המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת'רד ההנהלה הביזיונית של מכבי ת''א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ההנהלה הגרועה בעולם הספורט

הודעהעל ידי Jack55 » 29 דצמבר 2019, 01:17

אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:אני מאחרוני "מעריצי" ההנהלה, אבל וואלה שאפו ענק על ההתנהלות השנה.
ביצעו שלושה מהלכים גדולים ומהירים, באמת סחתיין.

שלושה מהלכים גדולים ומהירים? תוכל לפרוט אותם?

לא מגיע להם שאפו על המובן מאליו. אם המהלכים האחרונים (שלפחות אחד מהם הגיע באיחור לטעמי) יניבו פרי, הם יקבלו מחמאות על ההישגים של הקבוצה. לפני זה? מוקדם. זה שהם כשלו בכל דבר שעשו בשנים האחרונות, לא אמור לזכות אותם במחמאות אוטומטיות על מהלכים שהיו חייבים לבצע. שליש קבוצה בחוץ.

גם אם זה לא היה ברצינות, בבקשה אציג אותם מנקודת המבט שלי :

1. הארכת חוזה ליאניס - מגיע כל הכבוד למהלך הזה, רואים כמה הבן אדם אוהב ומחובר למועדון וקודם כל הוא באמת נכס, וכמובן בראייה המקצועית אין עוררין על ההצלחה שלו ויפה שבלי יותר עניינים קלטו שהוא האדם המתאים וסגרו את הנושא.
2. החתמת ארון ג'קסון - עוד מהלך נהדר, הסכימו לפתוח את הכיס למרות שאני מאמין שבקיץ חרגו קצת מהתקציב הרגיל והנחיתו פה את השם הכי חם וטוב בשוק, לא התמהמהו יותר מדי ושיחקו אותה.
3. החתמת ג'יילן ריינולדס - יאניס הבין אחריי המשחק נגד אפס שזה לא יכול להמשיך ככה ותוך יום-יומיים החתימו פה שחקן, זה לא משנה כמה הוא טוב (ובעיניי הוא טוב), הקטע הוא שגם הפעם הסכימו לפתוח את הכיס ולהחתים שחקן במהרה לעת הצורך.

עכשיו בעיניי זה לא כל כך מובן מאליו, הכוונה לתגובה המהירה הזאת ולשחקנים שהחתימו, באותה מידה היו יכולים פחות לפתוח את הכיס ולהחתים שחקן הרבה פחות טוב מאשר ג'קסון, אבל זה מה שיאניס רצה וזה מה שהוא קיבל למרות המחיר הגבוה.
בנוסף מבחינתי זה לא משנה אם המהלכים האלה יהיו מוצלחים או לא מוצלחים, אם מסתכלים ספציפית על ג'קסון אז הוא היה האופציה הכי טובה ומתאימה שיש בשוק וזה מה שהמאמן שלך רצה, הם עשו כל מה שהם יכולים בשביל להביא אותו, אז זה לא משנה כל כך אם המהלך הזה יצליח או לא יצליח, מה שמשנה זה שהוא היה האופציה הכי טובה בשוק ושהוא השחקן שהמאמן רצה, וזה מה שהוא קיבל (על זה כמובן מגיע הקרדיט).

שורה תחתונה - אני לגמרי מסכים שזה לא אמור לעשות הנחה על השנים האחרונות, ממש לא, אבל מתי שמגיע מגיע וספציפית עד כה בעונה הזאת הם מצליחים להפתיע לטובה, ושוב זה לא אומר ששכחתי מה שהיה בעבר, מדבר ספציפית על החודשים האחרונים.
נערך לאחרונה על ידי Jack55 בתאריך 29 דצמבר 2019, 01:18, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 דצמבר 2019, 01:18

יוסי22 כתב:מכבי בנו השנה קבוצת פיינל פור , על זה מגיע להם קרדיט לפני הכול .

בנוסף הגיבו מהר מאוד על הפציעות בניגוד להתנהלות הרשלנית שנה שעברה עם פארגו שלמעשה מנעה ממכבי הצלבה .

בסופו של דבר בהנחה שוולטרס יחזור תוך שבועיים שלושה ובלאק יחזור לשלבים המכריעים של העונה מכבי צריכה ויכולה לכוון לפיינל פור גם אחרי הפציעות .

מכבי עוד לא הגיעה לפיינל פור, תקן אותי אם אני טועה.
אם וכאשר יהיו בפיינל פור, כולם יקבלו מחמאות (אם כי הם האחרונים ברשימה שלי). אל תדאג.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 דצמבר 2019, 01:26

Jack55 כתב:
אחדשיודע כתב:

לא מגיע להם שאפו על המובן מאליו. אם המהלכים האחרונים (שלפחות אחד מהם הגיע באיחור לטעמי) יניבו פרי, הם יקבלו מחמאות על ההישגים של הקבוצה. לפני זה? מוקדם. זה שהם כשלו בכל דבר שעשו בשנים האחרונות, לא אמור לזכות אותם במחמאות אוטומטיות על מהלכים שהיו חייבים לבצע. שליש קבוצה בחוץ.

1. הארכת חוזה ליאניס - מגיע כל הכבוד למהלך הזה, רואים כמה הבן אדם אוהב ומחובר למועדון וקודם כל הוא באמת נכס, וכמובן בראייה המקצועית אין עוררין על ההצלחה שלו ויפה שבלי יותר עניינים קלטו שהוא האדם המתאים וסגרו את הנושא.
2. החתמת ארון ג'קסון - עוד מהלך נהדר, הסכימו לפתוח את הכיס למרות שאני מאמין שבקיץ חרגו קצת מהתקציב הרגיל והנחיתו פה את השם הכי חם וטוב בשוק, לא התמהמהו יותר מדי ושיחקו אותה.
3. החתמת ג'יילן ריינולדס - יאניס הבין אחריי המשחק נגד אפס שזה לא יכול להמשיך ככה ותוך יום-יומיים החתימו פה שחקן, זה לא משנה כמה הוא טוב (ובעיניי הוא טוב), הקטע הוא שגם הפעם הסכימו לפתוח את הכיס ולהחתים שחקן במהרה לעת הצורך.

עכשיו בעיניי זה לא כל כך מובן מאליו, הכוונה לתגובה המהירה הזאת ולשחקנים שהחתימו, באותה מידה היו יכולים פחות לפתוח את הכיס ולהחתים שחקן הרבה פחות טוב מאשר ג'קסון, אבל זה מה שיאניס רצה וזה מה שהוא קיבל למרות המחיר הגבוה.
בנוסף מבחינתי זה לא משנה אם המהלכים האלה יהיו מוצלחים או לא מוצלחים, אם מסתכלים ספציפית על ג'קסון אז הוא היה האופציה הכי טובה ומתאימה שיש בשוק וזה מה שהמאמן שלך רצה, הם עשו כל מה שהם יכולים בשביל להביא אותו, אז זה לא משנה כל כך אם המהלך הזה יצליח או לא יצליח, מה שמשנה זה שהוא היה האופציה הכי טובה בשוק ושהוא השחקן שהמאמן רצה, וזה מה שהוא קיבל (על זה כמובן מגיע הקרדיט).

שורה תחתונה - אני לגמרי מסכים שזה לא אמור לעשות הנחה על השנים האחרונות, ממש לא, אבל מתי שמגיע מגיע וספציפית עד כה בעונה הזאת הם מצליחים להפתיע לטובה, ושוב זה לא אומר ששכחתי מה שהיה בעבר, מדבר ספציפית על החודשים האחרונים.

לא הבנתי לפי מה אתה מגדיר מהלך בתור מהלך נהדר/גדול. כרגע כל מה שציינת הם בגדר מהלכים, לא מהלכים גדולים. מהלך גדול או לא גדול - את זה תדע רק בדיעבד. זה אחד.
דבר שני - מהיר זה לא היה. ארבעת החבר'ה (וכאמור, לא מדובר באחד או שניים) פצועים כבר תקופה ארוכה יחסית. למדוד את מהירות התגובה ביחס לאיטיות (או חוסר התגובה) של השנים הקודמות - נאיבי/טיפשי. ולא רק זה, עם כמה שהשנים האחרונות היו גרועות, הם עוד לא נתקלו במצב דומה לזה הנוכחי. לטעמי, היו יכולים להגיב מהר וטוב יותר (כלומר, גם להשקיע יותר כסף) בהתחשב במצב של הקבוצה. הרי יש הזדמנות לעשות משהו גדול השנה.

בסוף, מכבי היא קבוצה ספורט הישגית (שזכתה ב-6 אליפויות אירופה, ולכן הציפיות גבוהות). מה שייקבע אם ההנהלה הצליחה או לא, אלו ההישגים של הקבוצה בתום העונה. ובשנים האחרונות, הם כשלו כישלון חרוץ.

ו... "האופציה הכי טובה בשוק" זה עניין סובייקטיבי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 29 דצמבר 2019, 01:39

אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:
אחדשיודע כתב:

לא הבנתי לפי מה אתה מגדיר מהלך בתור מהלך נהדר/גדול. כרגע כל מה שציינת הם בגדר מהלכים, לא מהלכים גדולים. מהלך גדול או לא גדול - את זה תדע רק בדיעבד. זה אחד.
דבר שני - מהיר זה לא היה. ארבעת החבר'ה (וכאמור, לא מדובר באחד או שניים) פצועים כבר תקופה ארוכה יחסית. למדוד את מהירות התגובה ביחס לאיטיות (או חוסר התגובה) של השנים הקודמות - נאיבי/טיפשי. ולא רק זה, עם כמה שהשנים האחרונות היו גרועות, הם עוד לא נתקלו במצב דומה לזה הנוכחי. לטעמי, היו יכולים להגיב מהר וטוב יותר (כלומר, גם להשקיע יותר כסף) בהתחשב במצב של הקבוצה. הרי יש הזדמנות לעשות משהו גדול השנה.

בסוף, מכבי היא קבוצה ספורט הישגית (שזכתה ב-6 אליפויות אירופה, ולכן הציפיות גבוהות). מה שייקבע אם ההנהלה הצליחה או לא, אלו ההישגים של הקבוצה בתום העונה. ובשנים האחרונות, הם כשלו כישלון חרוץ.

לא מסכים לגבי עניין התוצאה. מה שחשוב אצל ההנהלה זו ההתנהלות. אז נכון שלרוב התוצאות מושפעות מההתנהלות (עיין ערך כל הבזיונות של השנים האחרונות), אבל אם מכבי מחתימה שחקן טוב והוא לא מצליח, או מאריכה חוזה לספי והוא נכשל בסוף - זו ממש לא אשמתה ולא מוריד מההתנהלות הנכונה שלה בגזרות האלה.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 29 דצמבר 2019, 01:45

אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:
אחדשיודע כתב:

הנקודה שלי היא שההנהלה עשתה מה שהמאמן רצתה לעומת עונות קודמות, מבחינתי היא עשתה את שלה, אם המהלך יצליח או לא יצליח זה כבר על הראש של המאמן שבחר את השחקנים, ההנהלה עשתה את מה שהייתה צריכה לעשות כמו שצריך, על זה מגיע כל הכבוד.
אני חושב שלפחות את עניין הרכז פתרו מהר, בנוגע לעניין הגבוה ברגע שאבחנו את הסיטואציה וראו שאין מועד חזרה קרוב לכספי ובלאק וברגע שיאניס הבין שזה לא יכול להימשך ככה ישר התפנו להחתמת שחקן וזה קרה תוך יומיים.

וממש לא אמרתי שההנהלה הצליחה וכו', זה ברור מאליו שבתכלס בסופו של דבר זה נמדד על פי ההישגים של הקבוצה כי בלי הישגים זה לא שווה כלום, אבל בכל זאת יש דרך להגיע להישגים, ועד עכשיו הם מתנהלים כמו שצריך וזה יפה לראות לעומת השנים האחרונות.
כמובן ש"האופציה הכי טובה בשוק" זה עניין סובייקטיבי, אבל זה דעת רוב הקהל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 דצמבר 2019, 02:08

Jack55 כתב:הנקודה שלי היא שההנהלה עשתה מה שהמאמן רצתה לעומת עונות קודמות, מבחינתי היא עשתה את שלה, אם המהלך יצליח או לא יצליח זה כבר על הראש של המאמן שבחר את השחקנים, ההנהלה עשתה את מה שהייתה צריכה לעשות כמו שצריך, על זה מגיע כל הכבוד.
אני חושב שלפחות את עניין הרכז פתרו מהר, בנוגע לעניין הגבוה ברגע שאבחנו את הסיטואציה וראו שאין מועד חזרה קרוב לכספי ובלאק וברגע שיאניס הבין שזה לא יכול להימשך ככה ישר התפנו להחתמת שחקן וזה קרה תוך יומיים.

וממש לא אמרתי שההנהלה הצליחה וכו', זה ברור מאליו שבתכלס בסופו של דבר זה נמדד על פי ההישגים של הקבוצה כי בלי הישגים זה לא שווה כלום, אבל בכל זאת יש דרך להגיע להישגים, ועד עכשיו הם מתנהלים כמו שצריך וזה יפה לראות לעומת השנים האחרונות.
כמובן ש"האופציה הכי טובה בשוק" זה עניין סובייקטיבי, אבל זה דעת רוב הקהל.

מאיפה אתה יודע מה המאמן רצה או לא רצה?
הסביר הוא שוויצ'יץ' הציג למאמן רשימה של שחקנים שעומדים במסגרת הכספית שהוקצבה (שהיא לא גבוהה, ככל הנראה) והמאמן נאלץ לבחור מתוכה. זה שהסכימו לקבל את הבחירה שלו מתוך רשימה של שחקנים שעולים 30 אלף דולר לחודש (כמו במקרה האחרון) - לא אומר שזה מה שהוא היה רוצה.

לא מציע לחלק ציונים (לפה או לשם) לפני שהשחקנים דורכים על הפרקט ומביאים תוצאות.
ושוב, לגבי המהירות - אני לא חושב שהם הגיבו מהר בשום צורה. כספי פצוע כבר תקופה ארוכה מאוד, וקלויארו נרשם כדי לגבות אותו ביורוליג רק לאחר זמן רב. וולטרס וג'ונדי נפצעו לפני יותר מ-3 שבועות, והמחליף שלהם עדיין לא בארץ (ממש לא מעניין אותי סיפור הרקע). בעיניי, היו צריכים להחתים רכז נוסף עוד לפני שמי מהם נפצע בכלל. אז לבטח היו צריכים להגיב מהר לאחר שנפצעו. ולגבי בלאק - אותו דבר. לא שיחק ביורוליג מאז באיירן מינכן, ולא חשבו בכלל על האופציה של חיזוק בעמדה שלו עד לימים האחרונים. הטיפול בפציעה שלו (כמו בפציעה של כספי) הוא נוראי.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 29 דצמבר 2019, 02:14, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 דצמבר 2019, 02:14

A.Parker כתב:לא מסכים לגבי עניין התוצאה. מה שחשוב אצל ההנהלה זו ההתנהלות. אז נכון שלרוב התוצאות מושפעות מההתנהלות (עיין ערך כל הבזיונות של השנים האחרונות), אבל אם מכבי מחתימה שחקן טוב והוא לא מצליח, או מאריכה חוזה לספי והוא נכשל בסוף - זו ממש לא אשמתה ולא מוריד מההתנהלות הנכונה שלה בגזרות האלה.

אתה יכול לא להסכים. עניין התוצאה הוא המרכיב החשוב ביותר בקבוצת ספורט הישגית. לא הגעת לתוצאה הרצויה - נכשלת.
ההנהלה היא האחראית הראשית לכל מה שקורה בקבוצה. תרצה או לא.

בשנים האחרונות הם נכשלו גם בהתנהלות וגם בתוצאה. אם הם היו מגיעים לתוצאה הרצויה שנה אחרי שנה - מי אני שאבקר אותם בכלל?
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 29 דצמבר 2019, 02:20

אחדשיודע כתב:
A.Parker כתב:לא מסכים לגבי עניין התוצאה. מה שחשוב אצל ההנהלה זו ההתנהלות. אז נכון שלרוב התוצאות מושפעות מההתנהלות (עיין ערך כל הבזיונות של השנים האחרונות), אבל אם מכבי מחתימה שחקן טוב והוא לא מצליח, או מאריכה חוזה לספי והוא נכשל בסוף - זו ממש לא אשמתה ולא מוריד מההתנהלות הנכונה שלה בגזרות האלה.

אתה יכול לא להסכים. עניין התוצאה הוא המרכיב החשוב ביותר בקבוצת ספורט הישגית. לא הגעת לתוצאה הרצויה - נכשלת.

בשנים האחרונות הם נכשלו גם בהתנהלות וגם בתוצאה. אם הם היו מגיעים לתוצאה הרצויה שנה אחרי שנה - מי אני שאבקר אותם בכלל?

אז מבחינתך זה בסדר שהם הפקירו בקיץ את עמדת הרכז, הסתמכו על כספי ובנו סגל לא מאוזן רק כי עד כה (ובוא נגיד שזה ימשיך) הקבוצה מצליחה?
בעיני יש את חכמת ההתנהלות בפועל ויש את חכמת הבדיעבד. אני מעדיפה לבחון הנהלות על פי ההתנהלות בפועל (שכמובן משפיעה בדרך כלל על התוצאה, אבל לא בהכרח).
מבחינתך אם היו מחתימים עכשיו סנטר מעולה שגם מתאים חברתית ונראה הפיט המושלם, והוא היה נכשל בפועל, אז זה מהלך גרוע של ההנהלה?
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 דצמבר 2019, 02:40

A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:

אז מבחינתך זה בסדר שהם הפקירו בקיץ את עמדת הרכז, הסתמכו על כספי ובנו סגל לא מאוזן רק כי עד כה (ובוא נגיד שזה ימשיך) הקבוצה מצליחה?
בעיני יש את חכמת ההתנהלות בפועל ויש את חכמת הבדיעבד. אני מעדיפה לבחון הנהלות על פי ההתנהלות בפועל (שכמובן משפיעה בדרך כלל על התוצאה, אבל לא בהכרח).
מבחינתך אם היו מחתימים עכשיו סנטר מעולה שגם מתאים חברתית ונראה הפיט המושלם, והוא היה נכשל בפועל, אז זה מהלך גרוע של ההנהלה?

איפה כתבתי את זה?
אני יכול לתת את דעתי על מהלך כזה או אחר. אבל בסוף, מה שקובע, זה מבחן התוצאה. אם מצליח - צל"ש. אם לא - טר"ש.
לצורך העניין, בעיניי, לא הגיבו מספיק מהר וטוב. כלומר, אני חושב שההתנהלות לא הייתה מספיק טובה. אבל אם ההחתמות האלו יצליחו בסופו של דבר לשמור את מכבי במסלול הנכון ולהביא אותה למקום שהיא צריכה להיות בו - אני הראשון להגיד שאפו. אבל קודם שזה יקרה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 29 דצמבר 2019, 02:45

אחדשיודע כתב:
A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:

איפה כתבתי את זה?
אני יכול לתת את דעתי על מהלך כזה או אחר. אבל בסוף, מה שקובע, זה מבחן התוצאה. אם מצליח - צל"ש. אם לא - טר"ש.
לצורך העניין, בעיניי, לא הגיבו מספיק מהר וטוב. כלומר, אני חושב שההתנהלות לא הייתה מספיק טובה. אבל אם ההחתמות האלו יצליחו בסופו של דבר לשמור את מכבי במסלול הנכון ולהביא אותה למקום שהיא צריכה להיות בו - אני הראשון להגיד שאפו. אבל קודם שזה יקרה.

לא כתבת, השלכתי את הדברים שלך על הדרך בה אתה אמור לנתח סיטואציות.
מכבי בנתה שוב פעם קבוצה לא מאוזנת, אבל הצליח לה, אפילו מעל לציפיות של כולם. האם זה הופך את המהלכים של ההנהלה לטובים?
מה שאני אומר זה שצריך לשפוט בעיקר את הפעולות עצמן (ויש מלא כאלה). כמו שלדוגמא בניית הקבוצה היתה רעה ולא מגיע להם קרדיט על ההצלחה העונה, כך גם החתמה טובה שעשויה לא להוכיח את עצמה - לא הופכת את הפעולה עצמה לרעה.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 דצמבר 2019, 03:02

אני לא מדבר על ההתנהלות. אני מדבר על הצלחה. אם אתה מגיע לתוצאה הרצויה - הצלחת.
אם הם יגיעו ליעד הרצוי (במקרה של מכבי - פיינל פור), אני אגיד שאפו (וכמו שכתבתי, הם יהיו האחרונים ברשימה מבחינתי).

ולא, שוב, אני לא יכול להגיד על המהלכים האחרונים שהם מהלכים טובים. קודם כל כי מבחינתי הטיימינג הוא לא מספיק טוב (בינתיים הספיקו להישחק מספר שחקנים), ודבר שני - אני לא רואה השקעה כספית כה גדולה מאחורי ההחתמות הללו (בטח אם לוקחים בחשבון שיקבלו סכום כלשהו מהביטוח). אם ההחתמות האלו יתבררו כמוצלחות, וישפיעו בצורה חיובית על העונה של מכבי - אני אברך. אבל בטח לא לפני שהם דורכים על הפרקט, זה מגוחך בעיניי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 29 דצמבר 2019, 23:59

אחדשיודע כתב:אני לא מדבר על ההתנהלות. אני מדבר על הצלחה. אם אתה מגיע לתוצאה הרצויה - הצלחת.
אם הם יגיעו ליעד הרצוי (במקרה של מכבי - פיינל פור), אני אגיד שאפו (וכמו שכתבתי, הם יהיו האחרונים ברשימה מבחינתי).

ולא, שוב, אני לא יכול להגיד על המהלכים האחרונים שהם מהלכים טובים. קודם כל כי מבחינתי הטיימינג הוא לא מספיק טוב (בינתיים הספיקו להישחק מספר שחקנים), ודבר שני - אני לא רואה השקעה כספית כה גדולה מאחורי ההחתמות הללו (בטח אם לוקחים בחשבון שיקבלו סכום כלשהו מהביטוח). אם ההחתמות האלו יתבררו כמוצלחות, וישפיעו בצורה חיובית על העונה של מכבי - אני אברך. אבל בטח לא לפני שהם דורכים על הפרקט, זה מגוחך בעיניי.

סבבה, אני חושב שזה יותר מדיד מהצלחה או אי הצלחה/כישלון. אם עושים פעולות נכונות וטובות ולא מצליחים בסוף הם עדיין עשו את שלהם. כנ"ל ההפך.
לגבי המהלכים האחרונים הם די טובים. באמת לא מרשימים כל כך, אבל לפחות יש שינוי גישה ממה שראינו בעשור האחרון.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 דצמבר 2019, 00:20

אז אני חושב הפוך לחלוטין ממך. מה שמעניין מבחינתי זה השורה התחתונה.
גם אם נראה (לפחות כלפי חוץ) שההתנהלות אינה מספיק טובה ב-X או Y, אבל מגיעים בסוף לתוצאה הרצויה - מבחינתי הם עשו את שלהם. לטעמי, המהלכים האחרונים שלהם הגיעו באיחור. אז להחמיא בשלב הזה נראה לי מגוחך. ולמרות זאת, אם בסופו של דבר המהלכים האלו יוכיחו את עצמם (ואני בכוונה לא מתייחס כרגע לשמות) - הם יקבלו את ה-"כל הכבוד" שלי. לא מבין למה צריך להקדים את המאוחר.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 30 דצמבר 2019, 00:23, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי BIG sofo » 30 דצמבר 2019, 00:23

jol9 אני מציע לערוך את הכותרת
אתה חשוף לתביעת דיבה
אלא אם כן אין לך בעיה לשלם למכבי תל אביב כמה מאות אלפי שקלים בשביל לכסות להם את ההחתמה של אארון ג'קסון וג'לן ריינולדס...
BIG sofo

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 דצמבר 2019, 00:24

באן.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 30 דצמבר 2019, 00:27

אחדשיודע כתב:אז אני חושב הפוך לחלוטין ממך. מה שמעניין מבחינתי זה השורה התחתונה.
גם אם נראה (לפחות כלפי חוץ) שההתנהלות אינה מספיק טובה ב-X או Y, אבל מגיעים בסוף לתוצאה הרצויה - מבחינתי הם עשו את שלהם. לטעמי, המהלכים האחרונים שלהם הגיעו באיחור. אז להחמיא בשלב הזה נראה לי מגוחך. ולמרות זאת, אם בסופו של דבר המהלכים האלו יוכיחו את עצמם (ואני בכוונה לא מתייחס כרגע לשמות) - הם יקבלו את ה-"כל הכבוד" שלי. לא מבין למה צריך להקדים את המאוחר.

כי ההנהלה אחראית על היסודות והקניית הכלים הנדרשים להצלחה. במידה והם סיפרו אותם - הם עשו את שלהם. לא אומר שזה המצב הנוכחי כעת, פשוט אומר שככה אני רואה את זה באופן כללי. אבל זה כנראה עניין של השקפה.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 דצמבר 2019, 00:31

A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:אז אני חושב הפוך לחלוטין ממך. מה שמעניין מבחינתי זה השורה התחתונה.

כי ההנהלה אחראית על היסודות והקניית הכלים הנדרשים להצלחה. במידה והם סיפרו אותם - הם עשו את שלהם. לא אומר שזה המצב הנוכחי כעת, פשוט אומר שככה אני רואה את זה באופן כללי. אבל זה כנראה עניין של השקפה.

ההנהלה האחראית הראשית לכל מה שקורה בקבוצה. אם החתימו מאמן שעל פניו נראה כמו מאמן טוב, והוא לא מצליח להביא את הקבוצה להישגים, זה קודם כל על אחריותם. ככה זה. כמו מנכ"ל של חברה, כמו ראש ממשלה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 ינואר 2020, 23:22

מערך הכושר של מכבי בתת תפקוד.
הפציעות כבר לא מקריות, הן תוצאה ישירה של עומס וכושר ירוד. מישהו צריך לתת על זה את הדעת.
איך קבוצה ברמה של מכבי מעסיקה חובבן באחד התפקידים הכי חשובים בכל קבוצת ספורט?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 06 ינואר 2020, 17:35

משחק הליגה מול מכבי חיפה הוקדם בחזרה ליום ראשון ה-19 בינואר בשעה 21:05.

תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 06 ינואר 2020, 17:39

~x(
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Google [Bot] ו־29 אורחים