המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יורוליג מחזור 2: ריאל נגד מכבי - חמישי 22:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג מחזור 2: ריאל נגד מכבי - חמישי 22:00

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 11:55

כמעט זה לא מספיק: על ההפסד של מכבי במדריד
מכבי ת"א הייתה קרובה להפתיע את ריאל מדריד ויצאה עם תחושת החמצה וכי היא יכולה לנצח כל אחת, אבל גם עם מאזן 2:0, התקפה שתלויה בשחקן אחד ולא מעט עליות וירידות בהגנה. שי האוזמן מנתח את ההפסד ותוהה למה לא בוצעה עבירה לפני השלשה של קארול
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 25623.html
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 11 אוקטובר 2019, 12:11

לכל דורשי העבירה בסיום שככל הנראה הייתה מביאה אותנו להארכה. כשוולטרס וג'ונדי על הספסל עם 5 עבירות, כשדורסי לא נראה טוב ולבראיינט ובלאק היו 4 עבירות, מישהו פה באמת מאמין שמכבי יכלה לנצח בהארכה במדריד במצב כזה (כשבריאל רק רודי עם 4 עבירות)? או שאולי עדיף להמר ב-50% על ניצחון/הפסד בנקודה?
לדעתי מזל שלא הייתה הארכה. לדעתי בלאק לא היה מחזיק עוד הרבה זמן בלי עבירה חמישית ו-ווילבקין ובראיינט היו מבטלים אחד את השני עד שבראיינט היה עושה עבירה חמישית עם הפרצוף הקבוע של "מה פאול? בונא הם לא בכו סתם בעונה שעברה. שורקים למכבי על כל נגיעה". בקיצור, אני חושב שבהארכה זה היה יכול להיגמר הרבה יותר רע ומאכזב וזה לא שהפרש הסלים הוא מיותר לחלוטין.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי MTAbasket » 11 אוקטובר 2019, 12:41

חלמתי בלילה שאני קם ורואה פרסום שמכבי החליטה ללכת על רכז לאירופה ותחפש אופציות בשוק, ואז התעוררתי
MTAbasket

הודעהעל ידי MTA2311 » 11 אוקטובר 2019, 12:48

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול אח
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Jack55 » 11 אוקטובר 2019, 13:42

שמואל1 כתב:
Jack55 כתב:אגב סתם לצורך העניין מסרו לאייסי כי ספירופלוס תכנן תרגיל שבלאק אמור לחסום לווילבקין לשחרר אותו לקליעה ואייסי צריך למסור לו.
עשה את זה בשנה שעברה נגד הפועל עם טיוס בלאק וסקוטי (משום מה זה זכור לי בראש) והשנה ניסו אותו דבר רק שבלאק חלם בחסימה ולא היה מספיק זמן, הכנתי גיפים של שני המקרים :

שנה שעברה :
פה זה עבד בצורה מושלמת רק שווילבקין החטיא וגם איבד את המשחק למכבי לאחר המשחק הפסיכי שהוא נתן בדרבי למי שזוכר.

תמונה

נגד ריאל :
שימו לב איך בלאק נרדם ולא עושה את החסימה בזמן, אבל ככה או ככה שחקני ההגנה של ריאל הצליחו לקרוא יפה את התרגיל ובכל מקרה לא היה מספיק זמן ככה שזאת הייתה החלטה מטופשת של יאניס לבחור את התרגיל הזה.

תמונה

תפיסה יפה אראל.
ביצוע רע מאוד של התרגיל. אכן בלאק פישל פה אבל אני מסכים שאולי התרגיל הזה מורכב מידי ל 2 שניות ועוד בתחילת העונה כשהקבוצה עדיין לא מאומנת.
יאניס היה צריך ללכת על תרגיל פשוט יותר שהולך לווילבקין, גם במחיר של זריקה פחות פנויה.

:thumbup
אני גם חושב שווילבקין היה צריך לקבל את הכדור לתת דריבל-שתיים ולהרים זריקה ומה שיהיה יהיה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי קובי » 11 אוקטובר 2019, 14:07

מה זה דיון הבולשיט הזה על העבירה בהתקפה האחרונה של ריאל??
אף מאמן שפוי לא היה עושה עבירה במצב של מכבי אתמול בדקה ה-39 למשחק.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי my man » 11 אוקטובר 2019, 14:41

אגב, תראו איך דורסי פנוי בקרוב...לפעמים אפשר ללכת גם נגד התרגיל של המאמן..תשאלו את לברון..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי MTAbasket » 11 אוקטובר 2019, 14:54

MTAbasket כתב:
jol9 כתב:כשדיברנו כאן כל הקיץ על רכז מהשורה הראשונה, ההנהלה הדליפה שמות. אנחנו כמובן אכלנו את זה ובסוף קיבלנו שחקן חביב כרכז מחליף שמשחק כרכז פותח, ושחקן שלא ממש שייך לרמה הזאת כרגע.

אני חושב שצריך להחתים במקום קלויארו רכז רק לאירופה זול, מישהו נגיד כמו אנטוניו דיוט, שמשחק באסבל העונה, מישהו גבוה שומר, שישחק 10-15 ויסגור את הבסטה. אני רק מפחד על דיבה ״לא יהיה לו תפקיד בקבוצה״

בעקבות ההפסד אתמול החלטתי לחפש מישהו שיענה על הדברים שכתבתי למעלה והשחקן היחיד שהיה נראה לי נכון זה אבדול גדי (Abdul Gaddy) לא בערבי, מדובר ברכז רחב יחסית גם יחסית סביר בגובה 1.92, קליעה לא רעה, מסירות טובות בעונה שעברה בג'יי ליג באותה הקבוצה שבה שיחק קווין הרבי שאני זוכר שכתבו אליו משהו פה. לא ממוצעים מרשימים לשחקן שצריך לתרום משהו ביורוליג אבל בכל זאת אם מישהו מוכן להסתכל כמה דקות ולא להגיד מכבי לא תחתים רכז!!!!!, יותר מאשמח שיעשה את זה וייתן חוות דעת. גם על ההגנה כי לא מצאתי משהו על זה.

https://gleague.nba.com/player/abdul-gaddy/
MTAbasket

הודעהעל ידי my man » 11 אוקטובר 2019, 15:05

יוני, אתה תהנה מהסיכום של אהרלה ויסברג..
https://sports.walla.co.il/item/3317549
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי my man » 11 אוקטובר 2019, 15:15

אגב, מבחינתי, עוד משחק שניים שאבדיה וזוס לא יתרמו קצת יותר מהכלום ושום דבר שהם מספקים ביורוליג - שיתייבשו על הספסל/יושאלו/יימכרו/יו ניים איט..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 11 אוקטובר 2019, 15:35

my man כתב:אגב, מבחינתי, עוד משחק שניים שאבדיה וזוס לא יתרמו קצת יותר מהכלום ושום דבר שהם מספקים ביורוליג - שיתייבשו על הספסל/יושאלו/יימכרו/יו ניים איט..

אבדיה עוד נראה לא רע בהגנה ומצליח לספק כמה מהלכים טובים, זוסמן ממש חייב להתעורר על עצמו ואם לא באמת אין לו מה להיות על המגרש ברמה הזאת.
ואבדיה בכלל חייב להתעורר גם בצד ההתקפי אם הוא רוצה להמשיך לקבל את הקרדיט הזה וגם למשוך עוד תשומת לב מהסקאוטרים בNBA...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי 0ved1212 » 11 אוקטובר 2019, 16:50

לדעתי זה פשלה שלזפרופולוס בלבד
מאמן עם רזומה כזה
מקבל שלשות כאלה מקרול
צריך לדעת שכדור אחרון אמור להגיע אליו לשלשה
לא לעזוב אותו מילימטר פנוי
ושום תרוץ לא מתקבל היה צריך לצאת עליו חזק עם שני שחקנים טפיתו בהימור על קליעה של שחקן אחר
פשוט לא יאומן
אצל פיני דבר כזה לא היה קורה
פיני היה נותן הוראה להיסתער
0ved1212

הודעהעל ידי toja27 » 11 אוקטובר 2019, 17:00

אגב קלויארו במקום אייסי במהלך האחרון ויכול מאוד להיות שהיה מסתדר טוב יותר למכבי.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי MTAbasket » 11 אוקטובר 2019, 17:12

MTAbasket כתב:
MTAbasket כתב:
jol9 כתב:כשדיברנו כאן כל הקיץ על רכז מהשורה הראשונה, ההנהלה הדליפה שמות. אנחנו כמובן אכלנו את זה ובסוף קיבלנו שחקן חביב כרכז מחליף שמשחק כרכז פותח, ושחקן שלא ממש שייך לרמה הזאת כרגע.

אני חושב שצריך להחתים במקום קלויארו רכז רק לאירופה זול, מישהו נגיד כמו אנטוניו דיוט, שמשחק באסבל העונה, מישהו גבוה שומר, שישחק 10-15 ויסגור את הבסטה. אני רק מפחד על דיבה ״לא יהיה לו תפקיד בקבוצה״

בעקבות ההפסד אתמול החלטתי לחפש מישהו שיענה על הדברים שכתבתי למעלה והשחקן היחיד שהיה נראה לי נכון זה אבדול גדי (Abdul Gaddy) לא בערבי, מדובר ברכז רחב יחסית גם יחסית סביר בגובה 1.92, קליעה לא רעה, מסירות טובות בעונה שעברה בג'יי ליג באותה הקבוצה שבה שיחק קווין הרבי שאני זוכר שכתבו אליו משהו פה. לא ממוצעים מרשימים לשחקן שצריך לתרום משהו ביורוליג אבל בכל זאת אם מישהו מוכן להסתכל כמה דקות ולא להגיד מכבי לא תחתים רכז!!!!!, יותר מאשמח שיעשה את זה וייתן חוות דעת. גם על ההגנה כי לא מצאתי משהו על זה.

טוב לפחות ניסיתי
MTAbasket

הודעהעל ידי גל גל » 11 אוקטובר 2019, 18:37

0ved1212 כתב:לדעתי זה פשלה שלזפרופולוס בלבד
מאמן עם רזומה כזה
מקבל שלשות כאלה מקרול
ושום תרוץ לא מתקבל היה צריך לצאת עליו חזק עם שני שחקנים טפיתו בהימור על קליעה של שחקן אחר
פשוט לא יאומן

יש מאמן באירופה שלא קיבל מקארול שלשות כאלה ?

אולי די עם השטויות

ודרך אגב TOJA מי שהיה צריך לקבל את הכדור שם זה לא אייסי ולא קלואירו זה דווקא כספי שהיה חולה לצערנו
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי toja27 » 11 אוקטובר 2019, 18:42

גל גל כתב:
מאמן עם רזומה כזה
מקבל שלשות כאלה מקרול
פשוט לא יאומן

אולי די עם השטויות

ודרך אגב TOJA מי שהיה צריך לקבל את הכדור שם זה לא אייסי ולא קלואירו זה דווקא כספי שהיה חולה לצערנו

אני דיברתי על המהלך ההגנתי שקארול דפק שלושה ואייסי חלם, לא על הזריקה האחרונה של מכבי.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי גל גל » 11 אוקטובר 2019, 18:44

toja27 כתב:
גל גל כתב:
מאמן עם רזומה כזה
מקבל שלשות כאלה מקרול
פשוט לא יאומן

אולי די עם השטויות

אני דיברתי על המהלך ההגנתי שקארול דפק שלושה ואייסי חלם, לא על הזריקה האחרונה של מכבי.

אהה, מסכים
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי MTAbasket » 11 אוקטובר 2019, 18:53

MTAbasket כתב:
MTAbasket כתב:

אף אחד?
MTAbasket

הודעהעל ידי Rampel » 11 אוקטובר 2019, 19:33

גל גל כתב:
toja27 כתב:
גל גל כתב:
מאמן עם רזומה כזה
מקבל שלשות כאלה מקרול
פשוט לא יאומן

אולי די עם השטויות

אהה, מסכים
התקפלת מאוד מהר מ"כולם יקבלו שלשה כזו מקרול" וגם צדקת אז חבל. הלכו על תרגיל לשבירת הגנת החילופים של ספרופולוס שעבדה כל המשחק, מבטיח לך ששחקן שהיה מצליח להתנפל על קרול בזמן גם כנראה היה עושה את זה עם עבירה לשלוש.

מעבר לזה שהכי קל לדבר בדיעבד, לדבר כאן על צורך בפאול שקול ללהגיד "זין על ניצחון, בואו נלך להארכה ונפסיד בצורה יותר משמעותית".

מעניין שבמשחק מול ירושלים שהיה על עלאק תואר אף אחד לא דיבר כאן על זה שהיה עדיף לעשות עבירה ולקחת כדור אחרון. אבל בסיטואציה שבה אשכרה יש סיכוי טוב יותר לנצח בלי פאול יוצאים על ספרופולוס מינימום כאילו בהארכה מכבי לוקחת את ריאל בהפרש דו ספרתי.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי toja27 » 11 אוקטובר 2019, 19:52

Rampel כתב:
גל גל כתב:
toja27 כתב:
גל גל כתב:
מאמן עם רזומה כזה
מקבל שלשות כאלה מקרול
פשוט לא יאומן

אולי די עם השטויות

אהה, מסכים
התקפלת מאוד מהר מ"כולם יקבלו שלשה כזו מקרול" וגם צדקת אז חבל. הלכו על תרגיל לשבירת הגנת החילופים של ספרופולוס שעבדה כל המשחק, מבטיח לך ששחקן שהיה מצליח להתנפל על קרול בזמן גם כנראה היה עושה את זה עם עבירה לשלוש.

מעבר לזה שהכי קל לדבר בדיעבד, לדבר כאן על צורך בפאול שקול ללהגיד "זין על ניצחון, בואו נלך להארכה ונפסיד בצורה יותר משמעותית".

מעניין שבמשחק מול ירושלים שהיה על עלאק תואר אף אחד לא דיבר כאן על זה שהיה עדיף לעשות עבירה ולקחת כדור אחרון. אבל בסיטואציה שבה אשכרה יש סיכוי טוב יותר לנצח בלי פאול יוצאים על ספרופולוס מינימום כאילו בהארכה מכבי לוקחת את ריאל בהפרש דו ספרתי.

אתה לא יכול להבטיח כי זה לא משהו שאתה יודע, המקסימום -מעריך. באותה התקפה של ריאל בוצעו מספר שגיאות בהגנה, אם השגיאות היו נמנעות , ואם היו שחקנים נכונים יותר לפוזשן הזה עבור מכבי- האם היה בכל זאת סל של ריאל? אולי כן ואולי לא, אבל לפחות הקבוצה עשתה המקסימום מאמצים בכיוון הנכון, מה שלא קרה כאן.
אגב, אישית מסכים שלא הייתה צריכה להתבצע עבירה. בעיני היו סיכויים טובים יותר לנצח את המשחק בפוזשן הזה ולא בהארכה.
אבל אם מסתכלים על נקודת המבט שלך על הנושא הזה יוצא- שאתה לא מאמין שמכבי הייתה צריכה לעשות עבירה כי היייתה מפסידה בהארכה ומצד שני אתה לא מאמין שהיה אפשרי בכלל למנוע שלושה של קארול. בעצם מבחינתך פחות או יותר, מרגע שקארול נכנס למגרש להתקפה האחרונה ומכבי הובילו ב-2, המשחק היה כבר גמור , וריאל ניצחו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508 ו־36 אורחים