המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

טיילר דורסי - עוזב לארה"ב ולא יסיים את העונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טיילר דורסי חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי MTA2311 » 19 אוגוסט 2019, 12:36

אשאל אחרת. מבין כל הדברים שווילבקין היה צריך לידו, או שבלאק, האנטר ואייסי היו צריכים לידם, סקורינג היה הדבר הראשון שהיית מציין?

אני בספק.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

Re: טיילר דורסי חתם במכבי ת

הודעהעל ידי cifkcv » 19 אוגוסט 2019, 12:43

אני חושב שטיילר אניס במקום בראיינט היה יכול לבוא פרפקט לסגל.
וגם אם לא במקום, אני ממש בעד לקחת את ההימור הזה עכשיו.
cifkcv

הודעהעל ידי אחדשיודע » 19 אוגוסט 2019, 12:53

https://vod.sport5.co.il/?Vc=9887&Vi=322044
רועי כהן: "אומנם גופו מועטר בקעקועים של ישו ומילים בערבית, אך אימו יהודייה ואף סבתו ישראלית".
וואו. הוא כזה טיפש. "עיתונאי".
אחדשיודע

הודעהעל ידי cifkcv » 19 אוגוסט 2019, 13:08

אחדשיודע כתב:https://vod.sport5.co.il/?Vc=9887&Vi=322044
רועי כהן: "אומנם גופו מועטר בקעקועים של ישו ומילים בערבית, אך אימו יהודייה ואף סבתו ישראלית".
וואו. הוא כזה טיפש. "עיתונאי".

:laugh1 :laugh1 :laugh1
זה בסדר. לצערי עיתונות הספורט לא מעוטרת באנשים שאפשר להרבות בשבחים עליהם..
cifkcv

הודעהעל ידי cifkcv » 19 אוגוסט 2019, 13:20

MTA2311 כתב:עד המכללות זה תיכון כאילו? זה אמור להגיד לי משהו?

בקיצור נראה לי שהייתה פה, כרגיל, יציאה המונית מפרופורציות לגביו. יכול להיות שהוא קולע מצויין, אבל ממה שאני קורא ושומע הוא לא מוסיף לסגל שום דבר שחסר לו. לא ניהול משחק, לא הגנה, לא יכולת חדירה.

זה אומר שהוא כנראה יודע לשחק בתור רכז גם(אי אפשר לדעת את הרמה). זה אומר שעד גיל 18\19\20 הוא שיחק כרכז וגם באליפות אירופה עם יוון הוא שיחק כרכז(אאלט).
שהוא הגיע למכללה הוא הגיע לרכז והפך ל-2. https://www.youtube.com/watch?v=QNmeFIpZ8Ow סרטון נחמד שלו ושל המאמן שלו מדברים עליו.

סה''כ יודעים מה נקבל ממנו, אבל אולי הוא יפתיע ויראה באמת גם יכולות ניהול משחק\מסירה.
הוא בטח לא פליימקר ואני לא מנסה להגיד שאני בונה עליו כרכז, אבל עדיין אני מעדיף אותו מכל מיני רכזים פח.

אז בגדול, כן אני מאמין שהוא יוכל להפעיל את הגבוהים, אולי לא ברמה של סלוקאס\מילוש ודומיהם, אבל עצם האיום שהוא מהווה והעובדה שההרכב יכלול קלעים ברמה ירווחו את השחק ויקלו את אפשרויות המסירה.
לגבי ההגנה שלו, כן שם אני צופה בעיה, הוא לא מספיק אתלט, אבל אני דווקא חושב שהוא כן 'שחקן נחוש' ואולי תחת יאניס הוא יעשה שם קפיצת מדרגה.
cifkcv

הודעהעל ידי Hujirat » 19 אוגוסט 2019, 13:39

MTA2311 כתב:אשאל אחרת. מבין כל הדברים שווילבקין היה צריך לידו, או שבלאק, האנטר ואייסי היו צריכים לידם, סקורינג היה הדבר הראשון שהיית מציין?

אני בספק.

