המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

סקאוטינג V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V4

הודעהעל ידי felix_r » 21 ינואר 2020, 19:02

החציל האצטקי כתב:
MTAbasket כתב:חציל אולי תפרט על סורקין?
אמרו שבמכבי עוקבים אחריו

סנטר ישראלי שמסוגל לשחק כדורסל וללעוס מסטיק בו״ז זה תמיד מעניין.
סורקין ארוך (2.09 מ׳), אתלט סביר, מסוגל לקלוע מבחוץ (קצת יותר משלשה למשחק בכמעט 33%), בטופ10 של היעילות בין הישראלים.
הפוטנציאל שלו מעניין אבל הוא עוד רחוק מלהיות שחקן למכבי. הוא כן נותן תרומה חיובית לגמרי בחיפה ונחמד לראות את זה מהצד.

שרד ארבע שנים כשחקן ספסל בקולג׳ מעולה (אורגון שממנה בא טיילר דורסי, שהייתה גם בפיינל פור המכללות).
שיחק שם 6.5 דקות בממוצע למשחק ככה שאי אפשר באמת להתרשם מהתהליך שעשה לאורך התקופה.

חתם על חוזה ל3.5 שנים בחיפה מיד אחרי שיצא משם. אפילו הספיק לשחק קצת בליגה באותה עונה.
בעונה שעברה רץ איתם בלאומית (8.4 נק׳, 4.4 ריב׳ ו-0.7 חס׳ ב16.8 דקות בממוצע), עלו ליגה, והשנה הוא כבר לקח את הצעד קדימה.

הוא די באנקר ל״תגלית העונה״, אבל יש לו עוד המון עבודה.
התקרה שלו די גבוהה (יותר משל תומר גינת/שגב/זלמנסון), אבל הוא חייב לשחק.

אני זוכר אותו לפני המכללה והוא היה שרוך. הוא לא באמת השתפר ברמת המשחק שלו ב4 השנים במכללה, אבל לפחות שם חיזקו אותו מבחינה הפיזית. עבור הגבוהים הישראלים היכולת הפיזית היא זו הבעיתית (בדרך כלל) בהתמודדות נגד הגבוהים האמריקאים החזקים והאתלטיים. מבחינת רמת המשחק שלו יש לו עוד כמה שנים להתפתח, כי הוא עדיין שחקן צעיר לפני שיאו (יליד 11/08/1996).
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 23 ינואר 2020, 11:48

שימו עין על לודוויג (״לודה״) האקאנסון השוודי, רכז בן 23 שנותן השנה עונת פריצה בז׳יילונה גורה, מוליכת הליגה הפולנית ושביעית בVTB.

הבחור הצעיר שגדל בשטוקהולם צד את העיניים של ברצלונה, ובגיל 15 עבר לשחק במחלקת הנוער שלהם והחזיק בחוזה ארוך עד 2017.
בארסה לא ממש נתנה לו במה, והשאילה אותו במשך כמה שנים לריגה, סביליה ופואנלברדה, שם צבר אחלה ניסיון ודקות די משמעותיות בVTB ובליגה הספרדית.
בשנתיים האחרונות שימש כרכז מחליף באסטודיאנטס, ובקיץ קיבל הזדמנות ראשונה לחתום על חוזה כרכז מוביל בקבוצה שמתמודדת על תארים (גם אם זה ״רק״ בפולין).

ההצלחה המקצועית השנה באה לידי ביטוי ב30 הופעות בחמישייה בשתי המסגרות, בהן הוא קולע 10.9 נקודות ב61% אפקטיביים וכמעט 70% טרו-שוטינג.
הוא מוסיף להן גם 5.4 אסיסטים (מול 1.7 איבודים בלבד) ו2.4 ריבאונדים. PER של 17.7 נק׳ מדד למשחק ורייטינג התקפי מרשים של 128.1 (מול 111.1 הגנתי- בינוני אבל לא עדיין חיובי).

