המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ת'רד המלפפונים V6 - סיימנו (נכון לעכשיו)

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים V6 - טיילר דורסי סיכם(?), לא מתיחת שומרי

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 אוגוסט 2019, 01:30

לא מבין את ההחתמה הזאת. נגמרו הרכזים בעולם?
עוד שחקן בעמדה 2 שמצטרף לווילבקין, וולטרס, בראיינט, דיברתולומאו, זוסמן, אבדיה.
כל כך הרבה שחקנים בעמדה 2, ו 0 עגול בעמדת הרכז.
בנוסף - ללא ניסיון באירופה, ולא שומר. החתמה רעה מאוד.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Blondjam » 17 אוגוסט 2019, 01:31

https://twitter.com/foe23/status/116248 ... 21441?s=19
אפילו דילייני מפרגן

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוגוסט 2019, 01:35

שמואל1 כתב:לא מבין את ההחתמה הזאת. נגמרו הרכזים בעולם?
עוד שחקן בעמדה 2 שמצטרף לווילבקין, וולטרס, בראיינט, דיברתולומאו, זוסמן, אבדיה.
כל כך הרבה שחקנים בעמדה 2, ו 0 עגול בעמדת הרכז.
בנוסף - ללא ניסיון באירופה, ולא שומר. החתמה רעה מאוד.

שמואל אין שום סרט בעולם שזאת החתמה רעה (בטח שלא מאוד).
זאת אחלה של החתמה בהתחשב בזה שהוא סקורר מצוין שיהיה עוד גו טו גאי בקבוצה שיוכל לקחת על עצמו, זה מאוד חשוב.
כן יש בעיה בנושא מנהל משחק וזה לא הכי חכם שמסתמכים על וולטרס כמוסר הטוב היחיד בקבוצה, אבל זה לא הופך את ההחתמה הזאת להחתמה רעה מאוד.

אם זה היה שחקן בינוני מינוס שמצטרף לקו האחורי בלי יכולות התקפיות ברמה גבוהה אני מבין, אבל שוב מדובר על שחקן התקפי טוב.
בכל מקרה עוד שלושה שבועות במשחקי ההכנה נדע הכי טוב שיש אם באמת יש בעיה במנהל משחק והאם רצוי להוסיף עוד אחד, אני מאמין שאם כן יאניס יתעקש על זר שמיני בזול שיהיה מוסר איכותי.
**וזה עוד בלי להתייחס לזה שדורסי ישראלי ולא תופס מקום של זר.
נערך לאחרונה על ידי Jack55 בתאריך 17 אוגוסט 2019, 01:41, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 אוגוסט 2019, 01:41

Blondjam כתב:https://twitter.com/foe23/status/1162480983477821441?s=19
אפילו דילייני מפרגן

וואו, איזה ילד ישראלי שבטח נופש באיה נאפה אשכרה דפק שם את ה-n word
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 17 אוגוסט 2019, 01:52

זה טוב שהוא מתאזרח ערבי ולא מתאזרח יהודי. ככה הבג"ץ יהיה לטובתו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי SirCharles » 17 אוגוסט 2019, 01:57

Oh boy... איזו החתמה לא מתאימה. דורסי הוא ממש לא השחקן שמתאים לצד ווילבקין, הרבה בגלל שהוא כמעט בדיוק אותו סוג שחקן, רק גבוה יותר (אבל עם מוטת ידיים קצרה). קלע מצוין מבחוץ שיודע גם לסיים באזור הסל, אבל לא רכז, לא פיזי מספיק ולא מגן טוב בכלל. אני גם לא ממש מבין את ההתלהבות פה מזה שהוא ישראלי, סתם יקח דקות מזוסמן ומבראיינט שכנראה הוא יועדף על פניו בליגה ונותן דברים דומים.
וכל מה שרושמים פה על זה שהוא קומבו ואולי הפך לרכז בקיץ ודוקא אתלטי וגבוה (מוטת הידיים שלו בערך כמו הגובה), נשמע לי בעיקר כמו ווישפול ת'ינקינג.