יש יתרונות בלהוסיף עוד קליעה איכותית ליד סקוטי. זה יחייב את הקבוצות לרווח את ההגנה וישאיר מקום לגבוהים הלא כל כך גבוהים לעבוד.
Hujirat

הודעהעל ידי NY boy » 19 אוגוסט 2019, 13:53

SirCharles כתב:
NY boy כתב:לא רוצה לחזור על עצמי שוב, אבל אכפת גם אכפת כי זה משפיע ישירות על היורוליג. למכבי אסור להפסיד בליגה (ואם מפסדים איך שלא הופכים את זה יש פאניקה, הפסדים בליגה זה בדרך כלל תחילת סוף שעון החול של המאמן ממנו הוא לא מתאושש), ולכן אי אפשר לעשות רוטציה אמיתית, כי פתאום יש הפסד בנס ציונה, ואז חייבים לתת לסגל החזק לשחק, ואז פתאום שבוע אחרי יש ירושלים בחוץ, ודרבי בבית במקרה שבוע אחרי, אז גם פה אי אפשר... ואז יצא שחודש כמה שחקנים לא שיחקו, איבדו ביטחון והכל. וזה רק חלק קטן מהבעיה, ברגע שיש משחק ליגה ושחקנים מסויימים לא מתלבשים, הם לא מן הסתם פחות גם באימון (כי אתה רוצה להריץ את אלו שאשכרה מתלבשים, ואת אלו שלא שיחקו ביורוליג) והם גם יודעים שהם לא משחקים אז הם פחות מתאמצים ואז יוצא מצב שהם יוצאים מפוקוס. יש כל כך הרבה דברים שמשפיעים ברגע שצריך להשאיר כמות גדולה של שחקנים בחוץ כל שבוע. ולכן זה בהחלט משמעותי שיש פחות שחקן שצריך להושיב בחוץ.

למה בדיוק אסור למכבי להפסיד בליגה? וממתי הפסד ליגה משפיע על היורוליג?
הסיבה שעדיף רוטציה בין הזרים היא שאז שחקן לא משחק בליגה פעם בכמה בכמה שבועות ויכול אז לנוח ואילו במצב הקיים רוב הסיכויים שאותם שחקנים (לפי דעתי קלויארו ובראיינט שיש להם תחליפים ישראלים בעמדות שלהם) לא ישחקו ויצאו מהקצב. אני לא אתפלא גם אם אפילו לא ירשמו בהתחלה אחד מהם או את שניהם כדי שתהיה אפשרות לרשום עוד זר בהמשך העונה.

כי זאת המציאות. אפשר להגיד שלא אכפת לנו ואפשר להפסיד, הליגה לא חשובה בלה בלה בלה. במציאות של החיים האמיתיים הפסד ליגה הראשונה מתחיל כדור שלג שאם לא נעצר מיד מוביל למשבר, החלפת המאמן ומה עוד. וגם וגם משפיע ועוד איך על התוצאות ביורוליג. כי מה לעשות עשרות שנים של שליטה עשו את שלהם והציפייה היא שהקבוצה לא תפסיד.

ולכן רוצטיה כזאת לא באמת עובדת וקוראת במציאות. ולכן יש חשיבות עליונה בזה שיש עוד שחקן שלא צריך לשבת. כי כמו שאמרת מי שישב בחוץ יצא כנראה מקצב, יאבד ביטחון וכו', ועדיף שזה יהיה שחקנים 11-12 באופן קבוע שפחות נזדקק להם ביורוליג ושכל השחקנים המובילים יוכלו לשחק כל שבוע במידת הצורך.
NY boy

הודעהעל ידי אחדשיודע » 19 אוגוסט 2019, 13:56

cifkcv כתב:

בקיצור נראה לי שהייתה פה, כרגיל, יציאה המונית מפרופורציות לגביו. יכול להיות שהוא קולע מצויין, אבל ממה שאני קורא ושומע הוא לא מוסיף לסגל שום דבר שחסר לו. לא ניהול משחק, לא הגנה, לא יכולת חדירה.

זה אומר שהוא כנראה יודע לשחק בתור רכז גם(אי אפשר לדעת את הרמה). זה אומר שעד גיל 18\19\20 הוא שיחק כרכז וגם באליפות אירופה עם יוון הוא שיחק כרכז(אאלט).
שהוא הגיע למכללה הוא הגיע לרכז והפך ל-2. https://www.youtube.com/watch?v=QNmeFIpZ8Ow סרטון נחמד שלו ושל המאמן שלו מדברים עליו.