נראה כמו רכז סופר מעניין.
חבילה מרשימה של קליעה מצויינת (43% משלוש עם 1.9 שלשות למשחק, 95% נפלאים מהקו) וראיית משחק ויכולת מסירה (חוש מגניב למסירות ארוכות שמייצרות סלים קלים)
שמשתלבות מעולה עם שליטה מצויינת בכדור- מסוגל לייצר לעצמו מצבי זריקה ולשבור את ההגנה בדרך לסל/מסירה לשחקן חופשי.

ההגנה שלו עדיין מסתמנת כנקודה לשיפור, כמו גם היכולת לסיים באיזור הצבע, כשלא מדובר בשחקן פיזי או אתלט יוצא דופן.
הסייז שלו כן מעודד (1.93 מ׳), והבגרות ביחס לגיל הצעיר בהחלט אמורה לסדר לו חוזה בקבוצה גדולה יותר בשנה הבאה.

הקבוצה שלו די אובראצ׳יברית, כשמסביבו אין המון כשרון, ואפשר לייחס (לפחות חלק) מההצלחה של הרבה שחקנים אחרים גם לעובדה שהרכז שלהם עושה השנה עבודה מצויינת.

תראו בעצמכם:

בעידן שבו הרכז האירופאי הופך למצרך די נדיר, האקאנסון נראה כמו שם מעולה שמסתתר ממש מתחת לראדאר.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 23 ינואר 2020, 12:22

felix_r כתב:בליגת ה VTB יש שני אמריקאים צעירים ששווה לעקוב אחריהם:

1) Malcolm Hill בן 24, סמול פורווארד של אסטנה, 198 ס"מ

סקורר בחסד עליון. מקום שני בליגה אחרי אלכסיי שבד בנקודות.

20.3 נקודות למשחק (43.7% לשלוש), 4 כ"ח, 3.9 אסיסטים. נכון, המספרים האלה בקבוצה קטנה ואי אפשר לדעת מה הוא יכול לתת בקבוצה רצינית יותר, עדיין שווה לעקוב.

2) Darral Willis בן 23, פאוור פורווארד של ניז'ני נובגורוד, 205 ס"מ

מוביל במדד היעילות בין השחקנים בעמדה 4 בליגה. הוא תורם 16.3 נקודות ו 7.7 כ"ח. אפשר לראות שהוא לא זורק הרבה לשלוש (רק 5/14 לשלוש ב 12 משחקים). מבחינת האחוזים הוא בסדר (35.7%), אבל זה מעט מדי זריקות. בכל מקרה, הוא רק בן 23 וכדאי לעקוב אחריו.

מלקולם היל שחקן מעניין.
אסטנה לא ממש מצליחה קבוצתית והיא תמיד תהיה מקום שמנפח סטטיסטיקות.
עדיין, עונת פריצה ענקית שלו. הדברים לא ממש התחברו עד עכשיו בגרמניה. עלה מהספסל בבון ובלודוויגסבורג (איזה לוקסוס יש לגרמניות עם 6 זרים בכל קבוצה, אה?).
היה שחקן קולג׳ים די טוב למרות שאילינוי לא הצליחה קבוצתית לאורך כל התקופה שלו שם.

יש בו משהו דווין-סמיתי עם השילוב של הגוף הרחב והמשחק finesse הזה, שמשלב הרבה איכויות התקפיות.
ההגנה שלו עוד צריכה להשתפר, וזה יצטרך לקרות בקבוצה קצת יותר רצינית ותחרותית באירופה. רק בן 24, ככה שיש עוד הרבה מקום לשיפור.
אני מצפה לראות אותו ביורוקאפ/צ׳מפיונס ליג בעונה הבאה ולקבל מדד יותר מדוייק על האיכויות שלו.