עצוב מה שנהיה ממחלקת הסקאוטינג שלנו וזה גם נראה שלספירופולוס אין איזו עין יוצאת דופן בבחירת שחקנים. עם כל הכבוד לוולטרס ואייסי שניהם (בנוסף לכספי כמובן) לדעתי הומלצו ע"י הצוות המקצועי כי גם היו מלפפונים בקיץ האחרון (אייסי) ולפניו (וולטרס) והשחקנים שספירופולוס כן רצה/רוצה (קלויארו, האנטר וקיין) הם כאלו שהוא מכיר, לוחמים לא מבריקים ובלי אפסייד.

אני יודע שהוא שנוא פה בפורום (וגם אני לא מחובביו) אבל אשכרה גל מקל היה מתאים יותר לסגל הזה מדורסי, כי למרות שלאחרון הרבה יותר פוטנציאל, למקל יש לפחות יכולות מסירה והגנה על גארדים פיזיים.

למה לא בודקים מה עם אייזאה בריסקו? אם הוא החלים מניתוח הארתרוסקופיה שעבר בעונה שעברה לאחר הפציעה במיניסקוס שקטעה את העונה החביבה שלו באורלנדו, אז הוא בדיוק השחקן שמתאים לצד ווילבקין - רכז שיודע להפעיל את החברים, מגן פיזי שמתאים לשמור על מספרי 2, חודר טוב ובעל ניסיון אירופאי. ולפני שתקפצו ותאמרו שהנה עוד שחקן בלי ברך, רק אזכיר שאאל"ט כספי לא שיחק מאז ינואר בגלל פציעה במיניסקוס ושזו לעניות דעתי פציעה שחוזרים ממנה.
SirCharles

הודעהעל ידי felix_r » 17 אוגוסט 2019, 02:03

SirCharles כתב:Oh boy... איזו החתמה לא מתאימה. דורסי הוא ממש לא השחקן שמתאים לצד ווילבקין, הרבה בגלל שהוא כמעט בדיוק אותו סוג שחקן, רק גבוה יותר (אבל עם מוטת ידיים קצרה). קלע מצוין מבחוץ שיודע גם לסיים באזור הסל, אבל לא רכז, לא פיזי מספיק ולא מגן טוב בכלל. אני גם לא ממש מבין את ההתלהבות פה מזה שהוא ישראלי, סתם יקח דקות מזוסמן ומבראיינט שכנראה הוא יועדף על פניו בליגה ונותן דברים דומים.
וכל מה שרושמים פה על זה שהוא קומבו ואולי הפך לרכז בקיץ ודוקא אתלטי וגבוה (מוטת הידיים שלו בערך כמו הגובה), נשמע לי בעיקר כמו ווישפול ת'ינקינג.

עצוב מה שנהיה ממחלקת הסקאוטינג שלנו וזה גם נראה שלספירופולוס אין איזו עין יוצאת דופן בבחירת שחקנים. עם כל הכבוד לוולטרס ואייסי שניהם (בנוסף לכספי כמובן) לדעתי הומלצו ע"י הצוות המקצועי כי גם היו מלפפונים בקיץ האחרון (אייסי) ולפניו (וולטרס) והשחקנים שספירופולוס כן רצה/רוצה (קלויארו, האנטר וקיין) הם כאלו שהוא מכיר, לוחמים לא מבריקים ובלי אפסייד.

אני יודע שהוא שנוא פה בפורום (וגם אני לא מחובביו) אבל אשכרה גל מקל היה מתאים יותר לסגל הזה מדורסי, כי למרות שלאחרון הרבה יותר פוטנציאל, למקל יש לפחות יכולות מסירה והגנה על גארדים פיזיים.

למה לא בודקים מה עם אייזאה בריסקו? אם הוא החלים מניתוח הארתרוסקופיה שעבר בעונה שעברה לאחר הפציעה במיניסקוס שקטעה את העונה החביבה שלו באורלנדו, אז הוא בדיוק השחקן שמתאים לצד ווילבקין - רכז שיודע להפעיל את החברים, מגן פיזי שמתאים לשמור על מספרי 2, חודר טוב ובעל ניסיון אירופאי. ולפני שתקפצו ותאמרו שהנה עוד שחקן בלי ברך, רק אזכיר שאאל"ט כספי לא שיחק מאז ינואר בגלל פציעה במיניסקוס ושזו לעניות דעתי פציעה שחוזרים ממנה.

