המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

מה אתם הייתם עושים?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מה אתם הייתם עושים לסגור את הסגל

הסקר נגמר בתאריך 04 אוגוסט 2019, 21:33

מחתים את אניס וממתין לכספי
2
10%
נותן הצעה יפה לדילייני והצעה לעוד זר קומבו/סמול זול/פורוורד זול
0
אין הצבעות
נותן הצעה יפה לאדאמס והצעה לעוד זר קומבו/סמול זול/פורוורד זול
4
20%
מביא זר אחר מהנ.ב.א בעלות בינונית כמו גארט ועוד זר קומבו/סמול בעלות בינוני
1
5%
זר נ.ב.א אחר ומחכה לכספי
13
65%

סך הכול הצבעות : 20

Re: מה אתם הייתם עושים?

הודעהעל ידי A.Parker » 02 אוגוסט 2019, 01:20

my man כתב:כספי(כי לא יביאו זר תשיעי) ומחכה לרכז מתאים עד לקראת סוף אוגוסט..
את אניס לא הייתי רוצה לראות פה..

מצטרף
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 02 אוגוסט 2019, 01:40

פשוט עומרי כספי כי הוא באמת מאסט והוא חובה לסגל הזה כרגע.
ובנוגע לרכז הייתי מעדיף מישהו שהוא פחות הימור של פציעה מאשר אניס, ואני בטוח שיש עוד אופציות לא רעות בשוק.
ואם יש אפשרות לצרף ישראלי שישי כמו אלכסנדר או סטודמאייר אז בשמחה, זה דיי רצוי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 02 אוגוסט 2019, 01:42

כספי וסלדן.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמוליק » 02 אוגוסט 2019, 02:20

felix_r כתב:
yellowaura כתב:
felix_r כתב:הבעיה היא שלא נתת אופציה נכונה. אם מביאים את דילייני או אדמס, ולא מביאים את כספי, אז צריך 3-4 זול, לא 2-3 זול.

מקבל. מבחינתי 2-3 = 3-4 זה לא קריטי לסקר.
העניין לבדוק 3 דברים:
1. האם להקריב את כספי לטובת גארד בכיר או להיפך.
2. האם שווה לחכות לגארדים בכירים או לכספי או להביא כבר עכשיו 2 גארדים בעלות 700-800 k.או טיפה יותר

הפתרון של אניס לדעתי מכבי בונה על כספי

אני בקלות הייתי מסכים לדילייני/אדמס (חוזה סגור, לא אולי) + איזה פורווארד זול במקום כספי, אפילו מישהו מהליגה, כמו ויטינגטון. למה הייתי מסכים? כי הקבוצה הזאת צריכה מישהו שיוביל אותה, היא צריכה בעל הבית. כספי אף פעם לא הוביל. אפילו בנבחרת הוא עבד קשה והכל אבל לא ידע להוביל.

אבל!

כמו ש cifkcv אומר, זר במקום כספי זה 9 זרים, וגם אחרי שזרקנו את טיוס יחסר לנו ישראלי טוב לליגה.

או.....פליקס איז אין דה האוס!!! צודק לגמרי.
קבל ישראלי: זה אמארה, חלום זה ליף, נחמד זה ארצי וווריק, מעניין זה מדר, בריסקר ובני.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 02 אוגוסט 2019, 02:42

Jack55 כתב:פשוט עומרי כספי כי הוא באמת מאסט והוא חובה לסגל הזה כרגע.
ובנוגע לרכז הייתי מעדיף מישהו שהוא פחות הימור של פציעה מאשר אניס, ואני בטוח שיש עוד אופציות לא רעות בשוק.
ואם יש אפשרות לצרף ישראלי שישי כמו אלכסנדר או סטודמאייר אז בשמחה, זה דיי רצוי.
זה קצת בעיה שהאופציות שלנו הם סטודמאייר ואלכסנדר
ועזבו את זה שמהעונה הבאה הם לא בדיוק ישראלים

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי felix_r » 02 אוגוסט 2019, 02:46

שמוליק כתב:
felix_r כתב:
yellowaura כתב:
felix_r כתב:הבעיה היא שלא נתת אופציה נכונה. אם מביאים את דילייני או אדמס, ולא מביאים את כספי, אז צריך 3-4 זול, לא 2-3 זול.

