המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

סקאוטינג V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V4

הודעהעל ידי MTAbasket » 08 דצמבר 2019, 15:57

Jack55 כתב:
Adam כתב:עם כל הרצון שלי לראות כמה שיותר ישראלים במכבי, אין לווייס מקום ברוטציה בשום צורה.
שנה הבאה אולי נאבד את אבדיה, אבל אני לגמרי רואה את סנדי כהן מתאזרח סופסוף ותופס את מקומו ברוטציה בעמדות 2-3.
אין ספק שמכבי צריכה עוד ישראלי עונה הבאה, אך אני לא חושב שהוא צריך להיות גארד, ולצערנו היחיד שבאמת אולי יש לו מקום ברוטציה של מכבי זה תומר גינת.

מכבי צריכה 5-6 ישראלים בגג, לא יותר.
כרגע יש לנו בעונה הבאה 4 בטוחים - כספי, זוסמן, סנדי ודיבה.
יכול להיות שאם דורסי ימשיך ביכולת הטובה ויהיה ניתן לאזרח אותו בקיץ אז ישאירו גם אותו כישראלי חמישי.
ואז אנחנו נשארים עם כהן שלדעתי לא יישאר וגם לא צריך להישאר, אם יצליחו לאזרח את דורסי יש סיכוי שיישארו עם 5 ישראלים וזהו, ואם לא אז כנראה ינסו להביא גבוה ישראלי אחר לקו הקדמי, גם יכול להיות שאם לא תהייה ברירה ישאירו את כהן למרות שזאת שנת חוזה שלו.
בעיניי 5 ישראלים יחד עם 8 זרים זה סבבה לגמריי, את שאר הכסף צריך להשקיע בזרים איכותיים.

טי ג'יי קליין (?)
MTAbasket

הודעהעל ידי A.Parker » 08 דצמבר 2019, 17:45

אם כבר ישראלי נוסף, צריך לקוות שליף יגיע לכאן
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 08 דצמבר 2019, 17:46

Cobra כתב:מה אתם חושבים על גרג וויטנגטון לשנה הבאה אולי במקום אייסי , וויטנגטון נותן בנתיים עונה טובה ב גלאטסראיי

שחקן נחמד מאוד, בהחלט אופציה טובה
A.Parker

הודעהעל ידי Hujirat » 08 דצמבר 2019, 18:31

A.Parker כתב:אם כבר ישראלי נוסף, צריך לקוות שליף יגיע לכאן

אמנם כנראה לא מדובא בפוטנציאל אולסטאר אבל כמות הדק שלו עולה בקביעות מדי שנה. שום סיכוי שהוא יגיע.
Hujirat

הודעהעל ידי MTAbasket » 13 דצמבר 2019, 14:58

יש למישהו כמה אופציות לשחקנים בעמדות 4-5, יכולים להתאים בעקבות פציעת בלאק?
MTAbasket

הודעהעל ידי Adam » 13 דצמבר 2019, 15:08

Jack55 כתב:
Adam כתב:עם כל הרצון שלי לראות כמה שיותר ישראלים במכבי, אין לווייס מקום ברוטציה בשום צורה.
שנה הבאה אולי נאבד את אבדיה, אבל אני לגמרי רואה את סנדי כהן מתאזרח סופסוף ותופס את מקומו ברוטציה בעמדות 2-3.
אין ספק שמכבי צריכה עוד ישראלי עונה הבאה, אך אני לא חושב שהוא צריך להיות גארד, ולצערנו היחיד שבאמת אולי יש לו מקום ברוטציה של מכבי זה תומר גינת.

יכול להיות שאם דורסי ימשיך ביכולת הטובה ויהיה ניתן לאזרח אותו בקיץ אז ישאירו גם אותו כישראלי חמישי.
ואז אנחנו נשארים עם כהן שלדעתי לא יישאר וגם לא צריך להישאר, אם יצליחו לאזרח את דורסי יש סיכוי שיישארו עם 5 ישראלים וזהו, ואם לא אז כנראה ינסו להביא גבוה ישראלי אחר לקו הקדמי, גם יכול להיות שאם לא תהייה ברירה ישאירו את כהן למרות שזאת שנת חוזה שלו.
בעיניי 5 ישראלים יחד עם 8 זרים זה סבבה לגמריי, את שאר הכסף צריך להשקיע בזרים איכותיים.