לדעתי דווקא ספרופולוס הביא אותו. הרי לדורסי אזרחות יוונית והוא שיחק בנבחרת יוון
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Blondjam » 17 אוגוסט 2019, 02:08

felix_r כתב:
SirCharles כתב:Oh boy... איזו החתמה לא מתאימה. דורסי הוא ממש לא השחקן שמתאים לצד ווילבקין, הרבה בגלל שהוא כמעט בדיוק אותו סוג שחקן, רק גבוה יותר (אבל עם מוטת ידיים קצרה). קלע מצוין מבחוץ שיודע גם לסיים באזור הסל, אבל לא רכז, לא פיזי מספיק ולא מגן טוב בכלל. אני גם לא ממש מבין את ההתלהבות פה מזה שהוא ישראלי, סתם יקח דקות מזוסמן ומבראיינט שכנראה הוא יועדף על פניו בליגה ונותן דברים דומים.

לדעתי דווקא ספרופולוס הביא אותו. הרי לדורסי אזרחות יוונית והוא שיחק בנבחרת יוון
אם הוא היה איזה עילוי בהגנה היה יותר קל לבלוע את ההחתמה הזו.בכל אופן קבוצה סופר מעניינת הולכת להיות לנו השנה עם המון כלים

Blondjam

הודעהעל ידי bigi » 17 אוגוסט 2019, 02:12

החתמה לא רעה, בנו קבוצה הרבה יותר כשרונית משנה שעברה
והזכירו פה את מקל .. חח אני מעדיף שמכבי יעלו לשחק ב4 שחקנים ושלא יחזירו אותו, לא מתחבר אליו בכלל
bigi

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 אוגוסט 2019, 02:24

bigi כתב:החתמה לא רעה, בנו קבוצה הרבה יותר כשרונית משנה שעברה

אולי יותר כישרונית אבל עדיין צריך לראות איך ואם זה יתחבר

מה שבטוח זה שאם הוא חתם על 700 אלף אז קול לא פה לא בגלל התקציב אלא כי יאניס לא רצה אותו, ואם הוא לא פה כי הוא לא רצה אותו אז דורסי פה כי יאניס כן רצה אותו, אז אפשר לקוות שיש לו איזשהי תוכנית
קשה לי להאמין ששמעון והפדרמנים ראו את דורסי ואמרו ''זאת החתמה שתמכור מנויים'' כי זה לא, את קול יכלו למכור יותר, זאת החתמה מקצועית בין אם היא תעבוד ובין אם לא
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Adam » 17 אוגוסט 2019, 02:28

טיילר דורסי זה ווילבקין גבוה יותר. ממש ככה.
זאת החתמה טובה כי הוא ייחשב בסופו של דבר כישראלי. גם תוסיפו לזה שהוא צעיר מאוד ויכול להתפתח ככוכב ביורוליג (למרות שאני מאמין שהוא יחזור ל-NBA עונה הבאה).
חבל שזאת ההחתמה האחרונה של הקיץ. מכבי לא למדו מעונה שעברה וכרגיל תמיד עושה חצי עבודה.
כן הביאו יותר מובילי כדור מעונה קודמת (שזה מצוין), אך בשורה תחתונה לא הגיע לכאן רכז טהור וכרגע יש לנו הרבה גארדים שמחופשים לרכזים.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי גל גל » 17 אוגוסט 2019, 02:40

לא יודע מה התבאסתם
אני מאוד אוהב את ההחתמה הזאת !

דרך אגב , לא רציתם 8 זרים , ולא רציתם שישבו 3 זרים בצד כל משחק, הסתדרנו על זה

חוץ מזה, הוא שחקן די איכותי והיה שחקן טוב בממפיס אין סיבה שהוא לא יצליח פה.