דרל וויליס לא ממש הרשים אותי. ניז׳ני עשירית בVTB והוא משחק שם הרבה כ-5, למרות שבסייז שלו הוא צריך לשחק כ-4 ברמות האלה.
הקליעה משלוש לא נראית כמו איום אמיתי עדיין, כשהוא קולע רק 0.4 שלשות למשחק. הוא גם לא מאוד אתלטי, ככה שלא ברור מה יש לו להביא ברמות גבוהות יותר.
הוא כן מסתמן כריבאונדר התקפה טוב (2.6 ריב׳ התקפה בפחות מ27 דקות) שמוכן ״להתלכלך״ מתחת לסל. נראה כמו סנטר פצצה לליגה הישראלית. לא הרבה יותר מזה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי A.Parker » 23 ינואר 2020, 19:27

יהיה יותר מעניין לראות הערב את בריי שיכול להגיע לכאן בעתיד
A.Parker

הודעהעל ידי גל גל » 23 ינואר 2020, 19:40

שנה הבאה במקום וולטרס
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 24 ינואר 2020, 12:35

A.Parker כתב:יהיה יותר מעניין לראות הערב את בריי שיכול להגיע לכאן בעתיד

גם במשחק לא גדול שלו- התרשמתי לטובה.
הסייז שלו מרשים ממש (והצליח לבוא לידי ביטוי גם בהגנה), ונראה שהוא רואה את המשחק מעולה. יד טובה תמיד הייתה לו.
הוא נראה כמו אחד שיכול להשאר בסביבה הרבה זמן.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTAbasket » 24 ינואר 2020, 21:50

קראתי והסתכלתי קצת על אנתוני גיל, והוא מאוד מאוד מרשים אותי, העונה החלשה שלו בחימקי יכולה לגרום לו בקיץ להיות מועמד מוביל.

לדעתכם הוא מתאים יותר לעמדה 4 או 3?
MTAbasket

הודעהעל ידי Blondjam » 24 ינואר 2020, 21:51

החציל האצטקי כתב:

הסייז שלו מרשים ממש (והצליח לבוא לידי ביטוי גם בהגנה), ונראה שהוא רואה את המשחק מעולה. יד טובה תמיד הייתה לו.
יכול להיות שיחוק אם יחתימו אותו שנה הבאה. הוא וסקוטי יכול להיות שילוב מנצח

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי MTAbasket » 24 ינואר 2020, 21:53

Blondjam כתב:
החציל האצטקי כתב:

יש לו חוזה שם, ובאיירן לא ישחררו אותו כל כך מהר
MTAbasket

הודעהעל ידי Blondjam » 24 ינואר 2020, 21:53

MTAbasket כתב:
Blondjam כתב:
החציל האצטקי כתב:

חוזה לשנתיים?

Blondjam

הודעהעל ידי MTAbasket » 24 ינואר 2020, 21:55

Blondjam כתב:
MTAbasket כתב:
Blondjam כתב:
החציל האצטקי כתב:

חוזה לשנתיים?

לא הבנתי מה הכוונה.
אבל אם אתה התכוונת האם יש לו חוזה לעונה הבאה?
אז כן ואם אני לא טועה האופציה בחוזה היא של הקבוצה
MTAbasket

הודעהעל ידי MTAbasket » 24 ינואר 2020, 22:03

דרך אגב רציתי לשמוע את דעתכם על טיירון וואלס (tyrone wallace) שמזכיר, לפחות לי, את בריי.
מדובר ברכז שמאלי עם סייז מצוין (1.96). את שתי העונות הקודמות העביר כרכז שלישי בקליפרס. את העונה הנוכחית הוא החל ללא קבוצה ואילו לפני מספר שבועות הצטרף לאטלנטה.

https://www.basketball-reference.com/pl ... aty01.html
MTAbasket

הודעהעל ידי MTAbasket » 25 ינואר 2020, 13:05

אפשר לאזרח את ליאו ווסטרמן? פשוט זכור לי שיש איזה משהו איתו
MTAbasket

הודעהעל ידי Jack55 » 25 ינואר 2020, 13:12

MTAbasket כתב:אפשר לאזרח את ליאו ווסטרמן? פשוט זכור לי שיש איזה משהו איתו

לא הוא כבר לא רלוונטי ממזמן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTAbasket » 25 ינואר 2020, 13:15

Jack55 כתב:

למה?
MTAbasket

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 ינואר 2020, 13:21

MTAbasket כתב:דרך אגב רציתי לשמוע את דעתכם על טיירון וואלס (tyrone wallace) שמזכיר, לפחות לי, את בריי.
מדובר ברכז שמאלי עם סייז מצוין (1.96). את שתי העונות הקודמות העביר כרכז שלישי בקליפרס. את העונה הנוכחית הוא החל ללא קבוצה ואילו לפני מספר שבועות הצטרף לאטלנטה.

https://www.basketball-reference.com/pl ... aty01.html

סימנתי אותו בעבר, כשנתן ריצה טובה בקליפרס שהסתבכו עם פציעות. לא ממש ניצל את המומנטום אחר כך...

