המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

האם אנחנו לפני עונה מרגשת במיוחד?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

האם אנחנו לפני עונה מרגשת במיוחד?

הודעהעל ידי שחף » 26 אוגוסט 2011, 10:47

אני מניח שרוב האנשים פה זוכרים את 2004. מאז שאני זוכר את עצמי זו העונה הכי מרגשת שזכורה לי כאוהד מכבי. שלב ראשון ארוך, מלא במותחנים, דרמות, קאמבקים וכדורסל משובח, מההתרגשות משאראס כרכש הכי נוצץ של מכבי, דרך שלשת שיוויון קריטית של בורשטיין מול בולוניה, הפייד אווי הבלתי אפשרי של פארקר מול צסק''א וכלה בסל המדהים של דרק מול ז'לגיריס ופיינל פור מהסרטים. הבית המוקדם של מכבי השנה אמור להיות רצחני, עם ריאל, מילאנו המתחדשת, פרטיזן שהחזירה את פקוביץ', פילזן שרוצה להגיע לפיינל פור בבית וקבוצה מהמוקדמות. השילוב של ההתפרקות של אולימפיאקוס ושביתת השחקנים ב-NBA הביאה כמות אדירה של שחקנים לאירופה, והיד עוד נטויה. אני היחיד שמאמין שאחרי כמה שנות יובש ליורוליג אנחנו בדרך לעונה מטורפת?
שחף

Re: האם אנחנו לפני עונה מרגשת במיוחד?

הודעהעל ידי אבי » 26 אוגוסט 2011, 10:59

קשה לדעת. מכבי העמידה השנה סגל איכותי עם כמה שמות מאד מסקרנים. הבעיה שגם הקבוצות האחרות בבית של מכבי התחזקו משמעותית. יהיה קרב קשה על ההעפלה לטופ-16.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי where is the love? » 26 אוגוסט 2011, 11:14

לדעתי תהיה עונה מטורפת, עם המון המון דרמות, למרות כל התקפי הלב שהיו ב-2004 זה הייתה שנה בלתי נשכחת.
המשחק ההוא נגד זלגיריס הוא האירוע הספורט הכי יפה והכי מרגש שחוויתי בחיים, ועוד ראיתי את זה בבית, עונה מופלאה עם המון לחץ אבל נגמרה מאוד טוב!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי yarinsaky » 26 אוגוסט 2011, 11:14

הלוואי, אבל לא צריך לצפות שמכבי הזאת תהיה ברמה של 2004 , צריכים להיות ריאליים.
צריך לזכור שלמכבי עדיין חסר מחליף לפארגו ואני מקווה שהוא יהיה ברמה גבוהה, אם לא, זה יוריד לא מעט מהסיכויים.

זה גם תלוי מה יקרה עם השביתה. מצד אחד, כל עוד השביתה נמשכת נקבל את פארמר אצלנו, מצד שני, קבוצות אחרות מתחזקות מאוד ואנחנו
עשויים לקבל כוכבי נ.ב.א של ממש באיזור אוקטובר בקבוצות יורוליג. ( ואז זה יהיה פחות נעים מן הסתם .)
אני די חושש שהעונה הקרובה ביורוליג הולכת להיות סוג של קרקס דווקא . מכבי כנראה תעשה כמיטב יכולתה, נקווה שזה יספיק.

העונה הקודמת מבחינתי דווקא הייתה מרגשת גם אם לא זכינו בתואר בסופו של דבר. השנה יש יותר ציפיות, אבל אנשים שוכחים שגם היורוליג התחזקה באותה מידה שמכבי התחזקה וזה לא הסוף.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי yzafrir » 26 אוגוסט 2011, 19:33

זאת תיהיה עונה מיוחדת אבל גם מיותרת לחלוטין . שנה הבאה כל הכובים יעזבו ושוב הקבוצות הקטנות יחזרו לחורים שלהם והרבה קבוצות יצטרכו בנייה מחדש . העונה הזאת לא מייצגת את היורוליג האמיתי וזו תיהיה סוג של עונת ראווה שבא קבוצות מציגות את הכוכבים הזמניים שהם שפכו עליהם כסף .
זה כמו תערוכת רכב שבא כל מיני חברות מציגות רכבי קונספט מדהימים שבפועל לא מגיעים ליצור סדרתי והחברות האלו נשארות רק עם הדגמים הבסיסיים שלהם .
זה יפה לראות אבל בסופו של דבר לא משקף את המציאות....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי felix_r » 27 אוגוסט 2011, 14:35

צפריר, למרות הרבה שמות נוצצים באוויר, קבוצות היורוליג לא החתימו הרבה שחקנים, שאמורים לברוח בסיום השביתה. אבל גם אם כן, זה עדיין לא אומר, שבעונה הבאה הכל יחזור להיות אפור. אל תשכח, שהמשכורות ב NBA אמורות לרדת בצורה משמעותית, אחרת בעלי הקבוצות לא יסכימו להמשיך. ירידה משמעותית במשכורות תגרום להרבה שחקני NBA ללכת לאירופה. לא הכוכבים הגדולים, אבל שחקני NBA טובים, שלפני זה אפילו לא הסתכלו לכיוון.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yzafrir » 27 אוגוסט 2011, 15:43