חלק פה אמרו שיביאו שחקן איכותי ולא משנה רכז או לא, ועכשיו שהביאו זה בעיה ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי גל גל » 17 אוגוסט 2019, 02:51

דרך אגב
סוף סוף יש לנו קבוצה פיזית, קו אחורי שכמעט כולם מעל מטר 1.93 ( דורסי וולטרס בראיינט זוס אבדיה וקלואירו וכספי )
וחוץ מזה המון חודרים לסל מה שלא היה שנה שעברה והיה חסר וכשיש כל כך הרבה קלעי שלשות זה מאוד חשוב ( חדירה והוצאה )

וולטרס דורסי בראיינט הם חודרים טובים , קלעים טובים וכשרון התקפי מעולה.

קיצר, אחלה סגל על הנייר שהוא די פיזי מעמדות 2-4

המון מובילי כדור
אולי אין רכז מובהק, אבל כולם יודעים למסור.

עוד משהו לסיום , קלעי עונשין די טובים, כל הקבוצה כמעט

אין איזה נגר מהקו לצורך העניין.

גם שחקנים שיכולים לעשות סל בשניות אחרונות בממהלכי אחד על אחד
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוגוסט 2019, 02:58

Adam כתב:טיילר דורסי זה ווילבקין גבוה יותר. ממש ככה.
זאת החתמה טובה כי הוא ייחשב בסופו של דבר כישראלי. גם תוסיפו לזה שהוא צעיר מאוד ויכול להתפתח ככוכב ביורוליג (למרות שאני מאמין שהוא יחזור ל-NBA עונה הבאה).
חבל שזאת ההחתמה האחרונה של הקיץ. מכבי לא למדו מעונה שעברה וכרגיל תמיד עושה חצי עבודה.
כן הביאו יותר מובילי כדור מעונה קודמת (שזה מצוין), אך בשורה תחתונה לא הגיע לכאן רכז טהור וכרגע יש לנו הרבה גארדים שמחופשים לרכזים.

יפה שהעלת את זה כי זאת נקודה ששכחתי לגעת בה.
הוא רק בן 23, זה גיל מאוד צעיר והוא עוד יכול להתפתח ולהפוך לשחקן הרבה יותר טוב ממה שהוא כרגע.
לכן אם יראה טוב ואכן יממשו עליו את האופציה יש פה הזדמנות להרוויח מתאזרח צעיר שיכול להיות שחקן לגיטימי ברמת יורוליג.
זה כמובן בתרחיש הטוב, אבל זה ממש לא מופרך ויכול מאוד להיות שזה יקרה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 17 אוגוסט 2019, 03:04

Jack55 כתב:
Adam כתב:טיילר דורסי זה ווילבקין גבוה יותר. ממש ככה.

יפה שהעלת את זה כי זאת נקודה ששכחתי לגעת בה.
הוא רק בן 23, זה גיל מאוד צעיר והוא עוד יכול להתפתח ולהפוך לשחקן הרבה יותר טוב ממה שהוא כרגע.
לכן אם יראה טוב ואכן יממשו עליו את האופציה יש פה הזדמנות להרוויח מתאזרח צעיר שיכול להיות שחקן לגיטימי ברמת יורוליג.
זה כמובן בתרחיש הטוב, אבל זה ממש לא מופרך ויכול מאוד להיות שזה יקרה.

אני אומר לך שמעכשיו הוא שחקן יורוליג ליגיטימי
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוגוסט 2019, 03:15

גל גל כתב:דרך אגב
סוף סוף יש לנו קבוצה פיזית, קו אחורי שכמעט כולם מעל מטר 1.93 ( דורסי וולטרס בראיינט זוס אבדיה וקלואירו וכספי )
וחוץ מזה המון חודרים לסל מה שלא היה שנה שעברה והיה חסר וכשיש כל כך הרבה קלעי שלשות זה מאוד חשוב ( חדירה והוצאה )

המון מובילי כדור

כל מילה בסלע!!

