המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

גמר טורניר ינאקופולוס: מילאנו נגד מכבי תל אביב, ראשון, 18:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: גמר טורניר ינאקופולוס: מילאנו נגד מכבי תל אביב, ראשון, 1

הודעהעל ידי גל גל » 22 ספטמבר 2019, 19:56

חבל שמכבי החטיאו כל כך הרבה זריקות טובות היום.

אפשר לצאת מעודדים מטורניר ההכנה הזה בסך הכל

גם חסרים 3 שחקנים משמעותיים

מקווה לראות את כספי ואייסי בשלישי כבר
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Mmm » 22 ספטמבר 2019, 19:57

סוף סוף נגמר הסיוט שלשחקי ההכנה עכשיו אפשר להתחיל לבחון את הקבוצה
Mmm

הודעהעל ידי BIG sofo » 22 ספטמבר 2019, 20:10

אני לא חושב שיש מקום ביורוליג לדיבא' ולג'ייק כהן
לליגה הם מצויינים
BIG sofo

הודעהעל ידי BIG sofo » 22 ספטמבר 2019, 20:10

יש בוקס סקור?
BIG sofo

הודעהעל ידי Hujirat » 22 ספטמבר 2019, 20:20

Mmm כתב:סוף סוף נגמר הסיוט שלשחקי ההכנה עכשיו אפשר להתחיל לבחון את הקבוצה

בגביע ווינר היוקרתי הידוע בכינויו גביע בנדל.
Hujirat

הודעהעל ידי A.Parker » 22 ספטמבר 2019, 20:58

משחק רע אבל מתקבל על הדעת לאור הסגל החסר. מי שהכי אכזב אותי הוא דווקא ספרופולוס שיש לו בינתיים שני דפוסים מעצבנים:
1. נותן קרדיט מועט לדורסי כשהוא מעלה אותו מסוף הספסל. מילא שהוא לא יפתח בחמישיה, אבל הוא לא יכול להיות לפחות על תקן השחקן השישי? הערב זה לא היה קריטי כי הוא גם ככה היה רע, אבל אין סיבה שהוא לא יקבל יותר דקות ובשלב מוקדם יותר במשחק.
2. ווילבקין ונייט משחקים לא מעט ביחד. ממש לא ברור לאור העובדה שהם שני הרכזים היחידים שלנו. מה ההגיון לתת להם לשחקנים הרבה ביחד ואז להעלות את דיבה או בראיינט כרכזים? טמטום מוחלט.

ורק אזכיר שוב שרודריגז היה פנוי הקיץ ומכבי אפילו לא פנתה אליו. פעם הבאה שהם "פונים" לשחקנים בכירים, לפחות שיעשו את זה לשחקנים הנכונים.
A.Parker

הודעהעל ידי yellowaura » 22 ספטמבר 2019, 21:28

A.Parker כתב:משחק רע אבל מתקבל על הדעת לאור הסגל החסר. מי שהכי אכזב אותי הוא דווקא ספרופולוס שיש לו בינתיים שני דפוסים מעצבנים:
1. נותן קרדיט מועט לדורסי כשהוא מעלה אותו מסוף הספסל. מילא שהוא לא יפתח בחמישיה, אבל הוא לא יכול להיות לפחות על תקן השחקן השישי? הערב זה לא היה קריטי כי הוא גם ככה היה רע, אבל אין סיבה שהוא לא יקבל יותר דקות ובשלב מוקדם יותר במשחק.
2. ווילבקין ונייט משחקים לא מעט ביחד. ממש לא ברור לאור העובדה שהם שני הרכזים היחידים שלנו. מה ההגיון לתת להם לשחקנים הרבה ביחד ואז להעלות את דיבה או בראיינט כרכזים? טמטום מוחלט.

ורק אזכיר שוב שרודריגז היה פנוי הקיץ ומכבי אפילו לא פנתה אליו. פעם הבאה שהם "פונים" לשחקנים בכירים, לפחות שיעשו את זה לשחקנים הנכונים.

במשחקי אימון מנסים את השחקנים הלא בטוחים והקומבינציות הפחות קונבנציונאליות.

לגיטימי הניסיונות שלו. ווילבקין הוכיח ומוכיח שאי אפשר לסמוך עליו לכן יש מספר ניסיונות לייצר אופציות של 2 מובילי כדור ביחד או סקנד גארד שיוביל כדור כמו בראיינט.
הייתי עושה אותו הדבר.

