המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת'רד המלפפונים V6 - סיימנו (נכון לעכשיו)

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים V6 - דרוש רכז!

הודעהעל ידי cifkcv » 12 אוגוסט 2019, 12:32

כן מבין אותך סהכ. הבעיה שגם כישלון קולוסאלי לא ישנה פה כלום.
cifkcv

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 12 אוגוסט 2019, 13:16

זכור לי מקרה בודד עם מרקוביץ שרצו להחתים ובגלל בלגאן ולחץ גדול של האוהדים ויתרו על הרעיון , אומנם בסוף החתימו את יניב גרין בחוזה לא פרופורציונלי אבל זה בשבילי הוכחה שכשאוהדים באמת מרימים ראשה וקול אז זה עוזר , אם ההנהלה היתה יודעת כמה כעס יש בקרב הרבה מאוד אוהדים בגלל סוגית הרכז אולי היתה מתנהגת אחרת , אבל זה לא יקרה ...
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי תומר ט » 12 אוגוסט 2019, 15:42

my man כתב:סקופ:
לא נראה שיגיע רכז..
כבר עדיף להביא את יפתח זיו

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
תומר ט

הודעהעל ידי bigi » 12 אוגוסט 2019, 16:31

מקאדו 3 כתב:זכור לי מקרה בודד עם מרקוביץ שרצו להחתים ובגלל בלגאן ולחץ גדול של האוהדים ויתרו על הרעיון , אומנם בסוף החתימו את יניב גרין בחוזה לא פרופורציונלי אבל זה בשבילי הוכחה שכשאוהדים באמת מרימים ראשה וקול אז זה עוזר , אם ההנהלה היתה יודעת כמה כעס יש בקרב הרבה מאוד אוהדים בגלל סוגית הרכז אולי היתה מתנהגת אחרת , אבל זה לא יקרה ...

תארגן הפגנה מחוץ להיכל עד שמכבי יקימו ועדת חקירה להתנהלות הכושלת ותגיע למסקנה כי הסיבה היא מזוזה מקולקלת לכן יש להחליף את כל המזוזות בהיכל בסכום כולל של 300 אלף דולר
bigi

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 12 אוגוסט 2019, 16:39

bigi כתב:
מקאדו 3 כתב:זכור לי מקרה בודד עם מרקוביץ שרצו להחתים ובגלל בלגאן ולחץ גדול של האוהדים ויתרו על הרעיון , אומנם בסוף החתימו את יניב גרין בחוזה לא פרופורציונלי אבל זה בשבילי הוכחה שכשאוהדים באמת מרימים ראשה וקול אז זה עוזר , אם ההנהלה היתה יודעת כמה כעס יש בקרב הרבה מאוד אוהדים בגלל סוגית הרכז אולי היתה מתנהגת אחרת , אבל זה לא יקרה ...

תארגן הפגנה מחוץ להיכל עד שמכבי יקימו ועדת חקירה להתנהלות הכושלת ותגיע למסקנה כי הסיבה היא מזוזה מקולקלת לכן יש להחליף את כל המזוזות בהיכל בסכום כולל של 300 אלף דולר

למה ככה חזק ?
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי my man » 12 אוגוסט 2019, 18:08

bigi כתב:

ועוד ישחררו את קלויארו בשביל זה
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי yellowaura » 12 אוגוסט 2019, 20:08

נאנלי שוחרר.
לדעתי היום בשוק סביב 1 מיל+/-
זו ההזדמנות של מכבי להוכיח שהיא לא רק מבטיחה גארד ב 1.4 מיליון אבל הכוונה של לרכוש גארד ב 500k.

הוא אופציה עדיפה על קול שלדעתי לא מתאים לצד וולטרס ווילבקין כי מדובר ב 3 קומבו עם איכות בינונית.

בעמדת הסקנד גארד יש יותר צורך לעומת עמדת הפוינט גארד שיותר חשובה אבל יותר מלאה לדעתי.

העדיפות הגבוהה היא לפוינט גארד איכותי גבוה או סופר סטאר ברמת אירופה אבל כנראה לא יקרה.

לפחות שמכבי לא מבלבלים את המוח שיביאו גארד בכיר ב 1.4 מיליון שהכוונה להחתים זר ב 400k לצאת לידי חובה.

אם יחתימו גארד ב 1 מיליון זה יוכיח מבחינתי שלפחות ניסו לעשות משהו.

לי יש מבחן אחד- תקציב.

גם בעונה של ארויו ובראון ובעונות של אנדרסון ואידסון לא היו לי טענות. כל עוד ההנהלה משקיעה מכספה ומסכנת גם משהו אני מעריך את זה. יהיו כמה שנים של עגלקטיקוס וכמה שנים של גלקטיקוס.
רק שישכיבו 1 מיליון דולר+ על גארד בכיר.

התירוץ שיש רק 3 גארדים בכירים שעולים המון כסף וכל השאר עולים מעט מצוץ מהאצבע!!

