המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

טיילר דורסי - עוזב לארה"ב ולא יסיים את העונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טיילר דורסי - נרשם לליגה כזר

הודעהעל ידי Bluesman » 17 ינואר 2020, 01:21

הוא נהדר אבל יש לו עוד הרבה לאן לעלות. התקרה שלו גבוהה. הוא יכול להתפתח לשחקן על באירופה. החבילה השלמה לעמדה 2.
Bluesman

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 17 ינואר 2020, 01:31

Bluesman כתב:הוא נהדר אבל יש לו עוד הרבה לאן לעלות. התקרה שלו גבוהה. הוא יכול להתפתח לשחקן על באירופה. החבילה השלמה לעמדה 2.

לא מסכים איתך.
יש לו זוג קאחונס והחוסר פחד הזה מתחבר מצויין עם מה שיש בקבוצה.

החבילה השלמה?
הוא קולע 37% ל2 ו61% מהקו. מוסר 1.4 אסיסטים למשחק. לוקח 2.5 ריבאונדים.

הוא לא חזק או אתלט או קרפטי מספיק כשהוא מגיע לטבעת.
הוא בומבר משלוש ועושה את זה ברמה מאוד גבוהה. שומר סביר. שחקן 3&D. לא בטוח שהוא מסוגל להרבה יותר מזה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 17 ינואר 2020, 01:32

עוד שנה-שנתיים והוא וילבקין V2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 17 ינואר 2020, 01:33

הוא סקורר גדול אבל היום הוא לא הביא משחק מי יודע מה, האחוזים שלו מהשדה היו רעים אבל עדיין קלע את הזריקות החשובות שזה יאמר לזכותו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 17 ינואר 2020, 01:34

felix_r כתב:עוד שנה-שנתיים והוא וילבקין V2

״הוא לא רכז״ כבר היום.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 17 ינואר 2020, 01:35

החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:עוד שנה-שנתיים והוא וילבקין V2

״הוא לא רכז״ כבר היום.

:D
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שופי שוף » 17 ינואר 2020, 01:36

אני ממש אוהב אותו ואת הרול שלו בקבוצה.
הוא חתיכת סקורר, ועושה רושם שהתקופה הקצרה שבה הוא תפקד כמנהל משחק שיפרה מאוד את אינטליגנצית המשחק שלו ואת היכולת שלו לתפקד כמוביל כדור שני.
יש לו פוטנציאל מפלצתי ביורוליג אם ישפר את יכולת הסיום שלו בצבע.
פשוט תענוג לראות אותו הולך ומשתפר ממשחק למשחק
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי ShiriV » 17 ינואר 2020, 01:53

לא יודעת, הוא גאנר באמת נדיר מהשלוש עם סגנון זריקה חלק ואלגנטי, אבל בכל שאר האספקטים של המשחק הוא בינוני ומטה בינתיים. האחוזים שלו מהקו מאוד מאכזבים יחסית לגארד ברמתו, במתפרצות הוא הרבה פעמים מעדיף להיכנס ראש בקיר במקום למסור (וכמעט תמיד מחטיא בזריקה שלומיאלית/נחסם/מאבד) והכדרור שלו לא יציב. הוא לא רכז ולא ריבאונדר. חוטף סביר, השתפר מאוד בהגנה וזהו בעצם.
מה שהכי מעודד לגביו זה שהוא צעיר עם פוטנציאל וסביר להניח שהוא ילך וישפר עוד ועוד אספקטים במשחק שלו ככל שיתבגר ויצבור ניסיון. לא יודעת אם זה שווה השקעה לעתיד בוודאות, את זה נדע בסוף העונה.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי A.Parker » 17 ינואר 2020, 02:15

החציל האצטקי כתב:
Bluesman כתב:הוא נהדר אבל יש לו עוד הרבה לאן לעלות. התקרה שלו גבוהה. הוא יכול להתפתח לשחקן על באירופה. החבילה השלמה לעמדה 2.

לא מסכים איתך.
יש לו זוג קאחונס והחוסר פחד הזה מתחבר מצויין עם מה שיש בקבוצה.

החבילה השלמה?
הוא קולע 37% ל2 ו61% מהקו. מוסר 1.4 אסיסטים למשחק. לוקח 2.5 ריבאונדים.

הוא לא חזק או אתלט או קרפטי מספיק כשהוא מגיע לטבעת.
הוא בומבר משלוש ועושה את זה ברמה מאוד גבוהה. שומר סביר. שחקן 3&D. לא בטוח שהוא מסוגל להרבה יותר מזה.

