המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

סקאוטינג V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V4

הודעהעל ידי MTAbasket » 27 יוני 2020, 22:42

SirCharles כתב:אם אני זוכר נכון כתבו פה כבר בעונת המלפפונים הקודמת על אית'ן האפ, הביגמן האמריקאי שעונתו האחרונה היתה הראשונה מחוץ לקולג'. הפורוורד סנטר בן ה-24 (2.08 מ') סיים 4 שנים מוצלחות במכללת וויסקונסין וחתם בקיץ האחרון באולימפיאקוס, שם שותף לפחות מדקה אחת ביורוליג לפני ששוחרר מהקבוצה (לא יודע אם בגלל פציעה או סיבה אחרת) וחתם בקרמונה האיטלקית.
בליגה האיטלקית הוא חגג - דורג שני בטבלת הקלעים (18 נק' ב63% מהשדה), שלישי בריבאונד (8.9) ובחטיפות (1.7) וחמישי בטבלת החוסמים (חסימה למשחק) להם הוסיף גם 2.5 אסיסטים (על 3 איבודים) והוביל את הקבוצה למאזן 10-4 לאחר פתיחה של 2-5 בלעדיו.

האפ שחקן מעניין. ביגמן אולד סקול עם מגוון מהלכי פוסט בתוספת של אינטלגנציית משחק גבוהה. הוא לבן ולא אתלטי אבל נעזר ביסודות טובים גם לסגור לריבאונד וגם לעשות פעולות טובות בהגנה. הבעיה העיקרית שלו (מלבד האתלטיות הלא מרשימה) היא שהוא לא מאיים מבחוץ (וקלע עונשין די חלש מה שמוריד את הפוטנציאל שלו לפתח קליעה סבירה), אבל בכל אופן יכול להיות גבוה מחליף מעניין, סוג של ג'ק כהן לעשירים.

הוא מושאל מאולימפיאקוס,
יכול להיות שיחזור אליהם בעונה הבאה.
MTAbasket

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 28 יוני 2020, 07:01

סט כישורים מאוד מרשים. גם הגנתית שם לא ספרתי אותו.
אם כבר חושבים על 3 שיכול לעשות דברים *עם הכדור* וגם בלעדיו, היל נתן עונה מאוד טובה.
מה גם שהראה בעבר שהפריים שלו סוחב מאסה (שקל כבר 235 פאונד בקולג׳ ושיחק 2-3-4).
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Neo » 28 יוני 2020, 09:11

SirCharles כתב:אם אני זוכר נכון כתבו פה כבר בעונת המלפפונים הקודמת על אית'ן האפ, הביגמן האמריקאי שעונתו האחרונה היתה הראשונה מחוץ לקולג'. הפורוורד סנטר בן ה-24 (2.08 מ') סיים 4 שנים מוצלחות במכללת וויסקונסין וחתם בקיץ האחרון באולימפיאקוס, שם שותף לפחות מדקה אחת ביורוליג לפני ששוחרר מהקבוצה (לא יודע אם בגלל פציעה או סיבה אחרת) וחתם בקרמונה האיטלקית.
בליגה האיטלקית הוא חגג - דורג שני בטבלת הקלעים (18 נק' ב63% מהשדה), שלישי בריבאונד (8.9) ובחטיפות (1.7) וחמישי בטבלת החוסמים (חסימה למשחק) להם הוסיף גם 2.5 אסיסטים (על 3 איבודים) והוביל את הקבוצה למאזן 10-4 לאחר פתיחה של 2-5 בלעדיו.

האפ שחקן מעניין. ביגמן אולד סקול עם מגוון מהלכי פוסט בתוספת של אינטלגנציית משחק גבוהה. הוא לבן ולא אתלטי אבל נעזר ביסודות טובים גם לסגור לריבאונד וגם לעשות פעולות טובות בהגנה. הבעיה העיקרית שלו (מלבד האתלטיות הלא מרשימה) היא שהוא לא מאיים מבחוץ (וקלע עונשין די חלש מה שמוריד את הפוטנציאל שלו לפתח קליעה סבירה), אבל בכל אופן יכול להיות גבוה מחליף מעניין, סוג של ג'ק כהן לעשירים.

חבר , מאוד נהנתי לקרוא את התאור שלך .....ממש מדויק בעיני
סנטר מאוד חכם עם ארגז כלים די גדול
אחוזי העונשיו שלו זה קטע פסיכולוגי , לא טכני .......יכול להיות שציפרלקס יעזור לו
לא שחקן שמתאים כרגע לפאזל של מכבי עלית תל אביב
Neo

הודעהעל ידי SirCharles » 04 יולי 2020, 02:05

MTAbasket כתב:

הוא מושאל מאולימפיאקוס,
יכול להיות שיחזור אליהם בעונה הבאה.

הבנתי ששוחרר מאולימפיאקוס בימים האחרונים.
SirCharles

הודעהעל ידי Neo » 04 יולי 2020, 10:33

החציל האצטקי כתב:
סט כישורים מאוד מרשים. גם הגנתית שם לא ספרתי אותו.
אם כבר חושבים על 3 שיכול לעשות דברים *עם הכדור* וגם בלעדיו, היל נתן עונה מאוד טובה.
מה גם שהראה בעבר שהפריים שלו סוחב מאסה (שקל כבר 235 פאונד בקולג׳ ושיחק 2-3-4).

מעדיף אותו על קליניץ' בכל מזג האוויר
חברי היקר שהוא מומחה ל ו.ט.ב. טוען שבאסטנה משלמים סכומים מאוד גבוהים + בונוס רציני אם אתה מתאזרח ומייצג את קזחסטן
כך שהברנש שחקן די יקר
Neo

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 יולי 2020, 12:02

יש לו אזרחות קזחית? לא שמעתי על זה.
ידוע שלאסטנה יש כסף, אבל זה לא מנע משחקנים לעזוב שם.
בסוף עדיין מדובר בשיט-הול...
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Neo » 04 יולי 2020, 13:19

אני לא חושב שלהיל יש אזרחות קזחית , אבל לקלמונס ששיחק באסטנה ועוד איזה אמריקאי די בטוח שיש
Neo

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 יולי 2020, 16:09

שם עין גם על ג׳יישון טייט אחרי העונה הטובה שנתן בסידני.
אם יצטרכו להמר ולשמור על מסגרת תקציב יותר קשוחה- הוא יכול להתגלות כהברקה רצינית.

סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Neo » 05 יולי 2020, 09:13

החציל האצטקי כתב:שם עין גם על ג׳יישון טייט אחרי העונה הטובה שנתן בסידני.
אם יצטרכו להמר ולשמור על מסגרת תקציב יותר קשוחה- הוא יכול להתגלות כהברקה רצינית.

צפית בו הרבה השנה ? ראיתי אותו רק פעם אחת השנה .עקבתי בעיקר אחרי
Mello Trimble , Mitchell Greek
שנה שעברה ראיתי אותו המון פעמים , בכלל הייתה להם קבוצה מאוד מעניינת שנה שעברה עם מאמן מבריק מבחינתי
בשנה שעברה המאמן שם אותו בעמדה 2 והוריד אותו ללואו פוסט ונתן לו לחפור בחופשיות , ניצל כך את המאסה שלו את ההתמצאות הנפלאה שלו קרוב לטבעת
ועוד משהו שאהבתי זה שהוא בא לחסום בפיק אנד רול פשוט והתגלגל חזק לטבעת וכל זה מעמדה 2
תמיד כיף לראות תרגיל מחוץ לקופסא , כמו פיק אנד רול בין הרכז לבין 2 או בין 3 ו2
אתה חושב שהוא יכול להיות 2\3 משמעותי ביורוליג עם פחות משלשה אחת למשחק ??
Neo

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 05 יולי 2020, 09:35

לא ראיתי המון ממנו, אבל מה שראיתי היה מרשים- גם אם לא 100% מלוטש.
ז״א- מזכיר מאוד את פי ג׳יי טאקר בחולון במבט הראשוני. מפלצת פיזית בעמדה 3 (לא באמת 2), שינצח אותך בזכות הקשיחות והאגרסיביות.
קליעה סבירה מבחוץ.
ברגע שהוא מרים את הווליום ומיישר את האחוז מהקו הוא שחקן NBA כי פיזית ואתלטית הוא שם לגמרי, והוא מצרף ריבאונד, הגנה ואפילו שליטה די טובה בכדור וראיית משחק.

אני אוהב שחקנים כאלה- מספיק ורסטילי כדי לשמור 1-4.
בהתקפה ליד קלעים כמו סקוטי ודורסי שחקן כזה יכול לעשות המון נזק רק מעצם הנוכחות שלו ולייצר בעיות בהגנה.

הקליעה החשודה שלו מתקזזת עם אחוזי היעילות ההתקפיים שלו- הוא קולע ב40% לשלוש השנה ו44% בשנה שעברה- ככה שיש עם מה לעבוד- גם אם זה בווליום נמוך מדי.
בשנה שעברה הבחור קלע ב62% טרו שוטינג ו61% אפקטיביים אבל דווקא ההופעה החלשה שלו בפיינל פור הורידה אותו מהרשימה שלי.

הבחירה ללכת לסידני הייתה נכונה מבחינתו כי הליגה האוסטרלית מאוד מחמיאה לשחקנים אתלטיים מהסוג הזה-
והנה: הוא קולע ב69% אחוזים אפקטיביים וTS%- דהיינו- מעל 2/3 מהפעמים שהוא מנסה לקלוע לסל- זה בפנים. קצב של 127.7 נק׳ ל100 פוזשנים מול 106.4 בהגנה זה מצויין.

בקיצור- יש הרבה מה לאהוב.
פרוייקט- אבל שווה את ההימור, בטח אם התקציב שלנו מוגבל.
הוא יהיה שחקן יורוליג, אם לא NBA- מאוד בקרוב.

אבל קודם נאחל לו להחלים מהקורונה... x_x
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Neo » 05 יולי 2020, 20:38

אוקיי , שכנעת אותי . :)))))
שלח לו טיוטת חוזה
למרות שאני מעריץ של טרוי וויליאמס
Neo

הודעהעל ידי SirCharles » 05 יולי 2020, 22:56

יופי של אתלט. הזכיר לי במבט ראשון את וויל קלייבורן, אבל בגובה 1.93, עם קליעה חשודה (קלע של 60% ומטה מהקו במכללות וגם במקצעונים וקלע רע מ3 עד לשנתיים האחרונות שגם בהן זרק מעט) ויכולת הובלת כדור לא מוכחת (לא מוסר הרבה ונראה שהוא בעיקר חודר בקו ישר ומרגיש יותר נוח בחיתוכים לסל ולקיחת שומרים חלשים פיזית מתחת לסל) הוא עלול להתברר כדומה יותר לדאנדרה קיין ברמת היורוליג.
SirCharles

הודעהעל ידי שופי שוף » 05 יולי 2020, 23:18

אם כבר מדברים על תגליות מהליגה האוסטרלית, אז לדעתי שם הרבה יותר מעניין הוא ניק קיי (Nick Kay) מפרת'.
השנה הוא העמיד ממוצעים פנטסטים של 15.8 נק', 8 ריב' ו-3 אסיסטים ובנוסף לזה, הוא הוביל את הקבוצה שלו למקום השני בליגה. נתון חשוב נוסף לגביו הוא מדד הwin shares שלו (למי שלא מכיר, בקצרה- מדד שבעזרת שכלול נתונים מודד כמה ניצחונות שחקן מסויים העניק לקבוצה שלו). קיי מוביל את הליגה האוסטרלית במדד הזה הפער בלתי נתפס, כשהוא בעצם אחראי על 6.3 ניצחונות של הקבוצה שלו כאשר הבא אחריו במדד הזה אחראי רק ל-4.4 ניצחונות. במילים אחרות- קיי הוא שחקן קבוצתי פשוט מצויין שמוביל את הקבוצה שלו לניצחונות.

הסט יכולות שלו מגוון מאוד- קליעה מעולה (שלשה וחצי למשחק ב-50%), יוצר מצבים לעצמו גם מכדרור, מוסר טוב (3 אסיסטים מעמדה 4 לא באים ברגל) וגם שחקן הגנה לא רע בכלל.

בדומה לטייט, קשה לי להאמין שהוא יגיע ליורוליג בשנה הקרובה, אבל לדעתי אם הוא ייצא לאירופה בשנה הקרובה יש סיכוי טוב שנראה אותו מתקדם לרמת יורוליג בגלל אותו סט יכולות מיוחד שיש לו.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 06 יולי 2020, 13:59

חבר שלך בדרך לבטיס.
לא הרשים אותי מה שראיתי ממנו עד עכשיו.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTAbasket » 07 יולי 2020, 23:55

הסתכלתי מעט על טייט ואני חייב לומר שהוא מאוד הרשים אותי,
טייט עושה את מה שהוא יודע, ומנצל את היתרונות שיש לו על פני השחקנים ששומרים עליו שזה פזיות ואתלטיות.

דווקא עכשיו שאנחנו מבינים שמכבי תהיה בבעיה גדולה מבחינה תקציבית, ושדורסי לא בטוח ממשיך כאן אני חושב שלמרות שטייט לא נותן את מה שדורסי נותן הוא יכול להיות נהדר, להשלים את מה שחסר לקו האחורי בשכר נמוך מאוד ולעזור למכבי לחסוך איפה שלדעתי אפשר וצריך.
MTAbasket

הודעהעל ידי Neo » 10 יולי 2020, 12:57

Matt Mobley 1.92
אם טיילר דןרסי הולך הייתה מהמר על מט מובלי, ידפוק שלשות ביד אליהו ללא הכרה תמורת 200 אלף
מסוג השחקנים שאין להם באמת מושג מול איזו קבוצה הוא משחק והיכן
הברנש לא אפוי קצת או הרבה אבל בתור אוהד כדורסל פשוט נהנתי לצפות כמעט בכל משחק שלו בטורקיה
יכול להיות בקלות ג'ייסי קארול משופר

https://www.youtube.com/watch?v=aIgHpMuAI6s
https://www.youtube.com/watch?v=3ewCQqLVnmc
Neo

הודעהעל ידי felix_r » 10 יולי 2020, 19:48

Neo כתב:Matt Mobley 1.92
אם טיילר דןרסי הולך הייתה מהמר על מט מובלי, ידפוק שלשות ביד אליהו ללא הכרה תמורת 200 אלף
הברנש לא אפוי קצת או הרבה אבל בתור אוהד כדורסל פשוט נהנתי לצפות כמעט בכל משחק שלו בטורקיה

איך ההגנה שלו?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 10 יולי 2020, 20:14

כדאי יותר להתרכז בקומבו פורוורדים מעניינים שיכולים להגיע לפה בסכום סמלי, מכבי ככל הנראה כבר לא תצטרך עוד גארד מלבד הרכז הפותח כי הודיעו שדורסי ובראיינט ממשיכים וחתומים לעונה הבאה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTAbasket » 10 יולי 2020, 23:42

Jack55 כתב:כדאי יותר להתרכז בקומבו פורוורדים מעניינים שיכולים להגיע לפה בסכום סמלי, מכבי ככל הנראה כבר לא תצטרך עוד גארד מלבד הרכז הפותח כי הודיעו שדורסי ובראיינט ממשיכים וחתומים לעונה הבאה.

הסתכלתי מעט במהלך השנה על בונזי קולוסון מדרושפקה, סך הכל נתן עונה לא רעה והאמת שהוא יכול להתאים.

קומבו פורוורד צעיר שיכול להיע בסכום סמלי בהחלט.
MTAbasket

הודעהעל ידי Neo » 11 יולי 2020, 12:08

felix_r כתב:
Neo כתב:Matt Mobley 1.92

איך ההגנה שלו?

אוהב להמר על חטיפות , אני פחות אוהב את זה
אם המאמן מכניס אותו לשיטת הגנה יכול להיות מצוין . זריז , אתלט, לא חושש ממגע
Neo

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־44 אורחים