אתם יודעים כמה שחקני כדורסל יש.
הקציבו 1.4 מיליון?? סבבה הוגן. תביאו מישהו ב 1-1.4 מיליון
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי arie85 » 12 אוגוסט 2019, 20:15

yellowaura כתב:נאנלי שוחרר.
זו ההזדמנות של מכבי להוכיח שהיא לא רק מבטיחה גארד ב 1.4 מיליון אבל הכוונה של לרכוש גארד ב 500k.

הוא אופציה עדיפה על קול שלדעתי לא מתאים לצד וולטרס ווילבקין כי מדובר ב 3 קומבו עם איכות בינונית.

בעמדת הסקנד גארד יש יותר צורך לעומת עמדת הפוינט גארד שיותר חשובה אבל יותר מלאה לדעתי.

העדיפות הגבוהה היא לפוינט גארד איכותי גבוה או סופר סטאר ברמת אירופה אבל כנראה לא יקרה.

לפחות שמכבי לא מבלבלים את המוח שיביאו גארד בכיר ב 1.4 מיליון שהכוונה להחתים זר ב 400k לצאת לידי חובה.

לי יש מבחן אחד- תקציב.

גם בעונה של ארויו ובראון ובעונות של אנדרסון ואידסון לא היו לי טענות. כל עוד ההנהלה משקיעה מכספה ומסכנת גם משהו אני מעריך את זה. יהיו כמה שנים של עגלקטיקוס וכמה שנים של גלקטיקוס.

הוא לא רכז, הוא יותר משחק בעמדה 3
arie85

הודעהעל ידי yellowaura » 12 אוגוסט 2019, 20:21

arie85 כתב:

לי יש מבחן אחד- תקציב.

זה מה שאמרתי אם אין רכז איכותי בתקציב עדיף סקנד גארד.
נאנלי הוא קיין משודרג התקפית.
יש לנו 2 זרים בעמדה 1. חסר זר בעמדה 2.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי jol9 » 12 אוגוסט 2019, 20:22

אחלה שחקן, אבל לא ממש קשור למה שמכבי צריכה. מילא אם כספי לא היה מגיע, אבל זה לא המצב ככל הנראה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 12 אוגוסט 2019, 20:22

yellowaura כתב:
arie85 כתב:

לי יש מבחן אחד- תקציב.

זה מה שאמרתי אם אין רכז איכותי בתקציב עדיף סקנד גארד.
נאנלי הוא קיין משודרג התקפית.
יש לנו 2 זרים בעמדה 1. חסר זר בעמדה 2.

מי הזר השני בעמדה 1?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי גל גל » 12 אוגוסט 2019, 20:23

הוא מדבר על ווילבקין + וולטרס
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 12 אוגוסט 2019, 20:23

נאנלי חתם בסין.
מכבי צריכה עוד גארד (1-2) בשביל להשלים את הסגל, כמובן שעדיף שזה יהיה מנהל משחק טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי yellowaura » 12 אוגוסט 2019, 20:37

אני בדעה של חציל שלא משנה 1 או 2 רק תביאו מישהו איכותי.

אגב..כל השטות הזו של 2 או 3 ביורוליג זה כמעט לא משנה..חצי מהשחקנים בעמדה 3 הם גארדים גבוהים שדומים בדיוק לגארדים בעמדה 2 אולי עם עוד ס"מ נוסף.

רק תביאו גארד איכותי. עדיף גבוה מבחינת התאמה הגנתית או סופרסטאר בכל גובה...

חבל לי שרגע השיא מבחינתי יהיה רגע ציוני של לראות את הזוג כהן את כהן משחקים נגד מינכן על אדמת גרמניה במקום שרגע השיא יהיה העפלה לפיינל פור עם גארד זר איכותי שדופק משחק של הלייף.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי cifkcv » 12 אוגוסט 2019, 21:09

שמעו בתכלס? לא רואה מישהו טוב מקול חותם פה. נאלץ לחיות עם זה אני מניח.
הגעתי למצב שכל עוד זה לא קיין אני מבסוט - מבינים לאיזה מצב הגענו?
מבחינה תודעתית.. אחלה התנהלות של מכבי - להזנות את הסטנדרטים עד כדי כך שנתפשר על שחקן
cifkcv

הודעהעל ידי A.Parker » 12 אוגוסט 2019, 21:23

לא מבין את כל הדיבורים האלה על החתמת סווינגמן נוסף. הסגל מפוצץ בשחקנים בעמדות הללו, בזמן שעמדת הרכז נתונה לחסדיו של וולטרס. זו תהיה בושה גדולה אם לא יגיע לכאן רכז איכותי.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 אוגוסט 2019, 21:54

A.Parker כתב:לא מבין את כל הדיבורים האלה על החתמת סווינגמן נוסף. הסגל מפוצץ בשחקנים בעמדות הללו, בזמן שעמדת הרכז נתונה לחסדיו של וולטרס. זו תהיה בושה גדולה אם לא יגיע לכאן רכז איכותי.