לדעתי הקבוצה הכי מעניינת בשנים האחרונות, כל כך הרבה כישרון ושחקנים טובים ומעניין מאוד אם זה יצליח לעבוד ולהתחבר.
מה שכן רציתי לגעת בזה שסוף סוף אין לנו איזה שחקן שכבר מהקיץ אנחנו יודעים שיהיה רע (ראה מקרה ריי).
השחקן היחידי שהוא הימור בסגל זה אלייז'ה בראיינט, אבל במקרה שלו זה הימור טוב כי בעיניי גם אם נסתכל על התרחיש הפחות טוב והוא לא יצליח לשפר את היכולת משמעותית אז הוא לא יהיה כזה רע כמו ריי, פשוט התרומה שלו תהייה שולית אבל נזק לקבוצה הוא לא יהיה.

כמו שכתבת יש לנו שלושה סקוררים טובים (ווילבקין, דורסי ובראיינט) ואם השלישי באמת יצליח להשתדרג ולהפוך לשחקן מחליף טוב מהספסל אז באמת שרק נרוויח.
מה שאני גם אוהב זה שאשכרה סוף סוף יש לנו מחליפים ברמה גבוהה מהספסל - דורסי\ווילבקין כשחקן השישי, האנטר, בראיינט, קלויארו, זוסמן...
והקטע עם העונשין באמת מדהים, השחקן עם האחוזים הכי נמוכים בכל הקריירה מהקו הוא אייסי עם 67 אחוז אבל כמו שאנחנו יודעים הוא שיפר את הקליעה שלו בשנים האחרונות (81% מהקו בעונת 2017/18) ובכלל רוב הגבוהים שלנו קלעי עונשין טובים+.

ובנוגע למה שהגבת לי על דורסי - אני גם חושב שהוא שחקן יורוליג לכל דבר, הכוונה שלי הייתה שכאילו יכול להיות שנרוויח אותו כישראלי לטווח ארוך וזה יהיה מושלם.
ובלי קשר זה שיש פה עוד סקורר וגו טו גאי שבאמת יכול לקחת על עצמו זה נהדר, יוריד הרבה לחץ מסקוטי ויפתח למכבי הרבה יותר אופציות בהתקפה.
נערך לאחרונה על ידי Jack55 בתאריך 17 אוגוסט 2019, 03:18, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 17 אוגוסט 2019, 03:17

או-ווה.
ווילבקין רכז עם עוד סקורר לידו? אני אוהב את זה!
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Rampel » 17 אוגוסט 2019, 03:17

גל גל כתב:לא יודע מה התבאסתם

מסכים. האמת שאני מופתע לטובה שהוא פה בסוף - זה המתאזרח הטוב בשוק לטעמי.

היה קומבו לא רע בכלל בחצי עונה בממפיס, עם כמה משחקים של הובלת כדור טובה ומספר יפה של אסיסטים. ההגנה שלו חשודה, אבל פיזית יש לו את הפוטנציאל להשתפר ובהתחשב בזה שהוא שיפר מאוד את החדירה וההתרוממות שלו מאז ימי הקולג', אפשר לקוות לשיפור גם בצד ההגנתי. אם יאניס ייקח אותו כפרויקט, הוא יכול להשלים את ווילבקין בצורה טובה מאוד.

אז מה, בסוף 7 זרים ו-6/7 ישראלים?! נראה שלחוקים המקומיים יש משקל אחרי הכל.. תכלס האמנתי שזה הכיוון הנכון הקיץ, אבל לא ציפיתי ששניים מהישראלים יהיו באמת שחקנים מובילים בסגל הזה :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Shay_uzan » 17 אוגוסט 2019, 03:52

Jack55 כתב:
גל גל כתב:דרך אגב

המון מובילי כדור

כל מילה בסלע!!

