המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אוף סיזן 19/20 - 18 קבוצות על שולחן הניתוחים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אוף סיזן 19/20 - בקרוב מתחילים: סגלים

הודעהעל ידי Shay_uzan » 18 אוגוסט 2019, 01:59

Rampel כתב:
Shay_uzan כתב:
Rampel כתב:
Shay_uzan כתב:
Rampel כתב:
שטויות. לצסקא יש עמדה 1 טובה משל ברסה ועמדות 3 ו-5 לפחות לא נופלות ממנה. אז למה ברסה כן בדרג 1 וצסקא לא? אפקט מירוטיץ' מאץ'? צסקא יסיימו ברביעיה בשקט.

בנוגע לאנאדולו רשמתי שזו תעלומה אבל לדעתי הם יחזרו השנה מהר לקרקע. מילאנו לדעתי תאיים יותר מאנאדולו, בהנחה ורוב המובילים יהיו שם בריאים.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

זאת דעתי
חושב שהפערים במקומות 4-10 לא כאלה גדולים, לא הייתי מפצל אותם ל2 ואם כן זה רק את היווניות

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
רגע, אתה רוצה להגיד לי שלדעתך היווניות גם יותר חזקות מצסקא?
במידה וכן.. אחי, אני מוכן לשים איתך כסף

במידה ולא, אני יכול לזרום בערך ולהגיד שבגדול התחרות במקומות 5-13 יחסית פתוחה. למרות שבתכלס לדעתי יש קבוצות שנראות על הנייר יותר מסוגלות להגיע להצלבה וקבוצות שפחות.

הפוך גאוטה, שהן מדורגות בסוף של הדרג השני, כבר שנים הן נראות לא משהו בתחילת העונה ואחת מהן נהנת מהפקר של קבוצה שעל הנייר יותר טובה.
לדעתי יש המון תחרות על המקומות האלה, זה תלוי באיך העונה תתקדם, מכבי לדעתי לא דרג 3 מכמה סיבות, בין היתר:
•יאניס מתחילת העונה, מה שיכול לשנות את כל הסיפור (מאזן מקום 5 בחלק השני של העונה)
• כמה קבוצות עם תחרות ישירה בפליאוף שלמכבי על הנייר יש יתרונוץ במייסמאצ (מילאנו לדעתי יש לה חלק מהחסרונות של צסקא שנה שעברה מה שיעזור למכבי)
• התחזקות הסגל
לדעתי שווה פליאוף

לא ברור לי איזה חסרונות אתה רואה במילאנו שמזכירים לך את צסקא. בצסקא עמדות הפנים היו חלשות ברמה שטיוס עשה בית ספר חסימות להאנטר.
בנוגע לנקודה הראשונה והשלישית, אתה יכול לזקוף אותן גם לשאר המתחרות על ההצלבה.

בכנות, אני לא חושב שאנחנו במצב שבו אנחנו יכולים לזלזל ביוונית או בכל קבוצה אחרת שהיא לא מנמושות המפעל (שתמיד אחת מהן גם מצליחה להפתיע). זה לא שיש לנו סגל עדיף משמעותית על פני מי מהקבוצות האלו. הכל זה עניין של איך החלקים יתחברו.

סתם דוגמה בחיסרון, רודריגז מול גונדי, הכריע את המשחק מול צסקא
הראשונה אני יכול לזקוף לכולם? אני מנחש שהתכוונת לשניה כי יאניס יש רק למכבי וזאת לדעתי נקודה מאוד חשובה שהרבה מתעלמים ממנה
ואני לא מזלזל באף אחת

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי NY boy » 18 אוגוסט 2019, 02:14

אולי דיי עם הבלוף הזה של מאזן מקום חמש מאז שיאניס הגיע ועוד כל מיני סיפורים (כאילו עוד רגע היינו בפלייאוף). יאניס הגיע אחרי הגרלת פתיחה מהגהנום שקיבלנו, כזאת שהיה ברור שפתיחה של איזה 2-8 ב10 המשחקים הראשונים היא הגיונית לחלוטין. הוא הגיע בסדרת משחקים קלה. והוא גם נכשל והפסיד כל משחק חשוב כמעט שהיה בו ציפיות (מהרגע שניצחו כמה משחקים מפתיעים). המאזן של מכבי (גם איתו) מול קבוצות פלייאוף בשנה שעברה היה מביש, בבית, בחוץ לא משנה איפה. מביש.