אני לא אוהב אותו. הוא יותר דיאנדרה קיין מטי ג׳יי בריי.
לא ממש רכז וממש לא קולע.

הוא יגיע לאירופה בקרוב, אבל לא ליורוליג.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 ינואר 2020, 13:25

MTAbasket כתב:
Jack55 כתב:

למה?

הוא על חוזה ארוך טווח בפנרבחצ׳ה. כבר סירב למכבי בכמה וכמה הזדמנויות.
בשקט נוסיף: הוא לא כל כך טוב.

למה שלא נתחיל בלאזרח את הוונאבי-יהודים שכבר בסגל שלנו?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 ינואר 2020, 18:23

חייבים לדבר על העונה של דיישון פייר, ואני די מופתע שלא ראיתי את השם שלו מסתובב פה עדיין.

הסמול פורוורד הקנדי בן ה-26 מתקדם בצעדים ענקיים משנה לשנה, ומצליח להשתדרג בכל פרמטר אפשרי.
הוא לא הטיפוס הכי מוכשר על המגרש, וסגנון המשחק שלו לא נוצץ, אבל הבחור יעיל, קשוח- ובעיקר: מנצח משחקים.

הוא התחיל את הדרך שלו בדייטון, מכללה לא רעה אבל מאוד צנועה- כזו שהפרוספקטים שמשחקים לידו יוצאים ממנה לקבוצות כמו מכבי קריית גת (דווין אוליבר) או לג׳י-ליג.
פתח בחמישייה במשך 4 שנים והציג מספרים די יציבים- כשהוא סוגר את עונת הסניור שלו עם 12.6 נק׳ (1.2 שלשות ב35%, 85% מהקו), 8.5 ריבאונדים (2.5 בהתקפה) ו2.3 אסיסטים למשחק.
החל מעונתו השנייה, דייטון העפילה שלוש פעמים לטורניר הNCAA, כשהישג השיא שלהם היה ריצה עד לאליט8- שם קיבלו בראש מאחד, סקוטי ווילבקין (ומכללת פלורידה).
לא נתון מובן מאליו בכלל, וחשוב לציין אותו. לאורך כל התקופה הוא גם שמר על נתוני נט רייטינג גבוהים, כשבשיאו (כסניור) עמד על +19.1.

עדיין, המספרים וסגנון המשחק שלו לא ממש היתרגמו טוב לNBA.
הקליעה לא הייתה חלק חזק במשחק שלו (ווליום נמוך של זריקות, וגם 67% בשלוש השנים הראשונות מהקו), האתלטיות היא סבירה אבל לא מרשימה, והשליטה שלו בכדור לא מספיק טובה לגארד.
כשהוא בגובה 1.98 מ׳, בלי אתלטיות יוצאת דופן, קשה לשווק את עצמך כקומבו-פורוורד בליגה הטובה בעולם.

אז הוא נסע לגרמניה, וחתם בבראונשוויג. קבוצת תחתית שלא ממש הצליחה מקצועית גם איתו על המגרש.
אבל פייר סגר בה עונת רוקי חביבה עם 15 נקודות (עם שיפור קל בקטגוריות הקליעה), 7.9 ריבאונדים, 2.8 אסיסטים וחטיפה למשחק.

לא מרשים במיוחד, אבל מספיק בשביל לגרום לסאסרי, שבדיוק ירדה מעונת היורוליג המוזרה שלה חזרה לפרופורציות- לקחת עליו צ׳אנס.
העונה הראשונה הלכה בסדר, כשהקבוצה אמנם מסיימת שמינית באיטליה אבל מעפילה עד לגמר הגביע, כשפייר מעמיד בה 9.4 נק׳, 4.7 ריב׳ ו1.5 אס׳ בכל המסגרות.
לא משהו לספר עליו הביתה, אבל אז הגיעה העונה שעברה.