פליקס , כפועל יוצא של הירידה במשכורות שם והמשבר הכלכלי בעולם גם המשכורות ביורוליג צפויות לרדת ומקרה כמו של אולימפיאיקוס יהיה דבר מאוד שיגרתי בעיקר במדינות הים התיכון הידעות ככאלו שעומדות בפני קריסה (יוון , איטליה , ספרד...) . אני לא אתפלא אם נראה אפילו מועדני כדורגל גדולים שקורסים .
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 27 אוגוסט 2011, 15:59

yzafrir כתב:פליקס , כפועל יוצא של הירידה במשכורות שם והמשבר הכלכלי בעולם גם המשכורות ביורוליג צפויות לרדת ומקרה כמו של אולימפיאיקוס יהיה דבר מאוד שיגרתי בעיקר במדינות הים התיכון הידעות ככאלו שעומדות בפני קריסה (יוון , איטליה , ספרד...) . אני לא אתפלא אם נראה אפילו מועדני כדורגל גדולים שקורסים .

זה בהחלט יכול ליהיות, אבל זה ממש לא קשור לשביתה בNBA
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 27 אוגוסט 2011, 19:26

asafb96 כתב:
yzafrir כתב:פליקס , כפועל יוצא של הירידה במשכורות שם והמשבר הכלכלי בעולם גם המשכורות ביורוליג צפויות לרדת ומקרה כמו של אולימפיאיקוס יהיה דבר מאוד שיגרתי בעיקר במדינות הים התיכון הידעות ככאלו שעומדות בפני קריסה (יוון , איטליה , ספרד...) . אני לא אתפלא אם נראה אפילו מועדני כדורגל גדולים שקורסים .

ברור שזה קשור , המשבר בארה"ב הוא אחד הגורמים העיקריים שבעלי הקבוצות דורשים בגללם להוריד את תקרת השכר . אם ארצות הברית תכנס למיתון מסויים, אירופה מאוד מאוד תושפע ובטח שישראל גם כן .
מכבי בשנתיים האחרונות קיצצה בתקציב השחקנים וכבר לא משלמת את הסכומים ששילמה בזמנו לניקולה שאראס או פארקר . היום הזר הכי יקר במכבי הוא סופו וגם לו מכבי הייתה מקצצת אם הייתה יכולה . לא רחוק היום שקבוצות כמו ברצלונה וצסק"א גם יחזרו לתקציב שפויי . העונה הראשונה של איידסון זו הייתה העונה האחרונה שמכבי שילמה משכורות גבוהות וכבר מהעונה האחרונה אפשר היה לראות את הירידה בתקציב השחקנים .
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 27 אוגוסט 2011, 20:23

yzafrir כתב:
asafb96 כתב:

ברור שזה קשור , המשבר בארה"ב הוא אחד הגורמים העיקריים שבעלי הקבוצות דורשים בגללם להוריד את תקרת השכר . אם ארצות הברית תכנס למיתון מסויים, אירופה מאוד מאוד תושפע ובטח שישראל גם כן .
מכבי בשנתיים האחרונות קיצצה בתקציב השחקנים וכבר לא משלמת את הסכומים ששילמה בזמנו לניקולה שאראס או פארקר . היום הזר הכי יקר במכבי הוא סופו וגם לו מכבי הייתה מקצצת אם הייתה יכולה . לא רחוק היום שקבוצות כמו ברצלונה וצסק"א גם יחזרו לתקציב שפויי . העונה הראשונה של איידסון זו הייתה העונה האחרונה שמכבי שילמה משכורות גבוהות וכבר מהעונה האחרונה אפשר היה לראות את הירידה בתקציב השחקנים .

זה ממש לא נכון. בעלי הקבוצות לא מפסידים מאתמול. שנים שהNBA לא רווחית, זה לא קשור למשבר. עובדה שהפוטבול מאוד רווחי, למרות המשברים שם.
יכול ליהיות שהשביתה תשפיעה בטווח הארוך, ששחקנים יחזרו לאירופה בגלל שכר נמוך יותר מעשיו בNBA, אבל מה שאתה כתבת זה שזה יפגע בקבוצות האירופאיות מיידית, וזה לא נכון, לפחות לא קבוצות היורוליג. קבוצות היורוליג, בטח הבכירות שבהן, ממש לא יתרסקו או משהו כזה בגלל השביתה. המקרה של אולימפיאקוס זה בכלל קשור לעליית המס ביוון וזה שלבעלים נמאס. יכול ליהיות שגם הספרדיות יפלו בשלב מאוחר יותר בגלל הבעיות במדינה, אבל אין לזה שום קשר לNBA, כי קבוצות כאלה לא הביאו יותר משחקן 1 שיחזור בסיום השביתה.
asafb96

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot], יוסי22, מרסר ו־82 אורחים