שמתי לב לאחרונה שרצה איזו תאוריה, כאן או בקבוצת הפייסבוק, שג'ייק כהן לא יישאר ככל הנראה עונה הבאה. מדובר בבולשיט אחד גדול.
ג'ייק כהן שחקן לויאלי, שמכיר טוב מאוד את המערכת של מכבי, חסר אגו שקל מאוד לאמן, נותן תפוקה מצוינת במשחקי ליגה והעונה גם נותן מדי פעם כמה הברקות במשחקי יורוליג, והכי חשוב - הוא זול כמו שקית במבה.
לא סתם הוא הקפטן השלישי של מכבי אחרי ג'ונדי וכספי - הוא מאוד מזוהה עם הקבוצה. ספרופולוס לא יוותר עליו בחיים (ובצדק), בטח כשהוא רוצה המשכיות.
ובלי קשר לכל הנתונים שרשמתי - הוא לגמרי בין שחקני הטופ בכדורסל הישראלי, עם כמה שלחלק זה עצוב לשמוע.

באשר לישראלים אחרים שעלו שמותיהם כאן:
טיג'יי קליין שחקן הגנה מזעזע, עם אופי בעייתי של ילדה עם קוקיות ולמעשה גרסה פחות טובה בהרבה מג'ייק כהן.
טיג'יי ליף, עם כל הרצון לראות אותו כאן במכבי, לאט לאט שומר על מקומו ב-NBA ואין סיכוי שיגיע למכבי.

שוב אני אומר, מכבי לא צריכה ישראלי גארד, אלא יותר שחקן 3-4 שימלא את החוסרים של כספי/קלויארו/אבדיה שלא ישחקו כאן עונה הבאה מסיבות כאלה ואחרות (אני יודע שכספי חתום עונה הבאה, אבל כולנו יודעים שהוא יהיה פצוע גם עונה הבאה).
למעשה, היא לגמרי צריכה להביא שחקן כזה עוד העונה, כי אין לה ישראלים שישחקו בשבילה בליגה שלנו. אייסי, האנטר וכהן השחקנים היחידים שיכולים לשחק בעמדות 4/5. זה מצב מאוד מאוד בעייתי. אין שום סיכוי לקחת ככה אליפות.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי גל גל » 13 דצמבר 2019, 15:11

שנה הבאה הישראלים יהיו
דיבה
כהן
כהן
דורסי
זוס
כספי

6

מספיק
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי A.Parker » 13 דצמבר 2019, 15:36

במידה והוא מקבל אזרחות, אני נותן לוויטי את המקום של כהן בלי לחשוב פעמיים
A.Parker

הודעהעל ידי BIG sofo » 13 דצמבר 2019, 15:58

A.Parker כתב:במידה והוא מקבל אזרחות, אני נותן לוויטי את המקום של כהן בלי לחשוב פעמיים

אתה מתכוון לגף וויטי הסנטר של נס ציונה?
למה שיקבל אזרחות?
BIG sofo

הודעהעל ידי felix_r » 13 דצמבר 2019, 16:30

BIG sofo כתב:
A.Parker כתב:במידה והוא מקבל אזרחות, אני נותן לוויטי את המקום של כהן בלי לחשוב פעמיים

למה שיקבל אזרחות?

בגלל שהוא רך כמו ג'ייק כהן. אז כנראה הוא יהודי!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי A.Parker » 13 דצמבר 2019, 16:46

BIG sofo כתב:

למה שיקבל אזרחות?