הכניסה של המאמן ג׳יאנמרקו פוצקו הקפיצה את הקבוצה בחזרה לטופ של הכדורסל האיטלקי, כשהיא מסיימת את העונה שנייה ועם תואר היורופ-קאפ של פיב״א ביד.
פייר העמיד 9.6 נק׳, 4.8 ריב׳ (1.7 בהתקפה) ו-2 אס׳ למשחק, אבל הצליח להרים את אחוז הקליעה משלוש ל44%. עדיין, פחות משלשה למשחק, מה שהשאיר את משחק ההתקפה שלו די מוגבל.

השנה- נראה שזה קורה.
פייר מנפק 14.3 נקודות (1.8 שלשות למשחק ב45%, 62% טרו שוטינג), 7.8 ריבאונדים (2 בהתקפה) ו2.6 אסיסטים למשחק- כשהוא משחק קצת יותר מ30 דקות לערב.
ססארי משחקת כדורסל יעיל מאוד. שנייה בטבלה (בולוניה ראשונה, מילאנו רק חמישית) ונראית נהדר גם בליגת האלופות של פיבא, כשפייר סוחב הרבה יותר על עצמו.

מה הוא באמת מביא מבחינה מקצועית?
ההשוואה הכי טובה שאני יכול לתת כאן היא לדווין סמית׳.
פורוורד מאסיבי (105 קילו) וקשוח, שחקן קבוצתי, שומר ורסטילי שמסוגל לכסות כמה עמדות ולרסק את הקרשים, וכתובת פוסט-אפ לא רעה בכלל מעמדה 3.
אם הקליעה תמשיך ליפול, אפשר בהחלט לדבר עליו כעל שחקן יורוליג לגיטימי. הוא אמנם לא מייצר מכדרור עם הפנים לסל- אבל יש לו איכויות התקפיות שיכולות להתרגם גם לרמות הגבוהות.

בשבוע שעבר אמר עליו המאמן שלו שהוא חייב לשחק בNBA, או לפחות ביורוליג בעונה הבאה.
אני בהחלט רואה את זה קורה, ואני לא אופתע אם גם מכבי כבר פוזלת לכיוון הזה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTAbasket » 25 ינואר 2020, 18:51

אם מדובר באמת בשומר ברמה גבוהה, יש על מה לדבר

וחציל, תיתן לנו כמה שמות של רכזים שיכולים למלא את מקומו של וולטרס במידה ולא ימשיך בעונה הבאה
MTAbasket

הודעהעל ידי Blondjam » 25 ינואר 2020, 19:37

החציל האצטקי כתב:חייבים לדבר על העונה של דיישון פייר, ואני די מופתע שלא ראיתי את השם שלו מסתובב פה עדיין.

הסמול פורוורד הקנדי בן ה-26 מתקדם בצעדים ענקיים משנה לשנה, ומצליח להשתדרג בכל פרמטר אפשרי.
הוא לא הטיפוס הכי מוכשר על המגרש, וסגנון המשחק שלו לא נוצץ, אבל הבחור יעיל, קשוח- ובעיקר: מנצח משחקים.

הוא התחיל את הדרך שלו בדייטון, מכללה לא רעה אבל מאוד צנועה- כזו שהפרוספקטים שמשחקים לידו יוצאים ממנה לקבוצות כמו מכבי קריית גת (דווין אוליבר) או לג׳י-ליג.
פתח בחמישייה במשך 4 שנים והציג מספרים די יציבים- כשהוא סוגר את עונת הסניור שלו עם 12.6 נק׳ (1.2 שלשות ב35%, 85% מהקו), 8.5 ריבאונדים (2.5 בהתקפה) ו2.3 אסיסטים למשחק.
החל מעונתו השנייה, דייטון העפילה שלוש פעמים לטורניר הNCAA, כשהישג השיא שלהם היה ריצה עד לאליט8- שם קיבלו בראש מאחד, סקוטי ווילבקין (ומכללת פלורידה).
לא נתון מובן מאליו בכלל, וחשוב לציין אותו. לאורך כל התקופה הוא גם שמר על נתוני נט רייטינג גבוהים, כשבשיאו (כסניור) עמד על +19.1.