סה''כ יודעים מה נקבל ממנו, אבל אולי הוא יפתיע ויראה באמת גם יכולות ניהול משחק\מסירה.
הוא בטח לא פליימקר ואני לא מנסה להגיד שאני בונה עליו כרכז, אבל עדיין אני מעדיף אותו מכל מיני רכזים פח.

אז בגדול, כן אני מאמין שהוא יוכל להפעיל את הגבוהים, אולי לא ברמה של סלוקאס\מילוש ודומיהם, אבל עצם האיום שהוא מהווה והעובדה שההרכב יכלול קלעים ברמה ירווחו את השחק ויקלו את אפשרויות המסירה.
לגבי ההגנה שלו, כן שם אני צופה בעיה, הוא לא מספיק אתלט, אבל אני דווקא חושב שהוא כן 'שחקן נחוש' ואולי תחת יאניס הוא יעשה שם קפיצת מדרגה.

עזוב, הוא לא רכז. הוא אומנם הגיע למכללות בתור רכז, אבל הוא לא יכול לפתור את הבעיות של מכבי בעמדה הזאת או בכלל. לא לחינם הוא הוסב לעמדה 2. הוא מתקשה מאוד לשמור על גארדים זריזים (עמדה 2 היא כנראה הרע במיעוטו עבורו מבחינה הגנתית) ומעדיף במרבית המקרים את הקליעה על המסירה. הוא כן יכול לעזור לרכז מעמדה 2 (וכמובן לחפות על ההיעדרות של רכז כזה או אחר). שזה טוב, אבל בטח לא מספיק כדי לפתור את בעיית ניהול המשחק של הקבוצה.

בפוטנציאל, הוא יכול לתת למכבי דברים שהיו חסרים לה, כפי שכתב החציל. אבל הוא בטח לא פותר את הבעיות המסתמנות של הקבוצה הזאת, בכל הקשור להגנה וניהול המשחק. לא בטוח ששחקן אחד היה צריך לפתור את כל הבעיות האלו לבדו, אבל כן היה נחמד אם היה פותר חלק מהן.
אחדשיודע

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 19 אוגוסט 2019, 14:40

MTA2311 כתב:אשאל אחרת. מבין כל הדברים שווילבקין היה צריך לידו, או שבלאק, האנטר ואייסי היו צריכים לידם, סקורינג היה הדבר הראשון שהיית מציין?

אני בספק.

לא יודע אם הראשון אבל בהחלט קריטי לטעמי.
יסלחו לי אייסי והאנטר שמעניינים לי את שק האשכים.

ווילבקין וגם בלאק יהנו מאוד מנוכחות של גארד התקפי דומיננטי.
אני פשוט לא חושב שווילבקין רכז כל כך גרוע כמו שעושים ממנו כאן.
הוא שחקן שאני רוצה שיתניע את ההתקפה והשנה גם יהיו לו הרבה יותר אופציות מסירה איכותיות.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי SirCharles » 19 אוגוסט 2019, 14:42

NY boy כתב:
SirCharles כתב:
NY boy כתב:לא רוצה לחזור על עצמי שוב, אבל אכפת גם אכפת כי זה משפיע ישירות על היורוליג. למכבי אסור להפסיד בליגה (ואם מפסדים איך שלא הופכים את זה יש פאניקה, הפסדים בליגה זה בדרך כלל תחילת סוף שעון החול של המאמן ממנו הוא לא מתאושש), ולכן אי אפשר לעשות רוטציה אמיתית, כי פתאום יש הפסד בנס ציונה, ואז חייבים לתת לסגל החזק לשחק, ואז פתאום שבוע אחרי יש ירושלים בחוץ, ודרבי בבית במקרה שבוע אחרי, אז גם פה אי אפשר... ואז יצא שחודש כמה שחקנים לא שיחקו, איבדו ביטחון והכל. וזה רק חלק קטן מהבעיה, ברגע שיש משחק ליגה ושחקנים מסויימים לא מתלבשים, הם לא מן הסתם פחות גם באימון (כי אתה רוצה להריץ את אלו שאשכרה מתלבשים, ואת אלו שלא שיחקו ביורוליג) והם גם יודעים שהם לא משחקים אז הם פחות מתאמצים ואז יוצא מצב שהם יוצאים מפוקוס. יש כל כך הרבה דברים שמשפיעים ברגע שצריך להשאיר כמות גדולה של שחקנים בחוץ כל שבוע. ולכן זה בהחלט משמעותי שיש פחות שחקן שצריך להושיב בחוץ.