צסק"א מחזיקה בסנטר הכי טוב ביורוליג, בעמדה מס' 3 הכי טוב ביורוליג, ובאחד הרכזים הסקוררים הכי טובים ביורוליג ביחד עם אחד המאמנים הטובים וצ'ק פתוח אם יצטרכו להתחזק כי פתאום משהו לא ילך לפי התוכניות. הם יהיו ב1-4 לא משנה איך הופכים את זה.
NY boy

הודעהעל ידי Jack55 » 18 אוגוסט 2019, 02:24

NY boy כתב:אולי דיי עם הבלוף הזה של מאזן מקום חמש מאז שיאניס הגיע ועוד כל מיני סיפורים (כאילו עוד רגע היינו בפלייאוף). יאניס הגיע אחרי הגרלת פתיחה מהגהנום שקיבלנו, כזאת שהיה ברור שפתיחה של איזה 2-8 ב10 המשחקים הראשונים היא הגיונית לחלוטין. הוא הגיע בסדרת משחקים קלה. והוא גם נכשל והפסיד כל משחק חשוב כמעט שהיה בו ציפיות (מהרגע שניצחו כמה משחקים מפתיעים). המאזן של מכבי (גם איתו) מול קבוצות פלייאוף בשנה שעברה היה מביש, בבית, בחוץ לא משנה איפה. מביש.

צסק"א מחזיקה בסנטר הכי טוב ביורוליג, בעמדה מס' 3 הכי טוב ביורוליג, ובאחד הרכזים הסקוררים הכי טובים ביורוליג ביחד עם אחד המאמנים הטובים וצ'ק פתוח אם יצטרכו להתחזק כי פתאום משהו לא ילך לפי התוכניות. הם יהיו ב1-4 לא משנה איך הופכים את זה.

הקו הקדמי של צסקא טוב, אבל אין שום סרט שהיינס\קופוס (לא יודע למי התכוונת) הוא הסנטר הכי טוב ביורוליג.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 18 אוגוסט 2019, 02:24

NY boy כתב:אולי דיי עם הבלוף הזה של מאזן מקום חמש מאז שיאניס הגיע ועוד כל מיני סיפורים (כאילו עוד רגע היינו בפלייאוף). יאניס הגיע אחרי הגרלת פתיחה מהגהנום שקיבלנו, כזאת שהיה ברור שפתיחה של איזה 2-8 ב10 המשחקים הראשונים היא הגיונית לחלוטין. הוא הגיע בסדרת משחקים קלה. והוא גם נכשל והפסיד כל משחק חשוב כמעט שהיה בו ציפיות (מהרגע שניצחו כמה משחקים מפתיעים). המאזן של מכבי (גם איתו) מול קבוצות פלייאוף בשנה שעברה היה מביש, בבית, בחוץ לא משנה איפה. מביש.

ממש לא בלוף
למיטב ידעתי בסבב הראשון ובשני יש בדיוק את אותן קבוצות וההבדל במאזן הוא עצום, אז מה אם יאניס בא בסדרה של משחקים קלים (שלא החשבתי לו כי זה היה בסבב הראשון), ב10 משחקים האלה מכבי יכלה לנצח הרבה יותר מ2 אבל טעויות של ספאחיה גרמו להפסד ועוד אחד ועוד אחד... מזכיר לך שקנריה גם הייתה חלק מה"סדרת משחקים הקשה" שאתה זוכר ואנדולו הייתה חלק מהקלה שאתה זוכר. אז יש משמעות למאזן הזה, ההבדל בין להפסיד לצסקא על הטעויות של השניה האחרונה לבין לנצח בפער ענק את אלופת אירופה, בין לעשות בושות מול ברצלונה, קנריה ובשיקטאש לבין להביס אותן. ככה גם מול הכמעט כל קבוצה שהייתה ב8 ההפסדים האלה

לגבי צסקא, היא כן טובה יחסית לשאר הקבוצות שדורגו שניות (בדירוג המקורי) אבל לדעתי יש בינה לבין ה3 הראשונות פער מסויים, לדעתי אם אני צריך להמר יותר לעומק היא תסיים 4, לומר שיותר מזה? לא, פחות מזה? גם לא אבל מקום 4 הוא מסוכן ויש הרבה שנושפות לה בעורף

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי NY boy » 18 אוגוסט 2019, 02:42

