המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

סקאוטינג V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V4

הודעהעל ידי Jack55 » 16 ינואר 2020, 17:59

toja27 כתב:
Jack55 כתב:
toja27 כתב:
Jack55 כתב:
החציל האצטקי כתב:אתה רץ מהר מדי.
אם (חלילה) ווילבקין יוצא מהתמונה אוטומטית אתה משנה את כל המבנה של הקבוצה כי לא תמצא גארד ברמה הזאת.

את אייסי ודורסי לא הייתי רץ להחתים עדיין. סנדי בסימן שאלה כל עוד הוא לא מקבל ת״ז כחולה.
גם את וולטרס, למרות המחיר הבאמת נוח שמשלמים עליו, הייתי משאיר בגדר נעלם, בטח כשזה תלוי בכן/לא של סקוטי.

כספי לא 3 וכרגע גם לא שחקן כדורסל. זו עוד נקודה שצריך להבין ולחשוב עליה לקראת הקיץ.
במקרה הטוב צריך לבנות עליו כעל 4 מחליף. האם אייסי זה האיש שצריך להמשיך לרוץ איתו? יש לו עוד הרבה מה להוכיח ביורוליג. היום תהיה לו הזדמנות מצויינת לענות.

עם איך שקלויארו משחק ומחוייב למועדון הייתי משאיר גם אותו.
הצורה שבה הוא שכב בפריזר ויצא ממנו היא סיפור מטורף.

בקיצור, זה עוד מוקדם לבנות סגלים. מכבי צריכה להתמקד בווילבקין, וטוב שהיא עושה את זה כבר עכשיו.

דיברתי באופן כללי על השאיפה לקראת הקיץ אם השחקנים ימשיכו ביכולת הזאת (בעיקר דורסי ואייסי).
אתייחס קודם כל לוולטרס, הוא בעיניי שחקן שחייב להשאיר בלי שאלה בכלל בעיקר בגלל התרומה היפה לעומת השכר הנמוך, אין סיבה לא להשאיר אותו פה הוא אחלה שחקן ויוצר טוב לשחקנים הגבוהים עם המון ניסיון.
בנוגע לכספי, לא רואה איך מכבי יוצאים מהחוזה הזה, אתה באמת חושב שיש סיכוי שכספי לא נשאר פה בעונה הבאה? קשה לי להאמין... זה נשמע לי לא ריאלי כל כך.

אחזור לדורסי ואייסי, אם דורסי ממשיך ביכולת הזאת עד סוף העונה מבחינתי אין שום סיבה לא להאריך לו את החוזה, גם אם לא יהיה ניתן לאזרח אותו.
בנוגע לאייסי, במצב שלו זה אכן קצת מוקדם לחשוב על זה אבל נכון לעכשיו הוא בהחלט מציג אחלה של יכולת, אבל לגמרי יכול להיות שלקראת הקיץ יהיו אלטרנטיבות יותר טובות ממנו בשכר דומה.
קלויארו נכון לעכשיו מדהים אבל זה תלוי מאוד מה יהיה עם השכר שלו, 500K זה טו מאץ' בעיניי, צריך לראות מה עושים עם הדבר הזה.

כמו שאמרת נכון לעכשיו הדמות המרכזית שצריכים לעסוק בה היא ווילבקין, אם הוא לא נשאר זה משנה את כל התמונה והסיפור של הקו האחורי ומכבי יהיו חייבים למצוא מחליף מספיק ראוי או בכלל לשנות סגנון וללכת על רכז ברמה גבוהה ולתת לדורסי את המושכות בעמדה 2.
נעקוב אחריי התפתחויות בגזרה שלו, מקווה מאוד שמכבי יכניסו את היד עמוק לכיס ולא יהיו קמצנים הפעם, במקרה שלו שווה מאוד לשפוך סכומים גם אם הם גבוהים מאוד.

500 אלף לקלויארו זה הרבה מדי ו700 אלף לאייסי זה בסדר?
מאוד רחוק מלהסכים.
גם אני לא בטוח שהוא מרוויח 500 אלף דרך אגב.

גם אייסי קצת אוברפייד אין ספק בכלל, צריך לראות את התרומה שלו עד סוף העונה, אבל לא לשכוח שבכל מקרה כבר פורסם שמכבי מעוניינת להאריך את חוזהו.
קלויארו מרוויח בוודאות 500, יכול להיות אפילו 550.

יש לך לינק במקרה לנתון הזה?
כי אני קראתי פעם היכנשהו שהוא מרוויח כ400 אלף.