העניין לבדוק 3 דברים:
2. האם שווה לחכות לגארדים בכירים או לכספי או להביא כבר עכשיו 2 גארדים בעלות 700-800 k.או טיפה יותר

אני בקלות הייתי מסכים לדילייני/אדמס (חוזה סגור, לא אולי) + איזה פורווארד זול במקום כספי, אפילו מישהו מהליגה, כמו ויטינגטון. למה הייתי מסכים? כי הקבוצה הזאת צריכה מישהו שיוביל אותה, היא צריכה בעל הבית. כספי אף פעם לא הוביל. אפילו בנבחרת הוא עבד קשה והכל אבל לא ידע להוביל.

אבל!

כמו ש cifkcv אומר, זר במקום כספי זה 9 זרים, וגם אחרי שזרקנו את טיוס יחסר לנו ישראלי טוב לליגה.

קבל ישראלי: זה אמארה, חלום זה ליף, נחמד זה ארצי וווריק, מעניין זה מדר, בריסקר ובני.

הבעיה עם אמארה, שגם בלעדיו יש לנו כבר 3 שחקנים שיכולים לשחק סנטר. אז איפה תתן לו לשחק? בליגה? הוא לא יסכים. הוא ירצה לשחק ביורוליג. ליורוליג כבר יש לנו מספיק...

ליף זו באמת אופציה שכולנו חולמים עליה, אבל לא נראית באופק כרגע. בינתיים ליף צעיר מדי בשביל לוותר על חלום ה NBA.

ארצי? חביב מאוד. שמחתי שבעונה האחרונה הוא שיחק הרבה (בניגוד לשנה שעברה). אני מחזיק ממנו. אבל הוא עדיין לא ברמה של מכבי וגם קצת נופל על העמדה של אבדיה. מה שחשוב יותר, הוא בטח לא יסכים לבוא (יחשוש להיות מיובש על הספסל).

לווריק אין הגנה, חוץ משלשות הוא לא תורם כלום.

כל השאר הם ילדים. תן להם להתפתח.

איך קראו ליהודי האמריקאי הזה ששיחק עם זוסמן בליגת קיץ ואמרו שוויצ'יץ' עוקב אחריו? הייתי מעלה אותו לארץ רק בשביל לעצבן את איגוד השחקנים :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 02 אוגוסט 2019, 03:03

אני חושב שלא להביא את כספי יגרום לחוסר איזון מטורף בקבוצה בכל הנוגע לליגה, מצבת הישראלים נסגרה איתו ושוב אני לא מבין איך כספי שמתחילת העונה היה רלוונטי פתאום הוא פחות רלוונטי ובספק רק כי מביאים רכז יותר *זול* מתיאודוסיץ, בחיים לא ראיתי פליט NBA שעולה יותר ממליון וחצי בתחילת אוגוסט, אפילו בלאק שהוא שחקן מצויין עם קבלות לא ביקש יותר ממה שנשאר למכבי בקופה, אני באמת לא רואה מצב שזה יבוא על חשבון השני

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמוליק » 02 אוגוסט 2019, 09:20

felix_r כתב:
שמוליק כתב:
felix_r כתב:
yellowaura כתב:

העניין לבדוק 3 דברים:

אבל!

הבעיה עם אמארה, שגם בלעדיו יש לנו כבר 3 שחקנים שיכולים לשחק סנטר. אז איפה תתן לו לשחק? בליגה? הוא לא יסכים. הוא ירצה לשחק ביורוליג. ליורוליג כבר יש לנו מספיק...

ליף זו באמת אופציה שכולנו חולמים עליה, אבל לא נראית באופק כרגע. בינתיים ליף צעיר מדי בשביל לוותר על חלום ה NBA.

ארצי? חביב מאוד. שמחתי שבעונה האחרונה הוא שיחק הרבה (בניגוד לשנה שעברה). אני מחזיק ממנו. אבל הוא עדיין לא ברמה של מכבי וגם קצת נופל על העמדה של אבדיה. מה שחשוב יותר, הוא בטח לא יסכים לבוא (יחשוש להיות מיובש על הספסל).

לווריק אין הגנה, חוץ משלשות הוא לא תורם כלום.

כל השאר הם ילדים. תן להם להתפתח.

איך קראו ליהודי האמריקאי הזה ששיחק עם זוסמן בליגת קיץ ואמרו שוויצ'יץ' עוקב אחריו? הייתי מעלה אותו לארץ רק בשביל לעצבן את איגוד השחקנים :)

ווריק בולדוג בהגנה.
ארצי לא נופל מקאלוירו. היתרון של קאלוירו עליו זה שהוא יכול לתת דקות גם בעמדה 4.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot], omerk ו־65 אורחים