אני אנסה להסביר את ההגיון.
מבחינה הגנתית, יש לך כבר 3 שחקנים בעמדה 1. ווילבקין, וולטרס ודיברתולומאו. תיאורטית, אם אתה יכול להביא שחקן בעמדה 2/3 שיודע לנהל משחק ו/או ליצור מצבים ברמה גבוהה (ולא, שחקן מהסוג של נאנלי לא עונה להגדרה הזאת) - אז לא אמורה להיות עם זה שום בעיה. מבחינתי, אפילו עדיף שחקן כזה (ברמה גבוהה כמובן) על פני "רכז" שמוגבל לעמדה 1 וייצור בעיות הגנתיות. האם מכבי יכולה להביא שחקן כזה בכסף שהיא מוכנה להשקיע? כנראה שלא. אבל גם רכז איכותי כנראה שלא תביא.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 12 אוגוסט 2019, 22:04, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Blondjam » 12 אוגוסט 2019, 21:55

אחדשיודע כתב:
A.Parker כתב:לא מבין את כל הדיבורים האלה על החתמת סווינגמן נוסף. הסגל מפוצץ בשחקנים בעמדות הללו, בזמן שעמדת הרכז נתונה לחסדיו של וולטרס. זו תהיה בושה גדולה אם לא יגיע לכאן רכז איכותי.

מבחינה הגנתית, יש לך כבר 3 שחקנים בעמדה 1. ווילבקין, וולטרס ודיברתולומאו. תירואטית, אם אתה יכול להביא שחקן בעמדה 2/3 שיודע לנהל משחק ו/או ליצור מצבים ברמה גבוהה (ולא, שחקן מהסוג של נאנלי לא עונה להגדרה הזאת) - אז לא אמורה להיות עם זה שום בעיה. מבחינתי, אפילו עדיף שחקן כזה (ברמה גבוהה כמובן) על פני "רכז" שמוגבל לעמדה 1 וייצור בעיות הגנתיות.
דוגמא לשחקן כזה פנוי?

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 אוגוסט 2019, 22:03

כמו שהוספתי בסוף, אני לא רואה שחקן איכותי בנמצא שיסכים לתנאים הכספיים של מכבי. לכן אני גם לא רואה טעם להזכיר שמות. לא בעמדת הרכז ולא ב-2/3. שיישברו את הראש בעצמם עם ה-500 אלף דולר שהם מקצים לטובת החתיכה האחרונה בסגל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 12 אוגוסט 2019, 22:05

אחדשיודע כתב:

מבחינה הגנתית, יש לך כבר 3 שחקנים בעמדה 1. ווילבקין, וולטרס ודיברתולומאו. תירואטית, אם אתה יכול להביא שחקן בעמדה 2/3 שיודע לנהל משחק ו/או ליצור מצבים ברמה גבוהה (ולא, שחקן מהסוג של נאנלי לא עונה להגדרה הזאת) - אז לא אמורה להיות עם זה שום בעיה. מבחינתי, אפילו עדיף שחקן כזה (ברמה גבוהה כמובן) על פני "רכז" שמוגבל לעמדה 1 וייצור בעיות הגנתיות. האם מכבי יכולה להביא שחקן כזה בכסף שהיא מוכנה להשקיע? כנראה שלא. אבל גם רכז איכותי כנראה שלא תביא.

לא מבין למה צריך להתייחס רק לפן ההגנתי ולא להתקפי. נתחיל מזה שאני חושב שאנחנו לא בבעיה כזאת גדולה כקבוצת הגנה כמו שחלק מציירים. יש לנו קו קדמי הגנתי מעולה, וגם עמדה 3 מכוסה יפה מאוד עם קלויארו וזוס (בעצם בעמדות 3-5 יש לנו כמה שומרים מעולים). הבעיה העיקרית הוא ווילבקין, שגם הוא לא עד כדי כך נורא. (בראיינט שומר סביר, כנ"ל וולטרס ודיבה בעייתי בגלל הסייז אבל לא מקבל הרבה דקות). מספיק שהרכז יהיה שומר טוב, ובמקרה האופטימי יותר גם בעל מבנה גוף כדי לשמור על ה-2 של היריבה, כדי לאזן את נושא ההגנה עוד יותר. מצד שני, הקבוצה הזאת חייבת מנהל משחק איכותי, כי אין לה כל כך אחד כזה. גם וולטרס וגם ווילבקין לא מצטיינים בפרמטר הזה וזה ממש לא עניין שהייתי מזניח. תגיד לי שיש 2 שמנהל משחק ברמה גבוהה? בבקשה, שיבוא, אם כי אני מאמין שמדובר יותר בקומבו. בכל מקרה אני בספק אם יש שחקן שעונה על ההגדרה הזאת, ואם כן אשמח שתשתף.
A.Parker

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־31 אורחים