פה מצוין שהחוזה 550 אלף - https://sports.walla.co.il/item/3251202
פה 500 אלף - https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... 52&lang=he
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 16 ינואר 2020, 18:03

אני אנסה לסכם את עניין קלויארו בצורה מאוד פשוטה

לשלם 500 אלף דולר על שחקן שבכלל לא נשרם ולא משחק, זה לא שווה

לשלם 500 אלף דולר על קלויארו של התקופה האחרונה זה שווה ובהחלט, הוא לא אוברפייד כל עוד הוא נראה ככה

אין הרבה שחקנים שיביאו כזה האסל והגנה ב 500 אלף, ועוד יתאימו למערכת.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי toja27 » 16 ינואר 2020, 18:04

Jack55 כתב:
toja27 כתב:
Jack55 כתב:
toja27 כתב:
Jack55 כתב:דיברתי באופן כללי על השאיפה לקראת הקיץ אם השחקנים ימשיכו ביכולת הזאת (בעיקר דורסי ואייסי).
אתייחס קודם כל לוולטרס, הוא בעיניי שחקן שחייב להשאיר בלי שאלה בכלל בעיקר בגלל התרומה היפה לעומת השכר הנמוך, אין סיבה לא להשאיר אותו פה הוא אחלה שחקן ויוצר טוב לשחקנים הגבוהים עם המון ניסיון.
בנוגע לכספי, לא רואה איך מכבי יוצאים מהחוזה הזה, אתה באמת חושב שיש סיכוי שכספי לא נשאר פה בעונה הבאה? קשה לי להאמין... זה נשמע לי לא ריאלי כל כך.

אחזור לדורסי ואייסי, אם דורסי ממשיך ביכולת הזאת עד סוף העונה מבחינתי אין שום סיבה לא להאריך לו את החוזה, גם אם לא יהיה ניתן לאזרח אותו.
בנוגע לאייסי, במצב שלו זה אכן קצת מוקדם לחשוב על זה אבל נכון לעכשיו הוא בהחלט מציג אחלה של יכולת, אבל לגמרי יכול להיות שלקראת הקיץ יהיו אלטרנטיבות יותר טובות ממנו בשכר דומה.
קלויארו נכון לעכשיו מדהים אבל זה תלוי מאוד מה יהיה עם השכר שלו, 500K זה טו מאץ' בעיניי, צריך לראות מה עושים עם הדבר הזה.

כמו שאמרת נכון לעכשיו הדמות המרכזית שצריכים לעסוק בה היא ווילבקין, אם הוא לא נשאר זה משנה את כל התמונה והסיפור של הקו האחורי ומכבי יהיו חייבים למצוא מחליף מספיק ראוי או בכלל לשנות סגנון וללכת על רכז ברמה גבוהה ולתת לדורסי את המושכות בעמדה 2.
נעקוב אחריי התפתחויות בגזרה שלו, מקווה מאוד שמכבי יכניסו את היד עמוק לכיס ולא יהיו קמצנים הפעם, במקרה שלו שווה מאוד לשפוך סכומים גם אם הם גבוהים מאוד.

500 אלף לקלויארו זה הרבה מדי ו700 אלף לאייסי זה בסדר?
מאוד רחוק מלהסכים.
גם אני לא בטוח שהוא מרוויח 500 אלף דרך אגב.

גם אייסי קצת אוברפייד אין ספק בכלל, צריך לראות את התרומה שלו עד סוף העונה, אבל לא לשכוח שבכל מקרה כבר פורסם שמכבי מעוניינת להאריך את חוזהו.
קלויארו מרוויח בוודאות 500, יכול להיות אפילו 550.

יש לך לינק במקרה לנתון הזה?
כי אני קראתי פעם היכנשהו שהוא מרוויח כ400 אלף.

פה מצוין שהחוזה 550 אלף - https://sports.walla.co.il/item/3251202
פה 500 אלף - https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... 52&lang=he

תודה, אז או שקראתי מידע סותר או שהתבלבלתי עם המשכורת של עונה שעברה.
בכל אופן בעיני גם 500 אלף זה מחיר סביר בהתחשב במה שהוא נותן.
לא בטוח שאני אוכל להגיד את זה על אייסי ובטח לא על בלאק.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 16 ינואר 2020, 18:06

גל גל כתב:אני אנסה לסכם את עניין קלויארו בצורה מאוד פשוטה

לשלם 500 אלף דולר על קלויארו של התקופה האחרונה זה שווה ובהחלט, הוא לא אוברפייד כל עוד הוא נראה ככה

אם הוא יצליח להראות ככה באופן קבוע, חד משמעי.
בכל אופן אני חושב שצריכים לנסות ולהוריד את השכר לאיזור ה350-400, זה כבר נשמע הרבה יותר הגיוני בשבילו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 16 ינואר 2020, 18:20

Jack55 כתב:

בכל אופן אני חושב שצריכים לנסות ולהוריד את השכר לאיזור ה350-400, זה כבר נשמע הרבה יותר הגיוני בשבילו.

לא מבין את ה"באופן קבוע", כל השחקנים נותנים את ה A game שלהם כל משחק? הוא היה אחת הסיבות המרכזיות לניצחון היוקרתי והחשוב על ברצלונה רק לפני יומיים , איפה היה למשל סקוטי וולבקין באותו משחק שהרבה מכם מוכנים לשלם סכומי עתק כדי להשאיר אותו?
כשבאים לעסוק בעניינים אלו צריך להסתכל על הסט תכונות ומה הוא מביא לקבוצה ולנסות להעריך נכונה את מחירו ביחס למחירים שמשלמים ביורוליג.
לעניות דעתי הוא שווה את ה500 אלף כשבוחנים את הסכומים שמשלמים ביורוליג.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 16 ינואר 2020, 18:22

toja27 כתב:
Jack55 כתב:

לא מבין את ה"באופן קבוע", כל השחקנים נותנים את ה A game שלהם כל משחק? הוא היה אחת הסיבות המרכזיות לניצחון היוקרתי והחשוב על ברצלונה רק לפני יומיים , איפה היה למשל סקוטי וולבקין באותו משחק שהרבה מכם מוכנים לשלם סכומי עתק כדי להשאיר אותו?
כשבאים לעסוק בעניינים אלו צריך להסתכל על הסט תכונות ומה הוא מביא לקבוצה ולנסות להעריך נכונה את מחירו ביחס למחירים שמשלמים ביורוליג.
לעניות דעתי הוא שווה את ה500 אלף כשבוחנים את הסכומים שמשלמים ביורוליג.

שלא תחשוב לא נכון, קלויארו אחד השחקנים האהובים עליי בסגל ואני הייתי מאלה שתמכו בו עוד מתחילת עונה שעברה שהרוב המוחלט פה קטל אותו במשחקי ההכנה.
אבל בכל זאת איפה שניתן לחסוך כדאי לנסות ואם אפשרי להוריד באותו למחיר יותר סביר (400 אלף נגיד) זה יהיה יותר טוב ורלוונטי עבור מכבי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 16 ינואר 2020, 18:22

ובכל אופן עדיף להשאיר את השיחות על החוזים בחלק היותר מתקדם של העונה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי אדגר פו » 16 ינואר 2020, 18:24

סקוטי היה עם 18 נקודות מול ברסה, לא ? במחצית השניה שיחק פחות טוב באמת.

אני גם אוהב את קלויארו, אבל באמת צריך לחכות לקיץ. מספיק שיתברר שכספי לא חוזר טוב מהפציעה ומכבי תצטרך לחפש 4 מוביל, זה כבר משנה הכול.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי MTA2311 » 16 ינואר 2020, 18:29

עד המשחק שלשום הוא ממש לא נראה כמו שחקן של חצי מיליון. בדיוק בגלל זה מחכים לקיץ. הוא לא יברח לשום מקום.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי toja27 » 16 ינואר 2020, 18:31

MTA2311 כתב:עד המשחק שלשום הוא ממש לא נראה כמו שחקן של חצי מיליון. בדיוק בגלל זה מחכים לקיץ. הוא לא יברח לשום מקום.

הבן אדם הוקפא בפריזר ללא אפשרות לשחק ואז משום מקום זרקו אותו ליורוליג בלי שנרשם לליגה ולהוריד חלודה...
אבל גם בלי קשר, כבר במשחק הראשון שלו העונה בעיני הוא הראה למה לפי דעתי הוא כן שווה 500 אלף.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי MTA2311 » 16 ינואר 2020, 18:35

toja27 כתב:
MTA2311 כתב:עד המשחק שלשום הוא ממש לא נראה כמו שחקן של חצי מיליון. בדיוק בגלל זה מחכים לקיץ. הוא לא יברח לשום מקום.

הבן אדם הוקפא בפריזר ללא אפשרות לשחק ואז משום מקום זרקו אותו ליורוליג בלי שנרשם לליגה ולהוריד חלודה...
אבל גם בלי קשר, כבר במשחק הראשון שלו העונה בעיני הוא הראה למה לפי דעתי הוא כן שווה 500 אלף.

