המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

יורוליג מחזור 2: ריאל נגד מכבי - חמישי 22:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג מחזור 2: ריאל נגד מכבי - חמישי 22:00

הודעהעל ידי Jack55 » 11 אוקטובר 2019, 00:52

סאימא של קארול, אי אפשר שלא להיות מפוצץ עצבים.
אגב היו פשוט צריכים לתת הגנה חזקה, היה חילוף איטי בין אייסי לבראיינט והשנייה הזאת זה בדיוק מה שהמניאק הזה צריך בשביל לקלוע.
אבל למרות שזה קשה וכואב היה משחק נהדר ואני מאוד נהנתי, מכבי נותנת את האימא של הפייט במדריד, מי היה מאמין?!
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אוקטובר 2019, 00:56

שמואל1 כתב:
toja27 כתב:
שמואל1 כתב:בסופו של דבר צריך לזכור שעם מחמאות לא עולים לפלייאוף.
צריך לנצח משחקים ובטח שלא לשמוט (אהמ טאריק בלאק) כאלו שכבר היו ביד שלה. ועוד בחוץ נגד מדריד, מגרש שכמעט כל קבוצה תפסיד בו.
אומנם רק משחק שני לעונה, אבל עם משמעות רבה להמשך.
אני לחלוטין מאוכזב מההפסד היום.

היו למכבי הרבה 'כמעטים' כאלו בשנים האחרונות. לא יודע אם יש מה להתעודד מהמשחק הזה חוץ אולי מהעובדה שתיאורטית למכבי יש מספיק איכות כדי להתמודד.

אני לא חושב שהמשחק הזה אומר משהו לגבי האיכות של מכבי ביורוליג.
ריאל נתפסה היום עם המכנסיים למטה, ובמכבי הייתה התעלות נוכח ההתפחות של הערב. זה בקלות היה יכול להסתיים בתבוסה, אם ריאל הייתה יותר בעניינים היום.
למרות התוצאה, פערי הרמות הורגשו בכל רגע מהמשחק. מכבי תתקשה לנצח בחוץ העונה, כל יריבה. כן, כולל וילרבאן והכוכב.

שוב הקביעות הנחרצות
A.Parker

הודעהעל ידי NY boy » 11 אוקטובר 2019, 01:08

פערי הרמות דווקא ממש לא הורגשו, בעיקר בגלל שריאל היא לא קבוצה שמדגישה את פערי הרמות הרבה פעמים. הרוציה שלהם קבועה ולא קשורה למי משחקים נגד, הם משחקים את המשחק שלהם, ובדרך כלל מנצחים. הם לא באו להפריע למכבי או להוציא את מכבי מהסגנון משחק (ולראייה זה שוולביקין לקח את הכדור פעם אחרי פעם בלי שום ניסיון של ריאל להוציא אותו מהיידים שלו).

היום קיבלנו פאקינג 50!!! נקודות מווילביקין, דיבה ובראיינט. אני בספק בכמה משחקי יורוליג עוד נקבל את התפוקה הזאת משלושתם שוב. זה היה משחק אדיר שלהם (הכי טוב של ווילביקין ודיבה ביורוליג בתקופתם במכבי). ועדיין זה הספיק בסוף להפסיד רק כי זאת ריאל (ועוד לא ביום גדול). היה עדיף את היכולת הזאת בשבוע שעבר ולהיות עם 1-1 מאשר 2-0 ומחמאות בכאילו.

בו נראה בשבוע הבא מבחן מול אחד הסגלים הפחות טובים ביורוליג, בבית. נראה ידעו למנף את האולם המפוצץ לטוב או ללחץ רע.
NY boy

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 01:13

NY boy כתב:פערי הרמות דווקא ממש לא הורגשו, בעיקר בגלל שריאל היא לא קבוצה שמדגישה את פערי הרמות הרבה פעמים. הרוציה שלהם קבועה ולא קשורה למי משחקים נגד, הם משחקים את המשחק שלהם, ובדרך כלל מנצחים. הם לא באו להפריע למכבי או להוציא את מכבי מהסגנון משחק (ולראייה זה שוולביקין לקח את הכדור פעם אחרי פעם בלי שום ניסיון של ריאל להוציא אותו מהיידים שלו).

היום קיבלנו פאקינג 50!!! נקודות מווילביקין, דיבה ובראיינט. אני בספק בכמה משחקי יורוליג עוד נקבל את התפוקה הזאת משלושתם שוב. זה היה משחק אדיר שלהם (הכי טוב של ווילביקין ודיבה ביורוליג בתקופתם במכבי). ועדיין זה הספיק בסוף להפסיד רק כי זאת ריאל (ועוד לא ביום גדול). היה עדיף את היכולת הזאת בשבוע שעבר ולהיות עם 1-1 מאשר 2-0 ומחמאות בכאילו.