אם אתה נהנה לרמות את עצמך זה יפה, אבל לא עובד מול המציאות. יש הבדל גדול, קודם הוא הגיע במחזור 10 אחרי 9 משחקים (שניצחו בהם משחק אחד). דבר שני, יש משמעות גדולה לסדר המשחקים (כמו שלמדנו מהעונה הראשונה של ספחיה שגם היא הייתה בלופ רק הפוך), ואיזה קבוצות אתה פוגש בבית (אם זה צסק"א וריאל או ביירן ודארושפקה). למעשה העונה הקודמת נפתחה שמתוך 9 משחקים ראשונים היה רק 3 בבית וכולם היו נגד השלוש קבוצות הכי טובות באירופה (2 מהם אפילו כמעט ניצחנו). גם משחקי החוץ היו נגד הטופ 8, מלבד בודצ'נוסט (אותם ניצחנו) וגראן קנריה (שההפסד שם למעשה חתם את הפיטורים של המאמן). יאניס נכנס כשהוא מקבל לוח משחקים קל, סיום סיבוב מול תחתית\מרכז היורוליג, וכל האמצע בבית בסיבוב השני. בקיצור, בלופ אחד גדול לחשב את המאזן שלו.

אני יעשה הימור מושכל, אם יאניס פותח את העונה הקודמת אנחנו במקרה הטוב מנחצים עוד משחק אחד מתוך ה9 הראשונים (קנאריה בחוץ) ולא מעבר לזה.

אני גם חושב שהסברתי בעבר את ההבדל בין נצחונות שאין עליך לחץ, ציפיות ולמעשה "העונה כבר גמורה" לבין ברגע שיש לחץ וציפיות. יאניס הגיע במצב שלכאורה העונה כבר גמורה ולא היה לחץ, במצב הזה קל לעשות ניצחונות הרבה יותר גם במקומות כמו צסק"א (כי לא סופרים אותך), אבל כל פעם שהוא עשה ניצחנות והתקרב למשהו שפתאום היה איזה ציפייה או לחץ שיש סיכוי לעשות משהו, מיד גם הוא הפסיד (בבית בחוץ לא משנה, כל משחק קריטי הפסידו). ולכן זה בלוף.
NY boy

הודעהעל ידי Shay_uzan » 18 אוגוסט 2019, 03:08

NY boy כתב:אם אתה נהנה לרמות את עצמך זה יפה, אבל לא עובד מול המציאות. יש הבדל גדול, קודם הוא הגיע במחזור 10 אחרי 9 משחקים (שניצחו בהם משחק אחד). דבר שני, יש משמעות גדולה לסדר המשחקים (כמו שלמדנו מהעונה הראשונה של ספחיה שגם היא הייתה בלופ רק הפוך), ואיזה קבוצות אתה פוגש בבית (אם זה צסק"א וריאל או ביירן ודארושפקה). למעשה העונה הקודמת נפתחה שמתוך 9 משחקים ראשונים היה רק 3 בבית וכולם היו נגד השלוש קבוצות הכי טובות באירופה (2 מהם אפילו כמעט ניצחנו). גם משחקי החוץ היו נגד הטופ 8, מלבד בודצ'נוסט (אותם ניצחנו) וגראן קנריה (שההפסד שם למעשה חתם את הפיטורים של המאמן). יאניס נכנס כשהוא מקבל לוח משחקים קל, סיום סיבוב מול תחתית\מרכז היורוליג, וכל האמצע בבית בסיבוב השני. בקיצור, בלופ אחד גדול לחשב את המאזן שלו.

אני יעשה הימור מושכל, אם יאניס פותח את העונה הקודמת אנחנו במקרה הטוב מנחצים עוד משחק אחד מתוך ה9 הראשונים (קנאריה בחוץ) ולא מעבר לזה.

אני גם חושב שהסברתי בעבר את ההבדל בין נצחונות שאין עליך לחץ, ציפיות ולמעשה "העונה כבר גמורה" לבין ברגע שיש לחץ וציפיות. יאניס הגיע במצב שלכאורה העונה כבר גמורה ולא היה לחץ, במצב הזה קל לעשות ניצחונות הרבה יותר גם במקומות כמו צסק"א (כי לא סופרים אותך), אבל כל פעם שהוא עשה ניצחנות והתקרב למשהו שפתאום היה איזה ציפייה או לחץ שיש סיכוי לעשות משהו, מיד גם הוא הפסיד (בבית בחוץ לא משנה, כל משחק קריטי הפסידו). ולכן זה בלוף.