בעונה כזו ארוכה ואינטנסיבית אין שום סיכוי שרק 2 רכזים יצליחו להוביל קבוצה. חייבים כבר עכשיו לפחות 2 אופציות נוספות.

לדעתי מיעוט הדקות של דורסי דווקא מראה לי שהוא באנקר.
אחרי משחקים טובים שלו אין צורך לבחון אותו כרגע כמו אחרים.
הוא יקבל דקות רבות ונראה שהוא חד יחסית.

לדעתי חלק מהשחקנים שאנחנו נראה כמו גייק כהן עומדים למבחן ויקבלו דקות להוכיח את עצמם.
כספי לדעתי סיכוי סביר שבלי קשר לפציעה יכול להיות שראו שהוא מאוד חלוד ולא בכושר ושהוא ביקש לעשות אימונים עצמאית.

בקיצור זה משחקי אימון והכול יכול להיות.

אישית גם מהמשחק מול פאו לא התרשמתי.
מרגיש לי רכות מאוד גדולה בהגנה בקו האחורי והתבססות על קליעה ל 3 בקו האחורי באופן מוגזם.

מבחינתי must להכשיר את קלויארו לעמדה 3
הוא יכול להיות הדבק ההגנתי שיתן יציבות.

אם נתבסס רק על התקפה לא נגיע רחוק
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי A.Parker » 22 ספטמבר 2019, 21:38

yellowaura כתב:
A.Parker כתב:משחק רע אבל מתקבל על הדעת לאור הסגל החסר. מי שהכי אכזב אותי הוא דווקא ספרופולוס שיש לו בינתיים שני דפוסים מעצבנים:

במשחקי אימון מנסים את השחקנים הלא בטוחים והקומבינציות הפחות קונבנציונאליות.

לגיטימי הניסיונות שלו. ווילבקין הוכיח ומוכיח שאי אפשר לסמוך עליו לכן יש מספר ניסיונות לייצר אופציות של 2 מובילי כדור ביחד או סקנד גארד שיוביל כדור כמו בראיינט.
הייתי עושה אותו הדבר.

בעונה כזו ארוכה ואינטנסיבית אין שום סיכוי שרק 2 רכזים יצליחו להוביל קבוצה. חייבים כבר עכשיו לפחות 2 אופציות נוספות.

לדעתי מיעוט הדקות של דורסי דווקא מראה לי שהוא באנקר.
אחרי משחקים טובים שלו אין צורך לבחון אותו כרגע כמו אחרים.
הוא יקבל דקות רבות ונראה שהוא חד יחסית.

לדעתי חלק מהשחקנים שאנחנו נראה כמו גייק כהן עומדים למבחן ויקבלו דקות להוכיח את עצמם.
כספי לדעתי סיכוי סביר שבלי קשר לפציעה יכול להיות שראו שהוא מאוד חלוד ולא בכושר ושהוא ביקש לעשות אימונים עצמאית.

בקיצור זה משחקי אימון והכול יכול להיות.

אישית גם מהמשחק מול פאו לא התרשמתי.
מרגיש לי רכות מאוד גדולה בהגנה בקו האחורי והתבססות על קליעה ל 3 בקו האחורי באופן מוגזם.

מבחינתי must להכשיר את קלויארו לעמדה 3
הוא יכול להיות הדבק ההגנתי שיתן יציבות.

אם נתבסס רק על התקפה לא נגיע רחוק

התירוץ של ניסוי הכלים תופס אולי לגבי דורסי, אבל לא לגבי ווילבקין ונייט. דיבה ובראיינט לא יהפכו לרכזים ושימוש של השניים הראשונים יחד הוא פשוט מיותר. אגב, ווילבקין דווקא מרכז לא רע בכלל בינתיים.
A.Parker

הודעהעל ידי itai7 » 22 ספטמבר 2019, 22:00

דווקא השילוב שהיה עם וולטרס וסקוטי עבד טוב ברוב המשחק, סקוטי היה פנוי ליירט שלשות
itai7

הודעהעל ידי A.Parker » 24 ספטמבר 2019, 01:08

itai7 כתב:דווקא השילוב שהיה עם וולטרס וסקוטי עבד טוב ברוב המשחק, סקוטי היה פנוי ליירט שלשות

השילוב סבבה, אבל אז נוצר מצב ששניהם יורדים ואין מי שירכז ואפילו יכדרר באופן נורמלי
A.Parker

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־100 אורחים