בו נראה בשבוע הבא מבחן מול אחד הסגלים הפחות טובים ביורוליג, בבית. נראה ידעו למנף את האולם המפוצץ לטוב או ללחץ רע.

לא יודע, לי הרגיש בכל רגע שזה רק עניין של רצון והמשחק שלהם. בקלות. הבליצים שלהם היו כל כך ממוקדים , הם הפכו את התוצאה בקלילות תוך דקות ספורות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי NY boy » 11 אוקטובר 2019, 01:25

ממש לא. למעשה לדעתי ב4-5 דקות האחרונות הם (ריאל) בקושי הצליחו לעשות סטופ הגנתי, קיבלו סל כל התקפה כמעט (וגם החזירו). בדיוק המצבים שבדרך כלל הם מגיעים צמוד 3-4 דקות לסיום ואז מרימים רמה סוגרים 2-3 התקפות, 2-3 שלשות וגומרים את המשחק. הפעם הם לא הצליחו, השלשות לא נפלו ובהגנה הם לא הצליחו לעשות כמעט אף עצירה. הכל כמובן נכון עד השלשה האחרונה שכן נפלה...
NY boy

הודעהעל ידי Jack55 » 11 אוקטובר 2019, 01:28

אגב סתם לצורך העניין מסרו לאייסי כי ספירופלוס תכנן תרגיל שבלאק אמור לחסום לווילבקין לשחרר אותו לקליעה ואייסי צריך למסור לו.
עשה את זה בשנה שעברה נגד הפועל עם טיוס בלאק וסקוטי (משום מה זה זכור לי בראש) והשנה ניסו אותו דבר רק שבלאק חלם בחסימה ולא היה מספיק זמן, הכנתי גיפים של שני המקרים :

שנה שעברה :
פה זה עבד בצורה מושלמת רק שווילבקין החטיא וגם איבד את המשחק למכבי לאחר המשחק הפסיכי שהוא נתן בדרבי למי שזוכר.

תמונה

נגד ריאל :
שימו לב איך בלאק נרדם ולא עושה את החסימה בזמן, אבל ככה או ככה שחקני ההגנה של ריאל הצליחו לקרוא יפה את התרגיל ובכל מקרה לא היה מספיק זמן ככה שזאת הייתה החלטה מטופשת של יאניס לבחור את התרגיל הזה.

תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אוקטובר 2019, 01:28

זה לא משחק של ילדים בגן ש"עכשיו אני אתחיל את הרציני שלי". הם מקצוענים שרוצים לנצח, ולעשות את זה מהרגע הראשון. מכבי היתה שקולה רוב המשחק ואפילו הובילה חלק מהזמן. נכון, היו גם דברים רעים, אבל זו לא סיבה לאווירת הדיכאון כאן. אם כבר החסרונות מביאים למסקנה שיש עוד לאן להשתפר. אם זה היה משחק מושלם יכולת בהחלט להתעצבן כי היית יודע שזו תקרת הזכוכית שלך. הערב מכבי שיחקה טוב מאוד למרות חסרונו של כספי ותרומה דלה של חלק מהשחקנים החשובים.
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 01:32

Jack55 כתב:אגב סתם לצורך העניין מסרו לאייסי כי ספירופלוס תכנן תרגיל שבלאק אמור לחסום לווילבקין לשחרר אותו לקליעה ואייסי צריך למסור לו.
עשה את זה בשנה שעברה נגד הפועל עם טיוס בלאק וסקוטי (משום מה זה זכור לי בראש) והשנה ניסו אותו דבר רק שבלאק חלם בחסימה ולא היה מספיק זמן, הכנתי גיפים של שני המקרים :

שנה שעברה :
פה זה עבד בצורה מושלמת רק שווילבקין החטיא וגם איבד את המשחק למכבי לאחר המשחק הפסיכי שהוא נתן בדרבי למי שזוכר.

תמונה

נגד ריאל :
שימו לב איך בלאק נרדם ולא עושה את החסימה בזמן, אבל ככה או ככה שחקני ההגנה של ריאל הצליחו לקרוא יפה את התרגיל ובכל מקרה לא היה מספיק זמן ככה שזאת הייתה החלטה מטופשת של יאניס לבחור את התרגיל הזה.

תמונה

תפיסה יפה אראל.
ביצוע רע מאוד של התרגיל. אכן בלאק פישל פה אבל אני מסכים שאולי התרגיל הזה מורכב מידי ל 2 שניות ועוד בתחילת העונה כשהקבוצה עדיין לא מאומנת.
יאניס היה צריך ללכת על תרגיל פשוט יותר שהולך לווילבקין, גם במחיר של זריקה פחות פנויה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 11 אוקטובר 2019, 03:14

A.Parker כתב:זה לא משחק של ילדים בגן ש"עכשיו אני אתחיל את הרציני שלי". הם מקצוענים שרוצים לנצח, ולעשות את זה מהרגע הראשון. מכבי היתה שקולה רוב המשחק ואפילו הובילה חלק מהזמן. נכון, היו גם דברים רעים, אבל זו לא סיבה לאווירת הדיכאון כאן. אם כבר החסרונות מביאים למסקנה שיש עוד לאן להשתפר. אם זה היה משחק מושלם יכולת בהחלט להתעצבן כי היית יודע שזו תקרת הזכוכית שלך. הערב מכבי שיחקה טוב מאוד למרות חסרונו של כספי ותרומה דלה של חלק מהשחקנים החשובים.
+1

כמות הבולשיט שרצה כאן בשעתיים האחרונות, פשוט לא יאומן. עם כספי (שאת רוב הדקות שלו קיבל ג'ייק כהן שנופל ממנו בכל פרמטר למעט 4 ס"מ לא מנוצלים) זה היה יותר גרוע וריאל החליטו שכל המשחק זה לא נורא אם שלשות לא יכנסו ובמהלכים האחרונים זה כן נורא ועדיין לא הצליחו לעשות סטופ הגנתי ושלשות לא נכנסו (מה?!).

בתכלס, היה משחק הגנתי לא רע בכלל והניהול ההגנתי של ספרופולוס כדי לנסות לנטרל את פערי האיכות והגובה בקו הקדמי עבדה היום בצורה טובה ועל זה מגיע לו שאפו. הקבוצה הזו מוגבלת ועם כל המגבלות, כשמולה עומדת קבוצה עדיפה, שרצה הרבה יותר זמן ביחד ופתחה את העונה בצורה מושלמת עד עכשיו, כולל ניצחונות על ברצלונה ופנר (אה ומול מורסיה, חובנטוט ופואנלברדה ב-30, 20 ו-55 הפרש בהתאמה.. כנראה שמישהו שכח לספר לריאל שהם צריכים לתת לקבוצה השנייה לרוץ ולהחטיא שלשות בינתיים), מכבי הסתכלה לה בעיניים כל המשחק ונלחמה עם כל מה שיש לה עד עכשיו. כמו שאמרת, עוד יש לאן לעלות, הסגל הזה מתחיל להצליח ליצור פוזשנים הגנתיים טובים קבוצתית ועוד יש שחקנים שלא לגמרי בשתף (בעיקר דורסי ואייסי שאמורים להיות משמעותיים, אבל אי השיתוף שלהם בליגה פוגע בסנכרון שלהם וזה בולט). אני חושב שיש עוד לאן להשתפר בהגנה ובטח ובטח בהתקפה ועם כל זה, להישאר צמודים כל המשחק ולהוביל מראה שגם יש מה למכור, בעיקר במשחקים שכמו שדיברנו לפני המשחק, שני גארדים (במקרה של היום, ווילבקין ובראיינט) יהיו ביום טוב וידעו לכפות אחד על השני. גם זה שוולטרס התעסק יותר בלהוביל כדור בהרכבים עם ווילבקין איפשרו לאחרון להתעסק בנעיצת הטריצות שהשאירה אותנו במשחק.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי reuelc » 11 אוקטובר 2019, 06:44

סמל אישי של המשתמש
reuelc

הודעהעל ידי itai7 » 11 אוקטובר 2019, 08:39

A.Parker כתב:כמות התלונות של האנשים כאן הזויה. לפני המשחק כולם דיברו על תבוסה ופתאום מתלוננים בלי סוף אחרי משחק טוב מאוד נגד אולי הקבוצה הטובה באירופה שקיבלה גם עזרה מהשופטים.

+1
itai7

הודעהעל ידי גל גל » 11 אוקטובר 2019, 08:51

אף אחד לא מדבר פה על דיבה
אבל הוא נתן משחק פשוט ענק

מכבי ניסו לשחק אגרסיבי מאוד היום ולכן גם מלא שחקנים היו ב4 עבירות וגם חלק יצאו ב5 עבירות

השופטים לא נתנו לשחק
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי itai7 » 11 אוקטובר 2019, 09:28

itai7

הודעהעל ידי אדגר פו » 11 אוקטובר 2019, 09:29

חמוד דיבה, לא נבהל מטאברס וה 2.20 שלו. ( קלע עליו פעמיים ? ). היד סוף סוף מתאפסת.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי my man » 11 אוקטובר 2019, 09:48

reuelc כתב:קצת נוסטלגיה

https://sports.walla.co.il/item/1713507
אתה לא בן אדם אתה
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Rampel » 11 אוקטובר 2019, 11:11

גל גל כתב:אף אחד לא מדבר פה על דיבה
אבל הוא נתן משחק פשוט ענק

מכבי ניסו לשחק אגרסיבי מאוד היום ולכן גם מלא שחקנים היו ב4 עבירות וגם חלק יצאו ב5 עבירות

השופטים לא נתנו לשחק
כשיראה עקביות ברמה הזו נוכל לדבר עליו. אתמול זה היה נראה שבריאל מופתעים לגלות שיש מספר 12 ברוסטר שלנו. איכשהו השטויות שלו עבדו מול טבארס ושלשות נכנסו אתמול, אבל מתחילת העונה זה נראה רע.
קשה לי לפרגן לגארד נמוך ולא אתלטי, שלא יודע להוביל כדור וליצור לאחרים ובוחר להתעסק עם המזל ולקוות להצליח לעבור ביער בדרך לסל.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אדגר פו » 11 אוקטובר 2019, 11:20

עדיין, שחקן שעובד קשה וממש מרים את עצמו מהשערות כמו הברון מיכנהאוזן. עם הנתונים הפיזיים שלו ומהיכן שהגיע זה לא מובן מאליו, הלוואי על הגארדים הצברים
הכה מוכשרים שלנו שרוצים נ.ב.א .
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 11:25

פוצץ על 30 אלף דולר. דני התגאה בזה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 11 אוקטובר 2019, 11:26

שמואל1 כתב:

פוצץ על 30 אלף דולר. דני התגאה בזה.

אחד מרגעי השיא
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אוקטובר 2019, 11:29

Rampel כתב:
A.Parker כתב:זה לא משחק של ילדים בגן ש"עכשיו אני אתחיל את הרציני שלי". הם מקצוענים שרוצים לנצח, ולעשות את זה מהרגע הראשון. מכבי היתה שקולה רוב המשחק ואפילו הובילה חלק מהזמן. נכון, היו גם דברים רעים, אבל זו לא סיבה לאווירת הדיכאון כאן. אם כבר החסרונות מביאים למסקנה שיש עוד לאן להשתפר. אם זה היה משחק מושלם יכולת בהחלט להתעצבן כי היית יודע שזו תקרת הזכוכית שלך. הערב מכבי שיחקה טוב מאוד למרות חסרונו של כספי ותרומה דלה של חלק מהשחקנים החשובים.
+1

כמות הבולשיט שרצה כאן בשעתיים האחרונות, פשוט לא יאומן. עם כספי (שאת רוב הדקות שלו קיבל ג'ייק כהן שנופל ממנו בכל פרמטר למעט 4 ס"מ לא מנוצלים) זה היה יותר גרוע וריאל החליטו שכל המשחק זה לא נורא אם שלשות לא יכנסו ובמהלכים האחרונים זה כן נורא ועדיין לא הצליחו לעשות סטופ הגנתי ושלשות לא נכנסו (מה?!).

בתכלס, היה משחק הגנתי לא רע בכלל והניהול ההגנתי של ספרופולוס כדי לנסות לנטרל את פערי האיכות והגובה בקו הקדמי עבדה היום בצורה טובה ועל זה מגיע לו שאפו. הקבוצה הזו מוגבלת ועם כל המגבלות, כשמולה עומדת קבוצה עדיפה, שרצה הרבה יותר זמן ביחד ופתחה את העונה בצורה מושלמת עד עכשיו, כולל ניצחונות על ברצלונה ופנר (אה ומול מורסיה, חובנטוט ופואנלברדה ב-30, 20 ו-55 הפרש בהתאמה.. כנראה שמישהו שכח לספר לריאל שהם צריכים לתת לקבוצה השנייה לרוץ ולהחטיא שלשות בינתיים), מכבי הסתכלה לה בעיניים כל המשחק ונלחמה עם כל מה שיש לה עד עכשיו. כמו שאמרת, עוד יש לאן לעלות, הסגל הזה מתחיל להצליח ליצור פוזשנים הגנתיים טובים קבוצתית ועוד יש שחקנים שלא לגמרי בשתף (בעיקר דורסי ואייסי שאמורים להיות משמעותיים, אבל אי השיתוף שלהם בליגה פוגע בסנכרון שלהם וזה בולט). אני חושב שיש עוד לאן להשתפר בהגנה ובטח ובטח בהתקפה ועם כל זה, להישאר צמודים כל המשחק ולהוביל מראה שגם יש מה למכור, בעיקר במשחקים שכמו שדיברנו לפני המשחק, שני גארדים (במקרה של היום, ווילבקין ובראיינט) יהיו ביום טוב וידעו לכפות אחד על השני. גם זה שוולטרס התעסק יותר בלהוביל כדור בהרכבים עם ווילבקין איפשרו לאחרון להתעסק בנעיצת הטריצות שהשאירה אותנו במשחק.

:like:
A.Parker

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־29 אורחים