המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

יורובאסקט: ישראל נגד גרמניה - רביעי, 20:45, ערוץ 1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורובאסקט: ישראל נגד גרמניה - רביעי, 20:45, ערוץ 1

הודעהעל ידי Mta_atic » 31 אוגוסט 2011, 19:35

Holiday_Armadillo כתב:
גיא כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
קודי כתב:3. אוחיון הוא מנהל משחק סביר לליגה שלנו ואין לו מה לחפש ברמת היורוליג.

אולי אני אובר-אופטימית..אבל אני מאמינה שבקבוצה שיודעת מה זה שמאל ומה זה ימין יותר מחבורת הדייגים שראינו היום את המשחק אוחיון יכול לתפקד יותר טוב..כשכולם מסביבו יהיו אשכרה שחקני כדרסל ולא מה שראינו היום..כי גם כשאוחיון עשה מהלכי כדורסל זה היה לשחקני מכבי(בעיקר אליהו)שיודעים לשחק פיק אנד רול או..ואני אלך על דוגמה קיצונית פה..לתפוס כדור..

לדעתי את אובר-אופטימית. אוחיון הוא שחקן נמוך בלי קליעה. זה נחמד שיש לו פה ושם מהלכים, אבל איפה הוא ואיפה מאיר טפירו למשל (וגם מאיר לא היה מספיק טוב למכבי).

הקליעה שלו זה נושא מעניין בפני עצמו אבל אני לא אכנס אליו עכשיו..
אני לא אומרת שהוא הופך להיות שחקן פותח ביורוליג מחר..רחוק מזה!! מה שאני כן אומרת זה שאני לא מסכימה עם העניין של ''אין לו מה לחפש ברמת היורוליג''..אני כן חושבת שהוא יכול לתת תפוקה טובה בריכוז המשחק..אני מאוד אוהבת אותו בתור שחקן ואני כן מאמינה שיש לו את היכולת לתת מסירות טובות ולהבין את המשחק כמו שצריך..כי אם יש משהו שאוחיון יודע לעשות שהמון ''רכזים''(עאלק רכזים :rolleyes )ישראלים לא יודעים זה איך לשחק עם גבוהים..

+1
לטעמי אוחיון הוא הבחירה הנכונה מבין היצע הרכזים הישראלים (למעט הלפרין) הקיץ.
אי אפשר לומר שאוחיון מגיע למכבי כשחקן שלם, אבל יש לו הרבה פוטנציאל, הוא מתאים לקונספט ההגנתי של בלאט ויכל לשחק בסגנון לחץ.
כרגע הקליעה היא עקב אכילס שלו, אבל זה ממש לא דבר שאי אפשר לעבוד עליו ולשפר אותו.
קצת רצינות ועוד שעה של זריקות אחרי/לפני כל אימון יעשו טוב לבחור ולמכבי.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 31 אוגוסט 2011, 19:37

אחת מהדרכים לזהות שחקנים חסרי כשרון היא במחמאות שהם גורפים בתקשורת.
(אגב, גם כאן אצלנו אוהבים להחמיא לשחקנים בינוניים וכאשר שחקן כלשהו זוכה לכינוי "לוחמני", "פייטר", "מכפר על המחסור בכשרון בהרבה לחימה", "לא מבריק בהתקפה, אבל משמעותי מאוד בהגנה", די ברור שמדובר בשחקן לא כשרוני. אותו הדבר קורה עם שחקנים שמקבלים מחמאות על יכולת שהפגינו בעבר הרחוק ולא בעונות האחרונות).

בכל מקרה, ריכוז של כל-כך הרבה שחקנים נטולי כשרון הרבה זמן לא היה פה.
כדיר, מקל ובורשטיין (או מה שנשאר ממנו), תמיד היו שחקנים שקיבלו ליטוף מהתקושרת ושניים מהם אפילו נבחרו לשחקני העונה בליגה בשתי העונות החולפות.
בפועל, מדובר בשלשיית שחקנים בינונית-חלשה שאין לה מה לחפש ברמות הגבוהות של אירופה, ואני בספק אם הם בכלל מתאימים לליגות הראשונות במידונות שבהם באמת יש כדורסל.
לחבורה הזאת, תוסיפו את אפיק ניסים החלש (שמגיע אלינו מהליגה הצ'כית הרחמנא ליצלן), את גרין הגמור (שדוקא אליו, אין לי הרבה ביקורת) ואת רב-נגר אורי קוקיה, ותקבלו את אחד הריכוזים הגודלים ביותר של חוסר כשרון שהיו בנבחרת.
אז אולי הם שחקנים לוחמניים, אולי חלקם נתנו עונות טובות בעבר הרחוק, אבל נכון להיום, מדובר בחבורה נטולת כל כשרון.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 31 אוגוסט 2011, 19:51

חביב אורנג'ד כתב:אחת מהדרכים לזהות שחקנים חסרי כשרון היא במחמאות שהם גורפים בתקשורת.
(אגב, גם כאן אצלנו אוהבים להחמיא לשחקנים בינוניים וכאשר שחקן כלשהו זוכה לכינוי "לוחמני", "פייטר", "מכפר על המחסור בכשרון בהרבה לחימה", "לא מבריק בהתקפה, אבל משמעותי מאוד בהגנה", די ברור שמדובר בשחקן לא כשרוני. אותו הדבר קורה עם שחקנים שמקבלים מחמאות על יכולת שהפגינו בעבר הרחוק ולא בעונות האחרונות).

בכל מקרה, ריכוז של כל-כך הרבה שחקנים נטולי כשרון הרבה זמן לא היה פה.
כדיר, מקל ובורשטיין (או מה שנשאר ממנו), תמיד היו שחקנים שקיבלו ליטוף מהתקושרת ושניים מהם אפילו נבחרו לשחקני העונה בליגה בשתי העונות החולפות.
בפועל, מדובר בשלשיית שחקנים בינונית-חלשה שאין לה מה לחפש ברמות הגבוהות של אירופה, ואני בספק אם הם בכלל מתאימים לליגות הראשונות במידונות שבהם באמת יש כדורסל.
לחבורה הזאת, תוסיפו את אפיק ניסים החלש (שמגיע אלינו מהליגה הצ'כית הרחמנא ליצלן), את גרין הגמור (שדוקא אליו, אין לי הרבה ביקורת) ואת רב-נגר אורי קוקיה, ותקבלו את אחד הריכוזים הגודלים ביותר של חוסר כשרון שהיו בנבחרת.
אז אולי הם שחקנים לוחמניים, אולי חלקם נתנו עונות טובות בעבר הרחוק, אבל נכון להיום, מדובר בחבורה נטולת כל כשרון.

שלושה דברים:
א - אתה צודק
ב - דווקא מה שהיה חסר היום לנבחרת זה קצת רוח לחימה. אתה מקפיד לזלזל בעניין הזה, אבל באמת שלפעמים יש לו חשיבות.
מול שחקן כמו נוביצקי, שום כשרון שיש לך לא יעזור. צריך חוטב עצים שידחוף, ישרוט ויצבוט אותו.
ג - האם לא היית לוקח לנבחרת שלנו שחקן מוגבל ולא כשרוני כמו פרקינס, לפני בערך כל גארד אחר שיש בה? כשרון הוא מונח יחסי...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי גיא » 31 אוגוסט 2011, 19:52

חביב אורנג'ד כתב:אחת מהדרכים לזהות שחקנים חסרי כשרון היא במחמאות שהם גורפים בתקשורת.

נראה לי שבין הסנוניות הראשונות של זה היה Erez כץ (כדברי שימי ריגר) ש"אוכל פרקט".

פוסט חזק חביב.
גיא

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 31 אוגוסט 2011, 19:58

פרקינס הוא השחקן היחיד שקיבל את המחמאות האילו שבאמת הייתי לוקח, וסה"כ הוא אמנם לא שחקן כשרוני מדי, אבל גם לא שחקן נטול כשרון (למעשה, מדובר בשחקן טוב ברמות היורוליג - לא דבר שכיח בנבחרת).
אני לא יודע אם רק רוח לחימה היתה חסרה. פניני נתן משחק מצויין (היה נקודת האור היחידה היום), אליהו ידע לתקן את הפתיחה החלשה שלו ולא נעלם מהפקרט, ואפילו גרין נתן כמה דקות טובות בפתיחה.
אבל עם מחסור כל כך גדול בכשרון, אני בספק אם לוחמנות היתה עושה את ההבדל. חצי מהנבחרת הזו היא פשוט חבורה של שחקנים חלשים ושוב, אני לא זוכר ריכוז כל-כך גדול של שחקנים כאלו בנבחרת.
יחד עם מאמן בינוני, הדרך לכשלון היתה כתובה על הקיר. אני לא חושב איפוא, שאנחנו צריכים להיות מופתעים.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי kubachrick » 31 אוגוסט 2011, 19:58

קוקיה זה מקרה עצוב מאוד.
בקבוצת הכדורסל של בית הספר היסודי ישורון ראו את קוקיה,אמרו לעצמם,איזה ילד גבוה נעשה ממנו סנטר.
עברו השנים וקוקיה הילד צמח ואכן הפך ביחס לגובה הממוצע בארץ(ובעולם)לענק וכך מעמדו כסנטר התחזק.
רק שבארץ כמו בארץ החשיבה היא ארצית,וכאשר הגיע קוקיה למעמד מקצועני יותר,על כל 1.96(או פחות,יכול להיות שהוסיף כמה סנטימטרים בדרך),
גילה להפתעתו,שאפילו בארצנו הקטנה ישנם ארז מרקוביצ'ים למיניהם שגבוהים ממנו בראש,אך זה לא הטריד אותו שכן מרקוביץ היה היחיד שהגיע לגבהים אלה ויכולותיו בכדורסל באופן כללי היו ביחס הפוך,ובכלל גורל דומה לגורלו של קוקיה חוו ישראלים אחרים.
יד המזל שיחקה(היא חזקה בליגה הישראלית),וקוקיה הסנטר הענק הסתדר יופי טופי בליגה הישראלית ואף זכה לשחק מול קבוצות מחו"ל,כאשר שם התחוורו פניו למראה של סנטרים גבוהים ממנו ומוכשרים ממנו.
באותו הרגע שנתקל קוקיה ביצורים האנדימים האלה,הוא הגיע לתחושה של מודעות והכרה עצמית ספרותיים,שכן כל חייו היו שקר,הוא איננו סנטר או מספר 4.
השלב הבא קוקיה:ההכרה שאינך שחקן בכלל.
kubachrick

הודעהעל ידי itai7 » 31 אוגוסט 2011, 20:20

בואנה קובצ'ארק אתה גדול, שנון וקרעת אותי מצחוק!
itai7

הודעהעל ידי jol9 » 31 אוגוסט 2011, 20:22

חביב אורנג'ד כתב:פרקינס הוא השחקן היחיד שקיבל את המחמאות האילו שבאמת הייתי לוקח, וסה"כ הוא אמנם לא שחקן כשרוני מדי, אבל גם לא שחקן נטול כשרון (למעשה, מדובר בשחקן טוב ברמות היורוליג - לא דבר שכיח בנבחרת).
אני לא יודע אם רק רוח לחימה היתה חסרה. פניני נתן משחק מצויין (היה נקודת האור היחידה היום), אליהו ידע לתקן את הפתיחה החלשה שלו ולא נעלם מהפקרט, ואפילו גרין נתן כמה דקות טובות בפתיחה.
אבל עם מחסור כל כך גדול בכשרון, אני בספק אם לוחמנות היתה עושה את ההבדל. חצי מהנבחרת הזו היא פשוט חבורה של שחקנים חלשים ושוב, אני לא זוכר ריכוז כל-כך גדול של שחקנים כאלו בנבחרת.
יחד עם מאמן בינוני, הדרך לכשלון היתה כתובה על הקיר. אני לא חושב איפוא, שאנחנו צריכים להיות מופתעים.

לא יודע...

דווקא הייתה כאן אווירה די אופטימית, במיוחד אחרי הניצחון על רוסיה (שיש לציין שיחקה בהילוך שני לכל היותר).

אני מקווה שעוד ייצא משהו מהסיפור הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוגוסט 2011, 20:28

דווקא הייתה כאן אווירה די אופטימית, במיוחד אחרי הניצחון על רוסיה (שיש לציין שיחקה בהילוך שני לכל היותר).

הניצחון על רוסיה הזכיר לי את המשחק של חיפה נגד באיירן בקריית אליעזר ואת של הפועל נגד ליון בבלומפילד..
על שתי הקבוצות אמרו ''הן במקום נוראי בטבלה,הן במשבר,עכשיו זה הזמן לנצח אותם''..כמובן שזה היה אחרי ניצחון על קבוצה כמו ז'לז'ניצאר או אקטובה וכשהגיעו הקבוצות האלה לארץ הן הראו לחיפה ולהפועל טוב טוב מאיפה משתין הדג..

ראיתי את המשחק נגד רוסיה וכל מה שעבר לי בראש זה איך במשך 38 דקות הורסקי וסהר אמרו שלא צריך לארוז יותר מדי בגדים ואז לקראת הסוף התחילו כבר לתכנן איפה הכי זול לקנות מזוודה 4 רוכסנים..
היה לי בראש שזה יחזור אלינו כמו בומרנג..אני לא יכולה אפילו לתאר כמה זה היה לי ברור..
אנחנו מדינה של בועות..כל פעם אוהבים להפריח את הבועה הכי גדולה שיש רק בשביל שתתמוסס שנייה אחרי שהיא יצאה לדרך..ואז החגיגות מתחילות כי אם יש משהו שאנשי הספורט אוהבים בארץ זה להגיד ''אמרנו לכם''..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 31 אוגוסט 2011, 20:32

jol9 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:פרקינס הוא השחקן היחיד שקיבל את המחמאות האילו שבאמת הייתי לוקח, וסה"כ הוא אמנם לא שחקן כשרוני מדי, אבל גם לא שחקן נטול כשרון (למעשה, מדובר בשחקן טוב ברמות היורוליג - לא דבר שכיח בנבחרת).

לא יודע...

אני מקווה שעוד ייצא משהו מהסיפור הזה.

יוני, כל הכבוד על האופטימיות....אישית, אני רק מקווה שהסיוט הזה יגמר כמה שיותר מהר....

בכל מקרה, גם אם באמת מה שהיה חסר היום לנבחרת זה לוחמנות, אז מצטיירת כאן תמונה עגומה ביותר: אין לא כשרון ולא רוח לחימה...
אולי נגרד איזה משחק מול לטביה ולא נסיים אחרונים... נו שויין...
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוגוסט 2011, 21:21

אני מסכימה עם גרינוולד? אוי ואבוי..אני מסכימה עם גרינוולד(בקשר לפואנטה שבכותרת)
http://sports.walla.co.il/?w=//1856064
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 31 אוגוסט 2011, 21:27

שמוליק כתב:
חביב אורנג'ד כתב:כמה תובנות מהמשחק:

*הקיץ פרש מכדורסל דוקא השחקן הלא נכון של מכבי.

הללויה. עוד צדיק בסדום. עכשיו תקבל בפרטי הודעות/פקודות שהוא שחקן מכבי לצריך "להכיל" אותו.

לא כתבתי את דברים אילו ממקום של שנאה, או חלילה במטרה לפגוע בבורשטיין.
הדברים נכתבו ממקום של עצב וכאב.

היינו יכולים לכתוב פה שבורשטיין הוא סוס מת, שחקן פח, נגר או סתם שחקן חלש, וכל הדברים האילו היו גם נכונים, אבל אילו סתם החפשות.
לי פשוט די כואב לראות מה נשאר היום משחקן שתרם רבות למכבי ולנבחרת, אבל כיום, הוא פשוט לא מסוגל לספק את הסחורה.

שני הצדדים (מכבי וטל) ממש לא יוצאים טוב בסיפור הזה.

בורשטיין מצדו מתגלה כשחקן המסרב להשלים עם העובדה שהוא פשוט אינו מסוגל לתרום יותר ברמות האילו.
ההתעקשות שלו לחדור בכוח אל סל (ואז לקבל חסימה בפנים או להחטיא ליי-אפ קל), תנועת הרגליים הכבדה, איבודי הכדורים הרבים והאחוזים החלשים מהשדה, הם פשוט מראות קשים לצפייה.
לא כך בורשטיין ירצה להזכר, ומצב זה גם לא מוסיף לו יותר מדי כבוד.

מכבי אמנם מתגלה כקבוצה המגלה איכפתיות וחמלה כאשר היא בוחרת להשאיר את טל בורשטיין בשורותיה, ובמהלך מהול ברחמים, היא גם מעניקה לו את סרט הקפטן (וגם מהלכים אילו לא מוסיפים הרבה כבוד לטל), אך בארבעת העונות האחרונות, ההתקשרות של מכבי עם טל מציגה תמונה מאוד עגומה, בה מכבי מנהלת חוזה כמעט חד-סיטרי עם שחקן, ומצטיירת כפריירית (וכזכור, פריירים לא מתים).
מכבי הציעה וגם שילמה סכומים גדולים מאוד של כסף (מהגבוהים ביותר אשר הרויחו שחקנים ישראלים) עבור שחקן שבארבעת העונות האחרונות כמעט ולא עשה כלום חוץ מלפאר את השיגיו בתקשורות, וכאשר הגיעה הצעה כספית ממכבי אשר לא היתה לטעמו, הוא גם לא היסס לסרב ולעזוב למקום אחר.

איך שלא הופכים את זה, הסיפור הזה הוא באמת עצוב ופתטי.
אם טל באמת היה רוצה לצאת גדול, הוא היה מכיר בחולשותיו ותולה את הנעליים בסוף הקמפיים, אבל לדאבוני, זה לא יקרה.
בורשטיין עדיין רואה עצמו כשחקן דומיננטי וכפקטור משמעותי במכבי, ואני גם לא מאמין שהוא יוותר בכזאת קלות על הסכומים הנאים אותם הוא מרוויח.
עם זאת, אני לא מאמין שלאחר העונה הקרובה מכבי תבחר להשאיר אותו. אני רק מקווה שזה יגמר יפה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 31 אוגוסט 2011, 21:41

Holiday_Armadillo כתב:אני מסכימה עם גרינוולד? אוי ואבוי..אני מסכימה עם גרינוולד(בקשר לפואנטה שבכותרת)

בגדול הוא צודק. במיוחד בקטע : "נבחרת ישראל הגיעה לטורניר הזה כאנדרדוג. אנדרדוג צריך להפתיע. משמע, לשחק כדורסל מפתיע. נבחרת ישראל לא מוכשרת עד כדי כך שהיא יכולה לנצח משחק בטורניר כזה כשהיא משחקת כדורסל שבלוני ואדיש. הציפייה מאנדרדוג היא שילחץ, שישחק מהר, שיעשה בלאגן, שישלוף ציפורניים בהגנה, שיחפש מתפרצות בכל מחיר."

מטל אני כבר לא ממש מצפה ובאמת מוזר ששיבק נתן לו כל כך הרבה דקות. אבל לגבי הלפרין - עצוב שככה נראה הגארד הכי טוב שלנו שאמור להיות בשיא הקריירה.
גרינוולד חושב שנעימי ומקל יכול לעשות את השינוי. זה אולי יכול לעבוד פה ושם, אבל אלה לא שחקנים שיכולים להוביל את הנבחרת רחוק לאורך זמן.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוגוסט 2011, 21:45

misha כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אני מסכימה עם גרינוולד? אוי ואבוי..אני מסכימה עם גרינוולד(בקשר לפואנטה שבכותרת)

בגדול הוא צודק. במיוחד בקטע : "נבחרת ישראל הגיעה לטורניר הזה כאנדרדוג. אנדרדוג צריך להפתיע. משמע, לשחק כדורסל מפתיע. נבחרת ישראל לא מוכשרת עד כדי כך שהיא יכולה לנצח משחק בטורניר כזה כשהיא משחקת כדורסל שבלוני ואדיש. הציפייה מאנדרדוג היא שילחץ, שישחק מהר, שיעשה בלאגן, שישלוף ציפורניים בהגנה, שיחפש מתפרצות בכל מחיר."

מטל אני כבר לא ממש מצפה ובאמת מוזר ששיבק נתן לו כל כך הרבה דקות. אבל לגבי הלפרין - עצוב שככה נראה הגארד הכי טוב שלנו שאמור להיות בשיא הקריירה.
גרינוולד חושב שנעימי ומקל יכול לעשות את השינוי. זה אולי יכול לעבוד פה ושם, אבל אלה לא שחקנים שיכולים להוביל את הנבחרת רחוק לאורך זמן.

אני לא חושבת שנעימי ומקל יביאו את השינוי..בכלל לא..
אבל מה שכן..על השחקנים שמשחקים טוב פשוט לא משחקים מספיק..
בלו קלע שתי שלשות רצופות ומאותו רגע הפסיקו למסור לו..כי מסתבר ש-6 נקודות ברצף זה שווה בעיניים של השחקנים שלנו 5 איבודים ועבירה בלתי ספורטיבית..
נותנים לאליהו שיש לו מובים מדהימים בצבע את הכדור מחוץ לקשת בשביל שהוא יצטרך לעשות את כל העבודה ולסבסב במקום לחדור לסל ולמסור לאליהו כשהגבוה שלו מתרכז במישהו אחר..
פניני שחקן שאמור להוביל את הנבחרת ולא מוסרים לו..

אבל למי כן מוסרים? לגרין שיזרוק מחצי מרחק(כי ראינו כמה נפלא זה הלך היום)ולנסים והלפרין בשביל שיעבור בחסימה ויזרקו מחצי מרחק עם הגוף מוטה קדימה..רק כי אין להם זריקה יותר קשה בראש..

הבעיה של הנבחרת היא בצוות האימון..
אם יש משהו שהצלחתי לקרוא משיבק וקטש זה היכולת של שניהם לקפוא ברגע שצריך לעשות איזשהו שינוי..אין להם את ה-FEEL למשחק..
גם דן שמיר הוא לא בדיוק המאלתר המחונן..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 31 אוגוסט 2011, 22:05

Holiday_Armadillo כתב:
misha כתב:

בלו קלע שתי שלשות רצופות ומאותו רגע הפסיקו למסור לו..כי מסתבר ש-6 נקודות ברצף זה שווה בעיניים של השחקנים שלנו 5 איבודים ועבירה בלתי ספורטיבית..
נותנים לאליהו שיש לו מובים מדהימים בצבע את הכדור מחוץ לקשת בשביל שהוא יצטרך לעשות את כל העבודה ולסבסב במקום לחדור לסל ולמסור לאליהו כשהגבוה שלו מתרכז במישהו אחר..

אבל למי כן מוסרים? לגרין שיזרוק מחצי מרחק(כי ראינו כמה נפלא זה הלך היום)ולנסים והלפרין בשביל שיעבור בחסימה ויזרקו מחצי מרחק עם הגוף מוטה קדימה..רק כי אין להם זריקה יותר קשה בראש..

אם יש משהו שהצלחתי לקרוא משיבק וקטש זה היכולת של שניהם לקפוא ברגע שצריך לעשות איזשהו שינוי..אין להם את ה-FEEL למשחק..

לגמרי. שיחקנו הפוך ממה שאנחנו צריכים ולשיבק יש חלק גדול במה שקרה.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 01 ספטמבר 2011, 02:14

בעיה היתה בצוות האימון ונשארה בצוות האימון . הבחירת השחקנים המשלימים היתה לפי נוסחה :בואי נתן לחברה של י-ם כהם קבוצה מס' 2 ,מעניין שכדיר היה שייך למכבי היה מספיק שכל לא לזמן אותו ועכשיו בי-ם הוא מחליף ראשון ? בחור 1.98 ביום טוב .... שבק רוצה לחשוב שהוא פרנמדס והזמין אופיק ניסים שמשחק בחו"ל אלא שאת לימונד שפיזי ממנו הוא לא הזמין . הלפרין לא בכושר פיזי וגם מנטלי , לא יודע למה . למה לזמנו את אלכס בוצרביץ' עם 2.13 שמשחק בליגה שניה בספרד אני לא יודע .
הצוות אימן החליט שבלו הוא שחקן למשימות הגנה בלבד ... לא רעיתי אף תרגיל בקבוצה לאף שחקן ואם כבר היה זה לשחקן הלא נכון ...
טיקי חוזר

הודעהעל ידי aribari24 » 01 ספטמבר 2011, 04:48

שלוש תובנות (את העצבים כבר השארתי מאחור אי שם ברבע השלישי):

1. שיבק נראה כמו בוק ומאמן כמו בוק.. שיישאר בבלגיה.

2. מישהו מתגעגע ליותם במכבי?