למה בדיוק אסור למכבי להפסיד בליגה? וממתי הפסד ליגה משפיע על היורוליג?
הסיבה שעדיף רוטציה בין הזרים היא שאז שחקן לא משחק בליגה פעם בכמה בכמה שבועות ויכול אז לנוח ואילו במצב הקיים רוב הסיכויים שאותם שחקנים (לפי דעתי קלויארו ובראיינט שיש להם תחליפים ישראלים בעמדות שלהם) לא ישחקו ויצאו מהקצב. אני לא אתפלא גם אם אפילו לא ירשמו בהתחלה אחד מהם או את שניהם כדי שתהיה אפשרות לרשום עוד זר בהמשך העונה.

כי זאת המציאות. אפשר להגיד שלא אכפת לנו ואפשר להפסיד, הליגה לא חשובה בלה בלה בלה. במציאות של החיים האמיתיים הפסד ליגה הראשונה מתחיל כדור שלג שאם לא נעצר מיד מוביל למשבר, החלפת המאמן ומה עוד. וגם וגם משפיע ועוד איך על התוצאות ביורוליג. כי מה לעשות עשרות שנים של שליטה עשו את שלהם והציפייה היא שהקבוצה לא תפסיד.

ולכן רוצטיה כזאת לא באמת עובדת וקוראת במציאות. ולכן יש חשיבות עליונה בזה שיש עוד שחקן שלא צריך לשבת. כי כמו שאמרת מי שישב בחוץ יצא כנראה מקצב, יאבד ביטחון וכו', ועדיף שזה יהיה שחקנים 11-12 באופן קבוע שפחות נזדקק להם ביורוליג ושכל השחקנים המובילים יוכלו לשחק כל שבוע במידת הצורך.

אבל השחקנים שבסוף הרוטציה הם כהן ודיבה ואילו השחקנים שיצאו מהרוטציה בליגה בגלל השיתוף של דורסי יהיו כנראה בראיינט, קלויארו וזוסמן (באירופה בעיקר) אז שיתוף שלו יבוא על חשבונם.

ושוב לא ברור לי למה הליגה צריכה לעניין מישהו כשהסגל שלנו עם יתרון כל כך גדול ומה שחשוב באמת זו היכולת ביורוליג.
SirCharles

הודעהעל ידי toja27 » 19 אוגוסט 2019, 15:12

החציל האצטקי כתב:

הוא מוסיף סקורינג ברמה גבוהה בכמה רמות.
הוא מוסיף שחקן שיכול לקבל כדור ולעשות נקודות בלי שיצטרכו ״לייצר״ עבורו.
הוא קלעי מצויין עם בטחון עצמי ומיינדסט של סקורר- משהו שלא היה ליד ווילבקין בשנה שעברה.

הוא מטפל בכדור מספיק טוב כדי לשמור עליו בצד הנכון.
הוא לא יגרום לך לתפוס את הראש ולכעוס כשהוא מייצר מכדרור כי יש לו יכולת לקחת את הכדור ולייצר נקודות בטבעת- אם בקליעה מכדרור, אם בחדירה ואם במסירה.

הוא שחקן מוכשר מאוד, ואני שמח שמכבי הלכו לכיוון הזה, ולא התקבעו על איזה ״פלור-ג׳נרל״ חאווה שלא יודע לשים סל.

הוא גם לא מפחד לקחת על עצמו בקלאץ’, שזו בהחלט ברכה גדולה.
זה רכש טוב. בהתחשב בעובדה שהוא ישראלי ובתג המחיר הסימפטי- זה רכש מעולה.