הוא ממשל לא רול פלייר. שחקן איכותי מאוד שעוד ימשיך להתפתח.
גם במשחק הערב היו לו כמה מסירות יפות שהובילו לזריקות חופשיות שפשוט הוחטאו.
A.Parker

הודעהעל ידי BIG sofo » 17 ינואר 2020, 03:36

טיילר דורסי
אני רשמתי עוד בתחילת העונה במשחקים הפחות טובים שלו שיש לו פוטינציאל להיות סופר סטאר באירופה
והתקופה האחרונה רק מחזקת את זה
זאת העונה הראשונה שלו באירופה. סגנון המשחק בNBA שונה מאוד.
מתחילת העונה , הוא מראה גרף שיפור מרשים.
בגדול, יש לו את החבילה השלמה בהתקפה, העניין הוא שבצבע הוא לא תמיד יודע מה לעשות ולכן האחוזים שלו ל2 הם עדיין לא טובים.
הוא חודר מצויין ואם הוא יצליח להביא את היכולות ההתקפיות שלו גם בתוך הצבע ולא רק בקליעה משלוש, הוא יהיה אחד הגארדים הטובים באירופה, מבחינה התקפית.
BIG sofo

הודעהעל ידי Bluesman » 17 ינואר 2020, 09:09

יש לו את הפוטציאל לשחקן שלם מאד ואיכותי בשני צדיי המגרש

בהתקפה יש לו קליעה מצויינת.גם סט שוט, גם מכדרור וגם ביציאה מחסימות. הוא חודר טוב מאד לסל. חזק עם צעד ראשון טוב. לא מושלם אבל ברמה גבוהה. הסיומת עדיין לא טובה מספיק (והוא גם לא מקבל הרבה קרדיט מהשופטים על המגע). אבל זה משהו שאפשר לשפר. יש לו יכולת מסירה לא רעה בכלל. קבלת ההחלטות עדיין לוקה. אבל גם זה בר שיפור ופונקציה של תיאום קבוצתי. העונשין זה עניין מנטלי לחלוטין. הטכניקה שלו לא לקויה.

בהגנה כבר עכשיו הוא שומר טוב מאד גם אם לפעמים קצת מפספס (מי לא?). לא קל לחדור עליו או לתפוס עמדה. הוא חוטף טוב. ריבאונדר מצויין ומאד אגרסיבי. הוא לא אתלט על אבל הגארד הכי אתלטי בקבוצה הזו. (למעט סנדי)
והכי חשוב - דורסי עדיין צעיר מאד. עונה ראשונה ברמה הזו ובקבוצה.
Bluesman

הודעהעל ידי שמוליק » 17 ינואר 2020, 09:16

דורסי שחקן מהסוג שתענוג לראות. לא יודע למה, אבל התחושה שלי לאחר שלשה שלו שונה ביחס לכל שחקן אחר. משהו בטכניקה, בעליה לזריקה. הוא גאנר מדהים בעיני. אני מקווה שמכבי כבר סגרו את הפינה שלו בדרך לתעודה כחולה בעונה הבאה.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי גל גל » 17 ינואר 2020, 09:20

הוא מסוג השחקנים שאתה פשוט שונא לשחק נגדם

קילר, דופק את השלשה ברגע הכי כואב
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

טיילר דורסי - נרשם לליגה כזר

הודעהעל ידי TAYO » 17 ינואר 2020, 09:44

ShiriV כתב:לא יודעת, הוא גאנר באמת נדיר מהשלוש עם סגנון זריקה חלק ואלגנטי, אבל בכל שאר האספקטים של המשחק הוא בינוני ומטה בינתיים. האחוזים שלו מהקו מאוד מאכזבים יחסית לגארד ברמתו, במתפרצות הוא הרבה פעמים מעדיף להיכנס ראש בקיר במקום למסור (וכמעט תמיד מחטיא בזריקה שלומיאלית/נחסם/מאבד) והכדרור שלו לא יציב. הוא לא רכז ולא ריבאונדר. חוטף סביר, השתפר מאוד בהגנה וזהו בעצם.
מה שהכי מעודד לגביו זה שהוא צעיר עם פוטנציאל וסביר להניח שהוא ילך וישפר עוד ועוד אספקטים במשחק שלו ככל שיתבגר ויצבור ניסיון. לא יודעת אם זה שווה השקעה לעתיד בוודאות, את זה נדע בסוף העונה.

אני מציע להסתכל על זה מנקודת מבט כזו - למי מהגארדים של מכבי בחמש השנים האחרונות הוא גורם לך להתגעגע? אני אישית לא מצליח לחשוב על אחד כזה.
עכשיו תחשבי אם את רוצה לבלות עוד חמש שנים בניסיונות לפגוע עם אחד כמו דורסי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Jack55 » 17 ינואר 2020, 09:47

רציתי לגעת קצת בשאר הפרמטרים של המשחק מלבד הקליעה והנקודות שאת זה אנחנו יודעים שהוא יודע לספק ברמה הכי טובה :

ריבאונד - בעיניי יש לו פוטנציאל להיות ריבאונדר לא רע בכלל יחסית לגארד, אני דווקא רואה ממנו הרבה דברים טובים באסקפט הזה, בליגה הוא לוקח 4.2 ריבאונדים בממוצע וביורוליג 2.5 אבל ב3 המשחקים האחרונים לקח רק ריבאונד אחד ולכן הסטט' קצת משקרת.
הוא בעיקר תמיד אקטיבי ואגרסיבי, לא מפחד ללכת לכדור החוזר וזה בהחלט משהו שאפשר לציין אצלו לטובה.

אסיסטים - בעיקר בתקופה האחרונה הוא הראה לא מעט פעמים שהוא יודע למסור כדורים נהדרים לגבוהים גם בפיק אנדר רול, יותר במסגרת של הליגה אבל זה כבר כיוון טוב להמשך, אמנם זה לא בא לידי ביטוי יותר מדי ביורוליג (1.5 אס' בממוצע) אבל בליגה יש לו 4 אס' בממוצע.

חטיפות - מקום 14 העונה ביורוליג בחטיפות (21), תמיד יודע מתי לתת את הדיפלקשין בזמן הנכון ואיך לגנוב את הכדורים של הגבוהים בפוסט, האינטיליגציית משחק הזאת מעלה לו את הרמה ההגנתית בכמה רמות.

באופן כללי ממה שאני רואה ממנו הוא אמנם לא מלוטש יותר מדי בכל האספקטים האלה אבל פוטנציאל יש ועובדתית אפשר לראות את זה במספרים שלו ובטח שעל המגרש.
יש עם מה והכי חשוב עם מי לעבוד להמשך, בעיניי עוד שנה-שנתיים של עבודה טובה עם יאניס והיכרות עם המפעל והוא לגמרי יכול להיות אחד מהגארדים הטובים ביורוליג, לפחות בכל מה שקשור לסקורינג\קומבו גארד.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי jol9 » 17 ינואר 2020, 10:25

דורסי זה סטיל גדול של מכבי. אין ספק.
יש לו הכל ובעיקר מרשים אותי האופי שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 ינואר 2020, 11:08

קלעי, כן, מפתיע בהגנה ובחטיפות, כן
כל השאר עדיין לא שם
יכול ליהנות מהספק כי הוא עדיין צעיר ובשנה הראשונה מעבר לים בסגנון אחר של כדורסל
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 17 ינואר 2020, 16:22

Jack55 כתב:.

חטיפות - מקום 14 העונה ביורוליג בחטיפות (21), תמיד יודע מתי לתת את הדיפלקשין בזמן הנכון ואיך לגנוב את הכדורים של הגבוהים בפוסט, האינטיליגציית משחק הזאת מעלה לו את הרמה ההגנתית בכמה רמות.

בחישוב ל 40 דקות משחק הוא אפילו טוב יותר. החטיפות זו היא הקטגוריה שמכבי מצטיינת בה. בטבלה של חטיפות ל 40 דקות 3 שחקני מכבי מופיעים בשמיניה הראשונה:

1) פררייה הנרי
2) סטפאן יוביץ'
3) ג'ון די
4) פאקונדו קאמפאצו
5) זוסמן
6) מייקל אוג'ו
7) דורסי
8) דניאל האקט
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ShiriV » 17 ינואר 2020, 18:35

TAYO כתב:
ShiriV כתב:לא יודעת, הוא גאנר באמת נדיר מהשלוש עם סגנון זריקה חלק ואלגנטי, אבל בכל שאר האספקטים של המשחק הוא בינוני ומטה בינתיים. האחוזים שלו מהקו מאוד מאכזבים יחסית לגארד ברמתו, במתפרצות הוא הרבה פעמים מעדיף להיכנס ראש בקיר במקום למסור (וכמעט תמיד מחטיא בזריקה שלומיאלית/נחסם/מאבד) והכדרור שלו לא יציב. הוא לא רכז ולא ריבאונדר. חוטף סביר, השתפר מאוד בהגנה וזהו בעצם.

אני מציע להסתכל על זה מנקודת מבט כזו - למי מהגארדים של מכבי בחמש השנים האחרונות הוא גורם לך להתגעגע? אני אישית לא מצליח לחשוב על אחד כזה.
עכשיו תחשבי אם את רוצה לבלות עוד חמש שנים בניסיונות לפגוע עם אחד כמו דורסי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אחלה נקודה האמת. כמו שאמרתי, יש לו ים של פוטנציאל ועל זה כנראה מכבי תבנה במחשבה על אם להשאיר אותו או לא. לא מאמינה שאני כותבת את זה, אבל אני סומכת על מכבי (בעזרת יאניס כמובן) שתקבל את ההחלטה הנכונה לגביו.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי Jack55 » 24 ינואר 2020, 00:42

מקווה מאוד שזאת רק מעידה חד פעמית
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר