המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

גמר טורניר פרו סטארס : לה מאן - מכבי ת"א, שבת, 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: גמר טורניר פרו סטארס : לה מאן - מכבי ת"א, שבת, 21:00

הודעהעל ידי felix_r » 14 ספטמבר 2019, 23:15

Jack55 כתב:עשה את שלו

תמונה

זה לא קל למלא את ארון הגביעים של מכבי
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

Re: גמר טורניר פרו סטארס : לה מאן - מכבי ת

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 ספטמבר 2019, 23:18

toja27 כתב:
אחדשיודע כתב:
toja27 כתב:
אחדשיודע כתב:
Holiday_Armadillo כתב:הרבה פציעות בשנה האחרונה, לא שיחק כמה חודשים טובים, לא עשה הכנה טובה בקיץ, לשחקן בגילו זה קריטי

אבל הוא גם אף פעם לא היה הקלעי שעשו ממנו, בטח לא מהעונשין. מדובר בשחקן של 60 ומשהו אחוז מהעונשין לאורך הקריירה. לאורך כל הקריירה הייתה לו קליעה בעייתית מאוד, שללא עבודה קשה ועקבית (ולא נראה שהשקיע יותר מידי עבודה מאז נפצע בממפיס בסוף ינואר) - לא הייתה מביאה אותו רחוק.

הוא לא השתתף פעם בתחרות שלושות באולסטאר ועשה תחרות נגד סטף קרי למי יש גדול יותר במשחק ההוא נגד גולדן סטייט? איך אפשר להגיע משם לכאן מבחינת זריקה? אני לא מדבר עכשיו על כושר גופני.

הוא אף פעם לא השתתף בתחרות שלשות באולסטאר, הוא השתתף בתחרות חיובים בעונת הרוקי שלו.
לגבי המשחק ההוא מול גולדן סטייט, הייתה לו עונה מצוינת. אבל זה לא הכלל, אלא היוצא מן הכלל בקריירה שלו. כאמור, הוא שחקן שתלוי הרבה בעבודה שהוא משקיע ובביטחון שיש לו. לצורך העניין, אם נשמע בהיכל צעקות של "מה???" אחרי כל פעולה שלו - חבל על הזמן. ביטחון בקליעה כבר לא יהיה לו.

בלי לנסות להתחכם כי אני מבין את הכוונה, אבל כל שחקן תלוי בביטחון ועבודה קשה כשזה מגיע לזריקה, אם כי יש כאלו שזה מגיע להם קל יותר וכספי לא מאלו (ולזה התכוונת אני מניח) אבל עדיין זו ירידה חדה מאוד משחקן שהיה חי על זריקה מבחוץ שנים על גבי שנים לשחקן שאין לו רגש בכלל. מודע לזה שהייתה לו ירידה בשנים האחרונות בעניין הזה ועבר פציעה, אבל מודה שלא ציפיתי לבלוקים שעפים מהידיים שלו.
יש בי תקווה שזה ישתפר. למשל היה ניתן לראות בסוף המשחק היום, ניצוצות קטנים של שחקן כדורסל, אולי עניין של זמן.

בלי לנסות להתחכם? :laugh1
הוא שחקן שתלוי בעבודה קשה ובביטחון שלו הרבה יותר מאחרים כי הזריקה שלו לא טבעית. זה לא בא לו בקלות כמו לאחרים. טכניקת הזריקה שלו כשלעצמה היא רעה, רעה מאוד. ורואים את זה הכי טוב ע"י אחוזי העונשין שלו לאורך הקריירה. יש לו 37% מה-3 ב-10 שנים ב-NBA, אבל רק 68% מהקו.

ולגבי ה-"ירידה בשנים האחרונות" - זו ירידה שנובעת יותר מירידה בביטחון מאשר שינוי בטכניקה (וייתכן שעשה שינויים קלים מאז העונה ההיא בסקרמנטו - בעיקר בכל הקשור לקשת המגוכחת בזריקה שלו). ודיברתי על זה פה בזמן אמת (כמו גם אחרים), בתור אחד שעקב אחר הקריירה שלו די באדיקות.
אחדשיודע

Re: גמר טורניר פרו סטארס : לה מאן - מכבי ת"א, שבת, 21:00

הודעהעל ידי Jack55 » 14 ספטמבר 2019, 23:35

תקציר המשחק :

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מרסר ו־49 אורחים