מהקצת שהספקתי לראות, לא נראה שהוא סקורר כזה רב גוני כמו שאתה מצייר אותו, נראה בעיקר שחקן שחי על הקליעה מבחוץ, ומתקשה לחדור לטבעת בגלל חולשה פיסית והיעדר זריזות שמפצה על זה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי קובי » 19 אוגוסט 2019, 15:36

toja27 כתב:
החציל האצטקי כתב:

הוא מוסיף סקורינג ברמה גבוהה בכמה רמות.
הוא מוסיף שחקן שיכול לקבל כדור ולעשות נקודות בלי שיצטרכו ״לייצר״ עבורו.
הוא קלעי מצויין עם בטחון עצמי ומיינדסט של סקורר- משהו שלא היה ליד ווילבקין בשנה שעברה.

הוא מטפל בכדור מספיק טוב כדי לשמור עליו בצד הנכון.
הוא לא יגרום לך לתפוס את הראש ולכעוס כשהוא מייצר מכדרור כי יש לו יכולת לקחת את הכדור ולייצר נקודות בטבעת- אם בקליעה מכדרור, אם בחדירה ואם במסירה.

הוא שחקן מוכשר מאוד, ואני שמח שמכבי הלכו לכיוון הזה, ולא התקבעו על איזה ״פלור-ג׳נרל״ חאווה שלא יודע לשים סל.

הוא גם לא מפחד לקחת על עצמו בקלאץ’, שזו בהחלט ברכה גדולה.
זה רכש טוב. בהתחשב בעובדה שהוא ישראלי ובתג המחיר הסימפטי- זה רכש מעולה.

מהקצת שהספקתי לראות, לא נראה שהוא סקורר כזה רב גוני כמו שאתה מצייר אותו, נראה בעיקר שחקן שחי על הקליעה מבחוץ, ומתקשה לחדור לטבעת בגלל חולשה פיסית והיעדר זריזות שמפצה על זה.

זה דיי מדוייק. הוא גם לא אתלט גדול.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי cifkcv » 19 אוגוסט 2019, 15:40

אחדשיודע כתב:
cifkcv כתב:

עזוב, הוא לא רכז. הוא אומנם הגיע למכללות בתור רכז, אבל הוא לא יכול לפתור את הבעיות של מכבי בעמדה הזאת או בכלל. לא לחינם הוא הוסב לעמדה 2. הוא מתקשה מאוד לשמור על גארדים זריזים (עמדה 2 היא כנראה הרע במיעוטו עבורו מבחינה הגנתית) ומעדיף במרבית המקרים את הקליעה על המסירה. הוא כן יכול לעזור לרכז מעמדה 2 (וכמובן לחפות על ההיעדרות של רכז כזה או אחר). שזה טוב, אבל בטח לא מספיק כדי לפתור את בעיית ניהול המשחק של הקבוצה.

בפוטנציאל, הוא יכול לתת למכבי דברים שהיו חסרים לה, כפי שכתב החציל. אבל הוא בטח לא פותר את הבעיות המסתמנות של הקבוצה הזאת, בכל הקשור להגנה וניהול המשחק. לא בטוח ששחקן אחד היה צריך לפתור את כל הבעיות האלו לבדו, אבל כן היה נחמד אם היה פותר חלק מהן.

על זה שהוא רכז אין וויכוח.
הנקודה שלי היא שלא צריך לזלזל כלכך ביכולת המסירה שלו (על אף נתוני האסיסטים הלא מרשימים) וביכולת שלו להפעיל גבוהים.
cifkcv

הודעהעל ידי Mitelka » 19 אוגוסט 2019, 18:12

כולכם מפספסים נקודה חשובה. זה משהו שניקולה חזר עליו הרבה בראיון עם האוזמן, זה משהו שיאניס אמר כמעט בכל הזדמנות. מבחינתנו וגם אני חלק מזה הכל מקצועי והכל זה אחוזים וזריקות והגנה וחסימות - שניהם דיברו המון בשנה שעברה על כימיה ועל הבעיה בלהצליח לחבר קבוצה ששני שחקנים נמצאים בחוץ כל משחק ליגה. ושחקן שמשחק ברוטציה של הקבוצה ביורוליג ואפילו מקבל דקות ואז יושב על אזרחי בליגה בזמן שיש לא מעט רוטציות שממשיכות להבנות במגרש. אפשר להסכים ואפשר לא, אבל שגם הג'נרל מנג'ר וגם המאמן חוזרם על זה הרבה היה לי ברור שהעובדה שהוא ישראלי היא קריטית כאן.
לדעתי זה גרם לשני דברים - גם להחתמת טיילור, ששם את מכבי רק עם 6 זרים. וגם קלויארו. דיברו הרבה בקיץ על אופי נוח, ועל העובדה שאתה רוצה שהזר שיהיה בצד יהיה כזה שאין לו בעיה לשבת בחוץ, לא עושה בעיות ומגיע בחמישי ונותן 600 אחוז. לא פארגו, נגיד. כן קלויארו.