3. הדבר הטוב היחיד- עוד שישה ימים חוזרים הביתה ומתחילים להתאמן מוקדם עם מכבי
aribari24

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 ספטמבר 2011, 04:52

לצוות האימון יש חלק גדול, אבל אי אפשר להגיד שהכול מתחיל ונגמר בהם.

יש שתי בעיות אקוטיות ואפילו מבניות בנבחרת - 1) אין ממש גבוהים, כי גרין בעצם כבר שחקן גמור. מנסים לסחוט עוד קצת מלימון שהתייבש לגמרי . הרי בחצי השנה האחרונה הוא בכל לא שיחק בגלל פציעות

2) אין גם ממש גארדים מובילים. מאז שטפירו פרש אין רכז דומיננטי בנבחרת.

וזה מביא אותי לעניין הלפרין. השחקן הזה חיסל לעצמו את הקריירה אחרי שיובש 3 שנים באולימפיאקוס. נכון שהוא זכה בבוננזה עצומה של כמה
מיליוני יורו, אבל הוא הלך אחורה מבחינה מקצועית, אין בכך ספק.

בעניין הצוות המקצועי - לא ברור לי מה הם עשו בהכנות, אבל היררכיה הם לא בנו. להתחיל את הטורניר עם אפיק ניסים כרכז מתחיל ולרדת מזה די מהר זה לא רציני.

לגבי אוחיון - אם הוא לא היה חותם בקיץ במכבי אף אחד כאן לא היה טוען שהוא צריך להגיע למכבי אחרי משחק כזה. צריך להודות באמת.

ד"א, שמתם לב לביקורת המרומזת של מיקי על הלפרין ושחקנים אחרים אולי ? הוא אמר שיש שחקנים שכל עוד אין לחץ עליהם במשחקי אימון הם
קולעים ונראים טוב ושיש כאלו שנעלמים כשיש לחץ לנצח ? :)
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 01 ספטמבר 2011, 04:59

Holiday_Armadillo כתב:
misha כתב:

בקשר להלפרין, אז לטעמי אתמול הוא היה פסיבי ואפאטי לחלוטין, אפילו יותר מבדר"כ. הוא צריך לזרוק 12-14 זריקות כל משחק לפחות, גם אם לא הולך.
כנ"ל לגבי פניני וליאור. אין מה לעשות, זה מה שיש לנבחרת הזאת.

לגבי מה שאמר גרינוולד - אז זה תמיד סקסי להתעסק בנעימי, כי הוא כביכול שחקן מוכשר ובלתי צפוי. אבל מבחינתי, לתת לנעימי את המפתחות, זה להגיד, שלא מעניין
אותי כלום חוץ משכונה. פעם זה יילך, ופעם זה ייגמר בהפסד לנבחרת נחותה.

חשוב לזכור, שאתמול שיחקנו מול נבחרת שהיא בנויה בצורה מושלמת על מנת להתמודד מול ישראל. הרבה נגרים שקולעים טוב משלוש. סנטר מצויין ונייד והשחקן
הקבוצתי מספר אחד בעולם. אני חושב שגרמניה תעשה דברים יפים באליפות הזאת, והפסד לנבחרת כזאת לא צריך להתקבל כקטסטרופה
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 ספטמבר 2011, 05:11

כל הזמן אומרים שהלפרין הוא פאסיבי.
אבל שחקן שהוא כל הזמן פאסיבי ? הייתכן ?

יכול להיות שמדובר בסך הכול בשחקן בינוני , כבד, חסר השראה ? סתם גארד אירופאי טיפוסי ברמה סבירה ?

נכון, הוא היה כישרון גדול, אז מה ? היו לא מעט כשרונות שהלכו ודעכו עם השנים.( מה עם זיסיס לדוגמא שעשה מסלול די דומה עם החוזה שלו בצסק"א ? ) הוא פשוט מכר את הכישרון שלו תמורת כסף, במקום להיות שחקן מוביל במכבי הלך להיות שחקן 9 או 10 בקבוצה פחות טובה, רק מלאה במזומנים, וכך הפך לשחקן פחות טוב עם עוד פחות ביטחון. ( וזו זכותו המלאה כמובן , אין לי אליו טענות ).

צריך כבר להפנים - זה הלפרין וזהו.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר