המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

סקאוטינג V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V4

הודעהעל ידי my man » 16 ינואר 2020, 19:17

my man כתב:סתם בשביל הסקרנות..

יואו
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 17 ינואר 2020, 10:05

החציל האצטקי כתב:אראל, כפרה עליך. לא צריך לקבל את כל ההחלטות עדיין. הכל טוב. השחקנים עוד צריכים ויכולים להוכיח את עצמם.

במקרה של וולטרס האופציה אצל מכבי. יתאים במערכת? ימשיך. לא יתאים? לא ימשיך. הכל טוב מהזווית שלו.

במקרה של כספי- לא דיברתי על לצאת מהחוזה שלו. כל עוד הוא לא מפורק לחלוטין הוא יהיה פה. רק שצריך להבין שהוא קרוב לשם ולהחליט אסטרטגית איך מתמודדים עם זה. לבנות עליו כשחקן משמעותי זה לא רציני, ובסה״כ מכבי מתמודדת עם ההיעדרות שלו בצורה מעוררת כבוד עד עכשיו.

דורסי- דיברנו עליו כבר קודם. עוד מוקדם להכריע לגביו.
למזלה של מכבי השוק של שחקנים בסייז הזה שיכולים להביא 3&D לא מאוד מצומצם.

אייסי- פה זה כבר מקרה יותר מורכב, כי קשה למצוא פורוורדים הגנתיים טובים.
יכולות להכנס לתמונה קבוצות עשירות שירצו את השירותים שלו (נניח, קאזאן כזאת שתשפוך עליו ערימות), וגם מכבי יכולה לפזול לאלטרנטיבות בשוק.
לא הייתי ממהר לקבל החלטות לגביו, אבל אם הוא יצליח לשדרג את מה שהוא מביא בהתקפה- יש מה לדבר על הארכת חוזה לקראת סוף העונה.

קלויארו- העובדה שהוא מתלבש רק ביורוליג ומשחק בלבל הזה היא מדהימה, אסור להתעלם מזה.
אם ג׳ונדי וג׳ייק היו השחקנים המשלימים האלה בליגה, שנותנים לך את האקסטרות במאמץ ומוכנים תמיד, אז קלויארו עושה את זה השנה ביורוליג.
500,000$ זה לא מעט כסף, אבל בתכל׳ס די מקביל ל300,000$ שתביא לאיזה ישראלי נגר- עם כל שיקולי המס שמעורבים.
הוא מחובר מאוד לחדר ההלבשה, למערכת ולאוהדים. הוא מכביסט בגישה שלו. עכשיו הוא גם מקבל את ההערכה על זה, ולא יוותרו עליו בקלות.

האנטר, ג׳ייק וג׳ונדי הם בערך הבאנקרים היחידים בכל הסיפור פה.

פספסתי את ההודעה הזאת שלך.
בנוגע לכספי הכוונה שלך הייתה שאם זה יראה שהוא לא יכול לסחוב לתקופה ארוכה כנראה שמכבי תצטרך ללכת על תחליף בקו הקדמי ולנסות להחתים 3-4 יותר משמעותי ומתאים במקרה וכספי שוב יפצע.

ההודעות שלי התייחסו יותר למצב הנוכחי ומה שראיתי מהשחקנים עד כה.
אני מסכים שיש כאלה (אייסי וקלויארו למשל בעיניי) שצריך לבחון אותם ואת מה שהם יכולים להביא עד סוף העונה ורק אז להחליט מה עושים קדימה ואם מחפשים אלטרנטיבות אחרות.
אבל אם אני מסתכל כרגע באופן כללי על העתיד זה טוב מאוד שיש למכבי סוף סוף בסיס שחקנים רציני וכישרוני שיכול ללכת איתה קדימה ושלמכבי יש גם את האפשרות לעשות את זה מבחינת חוזים, רענון טוב מעונות קודמות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTAbasket » 18 ינואר 2020, 22:49

חציל, אשמח אם תוכל לתת את דעתך על טיירון וולאס מאטלנטה.
לדעתי יכול להיות פיט נהדר לשנה הבאה
MTAbasket

הודעהעל ידי felix_r » 19 ינואר 2020, 12:26

בליגת ה VTB יש שני אמריקאים צעירים ששווה לעקוב אחריהם:

1) Malcolm Hill בן 24, סמול פורווארד של אסטנה, 198 ס"מ

סקורר בחסד עליון. מקום שני בליגה אחרי אלכסיי שבד בנקודות.

20.3 נקודות למשחק (43.7% לשלוש), 4 כ"ח, 3.9 אסיסטים. נכון, המספרים האלה בקבוצה קטנה ואי אפשר לדעת מה הוא יכול לתת בקבוצה רצינית יותר, עדיין שווה לעקוב.

2) Darral Willis בן 23, פאוור פורווארד של ניז'ני נובגורוד, 205 ס"מ

מוביל במדד היעילות בין השחקנים בעמדה 4 בליגה. הוא תורם 16.3 נקודות ו 7.7 כ"ח. אפשר לראות שהוא לא זורק הרבה לשלוש (רק 5/14 לשלוש ב 12 משחקים). מבחינת האחוזים הוא בסדר (35.7%), אבל זה מעט מדי זריקות. בכל מקרה, הוא רק בן 23 וכדאי לעקוב אחריו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTAbasket » 19 ינואר 2020, 12:44

לא מכיר אותם אבל בהחלט שווה לעקוב,
לגבי היל, קשה לי להאמין שמול פורוורד עם סייז קטן יכול לעלות על הפרק, מכבי תחפש בקיץ מישהו שיכול להיות 3-4 עם סייז טוב
לגבי ווילס באמת ששווה לראות את ההתפתחות שלו, יש לך מושג מה רמת ההגנה שלו? כי הוא נראה קצת מסיבי וכבד
MTAbasket

הודעהעל ידי bigi » 19 ינואר 2020, 14:09

אחרי שכספי גמר את העונה , וכנראה גם וולטרס , למישהו יש רעיון לשחקן שיכול לשחק מעמדה 1 עד 4 ?
בקצב הזה אני רואה את מכבי מנסה לשלם ביי אאוט על לברון
נערך לאחרונה על ידי bigi בתאריך 19 ינואר 2020, 14:12, נערך פעם אחת בסך הכל.
bigi

הודעהעל ידי Runner30 » 19 ינואר 2020, 14:11

דני אבדיה...
Runner30

הודעהעל ידי Jack55 » 19 ינואר 2020, 14:14

bigi כתב:אחרי שכספי גמר את העונה , וכנראה גם וולטרס , למישהו יש רעיון לשחקן שיכול לשחק מעמדה 1 עד 4 ?
בקצב הזה אני רואה את מכבי מנסה לשלם ביי אאוט על לברון

מכבי חייבים עוד שחקן לסגל לדעתי, השאלה אם נשאר בכלל כסף אחריי ההחתמות של ג’קסון וריינולדס
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שופי שוף » 19 ינואר 2020, 14:33

לא רואה סיבה להחתים עוד שחקן כרגע ברמת יורוליג.
וולטרס לא היה משמעותי מדי ברוטציה בשני המשחקים שבהם שיחק מאז שחזר מהפציעה.
מכבי מסתדרת גם עם רכז אחד בכושר בינוני.
בליגה אפשר אולי לחשוב על איזה גארד ישראלי שלא יעשה נזק ויתן כמה שיותר מנוחה לשחקנים החשובים בסגל.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי Cobra » 19 ינואר 2020, 14:47

השחקן הזר הכי טוב אולי העונה בליגת ווינר סל שיש לו סיכוי טוב לזכות בmvp של ליגת ווינר סל זה מרקוס פוסטר
מרקוס פוסטר בן 24 , מתנשא לגובה 1.91 שיחק בקולגים קאנזס ו קרייטון , אני מניח שאתם יודעים מי זה אבל לאלה שלא כל כך מסתכלים בליגה הישראלית מדובר בקומבו גארד אתלטי , סקורר יודע לעשות סלים מלא מעט מצבים .
לפי דעתי יקרה איתו אותו סיפור הצלחה שקרה עם וויל קלייברון שהצליח בחולון עבר לדרושאפקה ומשם לצסקא ונהיה אחד מהכוכבים הגדולים ביורוליג .
במקרה שווילבקין יעזוב שנה הבאה הייתי מביא אותו במקום , ונותן לו להיות המחליף של דורסי.
מה דעתכם?
Cobra

הודעהעל ידי MTAbasket » 19 ינואר 2020, 15:40

Cobra כתב:השחקן הזר הכי טוב אולי העונה בליגת ווינר סל שיש לו סיכוי טוב לזכות בmvp של ליגת ווינר סל זה מרקוס פוסטר
מרקוס פוסטר בן 24 , מתנשא לגובה 1.91 שיחק בקולגים קאנזס ו קרייטון , אני מניח שאתם יודעים מי זה אבל לאלה שלא כל כך מסתכלים בליגה הישראלית מדובר בקומבו גארד אתלטי , סקורר יודע לעשות סלים מלא מעט מצבים .
לפי דעתי יקרה איתו אותו סיפור הצלחה שקרה עם וויל קלייברון שהצליח בחולון עבר לדרושאפקה ומשם לצסקא ונהיה אחד מהכוכבים הגדולים ביורוליג .
במקרה שווילבקין יעזוב שנה הבאה הייתי מביא אותו במקום , ונותן לו להיות המחליף של דורסי.
מה דעתכם?

לא יודע איך הגעת לזה שהוא הזר הכי טוב בליגה.
והוא לא מתאים בשיט
MTAbasket

הודעהעל ידי Cobra » 19 ינואר 2020, 15:47

לדעתי הוא וגאלי הגארדים הכי טובים בליגה העונה
Cobra

הודעהעל ידי MTAbasket » 19 ינואר 2020, 15:54

Cobra כתב:לדעתי הוא וגאלי הגארדים הכי טובים בליגה העונה

לגבי גאלי אני מסכים, זר דומיננטי במיוחד שמוביל את גלבוע לעונה טובה מאוד.
אבל פוסטר, מוביל את חולון לעונה שירצו לשכוח. וגם מאוד לא יציב, משחק אחד נותן 5 שלשות והגנה טובה. ופתאום 3 ימים אחרי 5 נקודות ובור בהגנה. שחקן כזה אינו יכול לשחק בקבוצת יורוליג שיש אינטנסיביות מאוד גבוה ושצריך להיות כל הזמן בכושר טוב
MTAbasket

הודעהעל ידי Cobra » 19 ינואר 2020, 18:27

MTAbasket כתב:

אבל פוסטר, מוביל את חולון לעונה שירצו לשכוח. וגם מאוד לא יציב, משחק אחד נותן 5 שלשות והגנה טובה. ופתאום 3 ימים אחרי 5 נקודות ובור בהגנה. שחקן כזה אינו יכול לשחק בקבוצת יורוליג שיש אינטנסיביות מאוד גבוה ושצריך להיות כל הזמן בכושר טוב

הוא נותן בליגה קרוב ל21 נקודות ממוצע ובליגת האלופות הוא קולע קרוב ל18 ממוצע ככה שאני חושב שהוא די יציב אולי משחק אחד או שניים פשוט לא הלך לו .
Cobra

הודעהעל ידי Cobra » 19 ינואר 2020, 20:21

Cobra כתב:
MTAbasket כתב:

הוא נותן בליגה קרוב ל21 נקודות ממוצע ובליגת האלופות הוא קולע קרוב ל18 ממוצע ככה שאני חושב שהוא די יציב אולי משחק אחד או שניים פשוט לא הלך לו .

ועל סמך מה אתה אומר שהעונה של גליל יותר טובה משל חולון ?
Cobra

הודעהעל ידי MTAbasket » 19 ינואר 2020, 21:15

Cobra כתב:
Cobra כתב:
MTAbasket כתב:

ועל סמך מה אתה אומר שהעונה של גליל יותר טובה משל חולון ?

לפי הצפיות של הקבוצה, גליל מחפשת פלייאוף. וחולון מחפשת מקום 2-3 ומסע יפה באירופה.
מבין השניים הזאת שפוגעת היא גלבוע
MTAbasket

הודעהעל ידי רנדי וייט » 19 ינואר 2020, 22:39

שכחתם את ג'יימס יאנג מחיפה, בן 24 שנה ראשונה באירופה . 20 נק' 5ריב ו-2 אסיס למשחק.
רנדי וייט

הודעהעל ידי MTAbasket » 19 ינואר 2020, 23:52

רנדי וייט כתב:

שכחתם את ג'יימס יאנג מחיפה, בן 24 שנה ראשונה באירופה . 20 נק' 5ריב ו-2 אסיס למשחק.

כמה דיברו פה על האיש...
אבל הוא רק יורד ברמה
MTAbasket

הודעהעל ידי MTAbasket » 20 ינואר 2020, 12:09

חציל אולי תפרט על סורקין?
אמרו שבמכבי עוקבים אחריו
MTAbasket

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 21 ינואר 2020, 17:03

MTAbasket כתב:חציל אולי תפרט על סורקין?
אמרו שבמכבי עוקבים אחריו

סנטר ישראלי שמסוגל לשחק כדורסל וללעוס מסטיק בו״ז זה תמיד מעניין.
סורקין ארוך (2.09 מ׳), אתלט סביר, מסוגל לקלוע מבחוץ (קצת יותר משלשה למשחק בכמעט 33%), בטופ10 של היעילות בין הישראלים.
הפוטנציאל שלו מעניין אבל הוא עוד רחוק מלהיות שחקן למכבי. הוא כן נותן תרומה חיובית לגמרי בחיפה ונחמד לראות את זה מהצד.

שרד ארבע שנים כשחקן ספסל בקולג׳ מעולה (אורגון שממנה בא טיילר דורסי, שהייתה גם בפיינל פור המכללות).
שיחק שם 6.5 דקות בממוצע למשחק ככה שאי אפשר באמת להתרשם מהתהליך שעשה לאורך התקופה.

חתם על חוזה ל3.5 שנים בחיפה מיד אחרי שיצא משם. אפילו הספיק לשחק קצת בליגה באותה עונה.
בעונה שעברה רץ איתם בלאומית (8.4 נק׳, 4.4 ריב׳ ו-0.7 חס׳ ב16.8 דקות בממוצע), עלו ליגה, והשנה הוא כבר לקח את הצעד קדימה.

הוא די באנקר ל״תגלית העונה״, אבל יש לו עוד המון עבודה.
התקרה שלו די גבוהה (יותר משל תומר גינת/שגב/זלמנסון), אבל הוא חייב לשחק.

סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: שמואל1 ו־51 אורחים