קודם אתה רשמת 8-2 עם ספאחיה, זרמתי למרות שזכרתי 8-1, לא היה לי כוח לבדוק אם זה נכון.
בנוסף זכותי לדעה גם בלי שזה יחשב שאני מרמה את עצמי או אף אחד אחר ובמיוחד אין לך זכות לזלזל באדם ובטח ובטח שאתה מאחורי מקלדת ולא מכיר אותו
עכשיו לשאר דבריך
זה שמכבי ניצחה בחוץ את צסקא ומול פנר שיחקה מצויין עד המהלך האחרון בחוץ ולא בבית בעצם מאפס את הערך של המשחקי בית מול שניהם, כי חוץ יותר קשה מבית.
וזה שהמשחקים מול בדונצנוסט וקנריה היו בחוץ ומכבי שיחקה רע בהן זה גם לטובת הדעה הנוראית שלי...
מה שקרה בין קנריה עד מחזור 15 לא נחשב לא במאזן של ספאחיה ולא במאזן של הסיבוב השני... אני לא צריך להסביר שוב למה. אולי תבין שמכבי סימה חמישית *בסבב השני* ולא בכל המשחקים של יאניס, כנראה בגלל שזה לטובת הדעה שלך אתה ממשיך להתעלם מזה.
על המיני פסקה שלך, המשחק האחד לא כזה חשוב, רק מכניס את מכבי להצלבה. מכבי יכלה גם לנצח יותר מהמשחק האחד הזה ואני מוסיף הסבר מפורט: ההפסד לצסקא, טעויות אימון, ההפסד לפנר שילוב של שיפוט רע ואימון רע, הנה מצאתי לך עוד 2, פנא היה אימון רע, אולימפיקוס לא היה בהגרלה קשה, מיד אחרי בודנצנוסט, בארסה, מתבוסה לתבוסה, בייתיות זה לא מה שעשה את הפער הענק בין הסבב הראשון לשני, ריאל אני מסכים יאניס לא יכל להציל בשום דרך ועל קנאריה דיברנו.
מפה המשחקים לא רלוונטים כי הם לא בחישוב שלי.
מספיק שיאניס היה מציל 2 נוספים מכבי הייתה במצב שונה לגמרי ומומנטום שונה לגמרי, הגרלה קשה בדרך כלל נוחתת בדרך כלל יותר מפעם אחת, גם יאניס היה לו בעיות של לוז מידי פעם, גם אם לא באותו סדר גודל של ה3 סבבים הראשונים.
מכבי הגיע לאותו סיבוב שני שספרתי במומנטום חיובי, אחרי 2 משחקים גם ניצחה קבוצות קשות, באותו שלב כבר כולם שמו לב למכבי.
כן, זה שיאניס מתחילת העונה יש משמעות, תרצה או לא ואני לא מדבר על כך שיאניס היה בבנית הקבוצה והתרגילים כעוד דברים שמחזקים את הדעה שלי כי אם זה לא מובן מעליו אין לי למה להמשיך את הדיון כאן.
הגרלה קשה או לא זה לא משנה, תירוץ זה לא והראתי למה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Rampel » 18 אוגוסט 2019, 08:36

Shay_uzan כתב:
Rampel כתב:
Shay_uzan כתב:
Rampel כתב:
Shay_uzan כתב:
זאת דעתי
חושב שהפערים במקומות 4-10 לא כאלה גדולים, לא הייתי מפצל אותם ל2 ואם כן זה רק את היווניות

רגע, אתה רוצה להגיד לי שלדעתך היווניות גם יותר חזקות מצסקא?

במידה ולא, אני יכול לזרום בערך ולהגיד שבגדול התחרות במקומות 5-13 יחסית פתוחה. למרות שבתכלס לדעתי יש קבוצות שנראות על הנייר יותר מסוגלות להגיע להצלבה וקבוצות שפחות.

הפוך גאוטה, שהן מדורגות בסוף של הדרג השני, כבר שנים הן נראות לא משהו בתחילת העונה ואחת מהן נהנת מהפקר של קבוצה שעל הנייר יותר טובה.
לדעתי יש המון תחרות על המקומות האלה, זה תלוי באיך העונה תתקדם, מכבי לדעתי לא דרג 3 מכמה סיבות, בין היתר:
•יאניס מתחילת העונה, מה שיכול לשנות את כל הסיפור (מאזן מקום 5 בחלק השני של העונה)
• כמה קבוצות עם תחרות ישירה בפליאוף שלמכבי על הנייר יש יתרונוץ במייסמאצ (מילאנו לדעתי יש לה חלק מהחסרונות של צסקא שנה שעברה מה שיעזור למכבי)
• התחזקות הסגל
לדעתי שווה פליאוף

לא ברור לי איזה חסרונות אתה רואה במילאנו שמזכירים לך את צסקא. בצסקא עמדות הפנים היו חלשות ברמה שטיוס עשה בית ספר חסימות להאנטר.

