המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

יורובאסקט: ישראל נגד גרמניה - רביעי, 20:45, ערוץ 1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורובאסקט: ישראל נגד גרמניה - רביעי, 20:45, ערוץ 1

הודעהעל ידי Mta_atic » 31 אוגוסט 2011, 18:52

felix_r כתב:
Mta_atic כתב:משחק גרוע, אבל אין טעם להשמיץ בצורה כזו.

אז מתי תשמיץ? כשנפסיד 50 הפרש?

שיבק לא עשה כלום היום. פשוט כלום! אפילו מוטיבציה הוא לא נתן לשחקנים.
שיחק כמעט 30 דקות עם בורשטיין שבמצבו הנוכחי לא יכול לעבור בכידרור את תומר שטיינהאוור, אבל מנסה לעשות קרוס-אובר על נוביצקי. למה לעזאזל? למה הבאת את כל הגארדים האחרים לליטא עם אתה משחק 30 דקות עם בורשטיין?

בלי שום קשר להפרש, אין מה להשמיץ אף אחד במשחק הזה מסיבה פשוטה - ישראל היא אנדרדוג, וכל מי שחשב אחרת טומן את ראשו בחול.

מציע לך לעשות את ההבחנה בין השמצה לביקורת, כי גם לי יש הרבה ביקורת על המשחק ועל השחקנים (ואת חלקה כתבתי לעיל') .
ברגע שכותבים על הנבחרת שהיא "קקי" ושלל תגובות ברוח דומה, מדובר בהשמצה חסרת טעם בלי שום קשר לרמת התגובה.

כאילו קמפיין העלייה לאליפות אירופה לא היה מצויין כשניצחנו את איטליה ומונטנגרו (תחת אותם מאמנים).
מה גם שאף אחד לא מזכיר שכספי לא משחק, וכספי הוא שחקן סופר חשוב לנבחרת.
נערך לאחרונה על ידי Mta_atic בתאריך 31 אוגוסט 2011, 18:53, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 31 אוגוסט 2011, 18:53

Mta_atic כתב:
cannon כתב:מסכים עם פליקס במליון אחוז. הנבחרת הזו משחקת כמו משחק בשכונה. אין תרגילים, אין סדר, אין מאמן ששולט במשחק. יש כבוד לשחקנים ותיקים בגלל המעמד והשם. עם כל הכבוד הלפרין היה היום (כמו הרבה פעמים) חושך, בורשטיין היה חושך, נעימי עשה קצת בלאגן חיובי היום (לפחות יש לו ביצים) והיה צריך לשחק יותר. לא ברור מה אפיק ניסים עושה בסגל. שחקן כמו רוט היה תורם הרבה יותר כי הנבחרת הזו חייבת התלהבות. אין מה לעשות.
גרמניה נבחרת חלשה. אפשר היה לתת לנוביצקי וקיימן לקלוע גם 70 נקודות יחד ועדיין לנצח אותם. כל שאר השחקנים שם אלה שחקנים שלא מתאימים לירושלים אפילו...
לא מתאים לנבחרת שדן שמיר מאמן בצוות שלה להראות ככה. כן מתאים לנבחרת שקטש הוא מאמן בצוות שלה...
פשוט חבל.

אויש מספיק עם הטרחנות הזו.

"גרמניה נברחת חלשה" - לא מבין מאיפה היהירות לומר את זהאחרי שחטפנו מהם מעל 20 הפרש, וזה יכל להיגמר יותר.
בגרמניה החלשה משחק MVP של האנ בי אי,עוד סנטר אנ.בי.אי, סמול מעולה שרבים צופים לו עתיד מזהיר, ועוד חבורה של שחקנים שחלקם בינוניים בדיוק כמו
חלק מהשחקנים שלנו, של צרפת, של סרביה, ושל כל נבחרת שמשחקת באליפות אירופה.