מתברר שאבא שלו יהודי אבל זה סיפור מורכב כי האבא מאומץ
A.Parker

הודעהעל ידי Adam » 13 דצמבר 2019, 16:49

דורסי לא יקבל אזרחות ישראלית, כך שרוב הסיכויים שלא נראה אותו כאן שנה הבאה (וטוב שכך לדעתי).
צריך להבין, כדי שהוא יקבל אזרחות ישראלית, הוא חייב לוותר על האזרחות היוונית שלו - והוא כבר הצהיר שהוא לא יעשה זאת. אם עד עכשיו הוא לא קיבל אזרחות, לא יהיה משהו שונה גם שנה הבאה.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי cifkcv » 13 דצמבר 2019, 16:55

אם הוא לא מקבל אזרחות אז הוא לא אבידה גדולה כלכך אם נודה על האמת..
cifkcv

הודעהעל ידי A.Parker » 13 דצמבר 2019, 17:00

כל עוד הוא ישחק בהרכבים מוזרים וייאלץ לעשות דברים שהוא לא יודע, אז הוא באמת לא יהיה שחקן מרשים במיוחד.
מזכיר רק את ההבדל בין סקוטי של השנה לשל שנה שעברה. לא אומר שהם באותו לבל ושתהיה נסיקה מטורפת, אבל הוא בהחלט יכול להיות שחקן איכותי בפאזל הנכון.
A.Parker

הודעהעל ידי MTAbasket » 13 דצמבר 2019, 17:34

מסכים לגמרי
MTAbasket

הודעהעל ידי felix_r » 13 דצמבר 2019, 18:17

MTAbasket כתב:

מסכים לגמרי

שניכם שוכחים, שכהן כבר לא נחשב בספירת המתאזרחים לפי החוקים של המנהלת בעונה הבאה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTAbasket » 13 דצמבר 2019, 18:26

felix_r כתב:
MTAbasket כתב:

מסכים לגמרי

שניכם שוכחים, שכהן כבר לא נחשב בספירת המתאזרחים לפי החוקים של המנהלת בעונה הבאה.

לא שכחתי, גם לא שחכתי שגייק הוא כמו חמאה רכה ועלוב בקטע אחר...
לא אומר שוויטי מפלצת הגנתית, הוא לא יוצא מהצבע בכלל, אבל שהוא שומר על סנטרים שמשחקים בתוך הצבע הוא בסדר
MTAbasket

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 דצמבר 2019, 21:38

Adam כתב:דורסי לא יקבל אזרחות ישראלית, כך שרוב הסיכויים שלא נראה אותו כאן שנה הבאה (וטוב שכך לדעתי).
צריך להבין, כדי שהוא יקבל אזרחות ישראלית, הוא חייב לוותר על האזרחות היוונית שלו - והוא כבר הצהיר שהוא לא יעשה זאת. אם עד עכשיו הוא לא קיבל אזרחות, לא יהיה משהו שונה גם שנה הבאה.

כן, רק שזה לא נכון. באופן עקרוני, הוא לא היה צריך לוותר על האזרחות היוונית לצורך קבלת אזרחות ישראלית.
אנחנו לא מכירים מספיק את פרטי הנושא כדי להגיד באיזה נתיב בדיוק הם פנו כדי לקבל את האזרחות, אבל מכיוון שהוא ומשפחתו אינם יהודים - התהליך הוא אחר ובדר"כ מורכב יותר. הסברה הייתה שהוא יכול לקבל אזרחות מכוח לידה מכיוון שאימו נולדה כאן, אבל מצד שני - היא לא התגוררה פה מאז ילדותה, וייתכן שאינה מחזיקה באזרחות, או שוויתרה על אזרחותה ואנחנו לא יודעים. משהו שכזה, לצורך העניין, יכול מאוד להקשות על התהליך או משך הזמן שלו.

ואגב, גם רועי כהן, שהטעה לאורך כל הדרך את קהל הקוראים וטען שמשפחתו של דורסי ממוצא יהודי, לבסוף תיקן את עצמו והביא מידע שקצת יותר מתקשר למציאות (אם כי גם פה הוא כמובן לא דייק): https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 26652.html
אחדשיודע

הודעהעל ידי MTAbasket » 14 דצמבר 2019, 13:08

פוארייה לא זוכה לקרדיט בבוסטון, מה דעתכם עליו פה בעונה הבאה במקום בלאק ( אם ייתן מחצית עונה נהדרת וימצא חוזה בנבא)

עוד מועמד מבחינתי אם בלאק יעזוב הוא גרג מונרו מבאירן , עד לפני כמה שבועות לא חשבתי שיש סיכוי לשחקן כזה אבל אני חוזר בי, אומנם לדעתי יהיו כמה קבוצות במלחמה עליו וכנראה שגם בכירות ממכבי אבל אם הכסף המתאים אולי הוא יגיע

גם ג׳קירי מבחינתי יכול להיות יופי של אופציה אם כי הוא אמור להיות זול באופן יחסי מבלאק והשניים הקודמים למעלה, מבין את ההתלהבות שיש סביבו אבל צריך לזכור שהוא בסך הכל סנטר פותח בקבוצה שהיא יחסית בתחתית של היורוליג, את אותם המספרים היה נותן גם ביורוקאפ אם וילבאן הייתה שם, ואז הייתם מתיחסים אליו ככה?
MTAbasket

הודעהעל ידי שמוליק » 14 דצמבר 2019, 19:19

Adam כתב:
Jack55 כתב:

שמתי לב לאחרונה שרצה איזו תאוריה, כאן או בקבוצת הפייסבוק, שג'ייק כהן לא יישאר ככל הנראה עונה הבאה. מדובר בבולשיט אחד גדול.
ג'ייק כהן שחקן לויאלי, שמכיר טוב מאוד את המערכת של מכבי, חסר אגו שקל מאוד לאמן, נותן תפוקה מצוינת במשחקי ליגה והעונה גם נותן מדי פעם כמה הברקות במשחקי יורוליג, והכי חשוב - הוא זול כמו שקית במבה.
לא סתם הוא הקפטן השלישי של מכבי אחרי ג'ונדי וכספי - הוא מאוד מזוהה עם הקבוצה. ספרופולוס לא יוותר עליו בחיים (ובצדק), בטח כשהוא רוצה המשכיות.
ובלי קשר לכל הנתונים שרשמתי - הוא לגמרי בין שחקני הטופ בכדורסל הישראלי, עם כמה שלחלק זה עצוב לשמוע.

באשר לישראלים אחרים שעלו שמותיהם כאן:
טיג'יי קליין שחקן הגנה מזעזע, עם אופי בעייתי של ילדה עם קוקיות ולמעשה גרסה פחות טובה בהרבה מג'ייק כהן.
טיג'יי ליף, עם כל הרצון לראות אותו כאן במכבי, לאט לאט שומר על מקומו ב-NBA ואין סיכוי שיגיע למכבי.

שוב אני אומר, מכבי לא צריכה ישראלי גארד, אלא יותר שחקן 3-4 שימלא את החוסרים של כספי/קלויארו/אבדיה שלא ישחקו כאן עונה הבאה מסיבות כאלה ואחרות (אני יודע שכספי חתום עונה הבאה, אבל כולנו יודעים שהוא יהיה פצוע גם עונה הבאה).
למעשה, היא לגמרי צריכה להביא שחקן כזה עוד העונה, כי אין לה ישראלים שישחקו בשבילה בליגה שלנו. אייסי, האנטר וכהן השחקנים היחידים שיכולים לשחק בעמדות 4/5. זה מצב מאוד מאוד בעייתי. אין שום סיכוי לקחת ככה אליפות.

הדבר היחידי שאני יכול לומר לטובתו של גייק זה שהוא באמת בחור טוב. הבעיה שלי איתו היא פריכות היתר, חמאה בשמש, על הפרקט מכבי 4 נגד 5 ולפרקים נגד 6. לא מסוגל לראות אותו. גינת צריך להחליף אותו. מה שמעודד אותי בכוון הוא שכהן קפטן וקפטנים לא נשארים במכבי לאורך זמן.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־30 אורחים