בכנות, אני לא חושב שאנחנו במצב שבו אנחנו יכולים לזלזל ביוונית או בכל קבוצה אחרת שהיא לא מנמושות המפעל (שתמיד אחת מהן גם מצליחה להפתיע). זה לא שיש לנו סגל עדיף משמעותית על פני מי מהקבוצות האלו. הכל זה עניין של איך החלקים יתחברו.

הראשונה אני יכול לזקוף לכולם? אני מנחש שהתכוונת לשניה כי יאניס יש רק למכבי וזאת לדעתי נקודה מאוד חשובה שהרבה מתעלמים ממנה
ואני לא מזלזל באף אחת

אתה ממש מתכוון ליאניס עצמו כיתרון? חשבתי שאתה המדבר על המשכיות עם המאמן.

עם כל כמה שיאניס מאמן טוב, אני לא חושב שזה פקטור יותר מדי רציני. גם לא המאזן שנה שעברה, אתה זוכר שהוא הגיע אחרי 6-7 משחקי חוץ שעברו מול משחק בית אחד?
אני חושב שבכללי זו פעם ראשונה שיאניס בונה קבוצה בצילמו עם כזו כמות שינויים ברמות האלו, כי את אולימפיאקוס שהוא הוביל והצליח איתה הוא די ירש מברצוקאס ולא עשה יותר מדי שינויים, עד כדי שחקנים שפשוט עזבו, כמו היינס לצסקא, אבל בטח לא בבסיס.

בכל אופן, אין ספק שחובת ההוכחה עליו. נראה איך הוא יתפקד עם הסגל הנבנה, בתקווה שהוא באמת שלם עם כל חלק וחלק וחושב שהוא יודע איך להפעיל אותו.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Shay_uzan » 18 אוגוסט 2019, 12:44

Rampel כתב:
Shay_uzan כתב:
Rampel כתב:
Shay_uzan כתב:
Rampel כתב:רגע, אתה רוצה להגיד לי שלדעתך היווניות גם יותר חזקות מצסקא?

• התחזקות הסגל
לדעתי שווה פליאוף

ואני לא מזלזל באף אחת

אתה ממש מתכוון ליאניס עצמו כיתרון? חשבתי שאתה המדבר על המשכיות עם המאמן.

עם כל כמה שיאניס מאמן טוב, אני לא חושב שזה פקטור יותר מדי רציני. גם לא המאזן שנה שעברה, אתה זוכר שהוא הגיע אחרי 6-7 משחקי חוץ שעברו מול משחק בית אחד?
אני חושב שבכללי זו פעם ראשונה שיאניס בונה קבוצה בצילמו עם כזו כמות שינויים ברמות האלו, כי את אולימפיאקוס שהוא הוביל והצליח איתה הוא די ירש מברצוקאס ולא עשה יותר מדי שינויים, עד כדי שחקנים שפשוט עזבו, כמו היינס לצסקא, אבל בטח לא בבסיס.

בכל אופן, אין ספק שחובת ההוכחה עליו. נראה איך הוא יתפקד עם הסגל הנבנה, בתקווה שהוא באמת שלם עם כל חלק וחלק וחושב שהוא יודע איך להפעיל אותו.

גם וגם, מדבר בין היתר על השינוי שהיה באמצע העונה שמעכשיו יהיה מהסבב הראשון
אני לא אומר שהוא הכי טוב באירופה, אני אומר ששנה שעברה הוא הצליח להוציא מקום 5 בסבב עם קבוצה שהוא רק קיבל ולא הצליחה לפני והשנה יש לו מתחילת העונה לאמן
וזה גם אומר משהו על הקבוצה (בהקצנה), במקום קבוצה מקום 9 שצריכה לשפר פלאים את הקבוצה בשביל לעמוד בקצב הקבוצה של שנה שעברה הוכיחה שהיא יכולה לממש את הפוטנציאל שלה באירופה , ככזאת שללא התחלה עגומה עם מאמן שבדיאבד עגום היא יכולה להיות האנדולו של שנה שעברה (גם אם לא גמר), להגיע להצלבה ולעשות את המוות למי שבא מולה (כמו המשחקים מול צסקא ופנר).