דעתך עליו ידועה, כמו גם דעתך על ווילבקין. אנשים לא נוטים לשנות עמדות על שחקנים כל כך מהר.

בעיני הוא שחקן משלים טוב, עם אחלה אופי וכו'. ואכן מה שעשו לו בקיץ היה בזיוני ודיברתי על זה לא מעט. יחד עם זה, ראינו שלא היה לו ממש ביקוש, אחרת הוא היה עובר לקבוצה אחרת כמו שמכבי רצתה. לדעתי הוא ישאר גם על חוזה לשנתיים שלוש על 350-400.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי toja27 » 16 ינואר 2020, 18:45

MTA2311 כתב:
toja27 כתב:

דעתך עליו ידועה, כמו גם דעתך על ווילבקין. אנשים לא נוטים לשנות עמדות על שחקנים כל כך מהר.

בעיני הוא שחקן משלים טוב, עם אחלה אופי וכו'. ואכן מה שעשו לו בקיץ היה בזיוני ודיברתי על זה לא מעט. יחד עם זה, ראינו שלא היה לו ממש ביקוש, אחרת הוא היה עובר לקבוצה אחרת כמו שמכבי רצתה. לדעתי הוא ישאר גם על חוזה לשנתיים שלוש על 350-400.

לא היה לו ביקוש באמצע העונה, כשהסגלים היו סגורים, וזה בגלל ההתנהלות של מכבי.
אם היה חופשי בקיץ אולי כן היה מוצא לו קבוצה. למשל הבט כאן בדבריו של עתמאן בקיץ :
"ברוק מוטום עזב את הקבוצה", הסביר עתמאן. "ואנחנו מחפשים שחקן בעמדה שלו שיוכל להחליפו. למשל, יש את דריק וויליאמס מבאיירן מינכן, אבל כבר אמר שהוא יחכה ל-NBA. גם אופציית אנג'לו קלויארו ממכבי ת"א קיימת. אנחנו נביא רק שחקן אחד כי אנחנו רוצים לשמור את הסגל כמו שהוא".

ובכל אופן, גם לא תמיד הביקוש הוא מדד אמין. לפעמים קורה שקבוצות מפספסות שחקן וישנה אחת שלוקחת את אותו שחקן ומרוויחה בגדול.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי MTA2311 » 16 ינואר 2020, 18:49

אגב, למרות הצורך לחכות לקיץ, אני כן מרשה לעצמי להגיד שאייסי לא צריך להיות פה ובוודאי שלא צריך לקבל חוזה חדש כבר עכשיו.

בעיני השחקן הכי חלש בקבוצה השנה, למרות שמקבל אינספור הזדמנויות (בטח אחרי הפציעה של כספי) ולמרות שמשחק תחת מאמן כמו יאניס שמצליח להוציא דברים מדהימים משחקנים. תפוקה רעה מאוד כמעט בכל הפרמטרים.

(דופק היום טריפל דאבל כמובן)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי A.Parker » 16 ינואר 2020, 19:03

יש פה סגל טוב כשהיחידים שהייתי שוקל להחליף (נכון לרגע זה) הם אולי ג'קסון (עבור רכז צעיר יותר, אבל גם לא בטוח), קלויארו (תלוי סיטואציה), אייסי (די בוודאות, שחקן גרוע) ובלאק (חוזה כבד ולא מוצדק).
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 16 ינואר 2020, 19:07

סתם בשביל הסקרנות..יש שחקנים פנויים כרגע על הטיקט של אייסי?

(גילוי נאות - גם אני חושב שהוא לא צריך להיות פה עונה הבאה)
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 16 ינואר 2020, 19:08

my man כתב:סתם בשביל הסקרנות..יש שחקנים פנויים כרגע על הטיקט של אייסי?

כרגע כרגע או פנויים בקיץ?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי my man » 16 ינואר 2020, 19:11

Jack55 כתב:

כרגע כרגע..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 16 ינואר 2020, 19:12

my man כתב:
Jack55 כתב:

כרגע כרגע..

למה זה מעניין?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי A.Parker » 16 ינואר 2020, 19:13

החציל האצטקי כתב:
my man כתב:
Jack55 כתב:

כרגע כרגע..

למה זה מעניין?

הוא מתכנן מהלך
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 16 ינואר 2020, 19:13

my man כתב:
Jack55 כתב:

כרגע כרגע..

אין סיכוי שיהיה שינוי נוסף בסגל אם זה הכיוון ;)
אבל באופן כללי לא חושב שיש אופציות יותר טובות כרגע בשוק מאשר אייסי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot], omerk, מרסר ו־38 אורחים