ב-NBA ולא במכבי. היתרונות שאייסי מביא איתו (בהנחה שהוא בריא) לעומת זאת קצת יותר ברורים - אתלטיות, הרבה האסל ואנרגיות.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 31 יולי 2019, 17:35, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי cifkcv » 31 יולי 2019, 17:12

felix_r כתב:

לקלעי הכי מסוכן שלנו וילבקין היו בעונה החולפת 32% לשלוש... הרבה תלוי בסוג הזריקות שהשחקן לוקח.

תשמע, יש קלעים (כמו היגינס בצסקא לדוגמא) שהקבוצה מריצה תרגילים בשביל לפנות אותם לשלשה. הם עומדים בנקודה קבועה מראש עם רגלים עם הגוף מיושר לסל ומוכנים לקבל את הכדור. אחוזים של הקלעים האלה הם הרבה יותר גבוהים.

במכבי של העונה האחרונה רוב הזריקות של אובריינט היו מיקריות. התרגילים היו בשביל להכניס את הכדור לבלאק בצבע, לא בשביל להוציא את אובריינט לשלשה חופשית.

תשחק תרגילים בשביל לפנות את אובריינט לקליעה מנקודות קבועות, כשהוא עומד מוכן מראש לקבלת הכדור, ויודע שהתרגיל יסתיים בקליעה שלו לשלוש, ואני בטוח שהוא יקלע לפחות 40% מהקשת.

די נו באמת מה אתה משווה בכלל.
וילבקין עשה עונת קליעה רעה, אובריינט פשוט לא קלע יציב, לאורך כל הקריירה..
cifkcv

הודעהעל ידי felix_r » 31 יולי 2019, 18:10

cifkcv כתב:
felix_r כתב:

די נו באמת מה אתה משווה בכלל.
וילבקין עשה עונת קליעה רעה, אובריינט פשוט לא קלע יציב, לאורך כל הקריירה..

אצל וילבקין זה הסקיל הכי חשוב שלו (וכמעט היחיד), אצל אובריינט זו יכולת התקפית אחת מני רבות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי cifkcv » 31 יולי 2019, 18:18

היכולות האחרות שלו זה משהו אחר ואני מסכים שהוא מגוון מאוד, בטח יותר מאייסי.
אבל חוסר השכל שלו וההגנה הנרפית אולי לא שווה את זה. ולגבי הקליעה אני בטח לא יכול להגיד שהוא קלע יציב.
אם אייסי יהיה מסוגל להביא קליעה כמו שהציג בנבא ובגי ליג של שלשה\שתיים למשחק ב35-38 אחוז זה יהיה מעולה.
cifkcv

הודעהעל ידי felix_r » 31 יולי 2019, 18:28

cifkcv כתב:היכולות האחרות שלו זה משהו אחר ואני מסכים שהוא מגוון מאוד, בטח יותר מאייסי.
אבל חוסר השכל שלו וההגנה הנרפית אולי לא שווה את זה. ולגבי הקליעה אני בטח לא יכול להגיד שהוא קלע יציב.
אם אייסי יהיה מסוגל להביא קליעה כמו שהציג בנבא ובגי ליג של שלשה\שתיים למשחק ב35-38 אחוז זה יהיה מעולה.

אובריינט הגיע בעליה, צעיר יחסית, לפני שיא הכושר. הבנת המשחק שלו השתפרה לטעמי בחצי השני של העונה. בהחלט יש מצב שהוא היה מראה התאמה טובה יותר בעונה הבאה.

אייסי מגיע בירידה. אחרי פציעה, שהורידה לו את היכולת האתלטית במהלכי ההיי-לייטס. למרות שהנסיון שלו אמור להבטיח הבנת משחק טובה יותר, מאשר זו של אובריינט, העצבים הקצרים שלו יכולים לעלות לנו ביוקר לא פחות מהשטויות של אובריינט.

נקווה לטוב.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי קובי » 31 יולי 2019, 18:32

felix_r כתב:
cifkcv כתב:היכולות האחרות שלו זה משהו אחר ואני מסכים שהוא מגוון מאוד, בטח יותר מאייסי.

אובריינט הגיע בעליה, צעיר יחסית, לפני שיא הכושר. הבנת המשחק שלו השתפרה לטעמי בחצי השני של העונה. בהחלט יש מצב שהוא היה מראה התאמה טובה יותר בעונה הבאה.

אייסי מגיע בירידה. אחרי פציעה, שהורידה לו את היכולת האתלטית במהלכי ההיי-לייטס. למרות שהנסיון שלו אמור להבטיח הבנת משחק טובה יותר, מאשר זו של אובריינט, העצבים הקצרים שלו יכולים לעלות לנו ביוקר לא פחות מהשטויות של אובריינט.

נקווה לטוב.

חשבתי שאהבת את רנדי ווייט
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי felix_r » 31 יולי 2019, 18:35

קובי כתב:
felix_r כתב:

נקווה לטוב.

חשבתי שאהבת את רנדי ווייט

כן,אבל צביקה כל הזמן צעק עליו :)

כי ווייט אהב לזרוק שלשות, ואילו צביקה רצה שישחק פנימה. באותן השנים סטראץ' פור עוד לא היה פופולארי :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־68 אורחים