לא תמיד אנחנו מסתכלים על "הכי טוב", "הכי מתאים". כן, כימיה והבנה ואופי נוח וכל זה זה מונחים אמורפים וכללים ולא מקצועיים. אבל אם גם יאניס וגם ניקולה (על אף חוסר הסימפטיה) אומרים שזה כל כך חשוב - אני אלך איתם.

אני אישית גם חושב שזה לא בריא ששחקן משחק 20 דקות ביורוליג ברוטציה ואז פתאום בליגה יושב על אזרחי. לא מבחינת השחקן הבודד אלה בכל המארג, הרוטציה הכימיה שנבנית בכל משחק כמעט. גם מול נס ציונה וגם נגד ברצלונה.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי Mitelka » 19 אוגוסט 2019, 18:20

החציל האצטקי כתב:

אני בספק.

הוא שחקן שאני רוצה שיתניע את ההתקפה והשנה גם יהיו לו הרבה יותר אופציות מסירה איכותיות.

חציל ההתקפה שלך מוכשרת - לא מגוונת בעליל. יש פה יותר מדי קלעים שמעדיפים את הזריקה מבחוץ. החודר הכי טוב הוא אלייז'ה ברייאנט....
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי גל גל » 19 אוגוסט 2019, 18:34

Mitelka כתב:
החציל האצטקי כתב:

אני בספק.

חציל ההתקפה שלך מוכשרת - לא מגוונת בעליל. יש פה יותר מדי קלעים שמעדיפים את הזריקה מבחוץ. החודר הכי טוב הוא אלייז'ה ברייאנט....

דווקא הייתי נותן את התואר הזה לוולטרס.

חודר טוב מאוד
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 19 אוגוסט 2019, 20:26

Mitelka כתב:חציל ההתקפה שלך מוכשרת - לא מגוונת בעליל. יש פה יותר מדי קלעים שמעדיפים את הזריקה מבחוץ. החודר הכי טוב הוא אלייז'ה ברייאנט....

מעולה. מה רע בהעדפת הזריקה מבחוץ?
אנחנו ב2020. שלשות זה טוב.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמואל1 » 19 אוגוסט 2019, 20:32

החציל האצטקי כתב:
Mitelka כתב:חציל ההתקפה שלך מוכשרת - לא מגוונת בעליל. יש פה יותר מדי קלעים שמעדיפים את הזריקה מבחוץ. החודר הכי טוב הוא אלייז'ה ברייאנט....

מה עושים בימים קודרים כשהכדורים לא צוללים פנימה?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 19 אוגוסט 2019, 20:39

רגע ג'רמי פארגו למשל הוא רכז טבעי ? דלייני ? ארויו בזמנו ? כולם סוגשל קומבו לפי הדעה הרווחת פה כי הם קצת אנוכיים , גם על פארגו ועל ארויו היו הרבה שטענו שהם לא רכזים וחוץ מכמה בודדים שרובם אגב לבנים לא חושב שייש הרבה כאלה שאפשר להגיד שהם רכזים טבעיים .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי Mitelka » 19 אוגוסט 2019, 20:40

החציל האצטקי כתב:

לא הבנת אותי. יש הבדל בין קבוצה מודרנית שיש לה כלי נשק ומשתמשת הרבה בשלשות לבין קבוצה שזה בערך הכלי היחיד שלה.

ג'יימס הארדן ויוסטון מטיחים שלשות בקצב היבטורי אבל זה לא אומר שהוא לא חודר גם והולך לטבעת לקו. במידה מסויימת זה גם מה שמאפשר לו ולהם לזרוק שלשות בקצב, אף אחד לא יכול להמר על חדירה.
במקרה של מכבי, כן, קבוצה שיש לה רק שלשות אפשר להגן מולה טוב יותר. יש לזרוק 30 שלשות ויש לזרוק 30 שלשות.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot], עידן ו־28 אורחים