המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

גמר גביע ווינר : מכבי ת"א - הפועל ירושלים, שבת, 20:45

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: גמר גביע ווינר : מכבי ת"א - הפועל ירושלים, שבת, 20:45

הודעהעל ידי Blondjam » 29 ספטמבר 2019, 17:18

toja27 כתב:
NY boy כתב:אני קובע את זה על סמך צפייה במשחקים ותשומת לב מיוחדת לעניין כי זה עניין אותי.

זה דווקא בא לידי ביטוי הכי טוב דווקא במשחק הכי טוב של מכבי בהכנה והמשחק הכי טוב של דורסי מול פנאתנייקוס שם הוא גם הצליח להישאר על המגרש יותר זמן בגלל היכולת ההתקפית הטובה שלו באותו היום והחיסורים של השחקנים. פשוט היה ניתן לראות בבירור איך כל פעם ששחקן שהוא שמר עליו החליט ללכת לסל דורסי כאילו לא היה קיים. מציע ללכת ולראות את המשחק הזה למי שלא מאמין. דווקא במשחק התקפי מדהים שלו ושהוא היה בביטחון היה אפשר לשים לב לזה הכי הרבה. על שני המשחקים הבאים נגד מילאנו ונהריה כבר אין מה להרחיב את הדיבור.

אני לא חושב שאפשר להשוואת בין דורסי לבין סקוטי וג'וני נכון לעכשיו. שניהם לא מרכזים, שניהם מוגבלים פיזית, שניהם מתאמצים בהגנה ושומרים יחסית סבירים ביחד לדורסי שהוא מעבר חצייה. התחושה שלי שזה גם ככה באימונים ויאניס פשוט לא סומך עליו ולא מחזיק ממנו. אולי אני טועה וזה בלוף והוא מסתיר אותו לקראת היורוליג, ההנחה שלי היא שלא. הוא מחזיק ואוהב את בראיינט הרבה יותר, אוהב את הפיזיות שלו, את ההגנה, ומעדיף אותו על המגרש.

נניח ואתה צודק לגבי משחק ההגנה שלו נגד פאו, אני זוכר קצת אחרת ואין לי דרך לראות את המשחק בשידור חוזר, אבל ראית יותר טוב וראית שהוא היה חור בהגנה, אבל מנגד הוא תפר אותם בהתקפה מבחוץ ובכלל במשחק התקפי משובח שלו. צריך לשים את היתרונות והחסרונות על מעין מאזניים ולנסות להעריך מה עדיף.
בראיינט מתחלק בעמדות 2-3 לא רק 2.
אגב המאמץ של דיבה בהגנה הוא לרוב הצגה משהו, היריב בדרך כלל לא מתקשה מולו. וולבקין אכן קשוח יותר אבל מאוד לא עקבי ולעתים נראה חור בהגנה בעצמו.
גון די זה הבלוף ההגנתי הכי גדול בקבוצה.הלחץ שלו שווה לתחת.הוא לא מצליח להצר צעדים של אף יריב שהוא שומר עליו

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי NY boy » 29 ספטמבר 2019, 17:20

אני לא מדבר מהזווית שלי, אמרתי שאני חושב שלי ברור שאנחנו קבוצה עם שחקני הגנה חלשים באופן יחסי, כמעט ואין שחקני הגנה טובים בקבוצה הזאת (אני גם חושב שבלאק הוא שחקן הגנה גרוע, חוסם טוב אבל שחקן הגנה גרוע). אם זה תלוי בי אני משנה סגנון, מבין שצריך לנצח משחקים בהתקפה, קצב גבוה, הגנות אזורית, המון ריצה וכו'. מתאים את הסגנון שלי ליתרונות של השחקנים ולא לחסרונות.

אבל אני לא מאמן את הקבוצה. יאניס מאמן וכרגע זה לא נראה שהוא הולך בכיוון הזה אלה להפך, הוא לא סובל את דורסי ומאד קצר רוח איתו. אם הוא לא פוגע בהתקפה מהר מאד הוא מוצא את הספסל וגם במשחקים הטובים שלו התקפית כמות הדקות שלו הייתה מצומצמת. אולי זה יתהפך ביום חמישי בהגיענו ליורוליג, הלוואי.
NY boy

הודעהעל ידי גיא » 29 ספטמבר 2019, 18:52

סבלתי אתמול מהקפצות של וולבקין והכניסות הפראיות של בריאנט. נכון, הוא עשה כמה נקודות והוא אגרסיבי, אבל זה לא כדורסל.
גם מחריד אותי בדעבד לשמוע שמכבי לא רוצים ״לפגוע בדקות של ברתולומאו״ מה זה הקשקוש הזה?

כמה אפשר לראות התקפות שבהן זוסמן מתקבע בפינה, כשיודעים שברוב המקרים הוא לא הולך לגעת בכדור כי סקוטי מקפיץ?
הוא שחקן מוכשר אבל נראה לי שיאניס חדר לו יותר מדי למוח בקטע של ״שחקו של מאמן״. כרגע הוא - nice guy במובן הלא טוב של המילה.

אני אישית רואה המון כדורסל ופוטנציאל אצל דני אבדייה, ורואים את זה אפילו בדברים הקטנים.
אבל בקבוצה כזאת עם סקוטי וולבקין עם זאת חייבת להיות הסיטואציה הכי מתסכלת עבורו.
כדורסל של בידודים במשחק עומד - בסוף בריאנט שיש לו הרבה פחות כדורסל - אבל יותר חוצפה
לוקח את הכדור - אבל עם כדורסל כזה לא נגיע לכלום ושום דבר ביורוליג.

התקוה שלי היא כספי. הוא מן חיבור בין שני הקצוות. הוא מבין את היכולות של אבדיה וזוסמן, אבל גם יותר אקטיבי מהם. אני מקווה שהוא יהיה זה
שיחבר את הקבוצה למשהו קצת יותר אינטיליגנטי. כי אם מכבי שוב הולכת על אחד על אחד - לא רואה איך אנחנו מגיעים למשהו.

בקיצור - אין רכז. בלי קשר - שתהיה לכולם שנה טובה! :)
גיא

הודעהעל ידי בשלות » 30 ספטמבר 2019, 23:48

איך לעזאזל ירושלים השיגו את לוקט?
נראה שומר ממש טוב....
בשלות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־58 אורחים