קצת ריאליות וצניעות - אם היינו מנצחים זו הייתה גניבה לכל דבר בגלל שגרמניה עלתה עליו בהרבה.
זו המציאות העגומה.

מאיפה הפחדנות והלוזריות הזאת? מה אתה אח של הלפרין?
זאת בדיוק הרוח, שמביאה את הנבחרת לתבוסות!
היום נבחרת לאטביה, שבא לאליפות עם הנבחרת הצעירה מאוד כולל ילדים בני 18-19 , נתנה מלחמה ענקית במשחק מול כל הכוכבים של צרפת והיתה במשחק בערך 37-38 דקות. אז עם הצעירים של לאטביה יכולים, גם ישראל (שחזקה בהרבה מלאטביה) גם כן יכולה לתת פייט מול נבחרת של 3 שחקנים!

פולין כמעט ניצחה את ספרד!
נערך לאחרונה על ידי felix_r בתאריך 31 אוגוסט 2011, 18:54, נערך פעם אחת בסך הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yarinsaky » 31 אוגוסט 2011, 18:53

אוי, מיקי, מיקי. אחלה פרשן היום.

גם בגילך היית עושה יותר מבורשטיין או הלפרין. מי יגול עפר מעיניך . אבדו כלי מלחמה .
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי yzafrir » 31 אוגוסט 2011, 18:54

cannon כתב:מסכים עם פליקס במליון אחוז. הנבחרת הזו משחקת כמו משחק בשכונה. אין תרגילים, אין סדר, אין מאמן ששולט במשחק. יש כבוד לשחקנים ותיקים בגלל המעמד והשם. עם כל הכבוד הלפרין היה היום (כמו הרבה פעמים) חושך, בורשטיין היה חושך, נעימי עשה קצת בלאגן חיובי היום (לפחות יש לו ביצים) והיה צריך לשחק יותר. לא ברור מה אפיק ניסים עושה בסגל. שחקן כמו רוט היה תורם הרבה יותר כי הנבחרת הזו חייבת התלהבות. אין מה לעשות.
גרמניה נבחרת חלשה. אפשר היה לתת לנוביצקי וקיימן לקלוע גם 70 נקודות יחד ועדיין לנצח אותם. כל שאר השחקנים שם אלה שחקנים שלא מתאימים לירושלים אפילו...
לא מתאים לנבחרת שדן שמיר מאמן בצוות שלה להראות ככה. כן מתאים לנבחרת שקטש הוא מאמן בצוות שלה...
פשוט חבל.

קצת הגזמת לגבי נבחרת גרמניה , פלייס ובנזיג הם פוטנציאל NBA (פלייס כבר נבחר בדראפט ) ואין ספק שעם עוד טיפה ליטוש הם יהיו כוכבים יחד עפ דריק וקאמאן הם מרכיבים נבחרת לא רעה בכלל שמשחק כמו קבוצה.
צרפת לדעתי טובה מהם אבל איטליה גם תתקשה מאוד מולם .

בכל מקרה אנחנו נראנו זוועה כשרק פניני מתפקד טוב אבל במשחק שהיה גארבז' ברובו . נעימי שחקן טוב אבל שכונה חבל על הזמן , הוא פשוט משחק לבד .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 31 אוגוסט 2011, 18:55

כמה תובנות מהמשחק:

* שיבק מתגלה כמאמן די בינוני. ניהול המשחק שלו חלש מאוד, אין שום הררכיה בנבחרת, ונראה שהוא מחלק את הדקות בין השחקנים לפי הפופלריות שלהם, ולאו דוקא לפי היכולת המקצועית.

*אפיק ניסים הוא שחקן חלש להפליא. גם אם נתעלם מהתצוגה שלו היום, מדובר פשוט בשחקן מוגבל מאוד וחסר יכולות; אין יכולת ניהול משחק, אין יכולת חדירה ואפילו יכולת הכדרור שלו היא בינונית מאוד.
אני באמת לא מבין מדוע היו כאן אנשים שרצו לראות את השחקן החלש הזה במכבי. מסתבר ששומנה שנים של נסיון בכל מיני ליגות קיקיניות באירופה, לא הופכות שחקן חלש לשחקן גדול.

* אוחיון דוקא היה לא רע כאשר הוא שיחק. היה לו כמה החלטות לא טובות, אבל הוא מסתמן כמנהל המשחק הטוב ביותר של הנבחרת, ועם קצת ביטחון הוא יכול להפוך לשחקן די טוב. חבל ששיבק בחר לייבש אותו ע"ח שחקנים אחרים.

*הקיץ פרש מכדורסל דוקא השחקן הלא נכון של מכבי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Mta_atic » 31 אוגוסט 2011, 18:57

felix_r כתב:
Mta_atic כתב:
פשוט חבל.

אויש מספיק עם הטרחנות הזו.

"גרמניה נברחת חלשה" - לא מבין מאיפה היהירות לומר את זהאחרי שחטפנו מהם מעל 20 הפרש, וזה יכל להיגמר יותר.
בגרמניה החלשה משחק MVP של האנ בי אי,עוד סנטר אנ.בי.אי, סמול מעולה שרבים צופים לו עתיד מזהיר, ועוד חבורה של שחקנים שחלקם בינוניים בדיוק כמו
חלק מהשחקנים שלנו, של צרפת, של סרביה, ושל כל נבחרת שמשחקת באליפות אירופה.

קצת ריאליות וצניעות - אם היינו מנצחים זו הייתה גניבה לכל דבר בגלל שגרמניה עלתה עליו בהרבה.
זו המציאות העגומה.

מאיפה הפחדנות והלוזריות הזאת? מה אתה אח של הלפרין?
זאת בדיוק הרוח, שמביאה את הנבחרת לתבוסות!
היום נבחרת לאטביה, שבא לאליפות עם הנבחרת הצעירה מאוד כולל ילדים בני 18-19 , נתנה מלחמה ענקית במשחק מול כל הכוכבים של צרפת והיתה במשחק בערך 37-38 דקות. אז עם הצעירים של לאטביה יכולים, גם ישראל (שחזקה בהרבה מלאטביה) גם כן יכולה לתת פייט מול נבחרת של 3 שחקנים!

פליקס, אני חושב שאתה קצת נסחף ומוציא דברים מהקשרם, עוד לפני שאני מזכיר שאתה מדבר שטויות.

אין שום קשר בין "הרוח שמביאה לתבוסות" לבין תגובה ארוגנטית אחרי משחק כזה שאומרת שגרמניה היא נבחרת חלשה.
לפני המשחק תבוא עם הביצים הכי גדולות ואל תפחד לנצח.
אחרי המשחק - תן טיפת כבוד למי שראוי לכך ואל תתעלם מהמציאות.

הנבחרת שלנו מגיעה על כל מיני פתרונות בשקל לסתום חורים בעמדה 5, וזה מתנהל ככה שנים בלי סנטר נורמאלי.
הנבחרת מוכשרת, יצירתית אבל גרמניה הייתה עדיפה היום.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 31 אוגוסט 2011, 18:57

מתי שיבק היה יותר ממאמן בינוני ? לא צריך התגלות במקרה הזה.

הגיע עם חילופים מהבית, לא השפיע כהוא זה על המשחק. סתם דמות שעומדת מהצד .
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי kubachrick » 31 אוגוסט 2011, 18:59

הבעיה היא לא גרמניה,הבעיה היא גם לא השחקנים שלנו ובטח ובטח לא השופטים - הבעיה היא הגישה שאיתה נבחרת ישראל הגיעה למשחק,וזאת ניתן
לזקוף לזכותם של שיבק וצוות עוזריו.
משנת 1998 אני רואה את מכבי,את נבחרת ישראל וקבוצות רבות בליגות השונות.כזו תחושה של רפיסות ואפיסות כוחות עוד לא נתקלתי.
השחקנים עלו למגרש כאילו סיימו רגע לפני, פוט מסאז' מכמה בחורות ליטאיות בלונדיניות,המשחק התנהל על מיי מנוחות בגלל שבואו נודה על האמת המרה,הגרמנים הם נבחרת רעה,ושום דירק נוביצקי או כריס קיימן לא ישנו את העובדה הזו וגם לא ההפסד המשפיל,שרק מראה שהנבחרת שלנו היא שק חבטות במקרה הטוב.
לא רק שהנבחרת לא הייתה מוכנה למשחק באופן מוחלט,מבחינת ההגנה,מבחינת ההתקפה ומבחינה מנטלית,אלא שניהול המשחק היה מחפיר לא פחות.
הלפרין הוא לא השחקן שיקח נבחרת ויצית בה מחדש את תשוקת המשחק,מצד שני על המגרש היום צהלו להם אנשים אקראיים שלא נראו יותר טוב - חוץ משניים:
טל בורשטיין וגיא פניני.
המוזרות שבהכנסת השניים האלה באותו משפט,מאתגרת את הבנת הנקרא של המשפט לפני.אמנם הלפרין ושאר השחקנים היו רדומים ושיחקו בצורה מביישת,אך טל בורשטיין היה קטסטרופה מתמשכת שרק הלכה ונעשתה אסון לאומי ממדרגה ראשונה- רק שאצל טל המקרה הזה כבר ידוע,וזה שהוא שיחק כל כך הרבה מראה ששיבק ישן בעמידה,בעוד השאר לא שיחקו כדורסל כפי שהם יודעים,שוב שיבק זועק במקרה זה.
גיא פניני היה נהדר,מיום ליום אני מעריך אותו יותר,ואני שמח שהוא במכבי יותר מכל שחקן ישראלי אחר.
הצורה ששיחקה היום נבחרת ישראל,משקפת טוב יותר מכל את לא אחרת ממדינת ישראל.
ישראל הגיעה לטורניר,למשחקו הראשון,כאשר דף חלק מונח לפניה...אך כנראה שהנבחרת הישראלית כמו בישראל,יודעת לפעול רק עם הגב לקיר,ותרבות ה"יהיה בסדר" ונתארגן תוך כדי פעולה שולטת בנבחרת כראי למדינה.
kubachrick

הודעהעל ידי felix_r » 31 אוגוסט 2011, 19:03

אפשר עוד לתקן. צביקה בטח נמצא שם בליטא כצופה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 31 אוגוסט 2011, 19:04

kubachrick,
ברכותיי על ההצטרפות לפורום.
פוסט יפה ושנון :thumbup
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 31 אוגוסט 2011, 19:07

kubachrick כתב:הבעיה היא לא גרמניה,הבעיה היא גם לא השחקנים שלנו ובטח ובטח לא השופטים - הבעיה היא הגישה שאיתה נבחרת ישראל הגיעה למשחק,וזאת ניתן
לזקוף לזכותם של שיבק וצוות עוזריו.
משנת 1998 אני רואה את מכבי,את נבחרת ישראל וקבוצות רבות בליגות השונות.כזו תחושה של רפיסות ואפיסות כוחות עוד לא נתקלתי.
השחקנים עלו למגרש כאילו סיימו רגע לפני, פוט מסאז' מכמה בחורות ליטאיות בלונדיניות,המשחק התנהל על מיי מנוחות בגלל שבואו נודה על האמת המרה,הגרמנים הם נבחרת רעה,ושום דירק נוביצקי או כריס קיימן לא ישנו את העובדה הזו וגם לא ההפסד המשפיל,שרק מראה שהנבחרת שלנו היא שק חבטות במקרה הטוב.
לא רק שהנבחרת לא הייתה מוכנה למשחק באופן מוחלט,מבחינת ההגנה,מבחינת ההתקפה ומבחינה מנטלית,אלא שניהול המשחק היה מחפיר לא פחות.
הלפרין הוא לא השחקן שיקח נבחרת ויצית בה מחדש את תשוקת המשחק,מצד שני על המגרש היום צהלו להם אנשים אקראיים שלא נראו יותר טוב - חוץ משניים:
טל בורשטיין וגיא פניני.
המוזרות שבהכנסת השניים האלה באותו משפט,מאתגרת את הבנת הנקרא של המשפט לפני.אמנם הלפרין ושאר השחקנים היו רדומים ושיחקו בצורה מביישת,אך טל בורשטיין היה קטסטרופה מתמשכת שרק הלכה ונעשתה אסון לאומי ממדרגה ראשונה- רק שאצל טל המקרה הזה כבר ידוע,וזה שהוא שיחק כל כך הרבה מראה ששיבק ישן בעמידה,בעוד השאר לא שיחקו כדורסל כפי שהם יודעים,שוב שיבק זועק במקרה זה.
גיא פניני היה נהדר,מיום ליום אני מעריך אותו יותר,ואני שמח שהוא במכבי יותר מכל שחקן ישראלי אחר.
הצורה ששיחקה היום נבחרת ישראל,משקפת טוב יותר מכל את לא אחרת ממדינת ישראל.
ישראל הגיעה לטורניר,למשחקו הראשון,כאשר דף חלק מונח לפניה...אך כנראה שהנבחרת הישראלית כמו בישראל,יודעת לפעול רק עם הגב לקיר,ותרבות ה"יהיה בסדר" ונתארגן תוך כדי פעולה שולטת בנבחרת כראי למדינה.

גרמניה נבחרת רעה? הלו, רק לפני 10 דקות הם פירקו אותך 27 הפרש. קצת צניעות
בלי כספי הנבחרת לא ממש שווה. כולם מדברים על זה שגרמניה זה רק נוביצקי וקיימן, אבל היום הם הוכיחו שגם הגארדים שלהם יותר טובים מהגארדים שלנו. נוטים לזלזל בגארדים האלה כי אף אחד לא מכיר אותם או שמע עליהם פה, אבל נראה לכם שמישהו בגרמניה שמע על נעימי או ניסים? הגארדים שלהם טובים משלנו, הנבחרת שלהם הרבה הרבה יותר טובה משלנו. צריך לפהסיק להעלים עין. אנחנו אנדרדוג בלי כספי. איתו, אפשר היה לגנוב נצחונות פה ושם ואולי אולי לעלות עם מזל (כמובן שגם אז אנחנו לא פייבוריטים), אבל בלעדיו זה יותר קשה, אז אני לא מבין איך אנשים פה מאוכזבים. באמת ציפיתם שאנחנו ניתן להם בראש? באמת חשבתם שאנחנו פייבוריטים? תתעוררו, אנחנו חלשים, בשביל לעלות צריך מזל משמיים, והיום לא היה, מה לעשות
asafb96

הודעהעל ידי שמוליק » 31 אוגוסט 2011, 19:08

חביב אורנג'ד כתב:כמה תובנות מהמשחק:

*הקיץ פרש מכדורסל דוקא השחקן הלא נכון של מכבי.

הללויה. עוד צדיק בסדום. עכשיו תקבל בפרטי הודעות/פקודות שהוא שחקן מכבי לצריך "להכיל" אותו.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי קודי » 31 אוגוסט 2011, 19:12

התייחסות לכמה שחקנים במשחק היום:
1. את פניני, אליהו ובלו אנחנו מכירים, על יתרונותיהם וחסרונותיהם.
2. בורשטיין עלה בטעות למשחק היום במקום למשחק הותיקים. הוא פשוט שחקן עבר וזה עצוב. אגב - זו עוד נקודה למשחבה לראשי מכבי שרוצים להפקיד את סרט הקפטן ביד של שחקן שלא יראה כמעט מגרש העונה.
3. אוחיון הוא מנהל משחק סביר לליגה שלנו ואין לו מה לחפש ברמת היורוליג.
4. יותם הלפרין שוב לא הופיע למשחק חשוב. אני בטוח שבגארבז' טיים נגד סרביה הוא יהיה מצויין.
5. יניב גרין סיים את הקריירה כבר לפני כמה שנים.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוגוסט 2011, 19:17

קודי כתב:3. אוחיון הוא מנהל משחק סביר לליגה שלנו ואין לו מה לחפש ברמת היורוליג.

אולי אני אובר-אופטימית..אבל אני מאמינה שבקבוצה שיודעת מה זה שמאל ומה זה ימין יותר מחבורת הדייגים שראינו היום במשחק אוחיון יכול לתפקד יותר טוב..כשכולם מסביבו יהיו אשכרה שחקני כדרסל ולא מה שראינו היום..כי גם כשאוחיון עשה מהלכי כדורסל זה היה לשחקני מכבי(בעיקר אליהו)שיודעים לשחק פיק אנד רול או..ואני אלך על דוגמה קיצונית פה..לתפוס כדור..
נערך לאחרונה על ידי Holiday_Armadillo בתאריך 31 אוגוסט 2011, 19:25, נערך פעם אחת בסך הכל.
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי kubachrick » 31 אוגוסט 2011, 19:19

Holiday_Armadillo כתב:

אולי אני אובר-אופטימית..אבל אני מאמינה שבקבוצה שיודעת מה זה שמאל ומה זה ימין יותר מחבורת הדייגים שראינו היום את המשחק אוחיון יכול לתפקד יותר טוב..כשכולם מסביבו יהיו אשכרה שחקני כדרסל ולא מה שראינו היום..כי גם כשאוחיון עשה מהלכי כדורסל זה היה לשחקני מכבי(בעיקר אליהו)שיודעים לשחק פיק אנד רול או..ואני אלך על דוגמה קיצונית פה..לתפוס כדור..

התגובה הכי טובה שקראתי באינטרנט בהקשר לביזיון שראינו היום...
סוקרטס לא היה מנסח את זה בכזה דיוק.
kubachrick

הודעהעל ידי yzafrir » 31 אוגוסט 2011, 19:20

באו לא נשלה את עצמנו , בנבחרת בונים על ניצחון אחד מול לאטביה ואולי אולי בתסריט אופטימי לגנוב נצחון נוסף....
המטרה צריכה להיות ניצחון על לאטביה ונסיון לגנוב משחק נגד איטליה...

אגב מילאן היה גדול היום בנצחון של סרביה...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי גיא » 31 אוגוסט 2011, 19:22

צוות המאמנים נראה כמו פאנל של פרשנים מהתוכנית "מבט שני". הרבה מבטים רציניים והתיעצויות - אבל שום דבר שעוזר למשחק.

ציינו פה נכון: יותם וטל קיבלו דקות בהתאם לעבר שלהם ולא לגבי ההווה. שניהם לא עושים כמעט כלום בשנים האחרונות.

גל מקל.. איזה יופי של זריקה עם חצי גוף מוטה קדימה. חצי צוקהרה.
גיא

הודעהעל ידי גיא » 31 אוגוסט 2011, 19:25

Holiday_Armadillo כתב:

אולי אני אובר-אופטימית..אבל אני מאמינה שבקבוצה שיודעת מה זה שמאל ומה זה ימין יותר מחבורת הדייגים שראינו היום את המשחק אוחיון יכול לתפקד יותר טוב..כשכולם מסביבו יהיו אשכרה שחקני כדרסל ולא מה שראינו היום..כי גם כשאוחיון עשה מהלכי כדורסל זה היה לשחקני מכבי(בעיקר אליהו)שיודעים לשחק פיק אנד רול או..ואני אלך על דוגמה קיצונית פה..לתפוס כדור..

לדעתי את אובר-אופטימית. אוחיון הוא שחקן נמוך בלי קליעה. זה נחמד שיש לו פה ושם מהלכים, אבל איפה הוא ואיפה מאיר טפירו למשל (וגם מאיר לא היה מספיק טוב למכבי).
גיא

הודעהעל ידי jol9 » 31 אוגוסט 2011, 19:26

קודי כתב:התייחסות לכמה שחקנים במשחק היום:
1. את פניני, אליהו ובלו אנחנו מכירים, על יתרונותיהם וחסרונותיהם.
2. בורשטיין עלה בטעות למשחק היום במקום למשחק הותיקים. הוא פשוט שחקן עבר וזה עצוב. אגב - זו עוד נקודה למשחבה לראשי מכבי שרוצים להפקיד את סרט הקפטן ביד של שחקן שלא יראה כמעט מגרש העונה.
3. אוחיון הוא מנהל משחק סביר לליגה שלנו ואין לו מה לחפש ברמת היורוליג.
4. יותם הלפרין שוב לא הופיע למשחק חשוב. אני בטוח שבגארבז' טיים נגד סרביה הוא יהיה מצויין.
5. יניב גרין סיים את הקריירה כבר לפני כמה שנים.

לצערי אני מסכים עם מה שכתבת.

האכזבה הכי גדולה שלי היום הוא יותם. לא מבין מה הוא עשה על המגרש. במיוחד המסירה המטומטמת לרגליים של אליהו כשיש 3 שניות על שעון הזריקות.

אני עדיין חושב שבמצב העניינים שיש היום, כל הנבחרת צריכה לעבוד עבור השחקנים המוכשרים יותר שיש בנבחרת - יותם, ליאור וגיא צריכים לזרוק לפחות 10-12 זריקות כל אחד.
גם בשביל בלו צריך לעבוד ולפנות לו מקום לזריקות שהוא אוהב.

הנבחרת היתה פשוט עלובה היום, אבל הכי גרוע זה שהיא לא נלחמה בכלל. השחקנים ויתרו מאוד מהר על המשחק.
זאת אמנם קצת חוכמה בדיעבד, אבל אני מסכים עם פליקס - צביקה הוא האיש הכי מתאים להוביל את נבחרת ישראל. גם דייויד מתאים, ויכול לעשות דברים יפים.
שיבק הוא סוג של פקיד, שההשפעה שלו על המשחק היתה בערך כמו ההשפעה שלי.

לגבי גרמניה - אפשר להגיד שהם חלשים או בינוניים, אבל אי אפשר לקחת מהם את השחקן הכי טוב באליפות, שהיום שיחק באינטנסיביות של קייטנת ויפאסאנה
בהודו. מול הקבוצות החזקות, וכשהוא יצטרך, הוא יישחק הרבה יותר חזק, ועם צוות משלים לא רע ועם קיימן, הם עוד ידברו חזק באליפות.
דירק כמובן שוב יהיה מלך הסלים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוגוסט 2011, 19:28

גיא כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

לדעתי את אובר-אופטימית. אוחיון הוא שחקן נמוך בלי קליעה. זה נחמד שיש לו פה ושם מהלכים, אבל איפה הוא ואיפה מאיר טפירו למשל (וגם מאיר לא היה מספיק טוב למכבי).

הקליעה שלו זה נושא מעניין בפני עצמו אבל אני לא אכנס אליו עכשיו..
אני לא אומרת שהוא הופך להיות שחקן פותח ביורוליג מחר..רחוק מזה!! מה שאני כן אומרת זה שאני לא מסכימה עם העניין של ''אין לו מה לחפש ברמת היורוליג''..אני כן חושבת שהוא יכול לתת תפוקה טובה בריכוז המשחק..אני מאוד אוהבת אותו בתור שחקן ואני כן מאמינה שיש לו את היכולת לתת מסירות טובות ולהבין את המשחק כמו שצריך..כי אם יש משהו שאוחיון יודע לעשות שהמון ''רכזים''(עאלק רכזים :rolleyes )ישראלים לא יודעים זה איך לשחק עם גבוהים..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־91 אורחים