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי cifkcv » 18 אוגוסט 2019, 13:14

דווקא ליובל יש אחלה צ'אנס להשתלט על דקות משמעותיות ב2\3 בדיוק בגלל שהוא היחיד בסגל שמסוגל להיות סטופר הגנתי על גארדים.
אולי זה דווקא כן הבעת אמון בו וביכולת ההגנה(בגדול זה כנראה בנייה לא נכונה), אבל גם ב'על כורחו' של יאניס יובל יצטרך לשחק את ה15-20 ביורוליג לדעתי.
cifkcv

הודעהעל ידי התנין 2 » 18 אוגוסט 2019, 14:07

לדעתי:
1. פנר - הקבוצה הכי מאוזנת במפעל. איזון מושלם בין האיכות בקו הקדמי והאחורי.
2. ריאל - מכונה משומנת. אין שם איזה שחקן על כמו דה קולו, וסלי או קלאתס (יול היה כזה, כיום כבר לא), אבל כל עמדה משופעת בשחקנים מעולים, עומק בלתי נגמר.
3. בארסה - הסגל הכי איכותי במפעל, אבל ייקח זמן להתאקלם ותוסיפו לכך גם את פציעתו של הרטאל.
4. צסק"א - סומך עליהם שיעמידו קבוצה מצוינת. דווקא חושב שהיה להם קיץ טוב בהתחשב באלה שעזבו.
5. אפס - קבוצה אדירה, שמרה על כל הסגל מהשנה שעברה, אין מה להרחיב עליה מעבר לכך שתהיה גם העונה קונטנדרית לפיינל פור.
6. מילאנו - האמת היא שאני שם אותם כאן רק בגלל מסינה, שגם פישל בעונות האחרונות שלו באירופה. מזהה שם קצת יותר קשיחות עם וויט ואולי גם מק, אבל וויט למען האמת הוא שחקן לא מדהים, לא עשה דברים מטורפים בז'לגיריס. אני מזהה גם חולשה בעמדת הסנטר, נוכח סימני השאלה סביב חזרתו של גודאיטיס מהפציעה.
7. פנאתינייקוס - קו אחורי מעולה, הרכז הכי טוב ביורוליג. אם אחד מבין בנטיל, ווילי או פפיאניס יעשה פריצה לרמות הגבוהות, הם יכולים לסיים יותר למעלה, נניח מעל מילאנו.
8. אולימפיאקוס - סגל לא מרשים על הנייר, אבל אני כן מאמין שבלאט יפגע בכמה מן הזרים ויעמיד קבוצה קשוחה ואתלטית).
9. מכבי - החיסרון ברכז טוב יהיה בעוכרינו. בתקווה שכספי יישאר בריא לאורך העונה, אני מניח שניאבק תקופה מסוימת על מקום בפלייאוף.
10. בסקוניה - נחלשו מאוד בקיץ הזה עם עזיבתם של פורייה, פויגטמן והיליארד.
11. חימקי - לדעתי לא יעשו כלום בהשוואה לסגל שלהם. אני פשוט לא מאמין בקבוצה בה לשבד יש את המעמד המוגזם אותו הוא מקבל שם. נטו מבחינת כישרון זו קבוצת פלייאוף מובהקת.
12. ז'לגיריס - החתימו כמה זרים מעניינים, אבל מתקשה מאוד לראות אותם משחזרים את ההצלחות מהשנים האחרונות. גם להם אין רכז עם פוטנציאל רב מדי.
13. ולנסיה - תעשה את הביקור הקבוע מדי שנתיים-שלוש ביורוליג ותחזור ליורוקאפ. יש כמה שחקנים מעניינים והיא תהיה קבוצה קשוחה ומעניינת, אבל לא יותר מזה.
14. אלבה ברלין - מת על הסגל שלהם (ביחס לתקציב). קבוצה שתכבד את המפעל גם אם לא תהיה פקטור של ממש במאבק על הפלייאוף, סטייל במברג של לפני כמה שנים. רואה אותם בקונסטלציה מסוימת מסיימים קצת יותר למעלה. הרבה שחקנים מעניינים, בראשם: גידראיטיס, סיקמה, סיבא ומרקוס אריקסון. יש להם גם מאמן מעולה.
15. באיירן מינכן - המווון סימני שאלה לגבי הרכש. בריי הפציץ בווכטה הקטנה, ויותר מדי פעמים ראינו שזה לא מספיק ליורוליג. שמעתי שמונרו גם עבר מס' פציעות ולכו תדעו איזה שחקן נראה. גם הדיבורים עליו כשחקן הגנה נוראי לא משלבים לי טוב עם מאמן כמו ראדוניץ'. לוצ'יץ', ג'אדוביץ' וכל השאר זו הבינוניות הקבועה. מה שכן, יהיה מעניין לראות את זיפסר.
16. זניט - בהופעתם הראשונה במפעל הם בנו קבוצה די מבוגרת, לא ממש מעניינת. מה שכן, החתימו את איון שחרף גילו נראה לא רע בריאל ופרוספקט מעניין כמו הולינס, שהוא שחקן יצירתי, אתלט מטורף ומעניין. כל השאר? שחקני יורוקאפ בינוניים פלוס מינוס בלחץ - אלביסי, אייברסון, אברומאיטיס ורנפרו (שהוא מסוג השחקנים המשעממים שמביאים סתם, רק כי לא היה מישהו אחר על המדף, מעין אוליבר לפאייט כזה).
17. הכוכב האדום - מסתכל על הסגל ולא רואה שם שום דבר לכתוב עליו בבית. יש שם איזה פרוספקט אחד מעניין - אוגו התפלץ. מעבר לכך, לא רואה שחקנים סרבים מעניינים במיוחד.
18. וילרבאן - מה לעזאזל עשו שם? עונת חזרה יחסית מתוקשרת ליורוליג (קיבלו רישיון לשנתיים!) שתסתיים בקול ענות חלושה, כפי שאפיין את הקבוצות הצרפתיות בעבר. הביאו בעיקר וטרנים צרפתיים בינוניים, ובחרו בצעד תמוה להשאיר/להביא גלולות שינה, אה סליחה, שחקנים, כמו ג'ורדן טיילור ודייויד לייטי. לפחות במלדון ובנואה המעניינים ננוחם. סה"כ קבוצת יורוקאפ, אפילו לא משודרגת. סתם קבוצת יורוקאפ.