לדעתי הקבוצה הכי מעניינת בשנים האחרונות, כל כך הרבה כישרון ושחקנים טובים ומעניין מאוד אם זה יצליח לעבוד ולהתחבר.
מה שכן רציתי לגעת בזה שסוף סוף אין לנו איזה שחקן שכבר מהקיץ אנחנו יודעים שיהיה רע (ראה מקרה ריי).
השחקן היחידי שהוא הימור בסגל זה אלייז'ה בראיינט, אבל במקרה שלו זה הימור טוב כי בעיניי גם אם נסתכל על התרחיש הפחות טוב והוא לא יצליח לשפר את היכולת משמעותית אז הוא לא יהיה כזה רע כמו ריי, פשוט התרומה שלו תהייה שולית אבל נזק לקבוצה הוא לא יהיה.

כמו שכתבת יש לנו שלושה סקוררים טובים (ווילבקין, דורסי ובראיינט) ואם השלישי באמת יצליח להשתדרג ולהפוך לשחקן מחליף טוב מהספסל אז באמת שרק נרוויח.
מה שאני גם אוהב זה שאשכרה סוף סוף יש לנו מחליפים ברמה גבוהה מהספסל - דורסי\ווילבקין כשחקן השישי, האנטר, בראיינט, קלויארו, זוסמן...
והקטע עם העונשין באמת מדהים, השחקן עם האחוזים הכי נמוכים בכל הקריירה מהקו הוא אייסי עם 67 אחוז אבל כמו שאנחנו יודעים הוא שיפר את הקליעה שלו בשנים האחרונות (81% מהקו בעונת 2017/18) ובכלל רוב הגבוהים שלנו קלעי עונשין טובים+.

ובנוגע למה שהגבת לי על דורסי - אני גם חושב שהוא שחקן יורוליג לכל דבר, הכוונה שלי הייתה שכאילו יכול להיות שנרוויח אותו כישראלי לטווח ארוך וזה יהיה מושלם.
ובלי קשר זה שיש פה עוד סקורר וגו טו גאי שבאמת יכול לקחת על עצמו זה נהדר, יוריד הרבה לחץ מסקוטי ויפתח למכבי הרבה יותר אופציות בהתקפה.
מסכים עם שניכם (אולי להחשיב את כספי כקלע?)
למרות הידיעה שהיה יכול להיות יותר בעמדה 1, סגל מצויין, עדיף על שנה שעברה כמעט בכל פרמטר ולדעתי הידעה ששנה שעברה בסיבוב השני מכבי סיימה חמישית זה אמור לעודד (למרות ההתחזקות של חלק הקבוצות)
סגל מאוד מעניין בכמה בחינות:
שנה ראשונה שאבדיה מחויב רק לבוגרים
כספי חוזר לארץ
3 שחקני עוזבי NBA (יותר מכל קבוצה אחרת השנה)
בלאק נשאר
מחליפים טובים ומעניינים
סגל מודרני מאוד
וללא ספק, טופ ישראלי שלא נראה מזה שנים בליגה (כספי-זוס-אבדיה, כהן&כהן, ג'ונדי ודורסי)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 17 אוגוסט 2019, 03:55

Rampel כתב:
גל גל כתב:לא יודע מה התבאסתם

מסכים. האמת שאני מופתע לטובה שהוא פה בסוף - זה המתאזרח הטוב בשוק לטעמי.

היה קומבו לא רע בכלל בחצי עונה בממפיס, עם כמה משחקים של הובלת כדור טובה ומספר יפה של אסיסטים. ההגנה שלו חשודה, אבל פיזית יש לו את הפוטנציאל להשתפר ובהתחשב בזה שהוא שיפר מאוד את החדירה וההתרוממות שלו מאז ימי הקולג', אפשר לקוות לשיפור גם בצד ההגנתי. אם יאניס ייקח אותו כפרויקט, הוא יכול להשלים את ווילבקין בצורה טובה מאוד.

אז מה, בסוף 7 זרים ו-6/7 ישראלים?! נראה שלחוקים המקומיים יש משקל אחרי הכל.. תכלס האמנתי שזה הכיוון הנכון הקיץ, אבל לא ציפיתי ששניים מהישראלים יהיו באמת שחקנים מובילים בסגל הזה :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
לא יודע אם הוא חתם בגלל הת.ז. או בגלל שהוא קומבו גארד מהטובים שיש היום

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Google [Bot], עידן ו־152 אורחים