עדיין, המספרים וסגנון המשחק שלו לא ממש היתרגמו טוב לNBA.
הקליעה לא הייתה חלק חזק במשחק שלו (ווליום נמוך של זריקות, וגם 67% בשלוש השנים הראשונות מהקו), האתלטיות היא סבירה אבל לא מרשימה, והשליטה שלו בכדור לא מספיק טובה לגארד.
כשהוא בגובה 1.98 מ׳, בלי אתלטיות יוצאת דופן, קשה לשווק את עצמך כקומבו-פורוורד בליגה הטובה בעולם.

אז הוא נסע לגרמניה, וחתם בבראונשוויג. קבוצת תחתית שלא ממש הצליחה מקצועית גם איתו על המגרש.
אבל פייר סגר בה עונת רוקי חביבה עם 15 נקודות (עם שיפור קל בקטגוריות הקליעה), 7.9 ריבאונדים, 2.8 אסיסטים וחטיפה למשחק.

לא מרשים במיוחד, אבל מספיק בשביל לגרום לסאסרי, שבדיוק ירדה מעונת היורוליג המוזרה שלה חזרה לפרופורציות- לקחת עליו צ׳אנס.
העונה הראשונה הלכה בסדר, כשהקבוצה אמנם מסיימת שמינית באיטליה אבל מעפילה עד לגמר הגביע, כשפייר מעמיד בה 9.4 נק׳, 4.7 ריב׳ ו1.5 אס׳ בכל המסגרות.
לא משהו לספר עליו הביתה, אבל אז הגיעה העונה שעברה.

הכניסה של המאמן ג׳יאנמרקו פוצקו הקפיצה את הקבוצה בחזרה לטופ של הכדורסל האיטלקי, כשהיא מסיימת את העונה שנייה ועם תואר היורופ-קאפ של פיב״א ביד.
פייר העמיד 9.6 נק׳, 4.8 ריב׳ (1.7 בהתקפה) ו-2 אס׳ למשחק, אבל הצליח להרים את אחוז הקליעה משלוש ל44%. עדיין, פחות משלשה למשחק, מה שהשאיר את משחק ההתקפה שלו די מוגבל.

השנה- נראה שזה קורה.
פייר מנפק 14.3 נקודות (1.8 שלשות למשחק ב45%, 62% טרו שוטינג), 7.8 ריבאונדים (2 בהתקפה) ו2.6 אסיסטים למשחק- כשהוא משחק קצת יותר מ30 דקות לערב.
ססארי משחקת כדורסל יעיל מאוד. שנייה בטבלה (בולוניה ראשונה, מילאנו רק חמישית) ונראית נהדר גם בליגת האלופות של פיבא, כשפייר סוחב הרבה יותר על עצמו.

מה הוא באמת מביא מבחינה מקצועית?
ההשוואה הכי טובה שאני יכול לתת כאן היא לדווין סמית׳.
פורוורד מאסיבי (105 קילו) וקשוח, שחקן קבוצתי, שומר ורסטילי שמסוגל לכסות כמה עמדות ולרסק את הקרשים, וכתובת פוסט-אפ לא רעה בכלל מעמדה 3.
אם הקליעה תמשיך ליפול, אפשר בהחלט לדבר עליו כעל שחקן יורוליג לגיטימי. הוא אמנם לא מייצר מכדרור עם הפנים לסל- אבל יש לו איכויות התקפיות שיכולות להתרגם גם לרמות הגבוהות.

בשבוע שעבר אמר עליו המאמן שלו שהוא חייב לשחק בNBA, או לפחות ביורוליג בעונה הבאה.
אני בהחלט רואה את זה קורה, ואני לא אופתע אם גם מכבי כבר פוזלת לכיוון הזה.
אני גם התלהבתי ממנו כשראיתי כמה משחקים שלו. מביא האסל, אתלטיות, קשיחות והשנה גם קליעה לא רעה בכלל ולזה נוסיף שהוא ריבאונדר מעולה. יכול להיות בינגו למכבי

Blondjam

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־61 אורחים