נ.ב. מצחיק שדווקא על הקבוצות שמחוץ לפלייאוף הרחבתי הכי הרבה.
התנין 2

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 19 אוגוסט 2019, 13:50

הוספתי ניתוח של הסגלים של ארבע הראשונות: אלבה, אנאדולו, מילאנו והכוכב האדום.
כמו ידידי התנין, לא בחלתי בטקסט כשמדובר בקבוצות הקטנות- ששווה להכיר יותר מקרוב ולהבין מי ומה מחכה לנו שם.

בלג הבא: מה לעזאזל עשו בצסק״א, כמה רחוק מסוגלת להגיע ברצלונה, הקו הקדמי המסקרן של באיירן והקיץ המשוגע שעבר על פנר.

יהיה מעניין :)
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי cifkcv » 19 אוגוסט 2019, 15:45

חציל אתה כותב נהדר! הרבה הרבה יותר איכותי מהזבל באתרי הספורט(שעל כתבות כאלה משלמים גם).
הסנטר של הכוכב נראה תפלץ רציני באמת מעניין איך הוא ישתלב.

בכל אופן, אני מסכים לגבי מילאנו, אני חושב שעל הנייר היא לא כזאת מרשימה - כן רואה אותה במקום 6-8 בסופו של דבר אם הכל ילך להם חלק מבחינת פציעות וכו'. ואגב, אני חושב שמייק ג'ימס צריך להודות למסינה על זה שבסופו של דבר סידר לו חוזה בקבוצה הרבה יותר גדולה, טובה שכנראה(על אף השינויים הגדולים וההחלשות בקו האחורי) תהא בפיינל פור גם השנה.
לגבי אנדולו, אני דווקא לא מסכים, אני חושב שהרכש הכי גדול שהם עשו זאת ההמשכיות(ולארקין) והם יהיו בפלייאוף ומשם אי אפשר לדעת.

מחכה לסבב הבא של הניתוחים עם שתיים מהקבוצות אולי הכי מעניינות הקיץ - ברסה וצסקא.
cifkcv

הודעהעל ידי Hujirat » 19 אוגוסט 2019, 18:04

חציל,
מסינה אגדה חיה, אבל הסגל של מילאנו מאוד בעייתי. לא הייתי מתחלף איתם בסגל.
גודאיטיס פציע מאוד ומתאושש מפציעה וטרצבסקי לא ברמה. בקו האחורי אין להם מי שיעשה הגנה, הרבה שחקנים אחרי השיא ורוב השחקנים עם קליעה מפוקפקת.
אתה לא חושב שיותר סביר שהם יילחמו על 8-10?
Hujirat

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 19 אוגוסט 2019, 20:25

Hujirat כתב:חציל,
מסינה אגדה חיה, אבל הסגל של מילאנו מאוד בעייתי. לא הייתי מתחלף איתם בסגל.
גודאיטיס פציע מאוד ומתאושש מפציעה וטרצבסקי לא ברמה. בקו האחורי אין להם מי שיעשה הגנה, הרבה שחקנים אחרי השיא ורוב השחקנים עם קליעה מפוקפקת.
אתה לא חושב שיותר סביר שהם יילחמו על 8-10?

מסינה לא היה חייב לבנות את הסגל בצורה הזאת.
ההחתמות שם לא מרשימות בלשון המעטה, ולא ממש מובן למה השאיר את מי שבחר להשאיר.
אולי מתבשלות לו איזשהן תוכניות פופוביצ׳יות בראש והוא מבין משהו שאנחנו פחות בעניינים של השלם וסך חלקיו.

להערכתי הם בעמדה רעה מאוד מבחינת סגל ״על הנייר״.
הם עוד יכולים להפתיע ולצרף שחקן כנף איכותי שיעזור לאזן, אבל לא הקו הקדמי, לא עמדות הכנף ולא מובילי הכדור מרשימים בעיניי.
האם אפשר להפוך אותם לקבוצה? שתשמור? עם שיטה?

מפה- זו שאלה למסינה.
אם זה 8-10 או 9-13? ראינו השנה שזה לא הבדל גדול.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Mmm » 19 אוגוסט 2019, 21:02

חציל איפה אתה ממקם את מכבי השנה?
Mmm

הודעהעל ידי toja27 » 19 אוגוסט 2019, 22:19

דווקא סהכ מצאו חן בעיני המהלכים של מסינה, אולי מלבד צירופו של רול, בעיני היה אפשר למצוא שחקן צעיר ואיכותי יותר, אבל גם רול הוא ככל הנראה חלק מהרעיון הכללי של מסינה להפוך את מילאנו לקבוצה יותר סולידית וממושמעת מאשר רק מלאה בכישרון , שחקנים כמו מאק, וייט ורול זה חלק מהתהליך הזה.
מנגד השאיר שחקנים כמו ברוקס, גודאיטיס, טרזוצקי, מיצוב. סהכ מוצא הגיון.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 19 אוגוסט 2019, 23:05

המשכתי עם צסק״א, ברצלונה ובאיירן.
את פנר, חימקי ובאסקוניה נדחה למועד מאוחר יותר... :)
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי התנין 2 » 19 אוגוסט 2019, 23:11

כל הכבוד, תענוג לקרוא.
התנין 2

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 19 אוגוסט 2019, 23:12

Mmm כתב:חציל איפה אתה ממקם את מכבי השנה?

אני חושב שהטיר הראשון הוא של ריאל, פנרבחצ׳ה וברצלונה. בצמוד אליהן צסק״א ואנאדולו. כולן נראות כמו באנקר לפלייאוף.

בטיר הבא נמצאות מכבי, באסקוניה, פנאתינייקוס, אולימפיאקוס, באיירן, מילאנו, חימקי וכנראה שגם ז׳לגיריס. אנחנו מדברים על 8 קבוצות שיתחרו על 3 מקומות בפלייאוף. בתכל׳ס, מקומות 6-13. זו לגמרי ״הליגה האמיתית״.

וילרבאן, זניט, ולנסיה, הכוכב האדום ואלבה- מאחורה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Rampel » 20 אוגוסט 2019, 00:44

הזלזול בצסקא משעשע. לטעמי היא שווה לריאל ולא נופלת רחוק מפנר וברסה.

לדעתי אנאדולו תחזור העונה לגודלה המקורי כמתמודדת נוספת על ההצלבה אחרי ארבעת הגדולות. היא תהייה יותר קרובה למילאנו, פאו, אולי, באיירן, מכבי, ז'לגיריס, חימקי ובסקוניה, אם לא מתחת לחלקן.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Gevaudan, Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־54 אורחים